تنسی ممنوعیت سقط جنین مسدود شده توسط دادگاه فدرال دقیقه پس از امضا و به قانون

واشنگتن – یک دادگاه منطقه ای فدرال در ایالت تنسی امروز با صدور سفارش ضابط موقت مسدود کردن یک قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. بیل لی اوایل امروز که ممنوعیت سقط جنین در تقریبا در هر مرحله از بارداری و دلایل مربوط به نژاد و جنسیت و یا جنین تشخیص است.

اورژانس ضابط سفارش داده شد به درخواست theCenter برای باروری, حقوق اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا برنامه ریزی والدین فدراسیون آمریکا و ACLU of Tennessee; آنها واصل طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از این قانون بلافاصله پس از آن به تصویب دولت قوه مقننه در ژوئن 19. بان کی مون بود که در اثر در کمتر از یک ساعت امروز قبل از اینکه مسدود شده توسط دادگاه.

بخشی از قانون است که مسدود شده بود امروز ممنوع بیماران از اخذ سقط جنین بر اساس دلیل به دنبال این روش از جمله پتانسیل برای یک سندرم داون تشخیص و یا جنسیت یا نژاد جنین. این “دلیل ممنوعیت” تحمیل آسیب نا مشخص ننگ اطراف سقط جنین و کلیشه های سیاه و قهوه ای و جوامع آمریکایی های آسیایی تبار و افراد معلول است. بيماران مبتلا به سقط — مانند همه بیماران — باید این حق را به پزشکی خصوصی تصمیم گیری با خانواده های خود و پزشکان خود را بدون دخالت سیاستمداران است.

به سفارش ضابط می آید تنها چند هفته پس از دادگاه عالی زده لوئیزیانا قانون در ژوئن خدمات پزشکی v. Russoکه ویران دسترسی به سقط جنین در آن حالت و می تواند تحت تاثیر دسترسی به سقط جنین در سراسر کشور است.

“این مهم پیروزی برای مردم در تنسی که نمی خواهد از دست دادن دسترسی خود را به قانون اساسی حق سقط جنین” گفت: Anjali دلال ارشد کارکنان وکیل در ACLU آزادی باروری پروژه. “اما ما نمی توانیم به از دست دادن بینایی از تصویر بزرگ: که در آن زمان حکم دادگاه برای جلوگیری از این سیاستمداران از تعقیب بی رحمانه ضد سقط جنین در دستور کار وسط یک بیماری همه گیر در حال عبور از تحریم است که به طور نامتناسبی آسیب های سیاه و قهوه ای مردم است. ما می خواهیم تنسی مقامات منتخب به ترک این مخرب شرم آور تلاش و بازگشت به کار آنها استخدام شده بودند برای: خدمت به موکلین خود.”

“امروز تصمیم مهم محافظت Tennesseans توانایی برای دسترسی به مراقبت های پزشکی نیاز آنها از جمله سقط جنین. به خصوص در میان بهداشت جهانی بحران قانونگذاران باید بدانند که ادامه حملات در دسترسی به سقط جنین به خصوص مضر هستند به کسانی که تلاش مالی و کسانی که در حال حاضر صورت موانع مهم برای مراقبت های بهداشتی – از جمله مردم رنگ و کسانی که زندگی در مناطق روستایی گفت: Hedy واینبرگ, مدیر اجرایی, ACLU of Tennessee. “از آن زمان گذشته برای سیاستمداران در کشور ما دریافت این پیام است که آنها نمی تواند قرار دادن خود را در شخص دیگری شخصی و خصوصی تصمیم به پایان دادن به بارداری خود را. ما همچنان ایستاده با شرکای خود و مبارزه علیه سیاستمداران حملات در قانون اساسی-محافظت سقط جنین مراقبت است.”

تنها در سال گذشته 25 ممنوعیت سقط جنین تصویب شد در 12 ایالت از جمله: آلاباما, آرکانزاس, گرجستان, ایندیانا, کنتاکی, لوئیزیانا, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی, اوهایو, تنسی و یوتا. مرکز حقوق باروری با آیتالله سیستانی, برنامه ریزی والدین و دیگر سازمان ها در پاسخ با تشکیل پرونده قضایی برای اطمینان از سقط جنین قانونی باقی مانده در تمام 50 ایالت. به تاریخ به گروه های دعاوی را متوقف کرده اند و این غیر قانونی ممنوعیت از محروم کردن حامله مردم از حق قانونی خود را به سقط جنین.

“ممنوعیت سقط جنین پرهیاهو و خلاف قانون اساسی و نمایندگان مجلس که تصویب این قانون به خوبی آگاه هستند” گفت: جسیکا Sklarsky کارکنان ارشد وکیل در مرکز حقوق باروری. “این بی وجدانی است که در وسط یک بحران بهداشت عمومی و ملی حساب و نژادپرستی نظاممند — قانونگذاران در حال تمرکز بر تلاش برای از بین بردن دسترسی به سقط جنین. سقط جنین ضروری است خدمات بهداشتی و این قانون به وضوح نقض حقوق اساسی بیماران و نامتناسب مضرات جوامع از رنگ. تنسی باید توقف حمله به باروری بهداشت و درمان و به جای کار برای اجرای سیاست های است که کمک خواهد کرد که جوامع به حاشیه رانده شده. این قانون دقیقا مخالف است.”

“امروز حکم تضمین می کند که در حال حاضر مردم در تنسی می توانید از ادامه دسترسی امن و حقوقی سقط جنین در خانه خود دولت است. اما در حالی که ما می تواند لذت بردن از یک لحظه آرامش امروز ما نمی توانیم فراموش کنیم که قانونگذاران از تصویب این خطرناک ممنوعیت سقط جنین در مرده شب بدون هیچ گونه ورودی عمومی گفت:” الکسیس مک گیل جانسون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت, Planned Parenthood فدراسیون آمریکا. “در حالی که این کشور افزایش می یابد تا در برابر نژاد پرستی مهم است به رسمیت شناختن که این قوانین ذاتا تبعیض آمیز. ممنوعیت سقط بخشی از یک بزرگتر بهداشت عمومی, مراقبت از سیستم است که اهداف مردم رنگ را از طریق موانع به مراقبت و سیستمیک پاکسازی آزادی خود و بدن استقلال. به اندازه کافی به اندازه کافی است. ممنوعیت سقط جنین غیر قانونی است, توقف کامل است. برنامه ریزی والدین won’t back down در صورت هر گونه حمله به حقوق و آزادی های ما. امروز نه همیشه.”

تنسی دارای چندین اضافی محدودیت های سقط جنین در این کتاب از جمله ممنوعیت استفاده از پزشکی از راه دور برای دارو سقط جنین; اجباری 48 ساعت مدت انتظار (که شامل یک نیاز است که نیروهای بیماران مبتلا به تاخیر مراقبت با اضافه کردن یک پزشکی غیر ضروری سفر به درمانگاه برای دریافت, دولت موظف information); محدودیت در زمانی که دولت و بیمه می تواند پوشش خدمات سقط جنین و نیاز است که افراد زیر سن قانونی به دست آوردن رضایت والدین. مرکز حقوق باروری و والدین arelitigating یک مورد دیگر در دولت به چالش کشیدن 48 ساعت مدت زمان انتظار.

فقط سه ماه پیش رژیم صهیونیستی. لی اقدام به ممنوعیت سقط جنین روش در طول شروع COVID-19 همه گیر توسط برچسب سقط جنین مراقبت به عنوان غیر ضروری با وجود مخالفت پیشرو ملی گروه پزشکی. در ماه آوریل است که تلاش wasblocked در دادگاه پس از طرح دعوی در دادگاه wasfiled توسط همان سازمان تشکیل پرونده امروز مورد.

مورد ثبت شده توسط مرکز باروری, حقوق والدین فدراسیون آمریکا و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و ACLU of Tennessee از طرف ممفیس مرکز باروری, سلامت, Planned Parenthood, تنسی و شمال می سی سی پی, Knoxville, مرکز باروری و سلامت carafem و دو ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در ایالت تنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>