“که هیچ چیزی نمی”: کارشناسان هشدار می دهند مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به صورت متحده برای تست فقط 2 درصد از ساکنان کاملا ناکافی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه پرده برداری از آنچه که کاخ سفید به عنوان “طرح” برای سراسر کشور Covid-19 تست که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند می افتد به مراتب قوی فدرال استراتژی مورد نیاز برای پیگیری و حاوی این ویروس کشنده قبل متحده با خیال راحت می توانید شروع بازگشایی اقتصاد خود را.

ارشد تهمت رسمی دولت گفت: وال استریت ژورنال که کاخ سفید تست طرح ارائه تمام 50 ایالت در ایالات متحده آمریکا با تجهیزات کافی برای تست حداقل 2 درصد از ساکنان خود را. Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: این تعداد هیچ جا به اندازه کافی.

“آن را در حدود 6 تا 7 میلیون [آزمون] گفت:” جها “و در صورتی که یک بار نیست که انجام هر کاری است.”

“شاید بیشتر رقت انگیز است که به امری بدیهی است که فدرال مسئولیت با اختصاص آنها را صرفا به متحده به جای آن.”
—دیابت پتی موری

طرح (pdf) سازمان به هشت بخش استراتژی است که تا حد زیادی برگ متحده مسئول انجام عظیم گسترش آزمایش حتی به عنوان فرمانداران می گویند که آنها فاقد تجهیزات و ظرفیت به سطح شیب دار بالا نمایش به سطح است که کارشناسان می گویند لازم است.

کاخ سفید نقش این طرح می گوید “فعال کردن نوآوری در مقیاس منابع و ارائه استراتژیک هدایت است.” سند توصیف دولت فدرال به عنوان یک “تامین کننده آخرین رفت و آمد مکرر.” دولت همچنین تاکید کرد همکاری خود را با بخش خصوصی; مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه در دیدار با مدیران از خارج, CVS, Walgreens و شرکت های دیگر به بحث در مورد نقش آنها در توزیع و اداره Covid-19 انجام شد.

“ما می خواهیم به کشور ما باز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید در روز دوشنبه. “و آزمایش است که نمی تواند یک مشکل در همه. در واقع آن را به عنوان یکی از دارایی های بزرگ است که ما داریم.”

دموکراتیک اعضای کنگره در ضمن پاره پاره رئيس جمهور در تست طرح به عنوان ناکافی و متهم کاخ سفید از abdicating مسئولیت آن با قرار دادن تعهد در متحده است.

“این سند می کند هیچ چیز جدید و هیچ چیز انجام خواهد شد” در ایالت پتی موری (D-شستشو.) در بیانیه ای گفت. “آن را نمی کند مجموعه ای خاص عددی اهداف ارائه یک بازه زمانی شناسایی راه هایی برای رفع ما شکسته زنجیره تامین و یا ارائه هر گونه جزئیات آنچه در حال گسترش آزمایشگاه ظرفیت و یا فعال مورد نیاز ظرفیت تولید.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“شاید بیشتر رقت انگیز است که به امری بدیهی است که فدرال مسئولیت با اختصاص آنها را صرفا به متحده به جای” موری اضافه شده است. “آنچه ما نیاز داریم این است که روشن مهاجم ملی برنامه ریزی استراتژیک به طور چشمگیری سطح شیب دار تا تست و اطمینان از تست های سریع و رایگان و همه جا—و پس از آن ما نیاز به دولت برای اجرای آن مانند مردم انتظار دارند که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا و تیم خود را به انجام است.”

کاخ سفید برنامه آمد و به عنوان فرمانداران از چندین ایالت از جمله تگزاس و اوهایو تحت فشار قرار دادند به جلو با برنامه های به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود را با وجود عدم far-reaching, تست ظرفیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که دروغ بارها و بارها در مورد سطح آزمون در ایالات متحده نسبت به سایر کشورهای عمده گفت: فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که آنها باید “شروع به فکر کردن در مورد مدرسه دهانه” با وجود هشدارهای برابر انجام این کار از متخصصان سلامت است.

“این کودکان انجام داده اند بسیار خوبی در این فاجعه است که ما همه را از طریق رفته به طوری که بسیاری از مردم در حال فکر کردن در مورد مدرسه دهانه” رئيس جمهور گفت: در تماس با توجه به نیویورک تایمز.

پل رومر, یک برنده جایزه نوبل اقتصاد در دانشگاه نیویورک گفت: این بار که تست 2 درصد از ساکنان در هر دولت “است و نه به اندازه کافی برای تست هر کس در بهداشت و درمان حتی یک بار اجازه دهید به تنهایی برای حفظ مجدد آنها هر روز همان چیزی است که آن را به نگه داشتن کسانی که آلوده از رفتن در تغییر و آلوده کردن همکاران خود را.”

Romer توصیه کرده است که ایالات متحده توسعه ظرفیت آزمون هر کس در این کشور یک بار در هر دو هفته یک استراتژی او تخمین می زند که هزینه حدود 100 میلیارد دلار.

“آن را کاملا در کنترل ما برای رفع این” Romer گفت: واشنگتن پست این کشور را ناکافی تست. “ما باید هزینه 100 میلیارد دلار در تست. ما فقط باید آن را دریافت خواهید. این درست است که سخت نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de