که این سیستم خواهد بود موفق شد به طور کامل قابل پیش بینی

ما رو خالی مواد غذایی قفسه شکنندگی ما بسیار تثبیت مواد غذایی سیستم روشن شده است در طول بحران از COVID-19. ما یک بازار که فاقد انعطاف پذیری برای تغییر خطوط عرضه و پر کردن آن قفسه بلکه یک سیستم غذایی که فراهم نیست (و در اکثر موارد هرگز فراهم کرده است) عادلانه دستمزد کافی و یا حفاظت ایمنی به کارگران است. در حالی که کشاورزان مشغول به کار در زیر هزینه های خود را از تولید برای چندین دهه آنها اکنون با چشم انداز از دست داده و بازار و حتی در قیمت های پایین تر برای دام است. شیر و تولید است که نمی تواند حرکت کند به گیاهان پردازش باید bedestroyed.

کشاورزی صنعتی و پردازش است که یک سیستم خوب برای کشاورزان است. آن را به وضوح نمی اطمینان حاصل شود خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی. و آن را غیر انسانی به حیوانات و کارگران است.

کشاورزان که بخشی از صنعتی سیستم در حال حاضر ممکن است صورت وظیفه “به سوی کم نفوسی” خود را در دام به دلیل سیستم شکست خورده است. شایع گسترش COVID-19 در میان کارگران hasclosed گیاهان پردازش در سراسر شهرستان. از دست رفتن بازارهای خود یک فاجعه اقتصادی برای کشاورزان در حالی که مردم گرسنه. به دور از محصولات خود و یا حیوانات است که احساسی قلب شکستن. در عین حال مجبور گوشت پردازش کارگران به خطر زندگی خود را کاملا جنایی. کشاورزی صنعتی و پردازش است که یک سیستم خوب برای کشاورزان است. آن را به وضوح نمی اطمینان حاصل شود خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی. و آن را غیر انسانی به حیوانات و کارگران است.

به عنوان فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers نظر ساخت و پرداخت های مستقیم به کشاورزان و او باید در نظر بگیرید و کشاورزان و کارگران مزرعه به جای هدف قرار دادن کمک به تولید کنندگان کالا andagribusiness شرکت به عنوان اتفاق افتاده است با قبلی COVID 19 بسته کمک. فرماندار باید نگه دارید در ذهن است که متنوع تر سیستم غذایی یکی با بیشتر مزارع کوچک و محلی امکانات پردازش به جای یکی در یک حالت ثابت از تحکیم است که بسیار انعطاف پذیر تر و کمتر مستعد ابتلا به ضعف است که ما اتفاق می افتد به دلیل این بیماری همه گیر.

بیش از 40 سال پیش به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد جمع آوری داده های تحقیق من صرف زمان قابل توجهی در آنچه شد و سپس جان مورل گیاه در Sioux Falls, S. D. سرعت کار و سرعت تولید در حالی که شدید شد کسری از آنچه که انتظار می رود از کارگران امروز است. امروز شانه به شانه در حال حاضر تولید سرعت و امن فاصله فیزیکی غیر ممکن است. که گیاه که من صرف زمان به عنوان یک دانشجوی گراد در حال حاضر متعلق به Smithfield بسیار بزرگتر است و در حال حاضر فرآیندهای تنها گوشت خوک. این یکی از اولین پردازنده های نزدیک به دلیل برای کارگران آلوده شدن با COVID-19.

کارگران من می دانستم که شد اعضای اتحادیه آنها پرداخت می شود به خوبی به اندازه کافی برای خرید ماشین و خانه و فرستادن بچه های خود را به کالج. بیش از دهه های گذشته نیروی کار به طور فزاینده ای از مهاجران و اقلیت ها است و افرادی که atarget برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. پردازش گوشت بود که همیشه خطرناک کار می کنند اما COVID-19 معنادار. اخیر اجرایی را به زور گیاهان به دوباره باز کردن در حالی که با تکیه بر صاحبان کارخانه برای تعیین اقدامات ایمنی اضافی امکان پذیر شد — به عنوان مخالف به سلامت و ایمنی محل کار کارشناسان برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن را اهانت به مردم که خیلی از کمرشکن نیروی کار به تولید و آمریکایی ها’ مواد غذایی است.

Meatindustry کارشناسان ادعا می کنند “این است که یک سیستم شکسته با هر وسیله ای” و البته آنها ادعا می کنند گیاه “خاموش شدن ناگهانی شد aBlack قو رویداد”— به معنی آنها قابل پیش بینی نیست. لطفا. بسیار تثبیت سیستم با میلیون ها نفر از حیوانات در حال اجرا را از طریق بیش از حد چند غول پیکر گیاهان پردازش همواره یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد. این سیستم به عنوان مترقی کشاورز مجله تماس آن “یک ماشین به خوبی روغن زده,” در حالی که همچنین اشاره کرد که “وزارت کشاورزی ایالات متحده آغاز مراحل را برای محدود کردن کمبود نیروی کار برای وظایف حیاتی” — مطمئن را در theforced نیروی کار مهاجران و اقلیت ها ، و یا شاید اجازه دهید گوشت کمتر و بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی?

این COVID-19 همه گیر خود بود aBlack قو رویداد یا آن بوده است تنها یک ماده از زمان تا زمانی که وجود دارد در سراسر جهان همه گیر. زمانی که آن اتفاق می افتد که در آن آغاز خواهد شد, چگونه آن را شروع خواهد که چگونه سریع آن را گسترش می تواند به گسترش بود متوقف شد — که ناشناخته بود. در حالی که احتمالی وقوع اجتناب ناپذیر بود, واکنش مردم و ملت بود و نه کاملا قابل پیش بینی است.

زمانی که COVID-19 شروع به رفت و برگشت در سراسر جهان دولت ها تا به حال در سطوح مختلف pandemicpreparedness. برخی از آنها بهتر از دیگران است, اما هیچ کس واقعا آماده شده است.

صرف نظر از آمادگی برخی از کشورها تمایل به تهدید جدی از قرار دادن امنیت مردم بالاتر از رشد اقتصادی به عنوان مخالف به بازیگری در “غریزه روده” شد برن خارج در به عفونت و مرگ و مير. برخی از دولت های ظاهرا به خوبی آماده برای یک بیماری همه گیر مانند آمریکا یا انگلیس بود که رهبران هر دو را دیدم COVID-19 که هیچ معامله بزرگ به ارزش اقتصادی رشد بیش از زندگی مردم و یا خود را دیدم استثنایی بودن به اندازه کافی به نوعی جلوگیری از یک بحران است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

رئیس جمهور تهمت را احساس دل و روده و گسترده نفس هدایت واکنش خود به این بیماری همه گیر به عنوان او گفت: واشنگتن پست “دل و روده من به من می گوید گاهی اوقات بیشتر از هر کس دیگری مغز همیشه می توانید به من بگویید.” اما این ویروس نیست فقط ناپدید می شوند و نه اولیه چند مورد رفتن “نزدیک به صفر” به عنوان برگ برنده گفت: در ماه فوریه است. به جای آن عفونت را تحت الشعاع یک میلیون با هیچ پایانی در چشم. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به دفاع از hisfalse پیش بینی با گفتن موارد را به صفر و در نهایت درست است من حدس می زنم. و مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک نهایت.

را کمبود تجهیزات پزشکی ناکافی بهداشت و درمان, پوشش, شرکت, کمک مالی و یا کمبود مواد غذایی باعث می شود ما به تقاضا abetter جامعه خواهد شد و یا ما فقط امیدوارم که بعد از این به طور کامل قابل پیش بینی شکست برای بازگشت به حالت عادی حتی اگر عادی کار نمی کند برای بسیاری از ما ؟

همه گیر نشان داد که کشورهای likeAustralia و نیوزیلند شانس خیلی بهتر است چون مردم وجود دارد در زمان پاندمی تهدید جدی به عنوان دولت خود را. به جای زیر پرشکوه احساسات دل و روده آنها عمل کرده و به سرعت بسته در کشور پایین enactedwage برنامه های پرداخت برای کارگران امن تجهیزات پزشکی آورده و از گسترش این ویروس را تحت کنترل سرعت به اندازه کافی است که اقتصاد خود را می تواند شروع به بازگشایی با خیال راحت.

انکار انفعال و عدم تست کمبود تجهیزات پزشکی و آهسته پیاده سازی فیزیکی فاصله و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی نیست کار بسیار خوبی برای ایالات متحده است. میزان عفونت و مرگ و میر را که روشن است. این بیماری همه گیر در ادامه به وحشتناک تلفات در ایالات متحده و آن را نیز به ما نشان داد که در بهترین کشور در جهان معنای چندانی ندارد اگر شما نمی کنند.

ما سیستم بهداشت و درمان ترک میلیون ها نفر بدون بیمه زمانی که آنها بیکار شد. ما فاقد تخت بیمارستان و تجهیزات پزشکی از آنجا که ما برای سود سیستم بهداشت و درمان است و نه یک سیستم بهداشت و درمان, اما یک بیمار-مراقبت از سیستم است. هیچ سود وجود دارد از داشتن تخت خالی و تجهیزات در رزرو.

ناتوانی سیستم بهداشت و درمان برای مقابله قطعا منعکس نمی کند در کارگران درون سیستم آنها در حال انجام بهترین خود را با توجه به مراقبت از آنها را همواره مشروط به شرکت خط پایین. بیآنکه از برای سود سیستم بهداشت و درمان گذاشته لخت توسط COVID-19 هستند Black Swan.

را کمبود تجهیزات پزشکی ناکافی بهداشت و درمان, پوشش, شرکت, کمک مالی و یا کمبود مواد غذایی باعث می شود ما به تقاضا abetter جامعه خواهد شد و یا ما فقط امیدوارم که بعد از این به طور کامل قابل پیش بینی شکست برای بازگشت به حالت عادی حتی اگر عادی کار نمی کند برای بسیاری از ما ؟

آن را تقریبا مانند همه ما Stockholm Syndrome دفاع از بخش هایی از جامعه ما که کمبود محبت و قرار داده است که همه ما در خطر است. مگر اینکه ما در برابر دولت و قدرت می شود که هرگز اعتراف کردند که آمادگی و اشتباهات. آنها را به ادامه دفاع از خود را ناقص و اجتماعی و اقتصادی و ایدئولوژیک اصول. و ما تمام خواهد شد اردک نشسته برای آینده بحران جهانی است.

این اولین بار ظاهر شد در ویسکانسین آزما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im