شب گذشته ما به تماشای به عنوان آیووا قفقاز به آرامی گشوده شد و در نهایت سقوط در زمان واقعی است. امروز من گوشه ای کوچک از اینترنت مملو از خشم برحق و در برخی موارد تئوری های توطئه است. یک چیز قطعی است: ما همه شوکه شدند و بی کفایتی محض نمایش داده شده توسط حزب دموکرات آیوا و تمام کسانی که درگیر در توسعه این نرم افزار است که قرار بود برای تسهیل و تسریع این روند است.

با توجه به گزارش نیویورک تایمز این برنامه کرده و تحت نظر دولت استفاده گسترده ای برای چند ماه. همانطور که بیشتر داستان های کردن یک تصویر به شکل شروع می شود که نشان می دهد یک سری از تصمیمات و اشتباهات ساخته شده بودند که ما را در اینجا. همه حساب به نظر می رسد که کاربران شد و معلوم نیست که به برنامه هدف. به IDP در نظر گرفته شده در این برنامه مورد استفاده قرار گیرد روش اصلی جمع آوری و انتقال يافته اما ظاهرا موفق به تحت تاثیر قرار دادن این بر مردم در واقع کار با نرم افزار.

بسیاری از کاربران حتی به نقطه ای از تلاش برای استفاده از این برنامه در بخشی به دلیل الزامات مربوط به نصب و راه اندازی فرایند است که می تواند به طور متوسط استفاده کنید به جست و خیز با استفاده از یک برنامه به خصوص اگر آنها باور دارند که آنها لازم نیست که. کاربر به طور متوسط است رفتن به دور زدن گوشی خود را ویرایش و sideload یک برنامه است که آنها باور دارند که به سادگی یک روش پشتیبان گیری به آنچه که آنها در حال قرار دادن بر روی کاغذ و تماس در. جای تعجب نیست کاربران نیز نیاز به آموزش داده می شود در این برنامه قبل از قفقاز و بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر به نظر می رسد هیچ توجهی end-user تست انجام شد. یکی از نشانه ای از عدم برقراری ارتباط اطلاعات اولیه در مورد این برنامه این است که افرادی مانند پیت Buttigieg را comms مدیر تویت کردن تصاویر که شامل شماره پین است که اجازه می دهد یکی برای دسترسی به این برنامه در صورتی که قادر به دریافت آن بر روی تلفن خود را.

پس از آن مشخص شد این برنامه که با همکاری کاربران تبدیل شده به روش معمول از تماس در نتایج خود را. Troy قیمت رئیس دولت قبلا اعلام کرده بود که چند افزونگی در محل و که او “اعتماد به نفس” خود را برنامه ریزی احتمالی. آنچه که ما در واقع شاهد یک شکست تحقیرآمیز از برنامه ریزی است. این روش پشتیبان گیری شد و خجالت. یک حوزه در اتاق بود در خود نگه دارد با این خط برای بیش از یک ساعت و پس از آن به حال خود تماس قطع شده توسط شخص در انتهای دیگر زندگی می کنند در سی ان ان. Des Moines شهرستان دموکراتیک صندلی تام کورتنی توصیف صحنه های مشابه در سراسر شهرستان خود را که در آن جلسه سازمان اقدام به تماس در نتایج خود فایده ای نداشت. به نظر می رسد آنها آمادگی برای میزان تماس آنها با غرق پس از برنامه شکست.

به عنوان یکی دیگر از روش پشتیبان گیری, این اولین بار آیووا برقرار دنباله مقاله, مقاله, رای به بازگشت به انجمن صندلی به منظور واجد شرایط محسوب می شود در صورت بازشماری. اما به نظر می رسد که برخی از انجمن صندلی نمی شد حتی آگاه باشید که برگه کاغذ خواهد بود به آنها بازگشت دوباره به احتمال زیاد در بخشی به دلیل شکست در آموزش است.

آن را وسوسه انگیز به سرزنش کلی تکیه بر فن آوری و یا پرش به تئوری های توطئه و در این مورد آن را تا حدودی قابل درک است. با توجه به FEC براده بایدن و Buttigieg 2020, کمپین هر دو پرداخت این شرکت ساخته شده است که برنامه, سایه, Inc., هر چند که مشخص نیست برای چه. آن را نیز پدید آمده است که بسیاری از افراد درگیر در برنامه های توسعه بودند قبلی هیلاری برای آمریکا کارکنان در زمینه های تکنولوژی نقش. تصاویری از کارکنان پروفایل LinkedIn شروع به گردش در توییتر چندی پس از آن روشن شد که چیزی با من بود.

اما من فکر می کنم وجود دارد یک توضیح ساده تر در اینجا. هر کسی که مشغول به کار در یک بد مدیریت شرکت نرم افزار و یا در یک تیم ضعیف اجرا در مهلت بسیار آشنا با این وضعیت. بر اساس اشتغال تاریخ از کسانی که به نظر می رسد درب گردان بین مبارزات و بخش خصوصی و همچنین همزیستی بین سابق و مبارزات کارگران و حرفه ای خود را سیاسی شبکه است که به احتمال زیاد به سرزنش. آن را دشوار است به تصور فن شکست تا از طریق مبارزات و با استفاده از اتصال خود را به این قرارداد تعلق می گیرد هنگامی که آنها را وارد کنید و بخش خصوصی منجر به یک وضعیت که در آن هیچ کس درگیر در فرایند تصمیم گیری کار کرده است در این مقیاس است.

چه چیزی شما را از این که یک گروه از افرادی که هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند مسئول یکپارچگی ما روند انتخابات. از اقدامات کسانی که تصمیم سایه, Inc. حق شرکت برای این کار به کسانی که در طول هر مرحله از راه است که غفلت اساسی توسعه شیوه های آبشاری مجموعه ای از شکست های رهبری ما در اینجا. این است که نه تنها یک شکست در برنامه ریزی و توسعه و تست و استقرار این برنامه اما در ایجاد پشتیبان گیری از روشهای به نقطه ای که در آن روند انتخابات است به خطر بیافتد. به نظر من این به نظر نمی رسد لزوما و یا به عمد مخرب به نظر می رسد بیشتر شبیه به بی کفایتی و سهل انگاری.

این صبح آیووا دموکراتیک با صدور بیانیه ای بیان کرد که داده های خود را توسط صدا و تایید است که وجود دارد هیچ cyber security مسائل. به نظر می رسد که در حالی که اکثر مردم با تمرکز بر تهدید بلندی از انتخابات روسیه دخالت بسیار شایع تر و کمتر نابکار شرور وارد صحنه: مدیران محصول و مدیران توسعه دهندگان و مقامات حزب که نمی دانم چه چیزی آنها انجام می دهند. این بیانیه به راحتی نمی ذکر است که اطلاعات خود را ناقص و با توجه به همه مسائل ذکر شده در بالا.

این بیانیه در ادامه به توصیف این مسئله در این راه: “ما تعیین کرده اند که این بود که با توجه به موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی. این موضوع مشخص شد و ثابت شده است. نرم افزار گزارش موضوع نیست تاثیر توانایی حوزه صندلی به گزارش اطلاعات دقیق است.”

بسیاری از آنچه که ما در حال فکر کردن در اطراف این وضعیت بازار مسکن با توجه به میزان اطلاعاتی که در دسترس ما است. اما وجود دارد بسیاری از سوالات به خواسته می شود. تصمیم گرفت که در سایه Inc. قادر به طراحی و استقرار این نرم افزار ؟ چه شد که بایدن و Buttigieg مبارزات انتخاباتی پرداخت برای زمانی که آنها فرستاده هزار دلار به سایه, Inc.? که تصمیم گرفت این بود که لازم نیست برای آموزش کاربران و یا حتی رله به کاربران هدف از این برنامه چیست ؟ که مسئول شکست پشتیبان گیری روش ؟ ما به این باور است که این موضوع که مشخص شد و ثابت مستقر شد شب گذشته و که کاربران دوباره رفت و از طریق فرایند sideloading یک نسخه به روز شده از نرم افزار ؟ به عنوان ما به نوادا قفقاز که در آن برنامه نیز استفاده خواهد شد که ما باید اعتماد مردم مسئول تمام این مسائل به صالح به اندازه کافی برای رفع آنها را در زمان ؟

ما سزاوار پاسخ. من شخصا احساس می کنم اعتماد به نفس است که هر فرآیند شکست است که ما دیده ایم در اینجا می تواند اصلاح شود در مقدار کوتاه از زمان قبل از نوادا است. در حالت ایده آل حسابرسان خارجی خواهد درگیر به شکل سند و آنچه اتفاق افتاده است و ما را به پاسخ نیاز داریم. ما نمی توانیم برای حل و فصل بسته به افرادی که ما را به این ظروف سرباز یا مسافر. اگر آنها نمی خواهند به ما شفافیت ما سزاوار ما باید خواستار آن است.

به روز رسانی: اگرچه گزارش اولیه نشان داد همان برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد در نوادا نوادا حزب دموکرات است پس از انتشار بیانیه ای تعهد به عدم استفاده از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de