با تشکر از coronavirus برای بهتر صورت, ماسک, ID, Facebook, خرید و کمک به خود را با یوتیوب اعتیاد

قرنطینه و مستندات ما به ارمغان آورده اند بسیاری از چیزهایی که برای شکایت در مورد. اما بیایید یک لحظه و سپاسگزار چگونه تکنولوژی به شدت به زندگی ما را کمی ساده تر در طول این زمان.

هنگامی که اکثر مردم فکر می کنم در مورد چیزهای خوبی که آمده اند از این زمان قرنطینه آنها خواهد شد به احتمال زیاد ذکر است زمان بیشتری را با خانواده و آهسته به پایین شیوه زندگی است. اما مردم هوشمند شده اند سخت در محل کار ایجاد راه را به یک سمت روشن به این زمان در بسیاری از جهات و همه با متخصصین و اهل فن و تاب است.

من راه رفتن در راهرو Costco پوشیدن من اجباری ماسک صورت زمانی که من 18 ساله پسر به نام به من بگویید خود را چک نکرده بود و در عین حال سپرده شد. او از مواد غذایی است. او تعجب اگر من می تواند انتقال پول به حساب خود را که او خواهد پرداخت. من باز من برنامه بانکداری و تشخیص صورت سعی و تلاش برای باز کردن حساب. اما آن را نمی خواهد کار به دلیل نیمی از صورت من بود. من به سرعت پایین کشیده من ماسک قادر به ورود به سیستم و ارسال چند هزار دلار به من گرسنه است. من شنیده ام صدای فریاد و فکر Costco کارمند ممکن است فریاد من, اما من باید بدانید که کارگران وجود دارد می دانم که چگونه به نگه داشتن خود را سرد. هیچ کس گفت: هر چیزی اما من آرزو وجود دارد یک راه این برنامه می تواند به رسمیت شناخته اند من تنها با دیدن چشمان من.

اپل گرفته شده توجه داشته باشید از مشکل گرفتن چهره ID برای باز کردن قفل تلفن خود و یا به استفاده از اپل پرداخت در حالی که با پوشیدن ماسک. هیچ گوشی شما هنوز هم نمی خواهد بود قادر به تشخیص شما صورت خود را با ماسک; در حال حاضر این فن آوری نیاز به دیدن بینی و دهان خود را برای شناسایی شما. اما پس از یک تلاش ناموفق در صورت ID, آی فون خود را خواهد شد در حال حاضر به سرعت اجازه می دهد تا شما را به پین خود را وارد کنید به جای. قبل از این در iOS 13.5 به روز رسانی نرم افزار چهره ID نیاز به شکست بارها و بارها قبل از دادن به شما گزینه پین.

حتی به عنوان بسیاری از فروشگاه ها و شرکت ها بازگشایی مراکز کنترل و پیشگیری بیماری هنوز توصیه می کنند که اکثر کارکنان پوشیدن ماسک. اگر تنها نتوانست چهره ID تلاش مورد نیاز قبل از استفاده از PIN خود را هنوز هم بیش از حد مزاحم شما می توانید به نوبه خود جنبه های صورت ID در حال حاضر با رفتن به تنظیمات > چهره ID و رمز عبور.

ما تجربه خرید چیز دیگری است که این بیماری همه گیر تغییر کرده است. بسیاری از ما فروشگاه آنلاین اما در طول این زمان با برخی از فروشگاه ها به طور کامل بسته خرید اینترنتی گاهی اوقات ما تنها گزینه است. اضافه کردن به که این مبارزه بسیاری از کسب و کار کوچک رو به رو هستند و Facebook تصمیم گرفت برای کمک به. Facebook مغازه ها و فروشگاه های آنلاین است که کوچک و بزرگ کسب و کار می تواند راه اندازی به صورت رایگان. خریداران آنلاین می توانید محصولات ذخیره آنهایی که دوست دارند و سفارش یا از طریق یک لینک به وب سایت کسب و کار و یا در Facebook خود را (در صورتی که شرکت را قادر می سازد که گزینه).

مشتریان به طور مستقیم می توانید سوال بپرسید و یا حمایت های دیگر مانند ردیابی تحویل از طریق مسنجر. Facebook می گوید در آینده ما قادر خواهید بود برای خرید در یک چت در مسنجر WhatsApp و یا Instagram مستقیم. Facebook مغازه ها توسط نورد در حال حاضر Instagram فروشگاه با بسیاری از ویژگی های مشابه در دسترس خواهد بود در این تابستان. یک تفاوت با Instagram فروشگاه است که به برنامه اضافه خواهد شد یک فروشگاه جدید تب در ناوبری به راحتی خرید.

و در حالی که Facebook تشویق بیشتر, خرید, YouTube تشویق شما را به یک استراحت از مشاهده و گرفتن برخی از خواب. ما همه با استفاده از صفحه نمایش بیشتر این روز و بسیاری از ما انداخته اند ما روال از پنجره به بیرون خیلی ملایم اشاره به قرار دادن تلفن های ما و بقیه خوش آمدید. یوتیوب جدید خواب یادآوری به کاربران اجازه تنظیم زمان های خاص این برنامه به شما خواهد گفت برای جلوگیری از تماشای. شما می توانید تصمیم بگیرید که در تنظیمات این که آیا شما می خواهید با ارنج زدن به آمده در زمان دقیق به شما تصمیم می گیرید یا اگر شما می خواهم آن را به صبر کنید تا فیلم شما در حال تماشای به پایان رسید. خواب یادآوری نیست به طور خودکار متوقف کردن یک ویدیو یوتیوب و کاربران به راحتی می توانید چرت زدن یادآوری برای 10 دقیقه یا رد آن آشکار است. اما گاهی اوقات دیجیتال ضربه بزنید بر روی شانه است که همه شما نیاز به قرار دادن تلفن خود را برای شب. برای دستگاه های آندروید و اپل به نوبه خود در خواب یادآوری در تنظیمات و یا با کلیک کردن بر روی تصویر پروفایل خود را و سپس “هم تماشا.”

فراموش نکنید که در مورد دیگر گزینه های مفید برای محدود کردن چقدر زمان شما صرف در یوتیوب. هنوز مطمئن شوید که چه مقدار زمان روی صفحه نمایش شما در حال گرفتن در نرم افزار ؟ شیر تصویر پروفایل خود را و رفتن به “زمان تماشا” برای دریافت یک مرور کلی از یوتیوب استفاده است. اگر شما فکر می کنم شما و یا بچه های خود را با استفاده از این برنامه بیش از حد استفاده از “استراحت” یادآوری. تبدیل این کاربران می دهد یک اعلان هنگامی که آنها به یک زمان از پیش تعیین شده محدود می کند. تصمیم می گیرید که آیا یادآوری به نظر می رسد باید هر 15, 30, 60, 90 یا 180 دقیقه. در اینجا که در آن شما همچنین می توانید غیر فعال کردن عملکرد خودکار به طوری که این برنامه نه فقط بلافاصله شروع به ویدیو بعدی پس از شما به پایان رسید یک.

فن آوری کمک می کند تا ما را در راه های بسیاری. اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک مغازه از خانه و صرف زمان بیشتری را بر روی تلفن های ما حداقل این نوآوری را کمی ساده تر و با هدف کمک به ما به عنوان ما حرکت جدید ما نرمال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net