این مورد برای مدیکر برای همه رشد کرده است قوی تر از همیشه

تقاضا برای شرکت بیمه کمک مالی و اخبار گزارش های اخیر در مورد افزایش برنامه های کاربردی برای مدیکید و مینه سوتا برنامه مراقبت—با توجه به ده ها هزار نفر از کارگران از دست دادن درآمد و شغل در این بیماری همه گیر — نشان می دهد یک بار دیگر مزمن شکست ما ناکارآمد کارفرما مبتنی بر خصوصی سیستم مراقبت های بهداشتی.

در ضمن بزرگ مینه سوتا-محور قیام ملی بیش از تبعیض نژادی است dramatizing یک بار دیگر که کشور ما دچار شرم آور نابرابری در مراقبت ارائه شده به مردم از نژادهای مختلف درآمد و محل اقامت.

در این خطرناک شرایط جدید مورد برای مدیکر برای همه (M4A)—کارآمد و متحد ملی سیستم مراقبت های بهداشتی تامین مالی فراهم می کند که با کیفیت بالا و خدمات بهداشتی و درمانی برای همه—رشد قوی تر از همیشه.

آمریکایی ها به طور کلی خواهد پرداخت و به طور قابل توجهی کمتر

با وجود همیشه حاضر سیل از اطلاعات غلط از کسانی که در ساخت سود از وضعیت موجود تقریبا همه معتبر تحقیقات و پیش بینی در مورد M4A نشان می دهد که آمریکایی ها به طور کلی خواهد پرداخت و به طور قابل توجهی کمتر از ما انجام دهید ما در حال حاضر تحت غیرمنطقی معجونی از عمومی و خصوصی طرح ها و برنامه ها.

که پیدا کردن من به تازگی منتشر شده نقد و بررسی هفت مطالعات انجام شده توسط اقتصاددانان دانشگاهی و سیاست های بهداشتی کارشناسان برای برآورد هزینه های مراقبت های بهداشتی تحت M4A, لوایح در حال حاضر قبل از کنگره (H. R. 1384 و S. 1129).

نتایج این مطالعات قابل ملاحظه ای مشابه است. به طور متوسط از آنها برآورد هزینه های مراقبت های بهداشتی تحت M4A است 5.7% کاهش از آنچه که ما در حال حاضر صرف با وجود بیشتر مردم بیمه را از جیب پرداخت حذف شود و منافع بیشتر در حال اضافه شده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

چگونه می تواند این باشد ؟ پاسخ نهفته است در از بین بردن بیمه خصوصی مدیریت زباله و مذاکره کردن هزینه داروهای تجویزی. شرکت های بیمه خصوصی صرف 13.2 درصد از حق بیمه در دولت; کنونی برنامه مدیکر صرف 2.3% در دولت. ما قیمت دارو در حال حاضر بالاترین در جهان نیز خواهد بود به طور چشمگیری کاهش می یابد. تحت هر M4A, لایحه, زمان مدیکر محدودیت در مذاکره با شرکت های دارویی خواهد بود را لغو کرد و منجر به صرفه جویی حداقل 10 درصد و شاید به اندازه 40 درصد است. بیش از زمان های دیگر مراقبت های بهداشتی پس انداز نیز ممکن است.

بودجه می تواند به هدایت می شوید

به طور کلی هزینه های تحت M4A را کاهش می دهد حتی اگر هزینه های دولت فدرال را افزایش دهد. لازم فدرال درآمد خواهد بود به دست آمده با افزایش مقدار پول پرداخت شده برای مراقبت های بهداشتی اما در عوض با هدایت پول در حال حاضر جریان از طریق سود به دنبال مراقبت های بهداشتی خصوصی بوروکراسی. بودجه خواهد جریان به جای آن از طریق دولت فدرال و سپس به طور مستقیم به بیمارستان ها و پزشکان و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی.

M4A نمی توانست مانع از COVID-19 بیماری همه گیر. اما سازمان ملل با مراقبت های بهداشتی جهانی نشان داده اند که آماده سازی و واکنش کرده اند که اغلب موثر تر تحت هماهنگ ملی سیستم. تحت M4A, یک واحد ملی بهداشت بودجه را برای ارائه مراقبت های پیشگیرانه و درمانی و مراقبت های سلامت, پزشکی, تحقیقات و بهداشت و سلامت دیگر سرمایه گذاری. متحد فرایند بودجه بندی خواهد بود یک ابزار برای اطمینان از هماهنگی بهداشت عمومی با مراقبت های بالینی.

همه گیر شده و خطرات هماهنگی ضعیف کاملا واضح ایجاد سردرگمی در مورد چگونگی سازماندهی تست برای بیماری, نحوه توزیع کمیاب تجهیزات و نحوه اقدام در تست درمان است. تحت M4A, دولت فدرال خواهد بود انگیزه برای ایجاد بهداشت عمومی فعالیت بیشتر موثر است. در حال حاضر شکست در بهداشت عمومی و افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی در درجه اول برای شرکت های بیمه خصوصی. به جز هزینه های بالاتر در مدیکر و مدیکید برنامه های دولت رنج می برد هیچ مالی در نتیجه برای عدم جلوگیری از بیماری است. این عدم تطابق مشوق منجر به underfunding از سلامت عمومی است.

COVID-19 و ملی تظاهرات بیش از جورج فلوید را کشتار وحشیانه قرار داده اند costliness و نابرابری از مراقبت های بهداشتی آمریکا در نظر کامل است. در اوایل بیماری همه گیر مقاله نویس نیویورک تایمز فرهاد Manjoo astutely مشاهده شد که اثر خالص از کمک مالی و موقت گسترش فدرال بهداشت عمومی حقوق بود “مدیکر برای همه بلکه فقط برای این یک بیماری است.” ما می دانیم که M4A خواهد به ما خدمت می کنند و فراتر از زمان همه گیر و زمان موجی از ناآرامی های اجتماعی است.

فراوانی از تحقیقات نشان می دهد که هزینه M4A است نه یک مانع برای اجرای آن است. اصل مانع شده است ترس از ناشناخته اما این ترس است که در حال حاضر بیش از counterbalanced ترس از همه گیر و قیام. ما باید دست گرفتن این فرصت را به ساخت افزایش آگاهی عمومی از ما معیوب سیستم برای تبدیل شدن به بهتر مطلع و اقدام است. ما باید در ساخت این رشد سیاسی را به تصویب جهانی بهداشت و به مدیریت انتقال به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de