تست بزرگسالان ایالات متحده برای هپاتیت C بهداشت و درمان گروه می گوید

2 مارس (فردا) — برجسته پانل از کارشناسان بهداشت و درمان توصیه هپاتیت C غربالگری برای تمام بزرگسالان در ایالات متحده آمریکا در مقاله منتشر شده در دوشنبه توسط JAMA شبکه باز است.

با توجه به افزايش شيوع عفونت در سراسر کشور — با توجه به رشد در تزریق مواد مخدر استفاده — از اعضای U. s. Preventive Services Task Force یا USPSTF مستقل داوطلب پانل از کارشناسان ملی در طب پیشگیری را توصیه پزشکان به صفحه نمایش تمام آمریکایی بین 18 و 79 سال سن برای این بیماری که عمدتا کبد تاثیر می گذارد.

این گروه همچنین نشان می دهد تست نوجوانان زیر 18 سال سن و سالمندان بیش از 79 سال سن خود را بر اساس خطر ابتلا به این بیماری از جمله در صورتی که سابقه تزریق مواد مخدر استفاده کنید.

توصیه های جدید در حال به روز رسانی این گروه زودتر راهنمایی بود که در سال 2013 منتشر شد و غربالگری توصیه می شود برای کسانی که در معرض خطر بالا و کسانی که متولد شده بین سال های 1945 و 1965.

“هپاتیت C یک مشکل عمده سلامت عمومی در ایالات متحده” دکتر داگلاس K. Owens USPSTF صندلی و کلی متخصص داخلی و محقق در مرکز نوآوری به اجرای در امور جانبازان پالو آلتو سیستم مراقبت های بهداشتی در کالیفرنیا گفت آپی. “ما احساس می کنیم می تواند یک تفاوت عمده اگر پزشکان screen مردم و ما می توانید آنها را به درمان است.”

با توجه به USPSTF گزارش ویروس هپاتیت C یا هپاتيت C شايعترين بيماری مزمن منتقله از راه خون و بیماری در ایالات متحده و علت عوارض ناشی از بیماری مزمن کبدی در سراسر کشور است. حدود 4.1 میلیون بزرگسال در سراسر کشور یا داشته اند HCV نویسندگان گزارش و بین سال 2000 تا سال 2017 موارد حاد عفونت افزایش حدود 3.8 برابر شده است.

خطر ابتلا به هپاتيت C است که بالاترین در میان کسانی که با سابقه تزریق مواد مخدر استفاده کنید. در واقع سریع ترین افزایش حاد عفونت HCV شده است در بالغين جوان بين 20 تا 39 سال سن که تزریق مواد مخدر با افزایش در هر دو جنس نر و ماده اما برجسته تر در مردان است.

این USPSTF گفت که غربالگری برای HCV در حال حاضر نسبتا ساده است با تشکر تست آنتی بادی و واکنش زنجيرهای پليمراز آزمایش HCV RNA هستند که هر دو دقیق و غیر تهاجمی است. بیشتر بزرگسالان نیاز به نمایش تنها یک بار هر چند کسانی که در معرض خطر بالاتر — از جمله کسانی که با استفاده از تزریق مواد مخدر — باید غربالگری دوره ای این گروه گفت.

با تشکر ظهور جدید ضد ویروس HCV قابل درمان است و در اکثر موارد. اما موفقیت این است که به طور معمول بیشتر در کسانی که قبلا تشخیص داده قبل از زندگی عوارض توسعه — که دلیل دیگری برای گسترده تر غربالگری.

“این مهم است که مردم بدانند که برای درمان هپاتیت C هستند خیلی بهتر از آنها استفاده می شود” اونز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>