بهترین راه اطمینان از کارگران بیکار بهداشت و درمان? پرداخت هزینه برای آن را از طریق مدیکر

Coronavirus همه گیر باید ترک شکی نیست که کارفرما بر اساس مراقبت های بهداشتی تحت پوشش قرار می دهد میلیون ها نفر از افراد در معرض خطر از رفتن بدون نیاز به مراقبت از زمانی که آنها از دست دادن شغل خود. مدیکر بحران برنامه یک لایحه در کنگره پیشنهاد شده توسط نماینده Pramila Jayapal (D-WA) را تضمین دسترسی به مراقبت برای میلیون ها نفر از تازگی بیکار آمریکایی است.

یک گزارش جدید از اقتصاددانان در دانشگاه امهرست PERI نشان می دهد که خانم Jayapal لایحه که با استفاده از فدرال دلار برای پرداخت هزینه از طریق پوشش مدیکر است که هر یک هزینه ای کمتر و بیشتر از راه های موثر برای کمک به کارگران بیکار از این پیشنهاد که مجلس نانسی پلوسی (D-CA) ترویج است که آنها را خرید ادامه پوشش بیمه سلامت از طریق کبرا.

مدیکر بحران برنامه ارائه می دهد به مراتب بیشتر از مزایای سخاوتمندانه از کبرا پیشنهاد کارگر بهداشت تحت پوشش قانون حمایت از. هنوز هم با توجه به اقتصاددانان در PERI هزینه به دولت فدرال از مدیکر بحران برنامه بر اساس پوشش 38.7 میلیون دلار است 22.3 میلیارد دلار کمتر از هزینه کامل از مراقبت و تحت کبرا پیشنهاد $47.5 میلیارد دلار در مقابل دلار 69.8 میلیارد دلار برای سه ماه از پوشش.

“Jayapal لایحه که با استفاده از فدرال دلار برای پرداخت هزینه از طریق پوشش مدیکر است که هر یک هزینه ای کمتر و بیشتر از راه های موثر برای کمک به کارگران بیکار از این پیشنهاد که مجلس نانسی پلوسی ترویج است که آنها را خرید ادامه پوشش بیمه سلامت از طریق کبرا.”

مدیکر بحران برنامه نیز پوشش می دهد مقدار زیادی بیشتر مردم نیاز به بیمه بیش از کبرا پیشنهاد. مدیکر بحران برنامه را پوشش می دهد همه به تازگی کارگران بیکار و خانواده های آنها که فاقد بیمه درمانی حدود 57.7 میلیون نفر است. کارگر مراقبت های بهداشتی قانون حفاظت را پوشش می دهد تنها به تازگی کارگران بیکار و خانواده های آنها که قبلا بیمه سلامت از طریق شغل خود را در اطراف 38.7 میلیون نفر است.

در عین حال هزینه آن تقریبا همان مقدار به ارائه سه ماه مراقبت از 18.9 میلیون بیشتر کارگران بیکار و خانواده های آنها تحت مدیکر بحران برنامه از زیر کبرا پیشنهاد. و تنها تحت مدیکر بحران برنامه از کارگران بیکار نیست صورت های مالی موانع به مراقبت. هزینه های مراقبت های 70 میلیارد دلار برای 57.6 میلیون نفر تحت مدیکر بحران برنامه است. هزینه های مراقبت $69.8 میلیارد دلار برای 38.7 میلیون نفر تحت کبرا پیشنهاد فرض کنید که این کارگران بیکار می تواند استطاعت به پرداخت $10.3 میلیارد دلار در خارج از جیب هزینه.

مدیکر بحران برنامه حذف تقریبا همه موانع به مراقبت. با تکیه بر مدیکر پوشش مراقبت برای کارگران بیکار را به آنها می دهد دسترسی نامحدود به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در هر کجا که هستند در ایالات متحده است. تقریبا همه پزشکان و بیمارستان ها شرکت در مدیکر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مدیکر بحران برنامه را پوشش می دهد تمام هزینه COVID-19 مراقبت. و آن را فراهم می کند کارگران بیکار با پوشش برای همه, دیگر لازم پزشکی مراقبت با یک کلاه در خارج از جیب هزینه ها در پنج درصد از درآمد خود را. علاوه بر این, آنها را بدون هیچ زحمتی از به دنبال از قبل مجوز برای مراقبت از خود. و نه خواهد آنها صورت تاخیر و محرومیت از مراقبت از افراد با شرکت های بزرگ بیمه سلامت, بنابراین اغلب.

در تضاد کامل کبرا پیشنهاد می پردازد مردم کبرا حق بیمه است که اجازه می دهد تا آنها را به ادامه کارفرمای خود را پوشش. اما می آید با همان خارج از جیب هزینه ها و محدودیت در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آنها می توانید استفاده کنید. آنها محدود خواهد بود به مراقبت از شبکه پزشکان و بیمارستان ها.

“اگر هدف این است که برای کمک به بیکاران و کارگران کبرا پیشنهاد کمی احساس می کند. بدون شغل و بسیاری از کارگران بیکار مبارزه خواهد به پرداخت هزینه کردن از جیب برای هزینه های مراقبت از خود. بسیاری از خواهد بود مجبور به صرفنظر کردن نیاز به مراقبت. و آن ارائه می دهد هیچ به نفع کارگران بیکار که قبلا بیمه سلامت از طریق کارفرمای خود.”

مدیکر بحران برنامه است نیز به مراتب عادلانه تر از کبرا پیشنهاد. هر کسی که دارای شغل خود را از دست می شود فدرال تامین مالی دسترسی به مراقبت با کیفیت بالا تحت مدیکر بحران برنامه است. کبرا پیشنهاد تبعیض علیه افرادی که شغل خود را از دست اما آیا بیمه درمانی و یا کسانی که تا به حال با کیفیت ضعیف بیمه بهداشت و درمان. آن را می دهد مردم به پوشش مراقبت های بهداشتی آنها تا به حال هزینه های بیشتر در افرادی که تا به حال بهتر پوشش بیمه سلامت و کمتر در افراد مبتلا بدتر پوشش.

اگر هدف این است که برای کمک به بیکاران و کارگران کبرا پیشنهاد کمی احساس می کند. بدون شغل و بسیاری از کارگران بیکار مبارزه خواهد به پرداخت هزینه کردن از جیب برای هزینه های مراقبت از خود. بسیاری از خواهد بود مجبور به صرفنظر کردن نیاز به مراقبت. و آن ارائه می دهد هیچ به نفع کارگران بیکار که قبلا بیمه سلامت از طریق کارفرمای خود.

وجود دارد یک گروه که مزایای سخاوتمندانه از کبرا پیشنهاد: صنعت بیمه بهداشت و درمان. آن را تضمین شرکت بیمه میلیارد دلار حق بیمه آنها در غیر این صورت از دست بدهند. اما با بسیاری از حساب های بیمه بهداشت و درمان صنعت است که در حال حاضر پر رونق به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. آن است که هزینه های به مراتب کمتر در COVID-19 مراقبت از آن شده اند که هزینه های هزاران روش انتخابی که داشته اند را در خود نگه دارد. تمرکز باید بر روی آمریکایی ها تضمین دسترسی به مراقبت در پرداخت یارانه صنعت سودآور.

با توجه به هزینه های مربوطه و مزایای مدیکر بحران برنامه و کبرا برنامه آن را نمی تواند روشن تر است که مدیکر بحران برنامه است مقرون به صرفه ترین و بهترین راه حل برای اطمینان از کارگران بیکار مراقبت از آنها نیاز به. برای سلامتی و خوب بودن کار آمریکایی کنگره باید ایستاده به شدت در پشت آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im