2020 امنیت اجتماعی امنا گزارش نشان می دهد ما می توانیم در گسترش امنیت اجتماعی

واشنگتن – 2020 سالانه گزارش از هیئت امنا فدرال سن و بازماندگان بیمه و از کار افتادگی فدرال بیمه اعتماد بودجه امروز منتشر شد نشان می دهد که گسترش امنیت اجتماعی است کاملا مقرون به صرفه است.

گزارش امسال اعلام کرد که امنیت اجتماعی است انباشته مازاد حدود 2.9 تریلیون. این پروژه که حتی اگر کنگره در زمان هیچ وجه امنیت اجتماعی نه تنها می تواند پرداخت تمام منافع و مربوط به هزینه های اداری تا 2035 آن است که 91 درصد بودجه برای سه ماهه آینده قرن 85 درصد برای نیم قرن بعدی و 82 درصد برای سه چهارم از یک قرن است. در پایان قرن در 2095 تامین اجتماعی پیش بینی شده است به هزینه فقط 5.86 درصد از تولید ناخالص داخلی.

امنیت اجتماعی کار می کند منتشر کرده است یک برگه قرار می دهد که در این گزارش به زمینه بیشتر از جمله زمینه در حال انجام همه گیر. علاوه بر این ما جواب سوالات متداول در مورد امنیت اجتماعی و coronavirus اینجا.

در زیر بیانیه ای در این گزارش از نانسی آلتمن رئیس تامین اجتماعی کار می کند و صندلی از تقویت امنیت اجتماعی ائتلاف:

“2020 امنا گزارش نشان می دهد که امنیت اجتماعی را قوی باقی می ماند از طریق بقیه از قرن 21 و فراتر از آن با وجود شرایط فعلی. هر چند تاثیر دقیق از امروز همه گیر و شرایط اقتصادی روشن خواهد شد تا سال آینده گزارش امنیت اجتماعی قدرت را از طریق درخشش در سال آینده نیز هست. امنیت اجتماعی ساخته شده است به مقاومت در برابر وقایع امروز.Image

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری تامین اجتماعی یک راه حل. کشور ما در حال حاضر مواجه است و درآمد بازنشستگی بحران در حال حاضر بدتر ساخته شده توسط این بیماری همه گیر. 401(k)s فقط در زمان ضربه بزرگ اما امنیت اجتماعی در ادامه به پرداخت مزایا به صورت خودکار و در زمان. امنیت اجتماعی یک راه حل و همچنین به نابرابری اقتصادی نیز بدتر ساخته شده توسط این بیماری همه گیر. آن است که در گذشته هم به افزایش امنیت اجتماعی را متواضع اما منافع حیاتی در حالی که نیاز به ثروتمند به پرداخت سهم عادلانه خود را.

دموکرات ها باید برنامه های متعددی برای انجام درست آن از جمله امنیت اجتماعی 2100 عمل است که 208 شرکت حامیان در خانه شده است و این موضوع از جلسات متعدد. در کوتاه مدت سناتور الیزابت وارن (D-MA) و Ron Wyden (D-OR) یک برنامه تایید شده توسط presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به افزایش امنیت اجتماعی با 200 دلار در ماه برای مدت زمان از coronavirus بحران است.

در مقابل جمهوری خواهان به رهبری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تلاش برای استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای بریده بریده سهم حقوق و دستمزد تامین اجتماعی اختصاص داده شده بودجه.

اصلی غذای آماده از این سال امنا گزارش این است که آیا امنیت اجتماعی گسترش یافته است که دموکرات ها به نفع و یا قطع به عنوان جمهوری خواهان می خواهید به انجام, موضوع, ارزش, نه قیمت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru