تگزاس اجرا بیلی Wardlow برای 1993 قتل

جولای 8 (UPI) — تگزاس انجام شده اجرای بیلی جو Wardlow روز چهارشنبه پس از دیوان عالی ایالات متحده کاهش یافته است به موضوع اعدام.

مقامات زندان اعلام Wardlow, 45, مرده در 6:52 بعد از ظهر در ایالت تگزاس زندان در هانتسویل با توجه به مارشال پروژه های عدالت کیفری سازمان غیر انتفاعی است.

تبلیغات

او داده شد مجازات اعدام برای 1993 قتل 82 ساله کارل کول.

اعدام با تزریق مواد کشنده آمد و در مدت کوتاهی پس از دیوان عالی کشور کاهش یافته است به موضوع اعدام در پاسخ به دادخواست در هفته های اخیر.

در یکی از دادخواست Wardlow خواسته قضات برای بررسی پرونده او در یک سال 2005 حاکم در آن بالا دادگاه قانونى مجازات اعدام برای کسانی که مرتکب قتل شده زمانی که آنها 17 سال پیر یا جوان. این تصمیم ذکر تحقیقاتی که گفت که نوجوانان فاقد بلوغ و مسئولیت یک فرد بالغ و بنابراین نباید موضوع را به مجازات مرگ.

Wardlow بود که 18 در زمان کول مرگ استدلال کرد که تحقیقات علمی نشان می دهد که قاتلان زیر سن 21 باید با توجه به در نظر گرفتن همان.

“عصبشناسی تحقیقات تاسیس شده با یقین علمی است که به دلیل ادامه رشد مغز تا زمانی که ما در اوایل 20s عصبی پایه و اساس شخصیت یک فرد و از این رو او شخصیت است نه به طور کامل شکل گرفته قبل از سن 21” اظهار داشت: یک پرونده چهار شنبه به دنبال یک باقی بماند.

“به این دلیل آن است که در حال حاضر روشن است که می تواند وجود دارد هیچ قابل پیش بینی در مورد آینده خطرناکبودن برای کسی که مرتکب قتل پایتخت قبل از سن 21.”

Wardlow وکلا استدلال می کنند که چون آنها باور دارند که او به احتمال زیاد به موفقیت خود تجدید نظر دیوان عالی کشور باید اقامت خود در انتظار اعدام است.

تگزاس آزادی مشروط مدیره رای دادند 6-1 دوشنبه به پایین Wardlow را حکم و یا توصیه یک تخفیف با توجه به تگزاس تریبون.

Wardlow مرگ هفتمین اعدام در ایالات متحده و سوم در تگزاس این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>