در پایان یک روز مدرسه در ماه اکتبر گذشته 13 ساله گوئن تا به حال هیچ ایده او در مورد توان بار توسط همکلاسی و سریع شهرستان افسر پلیس در عرض چند دقیقه از خروج از ایمنی جنوبی در وسط محوطه مدرسه.

او تا به حال هیچ ایده او خواهد بود سرکوب و جرم توسط یک نژادپرست سیستم ترک او را با یک رکورد در مدرسه ای که او به حالت تعلیق در آمد و یک رکورد در دادگاه.

با توجه به ارتباط این حادثه که تایید توسط خانواده سخنگوی این چیزی است که اتفاق افتاده است—به عنوان گوئن را قادر به انتخاب کنید تا در آن روز پس از قلدری از گوئن یک مشکل تبدیل شد.

این سخنگو گفت: “من ساخته شده بود آگاه از وضعیت روز پس از حادثه رخ داده است. [آن] بود که یک درگیری بین دو 13 ساله لاکوتا و در نتیجه قلدری. خواهرزاده من [گوئن] بود راه رفتن به خانه از مدرسه با دوستان هنگامی که دختر دیگر با نزدیک شدن به او را از پشت.”

او ادامه داد که خواهر زاده او بود blindsided و در عین حال به پایان رسید تا در بالای دیگر ، او استنباط نمود که عابران ممکن است فرض کنیم خواهرزاده او شروع به مبارزه با.

این سخنگو ادامه داد: “سپس افسر هولت اتفاق افتاد و در نهایت دوخته دختر دیگر. مبارزه ادامه داد و افسر زده خواهرزاده من با palm heel strike به بینی او. او خونریزی از بینی او به عنوان هولت کشیدن پایین. در نهایت او را می کشد خواهرزاده من با او سر پیچ خورده.

این سخنگو افزود: “من خواهر زاده خواستار شد برای مادرش. پس از آن شکستن قلب.”

البته افسر ریچارد هالت شد و بعدها در توجیه اقدامات خود در حالی که اعضای جامعه خودداری کردند.

به عنوان یک عضو جامعه شرکت کنندگان از جلسات متعدد بیش از این وضعیت تصویر ما رنگ گذشته و حال نتایج در انزجار ما برای یک پلیس سوخت نژادپرستی در آینده به جامعه و فوتبال ما دختران کوچک در اطراف. ما در لکتا فرهنگ ما این کار را انجام نمی.

لاکوتا فرهنگ اجازه نمی دهد که برای brutalizing کودکان است. به عنوان لکتا سالمند وکیل Steven C امری مربوط “Wakanyeja kin awicapabsni heon hena wakan unpelo! (آنها برخورد کند چرا که کودکان مقدس!)

بسیاری از ما شوکه شده بودند با خشونت گوئن رفت و از طریق آن روز. در عرض 24 ساعت از ویروسی موارد از فیلم یک ملاقات نامیده می شد برای اولین بومی شهرداری نامزد ناتالی سایت به این معنی که دارای مدرک دکترای حقوق در قانون است.

در زیر تصویر من رنگ پس از سایت به معنی سازماندهی اولین جلسه او می گوید در دستور گوئن خانواده و جامعه است.

نزدیک به 50 نگران اعضای جامعه با حضور در جلسات متعدد.

در آن جلسات ما موافقت که این یک مورد کلاسیک از جرم ما لکتا جوانان در جریان و روند تاریخی.

تصویر خود را نقاشی می کنم از آنچه که من جمع آوری کرده اند از به سادگی به عنوان یک عضو جامعه و روزنامه نگار بار خوانده شده مانند یک چرخه سوء استفاده دستی برای پلیس در سراسر کشور است.

از این رو هنر جرم من پیشنهاد می کنم از تصویر من نقاشی:

 1. هدف قربانی. پلیس هدف قرار دادن قربانیان نژاد.

 2. سوء استفاده از قربانی. پلیس جسمی و/یا ذهنی سوء استفاده از آنها.

 3. منزوی کردن قربانی است. پلیس منزوی کردن قربانی از طریق زندان است.

 4. سرزنش قربانی. نشان می دهد قربانی مسئولیت را از طریق یک درخواست معامله حتی اگر قربانی نبود در گسل یا بیشتر جدا شده است.

 5. رفته به ادامه مطالب

  ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

  بد نام کردن قربانی است. قربانی است و سپس مشخص شده که مشکل روی جامعه و پلیس/سیستم قضایی.

 6. هدف قربانی دوباره. قربانی تبدیل به یک هدف آسان برای پلیس و کل چرخه تکرار شده است باعث آسیب بیشتر و حصول اطمینان از ناتوانی به عنوان یک فرد بالغ برای رای دادن اجاره یک آپارتمان یک کار ، از طریق ساخت felons. شهر کرد به همین دلیل بسیاری از بی خانمان جمعیت بومی و یا دیگران از رنگ.

 7. حرکت به دیگر قربانیان. پلیس هدف قرار دادن قربانیان نژاد.

در طول تاریخ به ما آموخته است که از طریق جلسات گروه که افسر ریچارد هالت کشته بومی به عنوان یک افسر پلیس تحت شرایطی مشکوک. البته پلیس خود را به حال طرف که تبرئه افسر هولت و در عین حال دوست دختر قربانی یک روایت متناقض.

با توجه به یکی دیگر از Rapid City Journal, حساب, این دختر قربانی به یک روایت که تبرئه نمی هولت.

تصویر نقاشی شده نشان می دهد یک نژادپرست شهرستان است که مجازات کسانی که صحبت کردن در مورد نژاد پرستی و جنایات توسط پلیس که تبرئه خود است.

به عنوان تاییدیه به این افکار نه یک مربی و یا فعال جامعه من صحبت خواهد نظر برای این داستان.

یک مربی در یک جلسه با بیان این که او نمی خواهد نظر را برای انتشار به عنوان او می خواهم به قادر خواهید بود برای تغذیه خانواده خود را.

یک عضو جامعه قادر به صحبت کردن در رفتن به سال 1995 به سال 1997 به عنوان یک مثال از آنچه که ما در حال فکر کردن در طول جلسات.

یک لاکوتا, Stacey پایین, سگ, شده است یک فعال در جامعه آغاز شد که در سال 1995 هنگامی که او پسر بودند و هدفمند به جرم.

در اینجا است که داستان او در خانه اش در سریع شهر Northside.

در سال 1995 او گفت که سریع پلیس شهر اندیشه وجود یک باند مشکل است. او اظهار داشت: “آنها در اطراف برای بچه ها عریان در خیابان ها به دنبال باند خالکوبی. یکی از بچه ها بود مورد ضرب و شتم و کبود همه چیز در مورد بدن خود را.” او افزود: بسیاری از گروه های اجتماعی تشکیل شد که در مورد زمان به عنوان رابطه بین بومیان و پلیس غیر قابل تحمل شد.

به عنوان نژاد پرستی تاریخی مسئله اینجا بچه ها او را نیز هدف قرار نهاوند که انداخت سبک ارتش teargas به حیاط او را به عنوان بچه های خود را بازی می کردند گفت: “دشت niggers از اینجا دریافت کنید!” بعد, او می گوید که او به نام پلیس که آمد و حاضر به دنبال نهاوند.

او ادامه داد: آنها می ترسیم teargas قوطی به یک فرد که به احتمال زیاد آنها را از پایگاه نیروی هوایی فقط در خارج از شهر است. پلیس خودداری از هر گونه اقدام است.

زمان پس از زمان او مربوط پلیس را یک یا دو ساعت به آمده پس از او گزارش صدای شلیک گلوله از کار اخراج و یا شرایط دیگر. آنها می آیند و یک یا دو ساعت به مصاحبه با شاهدان و سپس می گویند که با گذشت زمان برای پیدا کردن عاملان. در یک مورد آنها انداخت فرزندان او را پدر بزرگ به زمین در پاسخ به یک تماس برای درب بعدی از خشونت است.

در نهایت پایین, سگ مسلح با دانش کافی در مورد گزارش فرآیندهای است که او و پلیس آمد به درک که خانواده اش خواهد بود سمت چپ به تنهایی.

در ماه مارس سال 2000 پس از شنیدن شهادت گزارش کمیسیون حقوق مدنی نتیجه رسیدیم که “ناامیدی بیش از حد قوی نیست یک کلمه برای توصیف احساسات عاطفی بسیاری از آمریکایی های بومی که به اعتقاد آنها زندگی می کنند در یک محیط خصمانه.”

در مارس 20 سال را سپری بدون تغییر معنی دار به عنوان کمیسیون توصیه های غیر الزام آور است. ما به عنوان یک جامعه نمی بینید تغییر زیادی در نژادپرستانه پلیس رفتار است.

گوئن در حال حاضر متهم در دادگاه جنایی برای آزار دختر که blindsided او. او تاریخ دادگاه بعدی است 02/06/20. او را وارد یک درخواست.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست شده است شروع به ایستادن با جوانان در برابر خشونت پلیس. در اینجا لینک شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im