آزمایش کلیدی برای بازگشایی, اقتصاد, بازگشت زندگی به حالت عادی مقامات می گویند

جنوب اردن — تست برای COVID-19 بسیار مهم خواهد بود با خیال راحت به بازگشایی قطعه از امریکا در حال حاضر تعطیل. اما این یک فرایند مملو از تناقضات و پیام های مخلوط از جمله سردرگمی در مورد انواع آزمایشات و چه کسانی و چگونه بسیاری باید آزمایش می شود.

متحده در حال آزمایش برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 در بسیار متفاوتی است. سخت ضربه نیویورک به خوبی رشد بقیه کشور در نه فقط عفونت و مرگ و میر بلکه تست. همانطور که از روز سه شنبه COVID ردیابی پروژه را نشان می دهد Empire State تا به حال نزدیک به یک چهارم میلیون عفونت بیش از 14 ، 000 مرگ و میر و تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته حدود 32,000 نفر در هر 1 میلیون نفر جمعیت دارد.

در مقایسه یوتا تا به حال انجام شده 19,824 COVID-19 آزمون در هر میلیون نفر بود اما تست در یک نرخ بسیار بالاتر از بسیاری از کشورها از جمله برخی با بسیاری از مرگ و میر بیشتر از جمله کالیفرنیا (7,109 آزمون در هر یک میلیون نفر) در آریزونا (9,762 آزمون در هر یک میلیون نفر) و کلرادو (8,022 آزمون در هر یک میلیون نفر).

در سراسر کشور وجود دارد کمی توافقنامه چقدر تست مورد نیاز است برای نرم کردن محدودیت.

ایالات متحده باید 1 میلیون آزمون در روز “اعتماد به نفس شیوع موجود است — که تقریبا آنچه در این کشور در حال حاضر در یک هفته” هوارد فورمن مدیر ییل دانشکده بهداشت عمومی مراقبت های بهداشتی مدیریت برنامه گفته بلومبرگ.

کارشناسان در دانشگاه هاروارد گفت: به عنوان بسیاری از 20 میلیون آزمون در روز تجویز می شود باید توسط نیمه تابستان با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد به طور کامل. که توصیه 45 بهداشت و کارشناسان اقتصادی “به مراتب بیش از تست از دیگر توصیه های کارشناسان بهداشت و درمان با توجه به تپه. سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت: کشور را باید در ابتدا انجام تا 3 میلیون آزمون در هر هفته به بازگشایی شده است. جداگانه برآورد از محققان دانشگاه هاروارد می گوید ایالات متحده باید رفتار بین 500,000 و 700,000 آزمون در روز در اواسط ماه مه آغاز بازگشایی.

دو نوع COVID-19 آزمون مهم هستند. یک واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR آزمایش های تشخیصی: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی سواب یک فرد گذشت بینی به دنبال COVID-19 آنتی ژن نشان دهنده عفونت است. برخی از آزمایشگاه های خود را توسعه داده اند تست PCR برای این ویروس وجود دارد تنوع هر چند آزمون در حال بررسی برای دقت و صحت.

نوع دیگر از آزمون به نام سرولوژی دلیل آن را تجزیه و تحلیل خون به نظر می رسد نشانه هایی از عفونت قبلی در فرم از آنتی بادی است. آن ها معتقد بودند — اما هنوز ثابت نشده که افرادی که دارای آنتی بادی های نشان دادن آنها تا به حال COVID-19 برخی از مصونیت از آینده عفونت — هر چند که آیا درست است یا چه مدت هر مصونیت طول می کشد شناخته نشده است دکتر تاد Vento, یک متخصص بیماری های عفونی در Intermountain مرکز پزشکی گفت: Deseret News.

این آزمایشات سرولوژی هنوز در حال توسعه و آزمایش آنها انتظار می رود به طور گسترده ای در دسترس در آینده نزدیک.

Fred P. Lampropoulos, chairman and CEO of Merit Medical, holds up a COVID-19 test kit developed by his company during a press conference at the company’s headquarters in West Jordan on Tuesday, April 21, 2020.
فرد P. Lampropoulos رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شایستگی پزشکی دارای یک COVID-19 تست کیت توسعه یافته توسط شرکت او در یک کنفرانس مطبوعاتی در دفتر مرکزی این شرکت در جنوب اردن در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است.
Spenser انبوه Deseret News

یوتا پردازد تست

یوتا تست کردم یک افزایش بزرگ با اعلام روز شنبه که شایستگی پزشکی و Deseret آزمایشگاه در سنت جورج را پاسخ فرماندار به درخواست برای کمک به افزایش منابع مورد نیاز به ببینید که چه کسی است COVID-19.

عدم سواب بینی شده است که یکی از “خرج کردن امتیاز” در زنجیره تامین Gov. گری هربرت گفت. اما کارشناسان تولید در دو شرکت پیوست و دیگران از جمله مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت عمومی به طراحی و سپس جمع آوری و نمونه کیت تست — از جمله بینی سواب ویال و حمل و نقل مواد شیمیایی به عنوان به خوبی به عنوان biohazard کیسه های.

این کیت با استفاده از معرف های ایجاد شده در یوتا با استفاده از یک دستور آمد که از وایومینگ گفت هربرت با اشاره به اهمیت مشارکت برای غلبه بر این بیماری همه گیر.

فرد Lampropoulos شایستگی پزشکی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت گفت: شرکت ساخت 10,000 کیت یک روز خواهد شد و تا سطح شیب دار به 50000 تا برای دیدار با یوتا نیازهای اول و سپس امیدوار است برای کمک به دیگران در منطقه و شاید فراتر از آن است که نیاز به منابع است که ضروری است برای آزمایش ویروس.

مقامات بهداشت مردد هستند برای قرار دادن اعداد به اهداف آزمایش.

“کلید برای توقف این بیماری همه گیر است که مطمئن شوید که هر کسی که نیاز به یک آزمون برای COVID-19 می توانید یکی گفت:” دکتر آنجلا دونن اپیدمیولوژی دولت با یوتا وزارت بهداشت.

هربرت در ضمن گفت: “می خواهم “همه” تست کنید.

دولت در هفته گذشته باز تست به هر کسی با یک یا بیشتر از شش علائم مرتبط با بیماری شامل سرفه, تب, تنگی نفس, از دست دادن طعم و مزه و یا بوی درد عضلانی و درد یا درد گلو. چند روز اول پس از گسترش و تست معیارهای دولت ادامه داد: برای دیدن زیر ظرفیت تقاضا است اما از آنجا دیده می شود یک چشم انداز مثبت به عنوان آنها مستقر تلفن همراه جدید تست امکانات محروم جمعیت مانند کسانی که در پناهگاه بی خانمان. مقامات دولتی نیز مشغول به کار با تست مکان برای اجرای ضوابط جدید.

یوتا قادر است از تست به عنوان بسیاری از 5000 نفر در هر روز.

هنوز هم این بدان معنا نیست که مقامات می خواهند همه تست شده — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

در حالی که مقامات می گویند آزمایش افراد بدون علامت در نهایت جایی در دولت پاسخ می تواند به ایجاد هرج و مرج و بدون برنامه ریزی که شامل تست سرولوژی.

دقت PCR آزمایش “وابسته به چگونه بسیاری از مردم از این بیماری در کشور در حال حاضر است. بنابراین ما باید چنین شيوع کم در حال حاضر از COVID-19 که اگر ما تصادفی تست در سراسر کشور وجود دارد در معرض خطر از مثبت کاذب” دان توضیح داد. “و به طوری که بدان معنی است که شما ممکن است به دریافت یک سواب بینی و اگر شما هر گونه علائم و نمی شده است در معرض تماس با یک مورد تایید شده از COVID-19 آن می تواند مثبت باشد. و ما در بهداشت عمومی خواهد درمان است که به عنوان یک مثبت” با توصیه انزوا و شروع به تماس-ردیابی.”

A COVID-19 test kit developed and now being produced by Merit Medical is displayed during a press conference at the company’s headquarters in West Jordan on Tuesday, April 21, 2020.
یک COVID-19 تست کیت توسعه یافته و در حال حاضر در حال تولید توسط شایستگی پزشکی نشان داده است در یک کنفرانس مطبوعاتی در دفتر مرکزی این شرکت در جنوب اردن در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است.
Spenser انبوه Deseret News

در سالت لیک کانتی — با بیش از نیمی از ایالت یوتا را COVID-19 موارد مرگ و میر و آزمون — هدف برای تست این است که “یک بیت از یک هدف در حال حرکت” گفت: Ilene خطر اپیدمیولوژی دفتر مدیر با county health department.

اگر هر آزمون انجام شده در شهرستان — 31,735 و از دوشنبه — نشان دهنده یک نفر این بدان معناست که فقط 3 درصد از جمعیت شده است خطر گفت. بعضی از آنها دریافت آزمون های متعدد برای ویروس.

چه خواهد شد واقعا گفتن در نرخ انتقال سرولوژی, تست او موافقت کرد. مقامات در حال آمدن به درک “بالای هرم” اطلاعات در مورد کسانی که بستری شده اند و یا فوت ناشی از ویروس است. اما رمز و راز باقی مانده در اطراف تعداد حامل بدون علامت و کسانی که با بیماری های جزئی.

سرولوژی ضروری خواهد بود به منظور توسعه یک مدل قابل اعتماد برای درک virus بار در جامعه است.

ARUP آزمایشگاه در حال حاضر شروع به انجام یک مقدار کوچک از تست سرولوژی در اوایل این ماه در مراقبت های بهداشتی کارگران اما مقامات شرکت می گویند آن خواهد بود هفته قبل از تست تبدیل خواهد شد در دسترس عموم است.

“من فکر می کنم این بار مدل اشاره کردم جالب خواهد بود به دلیل آن کمک خواهد کرد که درک ما فقط تاثیر بر جامعه انتقال است. اما به عقب بر گردیم به حالت عادی اتفاق می افتد بیشتر از طریق ما آنتی بادی مطالعات و بنابراین است که اجازه می دهد تا ما را به درک” چگونه بسیاری از مردم شده اند در معرض سراسر کشور در معرض خطر گفت.

آینده تست سرولوژی بازی خواهد کرد به تصمیم گیری در مورد شل شدن اجتماعی کاهش تلاش و بازگشایی کسب و کارهای محلی.

“این کمک خواهد کرد که یک معامله بزرگ است. من فکر می کنم آن را به بهترین چیزی که برای ما به نگاهی در این مرحله” خطر گفت.

مقامات دولتی همچنین آنتی بادی آزمایش به عنوان یک بخش حیاتی از پاسخ خود به این بیماری همه گیر.

“یک کلید برای درک چقدر بیماری و چقدر گسترش به بیرون رفتن وجود دارد در واقع رفتن به آنتی بادی آزمایش” دان گفت. “ما در حال کار در حال حاضر با دانشگاه یوتا و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای شروع تست آنتی بادی خلبانان در اینجا در یوتا امیدوارم در آینده یا دو هفته به طوری که ما بهتر درک واقعی از گسترش بیماری در ایالت یوتا است.”

People work in a Merit Medical manufacturing facility in West Jordan on Tuesday, April 21, 2020. The company is now producing COVID-19 test kits at one of its Utah facilities.
مردم در یک شایستگی پزشکی تسهیلات ساخت در جنوب اردن در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. این شرکت در حال حاضر تولید COVID-19 کیت های آزمایش در یکی از آن یوتا امکانات.
Spenser انبوه Deseret News

یک معضل ملی

ملی کارشناسان می گویند هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی آزمایش های در حال انجام به اعتماد به نفس دامنه بحران و یا چگونه بسیاری از مردم با آلوده شناخته شده است.

“توقف گسترش COVID‑19 نیاز به پیدا کردن و تست تمام موارد مشکوک به طوری که موارد تایید شده به سرعت و به طور موثر جدا شده و دریافت مراقبت های مناسب و تماس نزدیک تمامی موارد به سرعت در حال شناسایی شده به طوری که می توان آنها را قرنطینه و پزشکی تحت نظارت برای 14 روز دوره کمون این ویروس را یک” سازمان بهداشت جهانی مطبوعاتی گفت:.

دکتر Ashish K. Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت نوشت: در فوربس “تنها مهم ترین ابزار ما نیاز به یک آزمایش گسترده زیرساخت ها است. در حال حاضر ما در حال آزمایش حدود 150000 نفر در روز است. که به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی.”

او گفت: اکثر کشورهای در حال گفتن کسانی که با علائم خفیف آنها نمی نیاز به آزمایش می شود اما باید شکل آنها COVID-19 و خود را منزوی. “این استراتژی منتقله از کمبود تست ظرفیت بدان معنی است که ما نمی دانیم واقعی بار بیماری و کسانی که quarantining خود را در خانه اغلب هنوز هم پخش آن به اعضای خانواده.”

افراد بدون علائم تست نشده پس چگونه بسیاری از می تواند به آلوده کردن دیگران نامشخص است.

“ما در یک میدان جنگ با پوشیدن چشم بند,” جها نوشت. “ما نیاز به اندازه کافی برای تست هر کسی که دارای علائم و مخاطبین خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک نمونه از افرادی که بدون علامت به می دانم که چقدر بیماری خاموش ما گم شده است.”

با وجود دستاوردهای مانند کسانی که ارائه شده توسط تست کیت های ساخته شده در یوتا کمبود عرضه باقی می ماند شناخته شده عامل کاهش تست. در طی یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته اسکات بکر مدیر عامل انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه گفت: بهداشت عمومی و تجاری labs نزدیک به ظرفیت, در حالی که بیمارستان labs عدم کافی منابع برای آزمون بیشتر مردم است. غذا و دارو در تلاش است برای کمک به تنظیم برخی از قوانین آن; آن را به تازگی آرام فنی مورد نیاز برای بینی سواب ،

بلومبرگ اشاره کرد که مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در حال حاضر پرداخت $100 تست — دو برابر آنچه در آن بود — به کمک آزمایشگاه استخدام تکنسین های بیشتر.

سیستم های بهداشتی لایحه یک فرد بیمه برای COVID-19 تست, و بسیاری از, اما نه همه شرکت های بیمه متعهد شده اند به پوشش کامل هزینه های آزمایش. Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و خانواده ها اولین Coronavirus پاسخ عمل هر دو شامل فدرال الزامات و شرایط را برای ارائه تست بدون هیچ هزینه به کسانی که بدون بیمه و با توجه به یوتا وزارت بهداشت.

مردم را تشویق به تماس با شرکت بیمه تماس بگیرید و یا تست مکان برای پرسیدن در مورد هزینه اگر آنها نگران هستند.

برخی از کارشناسان معتقدند تغییر چگونه تست های فرآوری شده می تواند به کاهش هزینه های کشش لوازم و افزایش ردیابی است.

Stanford School of Medicine, محققان, نگاه, بیش از نمونه های گرفته شده در ماه پیش که منفی برای سایر عفونت های تنفسی فوقانی برای دیدن آنچه که ممکن است در مورد آموخته های اولیه گسترش COVID-19 مجموعه نمونه در منطقه سان فرانسیسکو. ادغام آثار با ترکیب نمونه از تا 10 نفر در یک زمان, کاهش میزان شیمی و دیگر لوازم مورد نیاز برای تست ویروس. با استفاده از این روش آنها قادر به برآورد شيوع.

برخی از کارشناسان نشان می دهد ادغام نمونه ها می تواند موثر برای تصمیم گیری اگر جوامع امن هستند به تدریج بازگشایی از این روش را نشان می دهد شیوع. اگر دسته ای از مخلوط نمونه مثبت آزمون نمونه است که در آن دسته ای می تواند آزمایش می شود به صورت جداگانه تعیین شده است که آلوده و سپس تماس با ردیابی را شروع می شود. در مخلوط نمونه ها با هیچ نتیجه مثبت و هیچ فردی پردازش مورد نیاز خواهد بود, کاهش استفاده از مواد.

پشت در کسب و کار

تست آمار و ارقام به بسیاری از مدل های پیش بینی زمانی که محلی شیوع بیماری را به اوج و زمانی که اقتصاد با خیال راحت می توانید بازگشایی شده است.

برای مثال مورگان استنلی بسته تست برای آن پیش بینی چگونه COVID-19 است به احتمال زیاد به قله اشاره کرد فرمانداران احتمالا محتاط در مورد اجازه دادن به مردم برای جمع آوری در گروه. “همه مهمتر سرمایه گذاران باید انتظار اجتماعی فاصله به موم و افول بیش از سال آینده شامل “نقاط داغ” قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است: در حالی که موارد جدید را به اوج اول ما باور نمی فرمانداران به احتمال زیاد اجازه می دهد تا هر معنی از سرگیری تا تجمعی مرگ و میر قله که نشدم موارد جدید توسط ~20 روز. این نشان می دهد اسمی از سرگیری می تواند شروع در ماه ژوئن” در این گزارش است.

“ایالات متحده نیاز به مناسب بهداشت عمومی زیرساخت ها و تست ظرفیت اجازه می دهد تا برای نظارت جدید “نقاط داغ” که ما نیز انتظار می رود در ماه ژوئن است.”

این گزارش توصیه CDC ایجاد یک COVID-19 ردیاب شبیه به آنفلوانزا نظارت شبکه. و آن را می گوید سرولوژی تست باید “فراگیر است که ما نیز این باور را تا ماه ژوئن است.”

اگر تمام کسانی که همه چیز اتفاق می افتد رهبران محلی می تواند شروع به شل محدودیت اما این گزارش هشدار می دهد که اگر عفونت شماره ظهور “انتظار داریم مهم اجتماعی فاصله اقدامات برای بازگشت”.

حفاظت از گله

یک واکسن موثر خواهد بود به احتمال زیاد در عرض یک یا دو سال. زمانی که مردم به اندازه کافی بهبود از بیماری و کافی است که تا به اجتناب از عفونت ها واکسینه جمعیت می تواند “گله ایمنی” Vento گفت.

Vento توضیح داد گله ایمنی با توصیف اطراف آن کسی است که مستعد با افرادی که نیست. “اگر شما از درصد نسبتا بالایی از جمعیت این است که واکسیناسیون یا ایمنی بدن به دلیل عفونت قبلی پس از آن که ویروس نمی تواند پرش به آن شخص” او گفت:.

با هیچ جایی برای رفتن یک ویروس مرگ در یک جامعه او اضافه شده است.

چه درصدی باید ایمنی بدن بستگی دارد که چگونه یک بیماری مسری است و کارشناسان هنوز در حال یادگیری در این مورد خاص coronavirus از جمله چه نوع ایمنی جان سالم به عفونت فراهم می کند.

کارشناسان پیشنهاد کرده اند توقف COVID-19 خواهد نیاز به حداقل 60 درصد از یک جامعه واکسینه شود و یا ایمنی. در طول سال های اخیر رسانه های توجیهی, دکتر Vineet Menachery از دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه گفت: اکثر coronaviruses به نظر نمی رسد به مشورت مصونیت مادام العمر اما پس از آن عفونت ممکن است کمتر شدید.

این حمله ثانویه رای دادن این است که چگونه بسیاری از مردم دیگر کسی با یک ویروس آلوده ممکن است. سرخک است بهترین و شناخته شده و در میان اکثر مسری با برآورد به عنوان بالا که 18 نفر آلوده توسط هر کسی که دارای آن است. گله ایمنی ریاضی طول می کشد 1 تقسیم شده است که حمله به رای و تفریق آن از 1: تا 1 منهای 1/18 (حمله رای) که برابر 17/18. این بدان معناست که حدود 95 درصد از جمعیت باید ایمنی بدن به گله ایمنی به سرخک است.

آن را اعتقاد بر این COVID-19 ثانویه حمله نرخ حدود 2.5 بازده ارزیابی که 60 درصد یا بیشتر از جمعیت نیاز به واکسیناسیون یا ایمنی به ارائه حفاظت کافی.

برخی از مردم هنوز هم آلوده شوند. گله ایمنی کامل نیست.

حمله نرخ می تواند متفاوت باشد در جوامع مختلف, Vento گفت.

کافی و بیشتر پایدار اجتماعی فاصله و همچنین به عنوان یک مرحله به مرحله و دقیق بازگشایی کسب و کار می تواند پایین تر از حمله ثانویه نرخ را کاهش دهد و آنچه را مورد نیاز برای ارائه مناسب گله ایمنی طوری زندگی می تواند تبدیل به بیشتر از نرمال دوباره, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de