تولد یک لایحه مرگ یک فعال

در 19 ژوئن یک معترض کشته شد. شاید مرگ او پنهان الدین از عناوین که جمعه—آن Juneteenth یک روز به مناسبت پایان برده داری.

تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند کاتالیز از مرگ جورج فلوید در کنار یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در برنامه ریزی سالگرد و در محل بدترین حادثه از خشونت نژادی در آمریکا و تنش های بالا بودند.

نام او را Regan راسل و در حالی که شرکت در یک برنامه ریزی افروزی در خارج از Fearmans کشتارگاه در برلینگتون او اجرا توسط یک کامیون حمل و نقل حمل خوک ها در راه خود را به کشتار.

در پوشش اخبار این مراسم و در گفتگو من تا به حال با دوستان و خانواده به نظر می رسد اهمیت یک معترض در حال اجرا را از طریق همان چیزی که او اعتراض شده است از دست رفته. به نظر می رسد بسیاری از تعجب آنچه که او انجام شده بود وجود دارد.

محلی خبر می دهد به شرح زیر حساب از کسی که شاهد این رویداد از راه دور: “سپس من تو را دیدم یک زن … من فرض کامیون راننده فکر او روشن بود برای رفتن و نمی بینم که آخرین تجمع اعتراضی.”

جالب اینجاست که دیده می شود مهم است هدف از این vigils برگزار شده توسط گروه های مدافع حقوق حیوانات در کشتارگاه—یک راه برای ایجاد دید بیشتر در یک صنعت است که ترجیح می دهم به نگه داشتن آن شیوه های پنهان است. و ریگان بود unignorable.

اما او نیز وجود دارد که بعد در اعتراض به لایحه 156—جدید ag-تهوع قانون است که تا به حال تصویب شده است دو روز پیش از آن. انتقاد به عنوان خلاف قانون اساسی, لایحه 156 صنایع برای سرکوب شواهد محکم از ظلم و ستم است که بومی برای حیوانات کشاورزی با مقررات است که مجزا anti-whistle-blower و anti-رایگان-سخنرانی.

مانند همتای خود, بیل 27 در آلبرتا, لایحه 156 نشان دهنده تاثیر قدرتمند کشاورزی لابی به شدت در تلاش برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض از چیزی است که می تواند آسیب خود را پایین خط دید به چه حیوانی صنعت کشاورزی کار می کند. این بخش نیست در خدمت به حفاظت از حیوانات و یا تقویت امنیت زیستی; آنها در خدمت تنها هدف از کنترل اطلاعات.

روز قبل از او درگذشت ریگان نوشت: در رسانه های اجتماعی: “لایحه 156 را تصویب کرده است. در حال حاضر در هر زمان یک حیوان است که درد و رنج در یک مزرعه در انتاریو هیچ کس حتی یک کارمند حق افشای آن است. این تصمیم بد است. حیوانات ag بد است. انصراف از حیوانات کشاورزی است.”

من خیلی متاسفم که شما نمی توانید یک فرصت برای دیدار با ریگان راسل خودتان. شما باید او را دوست داشت. من فقط امیدوارم که در پاک کردن برخی از سوالات در مورد vigils من می تواند انجام دهد او عدالت است.

ریگان به نظر نمی آید مانند آنچه گمان می کنم شما می خواهم انتظار گیاهی به مانند نگاه کنید. در 65, ریگان هنوز هم دارای کیفیت است که از چند دهه قبل تا به حال ساخته شده است او یک مدل است که می گویند او زیبایی بیرونی بود غیر قابل انکار. اما در داخل — که واقعا خاص است. او خنده دار بود و سریع هوش, نوع, و بیمار است.

او ارتعاش در فرکانس های بالا اگر شما آشنا هستند با این مفهوم است. او بدبینانه در راه عاقلانه و در عین حال خوش بینانه به اندازه کافی سعی کنید برای ایجاد یک تفاوت. برای 40 سال او سعی کرده بود برای ایجاد یک تفاوت. یک هفته قبل از مرگ او تا به حال راهپیمایی در یک زندگی ماده رالی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

شما ببینید ریگان ديدگاه شناخته شده به عنوان تقاطع است این نظریه که تمام اشکال ستم و تبعیض سلطه و…. قطع و تاثیر هر یک از دیگر. یکی از نشانه های او اغلب به ارمغان آورد به vigils بخوانید: “اگر شما در این کامیون ما می شود در اینجا برای شما بیش از حد.” و شما می دانید چه ؟ او می شده اند.

شخصا صحبت تا دو سال پیش من نمی باید در نظر گرفته شود که یک فعال خودم با وجود اینکه وگان برای چندین سال. این بود که من پس از 10 سال — نا امید چون او ممنوع شده بود به بحث در مورد حیوانات, کشاورزی, در مدرسه که به من التماس کرد و پدر او نیز وگان او را به شب زنده داری. آن را تبدیل به کلیسا ما. هر یکشنبه صبح ما رفت و به شهادت در Fearmans — گاهی اوقات تنها با تعداد انگشت شماری از مردم گاهی اوقات در یک گروه از 20 یا بیشتر. ریگان بود و تقریبا همیشه وجود دارد بیش از حد.

این به من منجر به یک نکته مهم در مورد ریگان تجربه — به عنوان یک فعال و به طور خاص حضور vigils در Fearmans که او انجام داده بود برای سال. این ترجمه را به صدها نفر از vigils توقف هزاران حمل و نقل و کامیون و شهادت به لحظات پایانی از صدها نفر از هزاران نفر از خوک ها.

ریگان درک خطرات — بعد از همه سرکش تهاجمی رانندگان مواجه شده بود در گذشته است. در واقع این موضوع بود که انگیزه برای درخواست ایجاد شده توسط تورنتو خوک صرفه جویی در change.org اصرار مایکل Latifi, مدیر عامل Fearmans/در Foods, Inc., برای ایجاد ایمنی توافق اجازه می دهد فعالان با خیال راحت به اعتراض. اگر چه درخواست نادیده گرفته شده است به تاریخ دیگر تلاش های ساخته شده توسط هر دو تورنتو خوک نجات و دیگر گروه فعال, موج جدید فعالیت برای برقراری ارتباط با پلیس کار با امنیت و ایجاد رابطه دوستانه با رانندگان.

ایمنی پروتکل مورد بررسی به طور منظم با این گروه است. هر شب زنده داری به پایان رسیده است. نقش اختصاص داده شده به معترضین به بهبود ایمنی. ریگان یکی از کسانی که نقش آن روز ایستاده در ورودی فقط در سمت دیگر پیاده پیاده رو با او در حال حاضر یاد نئون روشن نشانه آن است که خواندن همه حیوانات باید تحت حمایت قانون است.

اگر چه به لطف تازه تصویب لایحه 156 توانایی از نظر قانونی محافظت از حیوانات به زودی خواهد بود مشکل تر است. این لایحه که نمونه ای از اولويت تجارت بیش از حقوق ما به عنوان کانادایی و به طور خاص به دنبال مجازات فعالان حیوانات. این واقعیت بود قطعا بالا از ذهن برای ریگان و دیگر فعالان وجود دارد که روز به همان اندازه به عنوان آن بود به احتمال زیاد در رادار از کسانی که سود حاصل از حیوانات کشاورزی است.

به عنوان شما می توانید تصور کنید از دست دادن ریگان شده است ویرانگر از دست دادن به فعالیت های جامعه به تورنتو خوک ذخیره و موج جدید فعالیت و به بسیاری از افراد که ریگان لمس با زیبایی او حکمت و شفقت است. شخصا وجود ندارد یک روز از آنجایی که من گریه اشک یا دو صد برای از دست دادن یک دوست و از دست دادن بی گناهی که من برای اولین بار چقدر بی رحم ماشین ما ایستاده برابر می شود.

و در پی ریگان مرگ ما جسارت به بیان خواسته های ما به نام او:

عدالت برای ریگان Russell; ایجاد یک جهانی ایمنی پروتکل برای همه آینده vigils; لغو لایحه 156; وضوح بیشتری به مزارع که در آن حیوانات در حال نگه داشته و به کشتارگاه از طریق 24/7 تصویری; نظارت است که می تواند توسط مردم; تبدیل Fearmans گوشت خوک به طور انحصاری گیاهی تسهیلات متمرکز بر تولید پروتئین گیاهی; و defunding از حیوانات کشاورزی است.

در اسارت ریگان گفت: “آنها می گویند ما در حال شکستن قانون طوفان? چگونه می توانم به شما فکر می کنم زنان حق (رای)? چگونه می توانم به شما فکر می کنم برده داری لغو شد? مردم ایستاد و شکست قوانین! چرا که آنها احمق قوانین.”

اجازه دهید ایستادن به این احمق قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>