بهترین VP انتخاب بایدن وقتی که می آید به مبارزه برای زندگی نیست سیاه و سفید—این الیزابت وارن

آمریکا در آتش و جو بایدن در برابر یک انتخاب است. جرقه ممکن است کشتار وحشیانه جورج فلوید اما زمان بیداری است در مورد بیش از خشونت پلیس. سیاه و جوامع در سراسر کشور در حال پاسخ به چند دهه از سیاست ها و شیوه های که محدود و نابود کردن سیاه زندگی: ثروت-سلب redlining مدرسه تعطیلی فقر دستمزد مشاغل رای دهندگان سرکوب و gentrification. Coronavirus همه گیر است تأکید راه است که در آن racialized سرمایهداری برگ سیاه و سفید و قهوه ای و آمریکایی ها به طور نامتناسبی در معرض خطرات ناشی از شرایط کاری خطرناک و شلوغ مسکن به کمبود بودجه روبرو شده و سبب شیوع مراقبت های بهداشتی و امکانات.

معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در حال حاضر متعهد به چیدن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. در برابر پس زمینه از رشد جنبش برای آزادی او شده است را تشویق به انتخاب یک پتانسیل حاکم شریک از یک لیست از واجد شرایط زنان که شامل بهداشت ، کامالا D. هریس (کالیفرنیا.) تشکر. Val Demings (Fla.) — نشستن اعضای کنگره با پس زمینه در اجرای قانون و Susan E. برنج سابق مشاور امنیت ملی و سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد.

“نه تنها وارن تعهد به نژادی سهام و به چالش کشیدن سیستم های سرکوبگر ثبت نام با افزایش نسل از رای دهندگان; رکورد او را نشان می دهد که اگر او می شود معاون رئیس جمهور, او باقی خواهد ماند متعهد به یک برنامه که آسانسور تجارب و رهبری بیشتر به حاشیه رانده شده.”

اما اگر بایدن متعهد به انتخاب یک همسر در حال اجرا که به طور مداوم با چالش های وضع موجود به نمایندگی از مردم به خصوص در جامعه ارائه می دهد که دقیق سیاست نسخه به بازسازی اقتصاد ما و تقویت دموکراسی ما و است که به وضوح بیان مرکزیت نژاد و جنسیت و طبقه در تداوم نابرابری ساختاری خود را انتخاب نمی کند به طور خودکار به سیاه و سفید. و نامزد بالقوه که بدیهی است که دیدار که استاندارد نیست ، این الیزابت وارن.

در سپتامبر 2015 — تقریبا پنج سال قبل از فلوید کشته شد — سناتور. وارن (جرم است.) صحبت عاشقانه: “هیچ یک از ما می تواند چشم پوشی از آنچه که اتفاق می افتد در این کشور است. نه زمانی که ما دوستان و خانواده و همسایگان به معنای واقعی کلمه ترس در حال مرگ در خیابان” او گفت:. “این است که همه ما باید در مقابله با به عنوان ناراحت کننده و زشت است که به عنوان واقعیت ممکن است. آن را به ما می آید تا بار دیگر اثبات می کند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که سیاه شهروندان موضوع که خانواده مهم است.”

او در راهپیمایی با معترضان. “بودن ضد نژادپرستانه به معنی مبارزه برای ضد نژادپرستانه سیاست عمومی” او همچنان به اصرار دارند. “در حال مسابقه خنثی درست کار نخواهد کرد.”

قبل از او یک انتخاب رسمی وارن حال تاسیس یک سابقه از صحبت های محتمل در مورد نژاد پرستی و مصرف در دعوا که مهم است. او را شناسایی عواملی که نگه داشتن خانواده های شاغل در چرخه ناامنی اقتصادی و نقش خاص است که نژاد پرستی در به دام انداختن سیاه و قهوه ای و جوامع است. در سال 2004 قانون مقاله مروری بر اقتصاد از نژاد او توضیح داد: “اقتصادی امنیتی است که می آید با ورود به طبقه متوسط تقسیم شده است, نژاد ترک اسپانیایی و خانواده در مراتب خطر بیشتری از همتایان سفید.” در کتاب معروف او نویسنده را با “دو-درآمد دام: چرا طبقه متوسط مادران و پدران می رویم شکست” وارن گذاشته از نظر او که “subprime وام payday در وام های, و میزبان از درنده بالا بهره وام محصولات است که هدف قرار دادن اقلیت های محله باید به نام خود نام واقعی: قانونی تحریم شرکت در نظر دارد به سرقت از اقلیت.”

او نقش سرب در تاسیس مصرف کننده حمایت مالی دفتر که در آن نسبتا کوتاه تصدی به دنبال یک سری از اقدامات اجرایی علیه موسسات که تبعیض علیه سیاه و قهوه ای و وام گیرندگان.

به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری وارن “دستور کار برای آمریکا” مشخص شده یک بدهی وام دانشجویی لغو طرح با هدف کاهش سیاه و سفید نژادی ثروت فاصله 25 درصد است. او نامیده می شود برای مقابله با اسفناک سیاه مرگ و مير مادران با ارزش نظام سلامت است که حفظ سیاه, مادران سالم. و او پیشنهاد ایجاد یک کسب و کار کوچک صاحبان سهام صندوق با 7 میلیارد دلار برای ارائه کمک های مالی به کارآفرینان از رنگ.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

همراه با چند تن از سنا و مجلس همکاران وارن معرفی یک لایحه خواستار مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به انتشار اطلاعات در covid-19 تست درمان و نتایج است که disaggregated با نژاد و قومیت و جنسیت و سن زبان اصلی وضعیت اجتماعی و اقتصادی و دیگر مشخصات دموگرافيک. در روز سه شنبه وارن و تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.) با ارسال نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر درخواست HHS گزارش به تلاشهای دولت برای رسیدگی به سلامت و نابرابری از جمله کسانی که تحت تاثیر covid-19. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را عدم برنامه ریزی برای این بیماری همه گیر و عواقب اقتصادی آن شده است فاجعه بار برای سیاه امریکا است.

هیچ سیاستمدار کامل است; ما نمی همیشه موافقت با وارن موقعیت و یا سیاست است. (زمانی که سیاه Womxn برای به چالش زبان او استفاده می شود برای توصیف مردم خدمت احکام زندگی او در پاسخ نشست با فعالان زن, عذرخواهی و به روز رسانی خود کرد.) اما او نشان داده که چه زمانی ممکن است که سیاستمداران متعهد به همکاری با جنبش های اجتماعی برای رسیدن به اهداف مشترک ما. یکی از کمتر شناخته شده به عنوان مثال: وارن گوش به کشاورزان و اصلاح او بخش کشاورزی به آدرس نگرانی های خود را.

وارن تمایل و توانایی گوش دادن و پاسخ به دست آورده اند او احترام بسیاری از سیاه و رهبران و متفکران. پس از Ta-Nehisi Coates گذراند تحسین مقاله “در مورد پرداخت غرامت,” وارن رسیده به Coates به بحث در مورد کار خود را. در یک مصاحبه در سال گذشته Coates با ابراز این نظر که از سال 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, Warren جدی بود در مورد پرداخت غرامت. در طول مبارزات انتخاباتی او او اولویت روابط با زنان رهبران با ترکیب خواسته های خود را به پلت فرم به دست آوردن حمایت از فعالان مانند LaTosha قهوه ای از رای دهندگان مهم و سیاه زندگی ماده بنیانگذاران Alicia Garza.

در میان این قیام تاریخی است که بسیاری از تماس برای تعمیرات اساسی از قانون نظام حقوقی آن صحبت می کند جلد که وارن فعالیت های سیاسی نیست و به Jim Crow سیستم جرم حبس و طرح خود برای اصلاح آن را یکی از قوی ترین دموکراتیک اولیه. آخرین مقننه پیروزی—گرفتن جمهوری خواهان مجلس سنا به ایستادن به رئیس جمهور تهمت تصویب خود را اندازه گیری نیاز به خلاص شدن از شر از پایگاه های مؤتلفه نام—نمونه دیگری از تعهد خود برای به چالش کشیدن نژادپرستی و توانایی او را برای انجام کارها.

ما حمایت های مختلف نامزدهای اولیه: آنجلا و سازمان حمایت وارن و فیلیپ ملی بود قائم مقام و بعد از آن مشاور ارشد برای بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.). اما ما هر دو بخشی از جنبش برای آزادی است که در شکل دادن به آگاهی از یک نسل و ما متقاعد شده است که تنها بندگان منتخب با مردم-محور چشم انداز را وادار خواهد کرد که جنبش ما برای مبارزه در انتخابات راه ما در خیابان.

نه تنها وارن تعهد به نژادی سهام و به چالش کشیدن سیستم های سرکوبگر ثبت نام با افزایش نسل از رای دهندگان; رکورد او را نشان می دهد که اگر او می شود معاون رئیس جمهور, او باقی خواهد ماند متعهد به یک برنامه که آسانسور تجارب و رهبری بیشتر به حاشیه رانده شده.

نمایندگی مهم است. زمانی که نسل های سفید برتری نگه داشته اند, سیاه مردمی از نمایندگی تناسبی در بالاترین دفاتر در تمام سطوح دولت بدون شک آن را به معنی چیزی است که زمانی که یکی از ما میشکند سقف شیشه ای پاکسازی فضا را برای دیگران به دنبال. این آتش سوزی که رایت در خیابان های شهرهای سراسر کشور قرار داده نمی شود به سادگی با قرار دادن یک نام در بلیط. بدون تحول سیاست های نمایندگی به تنهایی کافی نیست.

اگر دموکراتها پاسخ به این حساب در برابر نژادپرستی نظاممند است که به سادگی به معرفی یک زن برای معاون رئیس جمهور بدون توجه به او و سیاست آنها را تأیید شک و تردید از جوان و مترقی رای دهندگان و غارت این کشور فرصت دیگری به تصویب تغییرات گسترده مورد نیاز برای جوامع ما به رشد است. رای دهندگان می خواهند و امریکا نیاز دارد کسی که نشان شجاعت را در فساد نیروهای نژاد پرستی و حرص و آز. وارن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>