‘لیسانس’ صحبت می کند در مزاحمت سایبری شرکت کنندگان در صورت

“کارشناسی” فقط خطاب آنچه در آن می گوید این است که یک مسئله جدی برای شرکت کنندگان و بینندگان به طور یکسان: مزاحمت سایبری.

در “زنان همه بگویید” قسمت شب دوشنبه سابق لیسانس راشل لیندسی پیوست و این فصل را با شرکت کنندگان به بحث در مورد حملات و نفرت پیام است که آنها گاهی اوقات از بینندگان در رسانه های اجتماعی با توجه به فاکس نیوز.

“چیزهای زیادی وجود دارد که شور و شوق وجود دارد خارج وجود دارد در کارشناسی ملت و نه همیشه مثبت” گفت: میزبان Chris Harrison با توجه به واشنگتن پست. “وجود دارد برخی از انتقاد منفی. من به طور کامل درک کنند که. اما متاسفانه وجود دارد که از خط عبور بوده است و پس از آن زمان برای رسیدگی به آن است.”

لیندسی بود که سیاه لیسانس در نشان می دهد و همچنین شرکت میزبان از سری پادکست رسمی خواندن برخی از پیام هایی که فرستاده شده بود به اعضای بازیگران در طول فصل در این قسمت با توجه به واشنگتن پست.

“من مانند تکان دادن به من خواندن این دلیل آن را تکان دهنده آن را ناراحت کننده” لیندسی گفت: بینندگان با توجه به سی ان ان. “من می دانم آن را ناراحت کننده برای شما را به دیدن. فقط تصور کنید که چگونه ناراحت کننده این است که برای دریافت این نظرات شما و خود را DMs هر روز هر هفته هر ماه.”

زمانی که زنان از این فصل “کارشناسی” پرسیده بودند چگونه بسیاری تا به حال دریافت پیام های مشابه همه شرکت کنندگان مطرح شده دست خود را, سی ان ان گزارش شده است.

“من خیلی می ترسم حتی انتخاب کنید تا گوشی من چون مردم گفت: از جمله چیزهای تند و زننده به من گفت:” تامی یکی از این فصل شرکت کنندگان با توجه به واشنگتن پست.

شرکت کننده Shiann گفت: “شما را به مجموعه خود را DMs به فیلتر کلمات خاص بنابراین شما آنها را نمی بینید. آن است که به معنای واقعی کلمه بد به که در آن شما باید سعی کنید به کشف کردن راه برای جلوگیری از آن, بنابراین شما لازم نیست آن را در یک روز-به-روز.”

این نوع از مزاحمت سایبری است نه محدود به “کارشناسی است.” بیشتر و بیشتر از واقعیت نشان می دهد در حال ارائه خدمات مشاوره و همچنین به عنوان “after-care services” پس از فیلمبرداری به پایان رسید برای شرکت کنندگان با توجه به مجله تایم.

لیندسی مشترک یک پیام به Instagram مورد قسمت بخش, نوشته,, “امشب سخت بود. امشب عاطفی بود. امشب لازم بود. امشب ما شما را به چالش انجام شود و بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>