لس آنجلس — نه این که او لزوما در تلاش بود اما BYU گارد الکس Barcello به دوست دختر خود را خوب اوایل ولنتاین هدیه روز پنج شنبه شب.

Barcello بسته حرفه ای-با 18 امتیاز از جمله 6 از 8 از 3 نقطه محدوده به عنوان بخشی از یک شب که دیدم مامان شکستن یک مدرسه رکورد ضربه زدن به پایین 18 3-اشاره گر در یک 77-54 پیروزی شکستن Loyola Marymount قلب در شب قبل از روز ولنتاین.

Barcello دوست دختر, Zoe سیمپسون که از آریزونا بود در حضور در Gersten غرفه. پرسید: اگر عملکرد ستارگان به حال چیزی برای انجام با او Barcello لبخند زد.

“نه واقعا. من خوشحالم که من نیز در مقابل از او. من فقط در تلاش بود تا اجازه بازی به من می آیند,” او گفت:. “من در تلاش بود به خود اجازه هر گونه حواس او را پرت کنید به بازی” من نیاز به ساقه بیشتر است چرا که او را در اینجا.’ … من فقط در تلاش بود تا اجازه بازی به من می آیند و هوشمندانه ترین بازی. هم تیمی های من در بر داشت من در نقاط مناسب. آنها به من اعتماد به ساقه به طوری که من فقط اجازه دادن به آن و خوشبختانه بسیاری از آنها در رفت.”

مربی علامت پاپ شوخی که Barcello “فقط تصمیم گرفت او را به دست دیگر.”

در طول 11 دقیقه کشش در نیمه دوم که دیدم BYU جلو و دور از LMU که شامل تعیین کننده 26-6 اجرا Barcello حفر چهار 3-اشاره گر.

“من خیلی به او افتخار میکنم. او با این نسخهها کار خیلی سخت است. که خطر از این تیم گفت: TJ Haws که به ثمر رساند 17 امتیاز در 4 بازی از 8 تیر اندازی از 3 نقطه خاک است. “هر کسی می تواند شش 3s در هر شب. او به ضرب گلوله توپ بسیار خوبی است. آن را یک شب بزرگ برای او است.”

در Cougars به خاک سپرده شد 12 3-اشاره گر در نیمه دوم و شش بازیکن های مختلف ساخته شده حداقل یکی از 3-اشاره گر در شب.

“در نیمه دوم ما یک کار خوب از تهاجمی بودن برای یکدیگر و برای یکدیگر” پاپ گفت.

BYU از دست رفته آن پنج 3-اشاره گر از بازی و هفت از اول آن هشت تلاش, اما هیچ چیز نمی تواند جلوگیری از این تیم از آسانسور باز 3s.

“شما اقامت با اعتماد به نفس. مربی همیشه می گوید به خود شات خود را” Haws گفت. “ما نگهداری می شود گرفتن عکس های خوب و پیدا کردن راه باز مرد. ما باید اعتماد به نفس است که آن عکس در حال رفتن به سقوط است.”

دو بار در این فصل BYU که منجر ملت در 3 نقطه تیراندازی به حال از مدرسه ضبط با 17 3s در برابر Virginia Tech و پپرداین.

“این بچه ها شده اند ضربه زدن بر روی درب. ما رو بدست به 17 یک زن و شوهر از زمان” پاپ گفت. “من فقط افتخار چگونه آنها در حال انجام آن است. آنها در حال انجام آن توسط درآمد عکس برای هر یک از دیگر. که بسیار ویژه ای است که آنها متعهد به انجام آن است. چه خوب است که ما یک مدرسه-ثبت 18 3s در یک شب هنگامی که ما شروع شده 1 8.”

برای بازی در Cougars آمار 18 40 3-اشاره گر (45 درصد) بهتر از خود عملکرد عکسبرداری در 2 نقطه عکس (7 از 20 به 35 درصد). BYU به پایان رسید تا 25 60 به طور کلی از میدان (41.7%). که به پایان رسید یک خط از نه بازی تیراندازی 50 درصد یا بالاتر از میدان که در یک مدرسه ثبت.

BYU مجموعه ای از 3 نقطه با رکورد 19 ثانیه باقی مانده که ارشد راه رفتن در اوان تروی به خاک سپرده شد 3 از گوشه.

“این باور نکردنی است. ما می دانستیم که نزدیک شدن (به رکورد)” Barcello گفت. “هنگامی که اوان رسید که همه فقط رفت و آجیل. من فکر می کنم من بیشتر به کرات او را به خاطر هم اتاقی من. من خیلی به او افتخار میکنم که او به آن است. بچه ها واقعا خوشحالم.”

“من خیلی خوشحال برای او. ما باید دیدنی پیاده روی-ons” پاپ گفت: تروی. “برای او به بانگ که یکی از آخرین بود واقعا خاص است. برای همیشه او را از رفتن به قادر به ادعا می کنند: “ما تا به حال 18 و من شدم 18.'”

در ضمن به جلو Yoeli کودکان که رفت فقط 3 از 11 از میدان به دست آورده خود را نقطه عطف. در نیمه دوم او رسیده 1,000-ارتجاعی خوانده شده را علامت به صورت حرفه ای. او تنها BYU بازیکن به نمره 1,800 حرفه امتیاز و گرفتن 1,000 حرفه ای تخته.

اما این شب به یاد خواهد شد برای یک رکورد تنظیم شب — 18 3-اشاره گر.

“این عالی است. این تیم ما توپ را به خوبی. ما را به باز کردن عکس و ما را خوب” عکس های Haws گفت. “من فقط افتخار به این تیم است. من با افتخار از راه ما جنگیدند امشب. ما unselfishness و راه ما به اشتراک بگذارید توپ فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su