این ‘کمو اقتصاد” پنهان هزینه های نظامی و تشدید نابرابری

نظامی پیمانکاری فروخته شد به مردم آمریکا به عنوان یک راه برای کاهش هزینه های عملیات نظامی و در عین حال نتیجه این شده است کاملا مخالف است. تحقیقات اخیر من نشان داده است که به جای کاهش هزینه های نظامی پیمانکاری—یا آنچه که من اسمش “Camo اقتصاد” از آنجا که آن را پنهان انسانی و هزینه های مالی—منجر به هزینه های بالاتر به مالیات دهندگان. آن را نیز تحریف بازار کار و کمک به افزایش نابرابری به عنوان پیمانکاران نظامی کسب سود بیش از حد است که آنها را قادر به کارکنان خود را پرداخت و به خصوص مدیران ارشد خود را بسیار بیشتر از همتایان خود در بخش دولتی و بسیاری دیگر از بخش خصوصي مشاغل.

نظامی پیمانکاری در خدمت یک هدف و با استفاده از بودجه عمومی در حالی که پیمانکاران کسب سود در مالیات دهندگان هزینه هستند و اغلب موضوع به رقابتی فشارهای بازارهای خصوصی.

در 2019, $370 میلیارد—بیش از نیمی از تمام Department of Defense (DOD) هزینه—رفت و به پیمانکاران است. در حالی که قرارداد این است که گاهی اوقات به نام “خصوصی سازی” من فکر می کنم این یک نادرست توضیحات از نظامی پیمانکاری در خدمت یک هدف و با استفاده از بودجه عمومی در حالی که پیمانکاران کسب سود در مالیات دهندگان هزینه هستند و اغلب موضوع به رقابتی فشارهای بازارهای خصوصی.

بسیاری از پیمانکاران کار بیشتر به عنوان انحصارات نسبت به رقابتی شرکت. در سال گذشته 45 درصد از DOD قرارداد بودند و طبقه بندی شده به عنوان “غیر رقابتی است.” و حتی در میان رقابتی قرارداد بسیاری از این “هزینه-نوع” قرارداد, که بدان معنی است که این شرکت خواهد پرداخت تمام هزینه های معقول و بنابراین هیچ انگیزه ای برای کاهش هزینه های رقابتی و غیر انحصاری شرکت خواهد بود. علاوه بر این شرکت هایی مانند لاکهید مارتین را ایجاد انحصارات خود را با فروش سلاح های سیستم (مانند F-35 هواپیماهای جنگنده) و دیگر تجهیزات به وزارت دفاع آمده است که با “عمر خدمات موافقت نامه” است که در آن تنها لاکهید می تواند سرویس تجهیزات.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پیمانکاران نظامی و سپس عمل بیشتر به عنوان تجاری از انحصارات به عنوان رقابتی شرکت های خصوصی. و با استفاده از انحصار قدرت آنها قادر به کسب سود بیش از حد. در 2018, Lockheed Martin Corporation به دست آورده 8 میلیارد دلار سود. حدود 85 درصد از کسب و کار خود بود و دولت قرارداد.

سود بالا اجازه می دهد تا پیمانکاران نظامی به پرداخت دستمزد بالا که منجر به افزایش نابرابری. در حالی که متوسط دستمزد در تمام مشاغل در آمریکا در سال گذشته حدود $53,000 در لاکهید مارتین دستمزد به طور متوسط در حدود $115,000 بیش از دو برابر. KBR یک پیمانکار فراهم می کند که خدمات مختلف در خاورمیانه به حال دستمزد به طور متوسط از $104,000 تقریبا دو برابر میانگین ملی است. مدیر عامل شرکت لاکهید به دست آورده و نزدیک به 2 میلیون دلار در پایگاه پرداخت و بالاتر از میانگین ملی از $193,000 برای مدیران اجرائی; پس ما شامل گزینه های سهام و دیگر جبران, اما, لاکهید مدیر عامل شرکت درآمد شلیک به بیش از 24 میلیون دلار.

کمو اقتصاد ساخته شده است که جنگ بیشتر سیاسی خوش طعم با camouflaging آن هزینه های مختلف. پیمانکاران در حال حاضر تعداد نیروهای نظامی در فرماندهی مرکزی (سنتکام) که در منطقه شامل عراق و افغانستان 53,000 به 35,000. مرگ و میر در ایالات متحده پیمانکاران پس از سپتامبر 2001 حدود 8,000 در مقایسه با 7,000 نیروهای نظامی است. هنوز پیمانکاران دریافت نه شناخت عمومی و نه افتخار خدمت در خارج از کشور با وجود افزایش خطرات آنها. کمو اقتصاد سیاسی است, مفید, به کاخ سفید می تواند ادعا می کنند کاهش لشکر در حالی که در همان زمان افزایش حضور ایالات متحده در خارج از کشور با تکیه بیشتر به شدت به پیمانکاران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>