تگزاس دادگاه تجدید نظر آسانسور اقامت برای اعدام زندانی روبن گوتیرز

Feb. 27 (UPI) — تگزاس دادگاه تجدید نظر این هفته را تکذیب کرد, یک تست DNA درخواست برای یک محکوم به اعدام اهل بیت برداشته و قبل از آن دادگاه اقامت در اعدام او.

تگزاس دادگاه کیفری و تجدید نظر حکومت شنبه که روبن گوتیرز نمی دیدار با الزامات مورد نیاز برای به دست آوردن یک پست-محکومیت آزمایش DNA.

گوتیرز محکوم به قتل برای سال 1998 قتل از پارک تریلر صاحب Escolastica هریسون به دنبال تست از ناخن scrapings و سست موهای گرفته از قربانی یک پیراهن متعلق به یکی از اعضای خانواده از هریسون و دیگر آیتم های لباس. او می گوید این آزمایش را به اثبات بی گناهی خود را.

دادگاه تجدید نظر گفت که حتی اگر گوتیرز انجام دیدار شرایط را برای آزمایش DNA آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای تبرئه او.

دادگاه نیز برداشته اقامت موقت در جای خود قرار داده در ماه اوت توسط یک قاضی فدرال.

Cameron County District وکیل لوئیس Saenz گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست جدید اعدام تاریخ برای گوتیرز در روز پنج شنبه.

“با توجه به این برنامه گوتیرز را ببینید پتانسیل جدید اعدام تاریخ در اوایل ماه ژوئن” دفتر او در بیانیه ای گفت. “ما امیدواریم که برای دیدن اجرای عدالت برای هریسون خانواده از جمله Escolastica خواهر که غم و اندوه به طول انجامید و در این 22 سال پس از مرگ او.”

ایالات متحده منطقه قاضی هیلدا Tagle در ماه اوت سال 2018 اعطا گوتیرز اقامت بعد از وکیل خود خواسته به حذف از این پرونده است. مارگارت mid-major madness ثبت یک حرکت برداشته شود گفت او نمی باید این تجربه به نمایندگی از او در این مرحله در روند تجدید نظر.

Tagle نیز اشاره کرد mid-major madness بود دیگر اجازه تمرین در 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر به علت “بی ادب و غیر حرفه ای ارتباطات با کارکنان دادگاه.”

گوتیرز جدید, وکلای قرار داده و در یک حرکت به اقامت خود را اعدام کرد mid-major madness هرگز فاش شده این شرایط را به مشتری خود را.

مقامات گفتند گوتیرز می دانستند هریسون از طریق برادرزاده او و کار کرده به همراه همدستان پدرو گارسیا و رنه گارسیا به غارت او در حدود $600,000 نقد او stashed در خانه اش. کالبد شکافی نشان داد هریسون شده بود مورد ضرب و شتم و چاقو 13 بار با دو پیچ گوشتی.

گوتیرز گفت که او کمک سازمان یافته سرقت, اما نمی شرکت در قتل و تست DNA را تبرئه او.

دانیل Uria کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>