کتاب عاشقان شادی! 53 و کالیفرنیا بین المللی باستانی نمایشگاه کتاب در حال بازگشت به پاسادنا مرکز همایش 300 E. سبز خیابان در پاسادنا Feb. 7-9.

این کشور بزرگترین نمایشگاه و فروش کتاب های کمیاب جشن 100 سالگرد حق رأی زنان با ویژه نمایشگاه دوبله رای برای زنان که به بررسی مبارزه برای رسیدن به برابری سیاسی برای زنان است.

بی-نمایشگاه سالانه ویژگی های بیش از 150 فروشندگان از باستانی کتاب’ Association of America (ABAA) و بین المللی لیگ باستانی کتابفروشان (ILAB) و دوستداران کتاب فرصت برای خرید کتاب های کمیاب, نسخه های خطی, امضا, نقشه خوب چاپ عکس و بیشتر.

کتاب های موجود در نمایشگاه شامل شش قرن از چاپ و پوشش همه چیز از جمله تاریخچه سفر و اکتشاف اولیه علم و پزشکی کلاسیک ادبیات کودکان, کتاب و کتاب نشان داده شده است که در محدوده شاهزاده از چند هزار دلار به برچسب قیمت در شش رقمی است.

آخر هفته نمایشگاه همچنین شامل یک ادای احترام ویژه به تولد 100 از نویسنده Ray Bradbury یک پانل بحث مربوط به رای برای زنان در نمایشگاه ها و سمینارها در جنبه های مختلف کتاب جمع آوری. یکشنبه, فوریه. 9 مهمان می تواند در حال حاضر سه مورد را به کارشناسان برای ارزیابی رایگان و وجود دارد را در نمایشگاه کتاب پیدا می کند برنامه ای که نمایندگی مجاز و فروش ویژه مجموعه به قیمت 100 دلار یا کمتر است.

بلیط های در جمعه ، 7 25 دلار و برای سه روز تمام با درآمد حاصل از جمعه بهره گیری کتابخانه هانتینگتون هنر مجموعه و باغ گیاه شناسی. بلیط در روز شنبه و یا یکشنبه 15 دلار. نمایشگاه کتاب بلیط نیز خوب برای $5 تخفیف به کتابخانه هانتینگتون در ماه فوریه است. برای اطلاعات بیشتر cabookfair.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de