بهترین نوع مکان برای کارائوکه

رفتن به یک نوار کارائوکه بهترین مکان برای اجازه رفتن از هر گونه نگرانی و چالش خود را به آواز خواندن در مقابل مخاطبان از دوستان و غریبه ها. چیدن یک آهنگ است که مهم ترین انتخاب زندگی خود را در آن لحظه. آهنگ چه خواهد صدای خود را صدای حداقل نیمه راه مناسب و معقول است ؟

آواز خواندن در یک گروه دو نفره یا انفرادی – با توجه به شهامت و شجاعت از دوستان خود. شما حتی نیاز به فکر کردن در مورد طول یک آهنگ به خاطر من سنگ Bohemian Rhapsody در یک نوار کارائوکی در اسپانیا یک بار. شما می توانید تصور آواز کارائوکه آهنگ که 5 دقیقه و 55 ثانیه ؟ 1/10 – نمی خواهد دوباره انجام دهید. خوشبختانه هر کس در نوار سرگرم کننده, بنابراین من همیشه سعی کنید به خواندن آهنگ هایی که همه می دانند. این یک راه عالی برای هر کس آواز خواندن همراه برای مخفی کردن صدای من. فقط به عنوان یک نکته.

آواز خواندن در یک اتاق خصوصی

آواز خواندن در مقابل مردم همیشه می تواند ترسناک برای اعتماد به نفس ترین افراد به خصوص اگر آنها در حال غریبه ها. همین دلیل است که کسی تا به حال این ایده بزرگ از کارائوکه در اتاق خصوصی! خرید الکل وجود دارد و یا خود را; شما مسئول هستید از نوشیدنی ها و لیست آهنگ. آن را به آسانی به عنوان گرفتن یک میکروفون و بسته شدن درب زیرا تنها در گروه خود خواهد بود وجود دارد. این مکان را می توان در همه جا از دور یک سرگرمی به صورت تصادفی سوراخ در دیوار و همه خجالتی خوانندگان خوش آمدید.

آواز خواندن در یک مرحله نوار

من انجام داده ام کارائوکه در کیلارنی را میخانه ایرلندی در هانتینگتون بیچ در یک مرحله کوچک و یک جمعیت بزرگ – آن را تهدید آمیز است. وجود دارد برخی از خیلی خوب خوانندگان وجود دارد. درست قبل از اینکه نوبت من بود این Hemsworth به دنبال مرد با مو مثل ثور و snapback می شود در مرحله. او خواند جاستین بیبر را “خودتان را دوست دارم.” صدای او قوی بود مثل جانی کش اما آرام مانند افسانه جان. شما می توانید تصور کنید که مخلوط ؟ مرد اشک را به چشمان من و همه زنان در نوار swooned مانند شما احتمالا در حال حاضر. سپس مانند دلقک که من داد زدم: سفر “ترجمه” در نوار. خوشبختانه هر کس دیگری سنگ همراه – به طوری که لذت از آواز خواندن در یک میخانه ایرلندی.

خواندن بر روی صحنه با یک گروه زندگی می کنند

شما می توانید آواز خواندن در گوشه ای از یک نوار و یا شما می توانید یک تجربه شگفت انگیز مانند کارائوکه ماشین زمان در مرکز شهر لس آنجلس است. زمانی که من آن را یک تجربه همهجانبه این دلیل است که نه تنها آنها را به یک کامل مرحله آنها نیز با استعداد زنده گروه است که نقش کامل instrumentals به عنوان شما می خوانم. هر کس در نوار تا 9:30 بعد از ظهر و پس از آن آنلاین رجیستری باز می شود برای دیدن در دسترس آهنگ. با تم emo شب, دهه, alternative rock, و غیره. – شما برخی از سرگرم کننده انتخاب. هنگامی که شما ثبت نام برای این آهنگ شما می خواهید به آواز خواندن گروه را انتخاب می کند که می رود تا توسط تصادفی.

خوشبختانه شب رفتم هیچ کس می دانست که چگونه به خواندن ساخته شده است که من احساس بسیار بهتر است. ما شنیده ام همه چیز را از خشم علیه ماشین به یک زن و شوهر آواز خواندن دختر باربی. سپس آنها مرا به نام به خواندن Blink-182 “همه چیز های کوچک است.” وجود دارد, مست, گروهی از بچه ها در این مرحله تمام شب اما همانطور که من داد زدم من آهنگ مثل عصبانی پیرمرد آنها در آمد کلاچ ترجمه من. هر کس یک ورزش خوب در مورد آن گروه است و حتی بیشتر استقبال که مهم است. بنابراین شما واقعا انجام نداده کارائوکه تا زمانی که شما آن را در اینجا.

به طور کلی من فکر می کنم کارائوکه است بهترین راه برای گرفتن خارج از منطقه راحتی خود و افزایش اعتماد به نفس خود را. شما می توانید رفتن به یک کارائوکه جای خود را با اتاق خصوصی برای اطمینان حاصل کنید. اما چیزی در مورد بودن در مقابل تماشاگران پر از غریبه است که باعث می شود شما افتخار خود را به عنوان شما راه رفتن مرحله دانستن است که شما ممکن است به کشته شدن آهنگ های مورد علاقه خود را, اما شما مطمئن شوید که به عنوان هک تا به حال سرگرم کننده انجام آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>