من اجازه می دهد تا شما را به عقب. در سال 1957 و “ترک آن را به بیش از حد” آغاز بکار در سیاه و سفید در CBS.

جدی و اهل تفریح و بازی, خانواده, کمدی ارائه می دهد تا قابل حل معضلات اخلاقی و یک آید تپه قاشق صاف و پوست کنده خوش بینی در رویای آمریکایی برای شش ماه باقی می ماند و برای بسیاری از مردم یکی از بزرگترین تلویزیون را نشان می دهد تمام زمان.

اما یکی از دلایل این که نشان می دهد بسیار محبوب بود که آن را برای بسیاری از افراد در زمان فرار از اضطراب آور اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی تغییرات مؤثر این کشور در یک سرعت سریع. این Cleavers’ آرمانی نسخه از 1950s آمریکا حومه — safe, سفید, upwardly موبایل و شایسته سالار — نقاب یک واقعیت است که به سادگی نمی مطابقت سفید حصار از مپلتون درایو. خیلی به خلاف در آن زمان آمریکا بود شروع به احساس می کنید مهم ترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم در آیزنهاور رکود است.

که در سال 1957 آرکانزاس گارد ملی نامیده می شد برای جلوگیری از “لیتل راک نه” یک گروه آفریقایی-آمریکایی به کودکان مدرسه ای از حضور در یک مدرسه. (آیزنهاور سپس federalized گارد سفارش آنها را به حمایت از یکپارچگی و حفاظت از دانش آموزان سیاه پوست.)

جنگ سرد تا به حال بچه ها مخفی زیر میز در اردک-و-پوشش آموزش و Gaither گزارش نام برای حتی بیشتر موشک و خرید اینترنتی پناهگاه است.

“ترک آن را به بیش از حد” بسیار پادزهر به همه از این در یک برنامه تلویزیونی ساخته شده است که امریکا احساس بهتری نسبت به او واقعا تا به حال دلیلی برای.

من برای اولین بار به اعتراف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سهشنبه شب به من داد تمام احساس می کند. از تعجب یک نظامی مامان با بازگشت او داوطلب خدمت سربازی شوهر به اعلام یک بورس تحصیلی برای فیلادلفیا, دختر مدرسه ای, این رویداد احساس بیشتر شبیه به یک قسمت از “Extreme Makeover: Home Edition” از خشک حسابداری از ما, سیاسی و اقتصادی سلامت است که آن را اغلب می کند. برای یک برنامه تلویزیونی رئیس جمهور که اتصالات.

مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار از اقتصاد خوب رکورد-کاهش نرخ بیکاری موفق ضد تروریستی یک جنگ در شبه افیونی و قابل ستایش مترقی قانون مانند مرخصی خانواده و عدالت کیفری اصلاحات.

برای روشن شدن جزئیات بودند فازی و گاهی اوقات حتی نادرست است. همانطور که اغلب مورد تهمت نبود خیلی صحبت کردن در حقایق اما در تم: قوی اما دلسوز امریکا بود که فقط زنده ماندن اما پر رونق است.

برای یک لحظه آن را سخت به احساس خوبی در مورد وضعیت اتحادیه ما. هر چه نسخه های خود را برای ما بسیاری از مشکلات است که می تواند استدلال می کنند با آشکار قدردانی در چهره واقعی مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است.

به جز آن بود که واقعی نیست. البته این واقعی بود به افرادی که به وضوح آیا بهره مندی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست به نفع و یا به سادگی. هیچ چیز باید به دور از احساس خود را از درک.

اما به عنوان آواتار آنها احساس بیشتر شبیه استثنا از قوانین است. حتی در آمریکا با نرخ بیکاری پایین و شغل ثابت ایجاد شده است.

آن را ستوده است, برای مثال, به افتخار ستاره طلایی خانواده. آن را ستوده به افتخار سربازان ما و جانبازان ما.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به ویژه و بارها و بارها antagonized و خوار دیگر خدمتگزاران و زنان است. و او مواجه شده است و کاملا قابل توجیه و انتقاد از کسانی که در همان گروه پس از او انتخاب شد به تازگی برای تماس با صدمات ناشی از ضربه مغزی رنج می برد توسط سربازان در عراق “سردرد” و “بسیار جدی است.”

آن را ستوده به افتخار قربانیان تروریسم است. اما بی پروا سیاست خارجی در سراسر خاورمیانه در معرض خطر آمریکایی ها و متحدان ما.

آن را ستوده به افتخار جهانی مدافعان دموکراسی مانند ونزوئلا ژوئن Guaido و ایوان Simonovis که مبارزه با استبداد است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها در دفاع و حتی جشن بدترین دیکتاتورها و او به دنبال سرکوب نهادهای دموکراتیک مانند مطبوعات آزاد و در اینجا در خانه. ضمن تلاش خود را در ونزوئلا شده اند scattershot و بی اثر است.

آن را ستوده می خواهید برای محافظت از کودکان ما از زايمان زودرس و عوارض قلدری عدم مدارس و دیگر مشکلات. اما این دولت فربه کودکان مهاجر دور از پدر و مادر خود را در مرز. هفت بچه — که ما می دانیم از — درگذشت در یخ بازداشت کرده است. مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین طرفه با NRA در برابر عقل سلیم کنترل اسلحه اقدامات لازم برای نگه داشتن بچه های ما امن است.

ما باید ستایش این دولت برای کمک به مردم آن است و از جمله الهام بخش آفرین در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه. اما در پشت این حکایات بسیار درد واقعی این دولت باعث شده است که به گسترده عصری آمریکایی ها می شود و آمریکایی ها است.

این نسخه از امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده شب گذشته بود که به ما احساس خوب است. اما یکی دیگر از امریکا که تهمت ریاست بیش از, بیش از حد — او اغلب دوست دارد به بدگویی رد و لکه دار کردن هر دو در کلمات و سیاست. و برای آنها زندگی است نه آرمانی لحظهای او ارائه شده سه شنبه شب.

S. e. Cupp میزبان “s. e. Cupp فیلتر” در سی ان ان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de