مدرسه منشور جنبش Imploding. چه می آید بعدی ممکن است بدتر

برای بیش از حد طولانی” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در دولت از آدرس اتحادیه در فوریه 4, “تعداد بی شماری از کودکان آمریکایی به دام افتاده اند در شکست دولت مدارس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به ساحل تا نقطه نظر خود را معرفی دو مهمان در یک مدعو: Stephanie Davis, یک مادر تنها از فیلادلفیا و چهارم-کلاس پدر Janiyah که رئيس جمهور گفت: در یک waitlist در پنسیلوانیا کوپن برنامه. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس نشان داد که یکی از این کوپن تا به حال به طرزی جادویی “در دسترس” برای Janiyah.

معلوم می شود که هیچ یک از این کاملا درست است.

برای اولین بار مقامات فدرال—مغلوب ساختن پیشی جستن شامل—آیا قدرت ندارد به موضوع مدرسه کوپن برای یک کودک در پنسیلوانیا و یا هر کشور دیگر. Janiyah تنها قادر به جست و خیز یک لیست انتظار بیش از 40 ، 000 متقاضیان برای کوپن به دلیل از وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که قول داده شخصا به صندوق شهریه خود را برای یک تعداد نامحدود از سال است.

دوم مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Janiyah مدرسه یک “دولت مدرسه”—اصطلاح خصوصی سازی طرفداران استفاده از زمانی که آنها با مراجعه به مدارس دولتی است. اما به عنوان Philadelphia Inquirer گزارش نشده ثبت نام در یک مدرسه دولتی. او با حضور در یک مدرسه منشور که اغلب به طور خصوصی اداره می شود و هر چند اجرا در بودجه عمومی نه واقعا ،

و در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش پنسیلوانیا فرماندار تام ولف برای خنثی کردن دختر از ورود به خصوصی کوپن-پشتیبانی از مدرسه. او ادعا کرد که گرگ به تازگی وتو لایحه به گسترش دولت کوپن برنامه اما این تمام تصویر.

در حالی که گرگ را وتو گسترش لایحه را نیز تصویب بودجه است که گسترش کوپن برنامه و ارائه شده بزرگتر معافیت های مالیاتی برای خانواده های کم درآمد که واجد شرایط اعمال می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت خود را از اتحادیه, سخنرانی همچنین پیشنهاد 5 میلیارد دلار آموزش و پرورش آزادی بورسیه و فرصت عمل چیزی است که وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos پشتیبانی و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره برای اولین بار معرفی شده است.

این قانون پیشنهادی که اجازه می دهد متحده به اعتبار مالیاتی برای افراد و شرکت ها برای هزینه پدر و مادر متحمل می شوند زمانی که آنها را انتخاب کنید و به فرستادن کودکان خود به مدارس خصوصی و یا انتخاب کردن برای مدرسه در منزل.

مشابه مالیات-برنامه های اعتباری در حال حاضر در حال راه اندازی در هجده متحده به عنوان یک راه حل به مقررات دولت در قانون اساسی است که ناکرده funneling پول مالیات به خصوصی مدارس مذهبی (اکثر مدارس خصوصی هستند و دین-وابسته).

این برنامه که توزیع کوپن از یک غیر انتفاعی ایجاد شده توسط دولت به طور کامل تامین می شود از افراد خصوصی و شرکت های بزرگ و حتی اگر اهداکنندگان عمدتا توانید با گرفتن اعتبار مالیاتی. اگر این برای تلفن های موبایل مانند یک شکل قانونی پول شویی که به دلیل آن است.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن عضو کمیته نیروهای مسلح سنا برای مدرسه “انتخاب” شده است برداشت از هم جدا و در معرض خالی حرکت. اما همه چیز شد بیشتر گیج کننده زمانی که شش روز پس از سخنرانی او در ارائه بودجه به کنگره که روشن نیت خود را به فشار رو به جلو با گسترش کوپن برنامه در همه هزینه ها—حتی در هزینه از منشور مدارس.

به عنوان هفته آموزش و پرورش گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه اظهار نیاز خود را برای کوپن برنامه در حالی که همچنین ارائه به قطع وزارت آموزش و پرورش را در بودجه 5.6 میلیارد دلار در یک 7.8 درصد کاهش می دهد. این طرح انتظار می رود شد.

چه شد بود تماس خود را برای ادغام $440 میلیون دلار برای دولت فدرال مدرسه منشور گرانت برنامه به یک بلوک اعطا به متحده که “از بین بردن بودجه به طور خاص اختصاص داده شده به کمک به مدارس گسترش” با توجه به EdWeek. “که نشانه خروج قابل توجهی از گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی که به دنبال افزایش بودجه برای این برنامه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای پایان دادن به دولت فدرال مدرسه منشور گرانت برنامه به سرعت تبدیل به یکی از برجسته ترین عناوین اخبار گزارش در مورد بودجه خود را.

سخنران برای مدرسه منشور صنعت خشم بودند. “آموزش و پرورش دیدگاه های مطرح شده توسط این بودجه سرد” نوشته نینا ریس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی و اتحاد عمومی, مدارس, در بیانیه ای. “بدون اختصاص داده شده فدرال مدرسه منشور بودجه کمتر منشور مدارس باز خواهد شد.”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

و برجسته مدرسه منشور طرفداران مانند نیویورک مجله دانشمند Jonathan Chait ابراز تکمیل حیرت به یاد بگیرند که چه تهمت و DeVos در نظر گرفته شده بود تمام همراه بود برای مدرسه انتخاب دستور به کوپن.

آنها نباید شده است.

کل ایده مدرسه انتخاب به گفته اکثر کارشناسان سیاست بود اختراع آزادیخواه اقتصاد میلتون فریدمن که حمایت برای یک به طور کامل به بخش خصوصی واگذار سیستم آموزشی.

کل ایده مدرسه انتخاب به گفته اکثر کارشناسان سیاست بود اختراع آزادیخواه اقتصاد میلتون فریدمن که حمایت برای یک به طور کامل به بخش خصوصی واگذار سیستم آموزشی.

والتون و خانواده (از خارج شهرت)—که پایه و اساس ادعا می کند که بودجه یکی از هر چهار منشور نوپا در کشور—قرار دادن آن قابل توجه و اقبال به تلاش برای گسترش مدرسه کوپن و تنها شد حامیان منشور مدارس بعد از کوپن خود را تلاش شکست خورده در انتخابات و دادگاه.

“من شناخته شده برای بسیاری از سال است که سمت راست-کنار رفت و برای منشور تنها به این دلیل که آنها زمینه سازی برای کوپن” نوشت: در آموزش و پرورش مورخ Diane Ravitch پس از یادگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را ترک منشور مدارس در بودجه خود را. “منشور هموار کردن راه برای کوپن. آنها به نوبه خود شهروندان در سرمایه گذاری و نهادهای عمومی به مصرف کنندگان به دنبال تنها برای کودک خود را.”

در عین حال گم شدن در داد و بیداد بیش از مدرسه انتخاب منشور و اسناد بسیار مهم مسئله است. اگر چه مدرسه انتخاب شده است مناسب سیاسی مصالحه بین دموکراتها و جمهوری خواهان آن را به مراتب کاهش یافته است کوتاه از پرداختن به تبعیض نابرابری و بی عدالتی در سیستم. در واقع این برنامه اغلب باعث می شود کسانی که مشکلات بدتر است.

به عنوان Philadelphia Inquirer نشان داد Janiyfah دیویس شد ثبت نام در ریاضی, علم و تکنولوژی, جامعه, مدرسه منشور III (دکل III) است که بخشی از محبوب منشور شبکه در فیلادلفیا با شهرت برای بودن “بالا انجام است.” اما این طراحی نیز فریبنده.

یک مطالعه تحقیقاتی من همکاری با شبکه های عمومی برای آموزش و پرورش در دولت فدرال مدرسه منشور گرانت برنامه—برنامه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر پیشنهاد به برش—آنه ماست من و دکل دوم مدارس در شبکه به دلیل کمک های مالی متعدد و در مجموع به بیش از 1.6 میلیون مدارس دریافت کرده است.

ما همچنین دریافتیم که—هر چند مدارس’ برنامه گرانت ابراز “چشم انداز” به ارائه دسترسی به سطح بالا دروس ریاضی و علوم به کم درآمد ویژه آموزش و پرورش, زبان انگلیسی, زبان آموزان, و اقلیت جمعیت—مدارس در واقع خدمت نامتناسب درصد بالاتر از دانش آموزان سفید از فیلادلفیا منطقه مدارس.

با وجود هر گونه نشانه ای که دکل III در واقع در خدمت گروه این ادعا به DeVos اعطا مدرسه کمک مالی از $1,345,000 در سال 2019.

به عبارت دیگر دکل های شبکه یک مثال از اینکه چگونه منشور مدارس تقلب بازی به ادعای گوشته “اجرای بالا” با خدمت بیشتر غیر دانش آموزان محروم.

در عین حال به عنوان مدرسه منشور صنعت همچنان به ریختن مبالغ زیادی از پول به آن حمایت و لابی تلاش های آن کمی به آدرس و مسلما بدتر فراگیر نابرابری است که در ریشه این ملت را از مشکلات آموزش و پرورش.

در واقع, به عنوان اصلاح طلبان مضطرب بیش از حذف از دولت فدرال مدرسه منشور کمک های مالی آنها به طور کامل سکوت در مغلوب ساختن پیشی جستن axing برنامه که در واقع آدرس نابرابری از جمله کسانی است که تمرکز بر مهاجر و بی خانمان دانشجویان بومی هاوایی و آلاسکا دانش آموزان روستایی, آموزش و پرورش, پس از برنامه های مدرسه و سرویس کامل جامعه مدارس.

بنابراین مطمئن شوید که تهمت دروغ خود را در طول دولت از آدرس اتحادیه در مورد صرفه جویی آموزشی سرنوشت یک جوان آفریقایی آمریکایی در فیلادلفیا اما دروغ در معرض یک مقدار عمیق تر یک: نهاد های سیاسی محافظه کار و لیبرال به طور یکسان بوده است فریب ما در مورد اهداف مدرسه انتخاب—کوپن و منشور مدارس—همه همراه است. این همیشه در مورد تبدیل آموزش و پرورش به یک شرکت خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر