تگزاس دادگاه باقی می ماند اعدام جان هومل بیش از COVID-19

مارس 17 (UPI) — تگزاس دادگاه تجدید نظر باقی ماند اعدام یک مرد به اتهام قتل خانواده اش با استناد به اثرات coronavirus در سیستم قضایی.

دادگاه تجدید نظر کیفری تگزاس روز دوشنبه گفت که جان هومل را تزریق کشنده به تعویق خواهد افتاد, برای 60 روز. او در اصل برنامه ریزی شده بود اعدام چهار شنبه.

پانل را تکذیب کرد هومل درخواست برای اقامت بر اساس اتهاماتی که دادگاه اشتباه با عدم رد صلاحیت دادستانی و نه برداشت مورد را “معیوب و اجرای حکم.”

“اما ما همچنین مصمم است که اعدام باید باقی می ماند در حال حاضر در سلامت فعلی بحران عظیم و منابع مورد نیاز به آدرس اضطراری” دادگاه نوشت.

هامل وکیل مایکل مهندس گفت: گسترش COVID-19 خواهد از تداخل با توانایی خود را برای انجام تحقیقات و فایل حرکات به اعدام را متوقف کند. او همچنین گفت که این ویروس می تواند در میان کارگران و شهود در دست برای اعدام.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام وضعیت فاجعه جمعه و تگزاس بخش از عدالت کیفری است به حالت تعلیق در ملاقاتها در همه امکانات برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان جمعیت زندان.

یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده هومل در سال 2011 از ضرب و شتم با چوب بیس بال و به ضرب چاقو همسر باردار خود را, شادی هامل و پدر در قانون کلاید بدفورد. او همچنین متهم به ضرب و شتم او 5 سال به مرگ هر چند او تنها به جرم دو بزرگسالان و میر.

هر سه کشته شدند در خانواده سوختن خانه در Kennedale در دسامبر 2009.

دادستان گفت: هومل, 35, سابق, دریایی می خواستم یک زندگی جدید است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de