‘شعار’ ‘Wonder Woman 1984’ اعلام جدید تاریخ انتشار

12 ژوئن (فردا) — برادران وارنر جمعه اعلام کرد این امر تاخیر در برنامه ریزی تاریخ انتشار آن فیلم در شعار و در تعجبم که زن 1984.

شعار حرکت از جولای 17 ژوئیه 31 در حالی که در تعجبم که زن حرکت از اوت. 14-Oct. 2 انواع گزارش شده است.

تبلیغات

تئاتر در برخی از شهرستانها دریافت اجازه برای باز کردن این آخر هفته ارائه آنها به دنبال دستورالعمل مانند دما چک, اجتماعی, فاصله, ماسک پوشیدن و تنها 25 درصد ظرفیت است. بسیاری از سالن های تئاتر آماده بازگشایی است اما انتظار می رود در ماه جولای.

خبرنگار هالیوود گزارش داد که شعار‘s نسخه اصلی تاریخ را به مدیر آن کریستوفر نولان را آغازجشن آن 10th anniversary. پخش فیلم های قدیمی تر در تئاتر است که یک طرح به مخاطبان برای بازگشت به سینما.

“ما هیجان زده است که همکاران ما در شرکت برادران وارنر را ارائه نسل جدیدی از طرفداران فیلم این فرصت را به لذت بردن از زمان آغاز راه آن را در اصل در نظر گرفته شده دیده می شود — در صفحه” انجمن ملی تئاتر صاحبان در بیانیه ای گفت به معاملات.

“در طی این سال ما حفظ شده است برادران وارنر از نزدیک مطلع از کار ما نسبت به بازگشایی تئاتر ما مطابق با دولتی بهداشت و ایمنی مورد نیاز” ناتو ادامه داد: “ما به دنبال به جلو به مخاطبان بهره گیری از شعار در تئاتر ما همه در سراسر جهان در ماه جولای 31st.”

شعار نمی خواهد اولین فیلم جدید به استقبال مخاطبان به سینما. انقلاب Studios قصد دارد به انتشار Russell Crowe, هیجان انگیز Unhinged در جولای 10, تاخیر از آن اصلی جولای 1 نسخه.

این در تعجبم که زن عاقبت در حال حاضر نقل مکان کرد و از ماه ژوئن 5, تاریخ انتشار, به اوت زمانی که تئاتر تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این فیلم حساب رسمی توییتر اعلام کرد Oct. 2 تاریخ نیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im