تسلا خود را به روز رسانی اتوماتیک از ویژگی های. در اینجا به همین دلیل رانندگان راضی نیست در مورد آن

جدیدتر تسلا وسایل نقلیه اخیرا یک خلبان اتوماتیک به روز رسانی اجازه می دهد آنها را به رسمیت شناختن و پاسخ به علائم توقف و چراغ TechCrunch گزارش.

اما ممکن است بیش از حد خوب درست باشد.

با توجه به آستانه هنگامی که فعال, جدید خلبان اتوماتیک از ویژگی های به نام “نور ترافیک و جلوگیری از ورود کنترل” — به طور خودکار سرعت خودرو را در تمام چراغ های ترافیک تا زمانی که یک راننده لغو آن را با فشار دادن بر روی گاز و یا پایین کشیدن بر روی خلبان اتوماتیک ساقه. از ویژگی های جدید نیز به رسمیت نمی شناسد راه آهن عبور و یا عابر.

برخی از مشتریان ناراحت هستند اتومبیل های خود را در حال توقف و کاهش زمانی که آنها نباید — و نه توقف زمانی که آنها باید تحت به روز رسانی جدید با توجه به سی ان ان

به روز رسانی جدید است که بخشی از تعهد این شرکت مدیر عامل Elon Musk ساخته شده برای تبدیل وسایل نقلیه از کروز کنترل و خودکار هدایت به طور کامل خود رانندگی تا پایان سال جاری, فاکس نیوز گزارش داد.

این نرم افزار جدید است که به عنوان برچسب “بتا” و هنوز چند ممکن برای کار بیرون با توجه به فوربس. یک کاربر شکایت کرده است که در زیر به روز رسانی جدید خودرو با نزدیک شدن یک علامت توقف در سرعت کامل و متوقف ناگهان در آخرین لحظه. همان کاربر همچنین گفت: به روز رسانی دربسته در محیط به سرعت خودرو را محدود و آن را دشوار است برای گرفتن گذشته یک تقاطع با چراغ قرمز چشمک زن.

تسلا است گفت: این نرم افزار باید به بهبود به تدریج در طول زمان با استفاده از به عنوان سیستم سازگار گزارش ABC. اما با توجه به فوربس وجود دارد یک موضوع بزرگتر در بازی در اینجا: خلبان اتوماتیک نرم افزار هنوز در حالت تست نباید تست شده بر روی مصرف کننده.

“هر تولید کننده هر محصول است که هل ایمنی یکی از ویژگی های مهم است که به طور کامل توسعه یافته و آزمایش شده و تایید شده است جرم انگاری” فوربس گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im