تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی باقی می ماند اعدام با استناد به بیماری همه گیر کوروناویروس

18 جولای (فردا) — تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی است و تاخیر در اجرای یک اعدام زندانی در ماه آینده بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

هارولد Wayne نیکولز, 59 قرار بود اعدام Aug. 4 در Riverbend موسسه حداکثر امنیت در نشویل. او تصمیم گرفت به مرگ با صندلی الکتریکی.

تبلیغات

“من اعطای هارولد Wayne نیکولز موقت کردند از اعدام تا 31 دسامبر 2020 با توجه به چالش ها و اختلالات ناشی از COVID-19 همه گیر” لی گفت.

نیکولز به مرگ محکوم شد برای 1988 تجاوز به عنف و قتل 21 ساله کارن قرقره.

تنسی دیوان عالی کشور که قبلا رد نیکولز’ درخواست برای اقامت با استناد به این بیماری همه گیر. دولت بالاترین دادگاه در مارس موکول اجرای اسکار اسمیت در پاسخ به این ویروس در حالی که بسیاری از تنسی بود هنوز هم تعطیل.

وکلای مدافع برای چندین زندانیان محکوم به اعدام در کشورهای مختلف خواسته اند برای reprieves در ماه های اخیر به دلیل اقامت در خانه سفارشات و سایر اقدامات احتیاطی باید مانع توانایی خود را برای انجام تحقیقات و حقوقی دیگر کار به طور معمول مورد نیاز در چند هفته گذشته قبل از اعدام.

شیوع بیماری در زندان ها نیز می تواند قرار دادن اعضای خانواده و رسانه ها شاهد وکلا و اصلاحات کارگران در معرض خطر در تاریخ اعدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>