تگزاس تدافعی جلو با بازگشایی روز بعد از دولت می بیند بالاترین Covid-19 مرگ و میر در عین حال

تگزاس قصد دارد به سهولت و محدودیت های اجتماعی فاصله و بازگشایی اقتصاد آن جمعه—یک روز پس از ضبط این دولت بیشترین تعداد Covid-19 مرگ و میر—تولید خشم و سرخوردگی از حقوق کارگران و فعالان دموکرات.

“کارگران نباید مجبور به انتخاب بین معیشت خود و فیزیکی خود ایمنی در محل کار” تگزاس AFL-CIO جمهور ریک لوی گفت: آسوشیتد پرس.

AP گزارش داد که تگزاس دیدم 50 coronavirus مرگ و میر در پنجشنبه یک روز رکورد تا کنون برای دولت آینده در بحبوحه افزایش موارد.

“دولت-گزارش مرگ و میر 119 بیش از سه روز گذشته علائم مرگبارترین کشش پس از تگزاس اول مرگ و میر در این بیماری همه گیر ثبت شد مارس 17,” با توجه به AP. “پنجشنبه 1,033 موارد جدید است اولین بار در کشور شده است بیش از 1 ، 000 از آوریل 10.”

اما رژیم صهیونیستی است. گرگ آبوت مصمم است در ماموریت خود را برای بازگشایی, Texas. اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط راهب بزرگ منقضی شده جمعه و رهبر جمهوریخواهان کاهش یافته است به تجدید آن ابراز تمایل برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

به عنوان AP گزارش داد:

ابوت تحت فشار قرار دادند تا برای بازگشایی برای نجات یک اقتصاد دولتی walloped توسط سرسام آور بیکاری است.

[…]

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ابوت سفارش جدید اجازه می دهد تا رستوران ها و خرده فروشان و مراکز و سالن های سینما در سراسر ایالت برای باز کردن در 25 درصد ظرفیت است. شهرستانهای با بیش از پنج مورد تأیید از coronavirus قادر خواهد بود برای خدمت به مشتریان در 50% آستانه. میله آرایشگری مو سالن و ورزشگاه بسته باقی می ماند به عنوان دانشگاه ها و مدارس برای بیش از 5 میلیون کودک.

فرماندار حرکت بود panned توسط تگزاس از حزب دموکرات که در بیانیه ای گفت که این تصمیم به نمایندگی از “روز تاریک در تگزاس است.”

“ابوت تصمیم به اجازه تگزاس اقامت در خانه سفارش منقضی شده است بی پروا و غیر مسئولانه قرار می دهد و همه ما در معرض خطر” حزب گفت.

در حالی که بازگشایی دولت برنده است راهب بزرگ ستایش و پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci روز پنجشنبه هشدار داد که بازگشایی بیش از حد به زودی به اشتباه خواهد بود.

“تشخیص داده شده است به فرمانداران” Fauci گفته سی ان ان. “آنها خود می دانند متحده شهرداران دانم شهرستانها خود را, بنابراین شما می خواهید به آنها را کمی تکان دادن اتاق است. اما توصیه من این است که, شما می دانید, آیا تکان دادن بیش از حد. سعی کنید به عنوان بهترین عنوان شما می توانید به رعایت دستورالعمل های است که بسیار خوب است و به خوبی مشخص.”

دانشگاه ایالتی تگزاس virologist رادنی رود توصیه می شود در نظر به تگزاس تریبون که راهب بزرگ باید آماده به تعطیل دولت دوباره اگر موارد سنبله در پی بازگشایی.

“اگر این آشکار در راه ما را دوست ندارم مثل همه از ناگهانی ما دیدن سنبله در موارد همه ما باید آماده به گام حق بازگشت به از دست دادن کسانی که easements محدودیت” گفت: رود هشدار داد که “ممکن است ما را به پناهگاه در محل دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im