کلید 4 درس COVID-19 آموخته دانشگاه یوتا

در بهار سال 2020 این بیماری همه گیر کوروناویروس وادار قابل توجه سرعت انتقال در آموزش عالی است. مسکونی کالج ها و دانشگاه ها در سراسر جهان معطوف به آموزش از راه دور برای حفاظت از دانشجو اعضای هیات علمی و کارکنان ،

این تغییر ناگهانی قابل توجه بود. برای دهه اکثر مسکونی دانشگاهها باید به دنبال گفت و گو از فن آوری های مخرب بدون واقعا استقبال بالقوه برای تحول در آموزش و پرورش تحویل و یا دستیابی به بسیاری از بالقوه به صورت دقیق نهادی عملیات. و در عین حال در طول چند روز هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان تصویب شدید تبدیل به منظور ادامه ماموریت اصلی آموزش و یادگیری از طریق این بیماری همه گیر.

این انتقال شتابزده بود و نه ساده و نه بدون درز. در طول این زمان به چالش کشیدن چهار درس کلیدی را به عنوان ما در تلاش برای ساخت یک پر جنب و جوش عادلانه و مقرون به صرفه آینده برای آموزش عالی است.

مانند ما نهادهای همکار ما در دانشگاه یوتا آموخته اند به استفاده بهتر از تکنولوژی به منظور افزایش یادگیری افزایش دسترسی و ترویج کالج اتمام بدون ترس از این که چنین سرمایه گذاری می تواند و یا خواهد شد به طور کامل به محل تجربی و مسکونی آموزش و پرورش است. اما به طور کامل تحقق وعده فناوری در آموزش و پرورش ما باید آدرس شکاف دیجیتال است که واقعی و عمیق است.

هنگامی که ما معطوف به آموزش از راه دور در بهار ما به سرعت کشف کرد که بسیاری از دانش آموزان ما نیست که لپ تاپ قابل اعتماد دسترسی به اینترنت و یا ویژگی های ابزار آنها نیاز به ادامه تحصیل خود را. قابل ملاحظه ای بدون مداخله تبدیل به فن آوری در این بیماری همه گیر را تداوم و تشدید نابرابری آموزشی دسترسی و کیفیت.

با کمک بسیاری از دانشگاه واحد و اهدا کنندگان ایالات متحده ایجاد نقاط مهم و لپ تاپ براش وام بگیرم برنامه ها و تسهیل دانشجويان دسترسی به منابع یادگیری آنها مورد نیاز است. با وجود این تلاش های ما نمی دانند که همه دانش آموزان قادر به ادامه تحصیل خود را. سرمایه گذاری در تکنولوژی توسط مجلس و فرماندار از طریق کمک های مالی از coronavirus امداد لایحه و از طریق یوتا آموزش و پرورش, شبکه یک ابتکار عمل به موقع است که سرعت بخشیدن به ظرفیت ما برای حمایت و خدمت به همه Utahns’ آموزشی آرمان.

دومین درس از این بیماری همه گیر است که دانشگاه ها نقش حیاتی بازی در بازسازی اقتصادی طراوت و چالاکی از طریق reskilling و upskilling کارگران آواره و تطبیق با تغییر نیروی کار نیاز دارد. آنچه مورد نیاز است در حال حاضر در حال زیرک تر و پویا ارتباط بین دانشگاه و برنامه های درسی — گواهی های کوتاه مدت یک سال تحصیلات تکمیلی برنامه ها و حتی برنامه های کارشناسی و نیازهای صنایع ما. گوش دادن و تطبیق با کارفرمایان نیاز به سازش نیست گسترده تر با هدف آماده سازی تحصیل شهروندان که فکر می کنم نوشتن حل مشکلات نوآوری و کارآفرینی; این صداها می تواند راهنمای ما در طراحی با کیفیت بالا برنامه های کوتاه مدت و همچنین سنتی درجه ارائه شده است.

یک درس سوم این است که ما می تواند دقیق در تعداد سطوح. ما یاد گرفته ایم که برخی از دانشگاه کار را می توان از راه دور با چند اگر هر گونه عواقب منفی. من پیش بینی است که کار از راه دور برای بازگشت به دفتر توابع خود ادامه خواهد داد و پس از همه گیر مرتبط با فرصت های به منظور کاهش فضای اداری و پارکینگ نیاز دارد. مراقبت های بهداشتی به سرعت در حال شتاب تحویل telehealth بازدیدکننده داشته است برای برخی از روال نیازهای بیمار با طرح های بیمه در حال حاضر حمایت از هزینه چنین ملاقات ها — دوباره محدود نیاز به پارکینگ و فضا و افزایش بهره وری برای بیماران و ارائه دهندگان خدمات.

من پیش بینی است که ما ادامه خواهد داد برای تصحیح آنچه که ما آموخته ایم در مورد آنچه باید انجام شود در دانشگاه به حمایت از یک دقیق تر و کارآمد دانشگاه در بعد از همه گیر جهانی است. شاید قوی ترین فرصت برای دقیق دانشگاه هر چند می تواند از طریق مشارکت در سراسر موسسات. وجود دارد که قابل تکرار و افزونگی در سراسر موسسات آموزش عالی با رقابت برای دانش آموزان, بودجه و اعتبار در خدمت به عنوان یک مانع به همکاری.

یک چهارم درس از این بیماری همه گیر است و این مهم اهمیت ارتباطات است. اشتراک گذاری اطلاعات با گوش دادن به سوالات و بینش و تطبیق برنامه های مبتنی بر ورودی و داده شده اند ضروری به عنوان ما همچنان کار پژوهشی دانشگاه. ما میزبانی پردیس آموزشی dialogue جلسات و فارغ التحصیلان و کمک کننده جلسات بسیاری نوشته شده است پیام های ایجاد شده اطلاعاتی ویدئوها توسعه آموزش جدید مواد ساخته شده و بازگشت به دانشگاه اطلاعات در وب سایت. هنوز ارتباطی یک چالش باقی مانده است. همه ما از دست بسیاری از حوادث و اتفاقی گوش دادن و فرصت های یادگیری که قبلا اتفاق افتاده نمرات بار در هر روز است. همانطور که ما حرکت همه گیر ما باید به یاد داشته باشید به دنبال استراتژی های جدید برای دادن و گرفتن اطلاعات به و از ذینفعان.

چه خوب است ثروت آن است که در یک دولت است که جامع گل سرسبد دانشگاه کامل علمی پزشکی مرکز — در حال حاضر به عنوان یکی از پیشرو امریکا پژوهشی دانشگاه به عنوان یکی از اعضای انجمن از دانشگاه های آمریکا. ما علمی کارشناسان پزشکی و ARUP تست قابلیت پشتیبانی از تمام دولت ما را بالاتر اد موسسات و جوامع ما — به خصوص ما آسیب پذیر ترین مردم — در مرور این بیماری همه گیر. ورودی خود را ارزشمند بوده است که ما برنامه ریزی برای آینده. U محققان از طیف گسترده ای از رشته های در حال کار به درک, درمان و حل مسائل ایجاد شده توسط coronavirus و ارائه دهندگان مراقبت های در حال کمک به بیماران و خانواده از طریق به چالش کشیدن شرایط.

نهایی بینش از این بیماری همه گیر است که چگونه ابزاری جامع تحقیقات دانشگاه است که با موفقیت به حرکت از طریق عدم قطعیت است. با تشکر از شما برای سرمایه گذاری شما باید ساخته شده در دانشگاه خود را برای ایالت یوتا است.

اموزش V. واتکینز است که رئیس جمهور از دانشگاه یوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید