“که به نام Electability”: متنوع ائتلاف سوق برنی ساندرز به پیروزی بزرگ در نوادا

این است که در حال توسعه داستان… بررسی برای به روز رسانی از…

سناتور. برنی ساندرز به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری در جلسه روز سه شنبه برنده شده توسط ملاحظه ای قوی مردمی عملیات در سراسر کشور و در حمایت از متنوع ائتلاف از رای دهندگان.

فاکس نیوز اولین شبکه برای تماس نژاد برای ساندرز به دنبال ان بی سیکه اعلام ساندرز برنده پنج شنبه شب به عنوان او برگزار شد بیش از 25 درصد سرب بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با بیش از 4 درصد از حوزه رسما گزارش.

“ما دوباره به دست آورد! 3 3. و رای ما حاشیه همچنان به رشد در حالی که ما گسترش متنوع ما ائتلاف ایم” فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین. “عالی کار توسط ما نوادا تیم. در حال حاضر اجازه دهید به برنده شدن در کارولینای جنوبی!”

ساندرز از بین برود بقیه دموکراتیک زمینه در میان Latinos و جوان رای دهندگان با توجه به ورودی های رای گیری و همچنین برنده در میان در میان میانسال رای دهندگان رای دهندگان با و بدون تحصیلات دانشگاهی زنان و مردان رای دهندگان از اتحادیه و غیر اتحادیه خانوار و خود شناسایی لیبرال و میانه رو.

تنوع نوادا گفت: MSNBC‘s استیو Kornacki ثابت “به ساندرز’ قدرت است.”

“چه شما آن را هنگامی که شما در حال قوی در هر دموگرافیک از جمله سن و نژاد و کلاس ؟ من فکر می کنم که نام electability ایم” ساندرز ملی دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری است.

به واشنگتن پست ارائه یک گرافیک نشان دادن گروه های نامزد رهبری 6 یا بیشتر درصد در ورودی سنجی:

جنیفر مدینه از نیویورک تایمز گزارش داد که رهبری نوادا قدرتمند آشپزی اتحادیه کارگران “خواست اعضا برای رای دادن به کسی غیر از ساندرز به دلیل ‘مدیکر برای تمام برنامه های از جمله در متون این صبح است.”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“بسیاری از رتبه و فایل از اعضای آشپزی اتحادیه رای دادند ساندرز به هر حال” مدینه گزارش شده است. “به نظر می رسد مانند ساندرز را به خوبی در قفقاز برای کازینو کارگران در نوار.”

مونیکا Smith, آشپزی عضو از سال 1987 و یک سرور در Bellagio گفت Buzzfeed که او caucused برای ساندرز از نگرانی برای کسانی که بدون اتحادیه-مذاکره بیمه بهداشت و درمان.

“ما بسیاری از مردم که راه می رفت که اعتصاب خط خون و عرق و اشک برای ما” گفت: اسمیت. “ما در حال رفتن به اینجا به محافظت از آن, اما من نگرانی در مورد افراد دیگر که نمی محافظت شده توسط اتحادیه های کارگری. آنها چگونه بهداشت و درمان? چه مقدار دلار که آنها باید برای رفتن از طریق آنها مجبور به نگرانی در مورد که قادر به رفتن به یک بیمارستان؟”

داستین Guastella و کانر Kilpatrick نوشت سوسیالیستی خروجی Jacobin شنبه که ساندرز’ blowout پیروزی در نوادا نشان می دهد “او یک کار کلاس پایه متعهد اساسا تبدیل ما اساسا نابرابر سیاسی و اقتصادی نظام است.”

“برنی سرسخت ضد استقرار خارجی تجدید نظر و پلت فرم خود را با تمرکز بر کارگران مسائل برنده غیر پارتیزان های جدید رای دهندگان رای دهندگان جوان و طبقه کارگر مهاجران” آنها نوشت. “که فقط یک ادراک ائتلاف برای پیروزی در نوادا قفقاز آن را چگونه برنی ساندرز رئيس جمهور شود. چهره آن استقرار دموکرات—این حزب در حال حاضر.”

به عنوان نتایج حاصل از نوادا حزبی trickled در شنبه ساندرز اشاره نکرد اولیه خود را منجر شود در طول یک تظاهرات در, El Paso, Texas. به جای او تحویل یک سخنرانی آتشین نرده در برابر حریص شرکت های بیمه و تعهد به تبدیل امریکا سیستم سیاسی و اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>