با تشکر برای خاطرات مربی اسلون

سالت لیک سیتی — چند صبح قبل از او شوکه ورزش جهان توسط استعفا در وسط فصل 2010-11 جری اسلوان بود در ساکرامنتو کینگز’ دادگاه و گفت: یک گروه کوچک از خبرنگاران که چگونه به دفاع از pick-and-roll.

یکی از مشکلات بازیکنان بود اسلون توضیح داده شده است که آنها قفل زانو و از دست رفته در صفحه نمایش. متحرک یوتا جاز مربی سپس پرتاب کردن خود اسلحه به نشان می دهد که چگونه به مبارزه را از طریق میدارد. دست راست من بود و تاسف را در مسیر قوی خود را گسترش بازو.

با صدا غذا خوردن!

من ضبط دیجیتال شات از دست من ضربه به طبقه چوب جنگلی و منفجر شد و به چند قطعه. بدون پرش به ضرب و شتم اسلون خود را ادامه داد دفاعی درس. پس از سوار کردن مجدد این دستگاه کوچک شبیه به یکی از او می خواهم یک بار به شوخی از من پرسید که اگر آن را یک فندک — من بازگشت به رسانه ها huddle.

“من زانو قفل شده است” من به او گفتم.

اسلون پاسخ داد: “اگر من شکست که (bleeping) چیزی که من به شما خرید یکی از جدید.” او نمی گویند (bleeping) ، بعد از آن شب اسلون طعنه که من باید نگه داشتن یک فاصله امن در طول مصاحبه. من به شوخی به عقب “من فقط خدا را شکر شما نیست به ما نشان میدهد چگونه به یک اتهام است.”

چیزی که من نمی خواهد انجام دهید به یکی دیگر از فرصت برای نگه داشتن یک فاصله امن در حالی که مصاحبه با افسانه ای که به معنای بسیار به بسیاری از در ایالت یوتا آمریکا و جاهای دیگر در سراسر جهان ورزش.

اخبار اسلون مرگ صبح روز جمعه آورده احساسات مخلوط — از غم و اندوه خود را برای عزاداری و خانواده و طرفداران و دوستان از جمله جان استاکتون و کارل مالون; به امداد است که او دیگر درگیر در افتضاح و ناتوان کننده نبرد در برابر بیماری پارکینسون و Lewy body dementia; و خوشبختانه به خاطرات شیرین از راه او به کار گرفته موفقیت و مبارزات خود را حس شوخ طبعی شور و شوق خود را برای کار سخت و همه از داستان های شخصی و احترامات به اشتراک گذاشته شده در مورد یک سالن از شهرت مربی بازیکن و فرد است.

“شما نمی توانید به کلمات تاثیر او در زندگی من” استاکتون یک بار گفت.

سالن از شهرت گارد نقطه نیست تنها کسی که احساس می کند که راه.

در نگاه به گذشته آن را دلگرم کننده به فکر می کنم در مورد اختصاص داده شده دوستی بین اسلون و دیرین خود دست راست مرد فیل جانسون. اسلون روابط با فرانک انگشت و اواخر لری H. Miller نیز ساخته شده بر روی وفاداری. اما اسلوان و جانسون همیشه با هم بودند — در اطاق ماشین چاپ خوردن وعده های غذایی قبل از بازی (واقعا وضعیت منحصر به فرد) در جاده ها در حالی که سفر در نیمکت برای بیش از دو دهه و در افتا پس از خود را همزمان با بازنشستگی (حتی اگر جانسون می تواند بوده است جانشین او).

جاست جانسون و اسلون بودند پذیرفته به یوتا ورزشی سالن از شهرت کلاس از سال 2011 با هم. در شب از مراسم Johnson, شوخی ابراز نگرانی در طول یک عکس زمانی که اسلون قرار بود در کنار سابق NFL داور داگ Toole. جانسون که اغلب پریدم بین اسلون و داوران برای جلوگیری از ویژگی های خطا را دوست داشت به اشاره است که او به پایان رسید بیشتر بازی ها از اسلون در طول سال.

“من نفرت را به دیدن او ایستاده است که نزدیک به یک مقام رسمی” جانسون گفت.

“او خواهید بود همه حق است” اسلون وعده داده شده است.

این اولین بار بود اسلون حال بازدید این عرصه پس از خروج او نه ماه قبل از آن اما برای آن لحظه جادویی همه راست به نظر می رسید دوباره در, پیر دلتا مرکز که در آن جاز تیم بازی کرده بود در دو NBA نهایی و برنده بسیاری از بازی ها.

یکی از مورد علاقه من اسلون داستان از عرصه شامل یکی دیگر از طرفداران بزرگ — اواخر Thomas S. مونسون که اغلب با حضور جاز بازی زمانی که او رئيس جمهور از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

در ماه مارس سال 2008 خوش برخورد رئیس جمهور مونسون به طور خلاصه متوقف شده در مسیر به سومین ردیف صندلی به عنوان جاز نشسته اند در طول یک فاصله. او استقبال بازیکنان خندان و با اشاره به آنها. او به مربی دوستانه تهنیت. کارلوس مشروب خور فکر آن را “سرد” پس از گفت که رئیس جمهور مونسون شد. “او شنود گذاشته جری بر روی شانه و آن را مانند” کار خوب مربی. شما بهترین هستید,'” مشروب خور به یاد می آورد. “و جری بود” که بود؟”‘ اسلون که هرگز ملاقات رئیس جمهور مونسون نیز احساس بسیار بهتر است پس از او در بر داشت. از همه بهتر که جاز اقدام به رفتن در یک 27-11 اجرا و ضرب و شتم کلیپرز 121-101.

وجود دارد که اسلون نمی دریغ به اجازه کسی می دانم که اگر او را تأیید نمی کند اقدامات خود را. حتی خبرنگاران. منجر به آغاز خود را نهایی فصل من پرسید که آیا او ممکن است اسباب بازی در اطراف با صف شروع خود را. خود را از تابش خیره کننده ذوب روح من. “اسباب بازی ؟ این یک کار است. من نمی،”

یکی دیگر از زمان اسلون bristled در من یک سوال در مورد مبارزه بازیکن. که نمی رفتن بیش هست. او می تواند به عنوان محافظ به عنوان یک مرغ مادر در مورد بازیکنان خود را در زمان (درخواست Dennis Rodman, کریس وبر جری Stackhouse, Kenyon Martin, و غیره.) “آیا شما همیشه کامل است ؟” او افزود: خواسته زل زده بود به من در حالی که دوربین های دیجیتال و ضبط نورد. “آیا شما تا به حال یک روز بد؟” (پاسخ: “دور از آن” و “این یکی خاص است به بدتر شدن در دقیقه است.”)

اکثریت قریب به اتفاق از تعاملات ما بودند و حرفه ای صمیمی و دوستانه است. حرفه ای و برجسته بود که در اسپرینگفیلد ماساچوست زمانی که او مندرج به Basketball Hall of Fame در کنار استاکتون و مایکل جردن. او فروتن در مورد این موفقیت گفت که او آرزو او هنوز فرانک انگشت دستیار و تعویق انداختن اعتباری به استاکتون و مالون.

“من فکر نمی کنم من واقعا مربی آنها,” او گفت:. “من فقط نوع از تماشای آنها را بازی کردم و یک صندلی خوب در هر شب.”

اگر من تنها پوشش او در موسیقی جاز ضرب و شتم 212 سال اسلون با من دست دادند و به گرمی از من استقبال به عنوان یک دوست که او در بازدید از تمرین تسهیلات سال بعد. او متوجه شده است که من می خواهم از دست یک دسته از وزن.

“شما احساس می کنید خوب؟”

“حتی بهتر از من نگاه کنید” من به شوخی.

“خوب,” او پاسخ داد: “شما نگاه بسیار خوب لعنتی!”

هر بار که او را دیدم به من پس از آن زمانی که او می خواهم حضور در موسیقی جاز بازی ها در آخر سال اسلون را گسترش بزرگ خود را به دست راست تعریف من و آرزوی من هست.

او پس از ازدواج Tammy Jessop در سال 2006 — پس از مرگ همسرش, bobbye می 2004 — اسلوان زندگی در شهر من در حالی که برای. من هرگز فراموش نخواهم رانندگی از خانه خود در یکی از خیابان های اصلی و دیدن او راه رفتن اسباب بازی خود را به اندازه سگ (به او بگویید که من آنها را به نام اسباب بازی), پارو در جلوی خانه خود را پس از یک توفان برف و رانندگی در اطراف در یک ol’ clunker از یک ون سفید مانند او از هر فرد دیگری در جامعه و یکی از معروف ترین مربیان در جهان است. این که فقط او بود.

همسر من در آن زمان پیشنهاد کرد که ما باید در پخت برخی از کوکی ها به استقبال او. من خندید کردن ایده. من نمی خواهم او را به فکر من بودن و غیر حرفه ای است. سال بعد من به او گفتم داستان. او خندید و به من یک زمان سخت برای اجازه دادن به او را به او برخی از کوکی ها.

اسلون خشک شوخ طبعی به عنوان افسانه ای خود را به عنوان شدید رقابت معروف خود courtside واژگان اولویت خود را برای pick-and-roll و عشق خود را برای جاندیر تراکتور. (که هرگز فراموش اسلون ورزشی بیس بال کلاه با معروف گوزن آرم ؟ نه John Deere. شرکت بازتوییت قلبی پست در توییتر توسط جاز در روز جمعه با تقریبا کامل ادای احترام پیام: “کلاه ها را به شما مربی.”)

زمانی که من نشان داد تا به تمرین برای مصاحبه با شلوار که تا به حال سوراخ در زانو اسلون انداخت در ساز و برگ من و پرسید: اگر من می خواهم به انجام کار حیاط. (کسی چه می داند ؟ همیشه یک کشاورز ممکن است او کمک کرده اند اگر من می خواهم گفت: بله.) برای یک داستان در مورد flamboyantly لباس کریگ موارد, اسلوان mused به من در مورد به خبرنگار ورزشی لباس “از آن آسان است برای دیدن او.” وقتی پرسیده شد که در مورد جف Hornacek مربیگری در ققنوس اسلون دفاع سابق خود بازیکن. “این سخت است برای برنده شدن در این Kentucky Derby مگر اینکه شما برخی از thoroughbreds.”

پس از یک خبرنگار کاهش یافته است قلم خود را در زباله می تواند اسلون همیشه خود را انجام داده shootaround مصاحبه های بعدی به خارج از اتاق قفل مربی شوخی در مورد دلیل او همیشه انجام مصاحبه های خود در کنار همان زباله های سلولی.

“شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما در حال رفتن برای پایان دادن به در زباله,” او گفت:.

خط را تحویل او در مورد موسیقی جاز تجلیل کار خود را در سال 2014 با افزایش یک بنر با شماره 1,223 شد و کلاسیک اسلون. “من فکر می کردم که چگونه بسیاری از ویژگی های خطا را داشتم.” (این نشان دهنده تعداد جاز Ws نه Ts.)

دیگر Sloanisms شامل نقل قول ها درباره “نه jackpotting در اطراف” بازی نیست در tuxedos حل مشکلات با استفاده از یخ بر میدارد در پارکینگ و در اتاق قفل کمرنگ جلوه دادن قابل توجه رگه هایی از باز گشت پیروزی با این ادعا که “این کار به شما یک خلال دندان و یک لیوان آب” اما هیچ چیز دیگری اطلاع رسانی به بازیکنان “آنها می توانند خوراک خانواده خود را خیلی راحت تر بازی (بسکتبال) از بازی یکنوع بازی شبیه لوتو” به عنوان پیش فصل انگیزه و علنا تشویق سپس-19-C. J. مایل به بازی سخت تر, زیرا “ما نمی توانیم قرار داده و پوشک او را در یک شب و یک همجنس باز, بار, بعد از شب.”

چیزی که شما را به تحسین مورد اسلون است که او گفت آنچه که او احساس و احساس آنچه که او گفت: — به همه. او واقعی بود. اصلی گاو در زمان هیچ گاو نر. او بی پرده و بد خلق به همان اندازه شور و نرم در قلب مردمی و خنده دار و گاهی اوقات همه در یک جواب در یک مصاحبه. وجود دارد قطعا نبود P. R. چرخش دستگاه خود را به ذهن و دهان خود را.

روز بعد از اسلون به نام آن واریز شده بود واقعا عجیب و غریب است. او دیگر جاز مربی. که تا به حال نشده است در این مورد از قبل از دیوار برلین سقوط کرد. NBA را از طریق رفته بود 245 مربیگری تغییرات در طول کار خود را در ایالت یوتا است. این 246th تغییر بود شوکه. این امر بوده ام کمتر عجیب و غریب به رول از تخت و ببینید که Wasatch مقابل کوه ناپدید شده بود یک شبه.

“من هرگز به خیلی افتضاح به فکر بازنشستگی” اسلون به من گفت بعد از آن. “من حدس می زنم من فکر می کردم رفتن به محل کار برای همیشه.”

ما مطمئن شوید که امیدوار است ، هیچ کس آماده شد برای دوران بازنشستگی خود را مربی.

و ما قطعا برای این آماده نیست.

بسکتبال بدنسازی در آسمان کردم یکی از آنهایی. موفق باشید به هر کدام فرشته اختصاص داده می شود به او بگویید هیچ ادای سوگند در بهشت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de