تگزاس اعزام نیروی دریایی میان خونتان COVID-19 موارد

19 جولای (فردا) — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز یکشنبه اعلام کرد که نیروی دریایی ایالات متحده اعزام شده است برای کمک به مقابله با COVID-19 بعد از دولت گزارش بیش از 10 ، 000 موارد برای پنج روز متوالی.

ابوت گفت: وزارت دفاع امریکا فرستاده است پنج نیروی دریایی ایالات متحده تیم متشکل از پزشکی و پشتیبانی حرفه ای به حمایت از بيمارستان در هرلینگن دل ریو ایگل و ریو گراند.

تبلیغات

“حمایت از ما فدرال شرکای بسیار مهم است در کار ما برای کاهش گسترش COVID-19 در جوامع ما در سراسر تگزاس” ابوت گفت. “من سپاسگزار برای این همکاری مداوم با وزارت دفاع و نیروی دریایی ایالات متحده و ایالت تگزاس ادامه خواهد داد به استفاده از هر منبع موجود برای حفاظت از بهداشت عمومی و حفظ تگزاسی در هر جامعه امن است.”

تگزاس گزارش 7,300 جدید COVID-19 موارد بعد از ظهر یکشنبه پس از گزارش بیش از 10 ، 000 موارد برای پنج روز متوالی. با 325,030 عفونت تگزاس بود چهارم-بیشترین تعداد از موارد در سراسر کشور.

تگزاس نیز گزارش 93 و میر در یکشنبه پس از tallying 130 در شنبه 10 بالاترین مرگ و میر در کشور در 3,958.

ایالات متحده منجر جهان با مجموع 3,768,056 موارد و 140,500 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

فلوریدا تبدیل شده است که آخرین کانون برای این ویروس گزارش شده 12,478 جدید موارد مثبت — پنجمین روز متوالی بیش از 10,000 — 89 و مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته یکشنبه از جمله 2 nonresidents. فلوریدا سوم-بسیاری از موارد در کشور با 345,612 و هشتم-بالاترین مرگ و میر در 4,982 و اضافی 109 nonresidents.

در شهرستان میامی-Dade 212 جدید COVID-19 بيماران بستری شده در شنبه با 30 درصد کل ظرفیت تخت اما 122.2 درصد از ICU ظرفیت.

در کنگره ایالات متحده دانا Shalala, D-Fla., گفت: ABC News’ این هفته که گذشت در رهبری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis رهبری دولت برای بازگشایی قبل از آن آماده بود.

“این وحشتناک است. ما باید در جامعه گسترش یابد که بدان معنی است که این ویروس از کنترل خارج شده است. فقدان رهبری در کاخ سفید و در دفتر فرمانداری آنها به سادگی نمی رسید این کار را با یک چکش است که آنچه که ما نیاز به انجام و گرسنگی ویروس,” او گفت:. “آنها باز بیش از حد به زودی. و آنها دچار سوء تفاهم چه شما نیاز به انجام و یا آنها آن را درک کنند و آنها حاضر به انجام آن است.”

نیویورک که هنوز منجر ملت در مجموع موارد با 406,807 و مرگ و میر در 25,048 از زمان شروع این بیماری همه گیر, گزارش 502 موارد جدید و 13 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته یکشنبه.

همانطور که از شنبه کالیفرنیا گزارش شده بود سوم-بسیاری از موارد در کشور با 375,363 از جمله 9,199 موارد جدید. دولت همچنین دارای پنجم-بالاترین مرگ و میر در 7,595 با 120 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه.

موارد و مرگ و میر همچنان به افزایش در بخش هایی از این کشور به گرجستان, Missouri, ویسکانسین, کارولینای شمالی و کنتاکی گزارش جدید تک بعد پرونده در روز شنبه در حالی که بیش از 20 متحده گزارش داده اند که بالاتر از هفت روز به طور متوسط از آنها در پایان ماه ژوئن واشنگتن پست گزارش داد.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: ان بی سی نیوز” دیدار با مطبوعات است که بسیاری از استان ها در دولت ممکن است در زیر قرار داده شده یک دستور نیاز به استفاده از ماسک و سایر پوشش صورت در میان نگرانی از پتانسیل موج به دولت گزارش شده و در مجموع 74,932 موارد و 3,174 مرگ و میر.

“ما در یک مرحله بسیار مهم. ما در نقطه که در آن ما می تواند تبدیل به فلوریدا,” او گفت:. “شما می دانید که شما نگاه کنید تعداد ما امروز در مقابل که در آن فلوریدا بود یک ماه پیش ما بسیار شبیه اعداد. بنابراین ما بسیار نگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>