سالت لیک سیتی — این گروه در حال اجرا TestUtah.com’s ایالت تست سیستم کاهش یافته است به شرکت در آزمون زبان که عمده دیگر یوتا labs انجام COVID-19 تست توافق کرده اند که برای پیوستن به منظور بررسی هر یک از دیگران’ دقت است.

یوتا ایالتی اپیدمیولوژی دکتر آنجلا دان کرد و گفت: TestUtah.com’s آزمایشگاه تنها آزمایشگاه به شرکت در آزمون زبان به طور خاص طراحی شده به منظور بررسی حساسیت آزمون های مختلف.

بلکه این گروه موافقت کرده است به یک مطلب کوچک تست با دولت آزمایشگاه — آزمایش که ممکن است تولید به عنوان جامع نتایج مربوط به تست حساسیت با توجه به ARUP مدیر پزشکی است که بیش بزرگتر آزمون مهارت.

مهارت تست یک فرایند استاندارد معتبر labs استفاده از به منظور بررسی هر یک از دیگران’ تست دقت

“من هیچ ایده” دان گفت: وقتی پرسیده شد که چرا TestUtah.com گروه کاهش یافته است به شرکت در این بزرگتر و آزمون زبان در حال انجام توسط ARUP.

اما مقامات با MountainStar به سیستم مراقبت های بهداشتی است که صاحب Timpanogos بیمارستان منطقه ای در اوریم که در آن TestUtah.com آزمون پردازش می شوند و این شرکت که تولید تست کیت می گویند TestUtah.com’s آزمون در حال حاضر اعتبار بوده است و آنها بوده است مایل به شرکت در مهارت تست — اما آنها گرفته موضوع را با این آزمون مهارت های انتخاباتی نشان می دهد مسائل را با شفافیت و بررسی مستقل.

“ما شده اند بیش از خوشحال به شرکت در مهارت تست و خوشحال خواهد بود برای شرکت در بیشتر مهارت تست با دولت تا زمانی که تمام تست دیگر مکان ها را شامل می شوند و این فرایند را برای چنین اعتبار سنجی است که بر اساس توافق همه احزاب و همچنین به عنوان یک مستقل مؤلف” گفت: MountainStar سخنگوی مایک Graul در یک بیانیه آماده. “که نکرده اند و این مورد به این نقطه است.”

شرکت-تشخیص شرکت که تولید کرده است TestUtah.com تست کیت گفت: آزمون به دست آورده عملکرد عالی رتبه در شخص ثالث ارزیابی و خواهد بود خوشحال به شرکت در هر گونه مستقل و شفاف, تحلیل, برای دولت است.

“هنگامی که ایالت یوتا رسیده Co-تشخیص حاکی از تمایل و همچنان مایل به شرکت در شفاف ارزیابی از آزمون عملکرد” شرکت کردند. “دولت نشان داد که اگر نمونههای در دسترس آنها خواهد آمد از ARUP. از امروز کسانی که نمونه شده اند را دریافت نکرده اما ما امیدواریم که آنها در آینده.

“این شرکت با شرکت در چندین مستقل ارزیابی از عملکرد آزمون که به طور مداوم نشان درجه بالایی از حساسیت و ویژگی.”

دکتر مایک Baumann, MountainStar افسر ارشد پزشکی رقابت هر گونه ادعا می کنند که MountainStar را اوریم آزمایشگاه بوده و تمایلی به شرکت در مهارت تست.

“این تصور که Timpanogos آزمایشگاه تمایلی به انجام مهارت تست نادرست است” باومن گفت: در یک بیانیه آماده. “آزمایشگاه در سراسر کشور مشغول به کار هستند تحت اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) به دلیل COVID-19 ناشی از یک رمان است. virus. ما حتی ارائه آزمایشگاه داده به FDA.”

Graul گفت MountainStar ابلاغ این Timpanogos آزمایشگاه تمایل به شرکت در آزمون زبان به یوتا وزارت بهداشت “و در عین حال از شنیدن و یا دعوت به شرکت در بحث بیشتر در مورد مهارت تست معیار.”

دان که در مورد خواسته Graul بیانیه گفت که مقامات در حال حاضر تنها به پایان رساندن اولین آزمون زبان را در دور اول و در آنجا نبوده است هنوز نیاز به تکمیل دور دیگری از تست. که برای دور بعدی دونن گفت: مقامات کار برای تعیین اگر TestUtah.com خواهد بود یک بخشی از این آزمایش است.

سوالات TestUtah.com’s تست دقت ظاهر پس از دولت داده در ماه گذشته نشان داد TestUtah.com’s میزان نتایج مثبت شد بسیار پایین تر از دیگر ایالت یوتا labs گزارش کرده اند.

TestUtah.com’s مثبت نرخ 1.3% در ماه آوریل در مقایسه با 7 درصد از یوتا بهداشت عمومی آزمایشگاه 5.9% از HCA بهداشت و درمان 5.3% از ARUP و 4.6 درصد از Intermountain Healthcare با توجه به مارس 28 ایمیل از ناتان Checketts مدیر پزشکی و سلامت تامین مالی در دولت را در بخش بهداشت و درمان به دست آمده توسط Deseret News.

“به طور کلی TestUtah شناسایی کرده است یک درصد پایین تر از موارد مثبت از آنچه دیگر labs گزارش داده اند که حتی پس از کنترل برای این واقعیت است که TestUtah را آزمایش کرده است به مراتب بیشتر افراد بدون علامت از دیگر labs” Checketts نوشت. “ما شده اند به تماشای TestUtah را مثبت رای نزدیک و تا به حال چند بحث با آنها در مورد شیوه های مختلف است که ممکن است تأثیر خود را در نتایج تست. برای مثال در توصیه ما آنها خود را تغییر مجموعه نمونه روش از یک سواب دهانی به یک بینی گرد و خاک به منظور بهبود نمونه های آنها جمع آوری شده است.”

وزارت بهداشت سخنگوی تام Hudachko گفت: Deseret News ماه گذشته وجود دارد “چند دلایل بالقوه” برای کاهش TestUtah مثبت نرخ از جمله این که آنها در حال آزمایش افراد بدون علامت و آنها در اصل جمع آوری نمونه ها با استفاده از سواب دهانی قبل از تعویض به سواب بینی.

“آزمون همان نوع از آزمون چه در حال استفاده در دیگر labs اگر چه من نمی توانم تایید می کنند که دیگر آزمایشگاه ها با استفاده از آزمون همان کیت تولید کننده” Hudachko گفت.

موقعیت جغرافیایی TestUtah سایت نیز می تواند تاثیر مثبت نرخ با سایت در مناطق از جمله Ogden, هبر, Orem, Provo, ورنال و سنت جورج.

هدف از آزمون مهارت به دست آوردن درک درستی از یوتا تست دقت دونن گفت.

“این تمرین خوبی است برای انجام یک مهارت تست برای تعیین مقدار ویروس مورد نیاز است در یک نمونه به ماشه مثبت به طوری که ما بهتر می تواند درک صحت این آزمون ها” دان گفت.

در سازش با TestUtah دان گفت: وزارت بهداشت پیشنهاد یک جایگزین برای این آزمون مهارت. TestUtah توافق برای ارسال 50 تست نمونه به دولت در آزمایشگاه و دولت آزمایشگاه فرستاده 40 نمونه به TestUtah. دولت آزمایشگاه را مقایسه و تجزیه و تحلیل نتایج انتظار ها به پایان رسید در این هفته.

“از آنجا که TestUtah است که یک سرمایه گذاری جدید و یک شریک جدید نه سنتی آزمایشگاه یا سیستم مراقبت های بهداشتی ما با کار در گذشته و در ایالت یوتا یک قرارداد با ما ما انجام علت سعی و کوشش برای اطمینان از نتایج به عنوان دقیق که می توان آنها” دان گفت.

اما روشن نیست که آیا این نتایج تست خواهد شد در مکان های دونن گفت.

“ما هنوز نمی دانیم,” او گفت:, و اضافه کرد که مقامات دولتی مشغول به کار هستند با وکلای مدافع برای تعیین اینکه آیا نتایج را می توان ساخته شده در دسترس عموم است.

در اوایل این ماه همه یوتا عمده labs انجام COVID-19 تست — از جمله ARUP آزمایشگاه Intermountain Healthcare و دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه — توافق برای شرکت در مهارت تست ارسال نمونه با غلظت های مختلف از این ویروس برای تست حساسیت آزمون خود را با توجه به دیوید Hillyard یک ARUP مدیر پزشکی.

“آزمایشگاه در سراسر جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه به بهترین آزمون برای COVID-19,” Hillyard گفت. “ما می خواهیم به انجام ما بهترین را قادر به انتخاب کنید تا مثبت.”

Hillyard گفت: نرخ تشخیص COVID-19 موارد بستگی دارد نه فقط جمعیت در حال آزمایش و موقعیت جغرافیایی خود اما همچنین در مورد نحوه آزمون نمونه جمع آوری شده و نحوه حساس به آزمون و یا توانایی خود را برای تشخیص غلظت های مختلف از ویروس.

“بنابراین به طور طبیعی ما مانند بسیاری از همکاران ما می خواهم برای درک بهتر مقایسه حساسیت آزمون های مختلف” Hillyard گفت. “یک تست است که فاقد حساسیت نمی خواهد انتخاب کنید تا به عنوان بسیاری از مثبت. این یک اساسی و پرسش بسیار مهم است.”

Hillyard گفت: این ایده از یک “کور” مهارت تست از نمونه های با غلظت های مختلف از این ویروس بود “با شور و شوق در آغوش” توسط یک گروه کاری به نمایندگی از دولت در آزمایشگاه تست.

“بیشتر ما می دانیم که در مورد عملکرد و تست های مجموعه دستگاه بهتر است ما در درک ویروسی انتقال و چگونه برای محافظت از جمعیت (در میان همه گیر),” Hillyard گفت.

در مورد خواسته TestUtah جایگزین در حال تست انجام شده با دولت در آزمایشگاه Hillyard گفت: تبادل یک عدد کوچکتر از نمونه های تصادفی “است و نه یک راه خوب برای درک” حساسیت آزمون.

“این بسیار آموزنده در مورد حساسیت فقط به ارز چند نمونه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de