تنیس: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می دهد OK را برای آمریکا باز به محل

16 ژوئن (فردا) — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد روز سه شنبه ایالات متحده باز در مسابقات تنیس برگزار خواهد شد بدون طرفداران در حضور و غیاب شروع در اواخر ماه اوت.

“شماره امروز نگاه بسیار خوب” کومو گفت: با اشاره به کروناویروس بیماری همه گیر. “ما هیجان زده در مورد ایالات متحده باز است. آن را برای رفتن به برگزار شد در [شهر نیویورک قصبه] کوئینز 31 اوت تا سپتامبر 13. از آن خواهد شد بدون طرفداران, اما شما می توانید آن را در تلویزیون و من که. تنیس مقامات در حال رفتن به گرفتن فوق العاده احتیاطی.”

تبلیغات

اقدامات احتیاطی برای این مسابقات عبارتند از: “قوی تست اضافی تمیز کردن فوق العاده, رختکن فضای اختصاص داده شده به مسکن و حمل و نقل” با توجه به کومو.

“ما فوق العاده هیجان زده” USTA مدیر عامل و مدیر اجرایی مایک میل زدن در بیانیه ای گفت: پس از کومو را اعلام. “ما می دانیم فوق العاده ای مسئولیت میزبانی یکی از اولین جهانی, رویدادهای ورزشی, در این زمان به چالش کشیدن و ما این کار را با امن ترین شیوه ممکن کاهش تمام خطرات بالقوه.”

ATP و WTA نیز امضا کرده اند در این طرح به این معنی که آمریکا به احتمال زیاد باز خواهد شد و ارائه رتبه بندی امتیاز و پول جایزه.

تورهای معلق بازی در اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im