کلیسای داستان: حتی قبل از این بیماری همه گیر اعلام شد واکنش جهانی جریان بود

سالت لیک سیتی — یک ایمیل از سالمند Jeffrey R. هلند به آنچه که منجر به کره جنوبی سئول, ماموریت رییس جمهور براد تیلور تماس “که روز سختی.”

قرار بود آن را به یک فوق العاده جمعه. هفته گذشته رئیس جمهور تیلور 131 قرنطینه مبلغان بوده است هیجان زده می شود پیوست و در missionwide ویدئو کنفرانس توسط Elder هلند یک عضو از رسیدن به حد نصاب از دوازده رسولان از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

سالمند هلند و مبلغان آن لذت بردم بسیار او پیشنهاد کرد که او پیوستن به کل ماموریت توسط ویدئو کنفرانس دوباره هفته آینده برای مطالعه کتاب. رئیس جمهور تیلور و همسرش, ان, آماده می شدند برای سالمند هلند تماس در مارس 6 هنگامی که ایمیل خود را متوقف کرده و آنها را سرد.

شما در مورد به دست آوردن برخی از دشوار اخبار سالمند هلند نوشت. اجازه دهید من می دانم اگر شما هنوز هم می خواهید به انجام مطالعه کتاب.

سالمند Jeffrey R. هلند از رسیدن به حد نصاب از دوازده رسولان صحبت کرد به قرنطینه مبلغان از کره جنوبی, Seoul ماموریت توسط ویدئو کنفرانس در فوریه. با 27 سال 2020 است. وی پیشنهاد دیدار با آنها توسط, تصویری دوباره برای مطالعه کتاب در هفته آینده, اما شیوع کروناویروس تهدید به آن را متوقف کند.
Facebook

در عرض پنج دقیقه کلیسای مبلغ اداره اطلاع تیلور آنها نیاز به تخلیه تمام از خود را غیر کره مبلغان. به تیلور گفت که آنها در نظر گرفته گزینه های خود را و سپس ارسال سالمند هلند یک پاسخ ایمیل: ما هنوز هم می خواهم عشق به مبلغان و مطالعه کتاب مقدس با شما.

مبلغ companionships وارد شده به کنفرانس ویدئویی 30 دقیقه قبل از سالمند هلند بود برای پیوستن به و تیلور تحویل خیره کننده اخبار: 101 از 131 مبلغان مورد نیاز به بسته همه چیز را تمیز و به طور موقت نزدیک 50 آپارتمان و با عجله به ماموریت در سئول به گرفتن پرواز به کشورهای خود. وجود دارد آنها را به قرنطینه می شود و به مدت دو هفته و سپس reassigned به ماموریت های داخلی.

COVID-19 تا به حال آمار و چین گسترش یافته است. مبلغان حاضر شده بود به قرنطینه در آپارتمان خود را برای بیش از دو هفته است. Coronavirus رسیده بود در 89 کشور و کشته شدن نزدیک به 3,500 مردم (3,045 در چین) با توجه به سازمان بهداشت جهانی روزانه COVID-19 گزارش.

“آن را سخت به اندازه کافی برای خداحافظی به شش مبلغان زمانی که آنها به خانه در برنامه در پایان ماموریت های خود را” رئیس جمهور براد تیلور گفت. “برای خداحافظی به 101 مبلغان همه در یک بار زمانی که خبر آمد از آبی است یکی از سخت ترین چیزهایی که ما تا کنون انجام داده ام.”

در حالی که مبلغان سعی روند خیره کننده تغییر سالمند هلند پیوست تماس بگیرید. او تا یک پیام را خطاب به ده ها هزار نفر از مبلغان کلیسا به طور موقت به خانه در پروازهای تجاری و اجاره جت بیش از دو ماه دوره و با میلیون ها نفر از اعضای کلیسای که با پایان ماه مارس خواهد بود قادر به حضور در کلیسا یا معبد با هم.

سختی سالمند هلند گفت: به طور منظم پیش می آید به یاد ماندنی زندگی-تغییر حوادث.

“به یاد داشته باشید که خدا می تواند هر انسانی تجربه ما و به نوبه خود آن را برای ما خوب است. او همیشه هدایت امور کلیسا و وفادار خود را به کودکان. او را به نوبه خود همه از این برای استفاده از کار خود را,” او اضافه شده است. “معجزات و خوب خواهد آمد از این برای کره جنوبی سئول ماموریت. خوش انجام تمام است که شما می توانید انجام دهید و سپس برای تماشای معجزه به شکل میگیرد.”

از طریق مصاحبه و گزارش بیش از نزدیک به چهار ماه و مطبوعات حساب Deseret News وارد یک تصویر از کلیسای پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. این یک داستان از روزها و شبهاي پر از نورد تصمیم گیری است که ادغام اطلاعات از جهانی و محلی کارشناسان بهداشت و درمان با اطلاعات از رهبران کلیسا با تجربه در هر دو خادم معنوی و مدیریت بحران های بین المللی. کسانی که تصمیم گیری را به شکل سمت روحانی همه گیر برای میلیون ها نفر از روز دوم پرستاران در سراسر جهان است.

“آنها به همراه درک جهانی با تجربه غنی و دانش پزشکی با محلی درک سعی کنید به آمده تا با بهترین تعادل در این وضعیت گفت:” ریک Turley سابق دستیار کلیسا مورخ.

کسانی که اصول را حذف کلیسا و رهبران آنها به عنوان بازگشایی کلیسا فعالیت های Turley گفت.

“من فکر می کنم آنها می دانند که شرایط در حال رفتن به متفاوت با توجه به دقیق خطوط از منطقه که در آن تصمیم گیری شده,” او گفت:, “و که آنها می توانید انفرادی و یا واحد صدور در کلیسای مرکزی که به درخواست در همه موارد در سطح جهان است.”

جهانی مبلغ ترابری

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

روز بعد, مارس 12 اول ریاست جمهوری به حالت تعلیق در تمام جلسات کلیسا در سراسر جهان “از فراوانی از احتیاط و با نگرانی عمیق بهداشت جهانی …” اما پاسخ کلیسا در آسیا بود و در حال حاضر جریان با کمک های انسان دوستانه و برای حفاظت از قدیسان.

کلیساهای دیگر در سراسر جهان بوده است نقطه کانونی superspreader حوادث و مطلع اقدامات بسیاری از کشورها. در مارس 25, روز اول ریاست جمهوری اعلام کرد: بسته شدن موقت از تمام 168 از کلیسای مقدس معابد در سراسر جهان یک coronavirus خوشه ای در اطراف یک کره megachurch که ملاقات در اواخر ماه فوریه تا به حال به خود اختصاص 5,080 تایید موارد COVID-19. که نشان داده بیش از نیمی از کره جنوبی در مجموع در آن زمان با توجه به واشنگتن پست.

در پایان روز آغاز شد که با بزرگان کشور هلند, پیام, همه از 101 evacuees از سئول ماموریت وارد شده بود در این ماموریت از سراسر عرض شبه جزیره کره. زیر روز 7 مارس تقریبا همه بودند در پروازهای خارج از کشور “یک لجستیکی معجزه بر خلاف من همیشه قبل از دیده می شود” رئیس جمهور تیلور گفت.

رهبران کلیسا و کارکنان را هماهنگ جهانی هوایی به بازگشت نزدیک به نیمی از کلیسا 67,000 مبلغان به کشورهای خود. بیش از دو ماه همه مبلغان خارجی رفت و از 377 از کلیسا 399 ماموریت های جهانی.

داستان دراماتیک رایج شد.

هشت مبلغان خدمت در ماکائو به سختی ساخته شده آن را در سراسر پل قبل از هنگ کنگ بسته که مرز. ده ها تن از مبلغان در فیلیپین صرف یک شب خواب در اتوبوس در یک زمینه که آنها مجاز به عبور از یک ایست بازرسی مرزی; روز بعد آنها موفق به رسیدن به فرودگاه و پرواز به خانه با مجموع 1600 مبلغان در پنج جت اجاره توسط کلیسا. هنگامی که یک پرواز تجاری به خارج از کشور جزیره ای اقیانوس آرام از کیریباتی مورد نیاز برای کاهش وزن به اتاق را برای بیشتر Fijians به بازگشت به خانه قبل از فیجی مرزهای بسته 68 مبلغان توافق برای ترک خود توشه پشت, با توجه به منتشر شده حساب در فیجی بار.

توقف گسترش

COVID-19 متوقف هر طور منظم جمع آوری تمرین از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران و به طور چشمگیری تغییر نه تنها آن ماموریت اما آن شیوه های تبلیغی. ایمان را مقدس ترین مراسم از این هفته سوگندی خدمات به معبد عبادت تعطیل در گیج کننده پی.

اولین انتخابات ریاست جمهوری و رسیدن به حد نصاب از دوازده رسولان روشن ساخته است به عنوان اولین انتخابات ریاست جمهوری گفت: در نامه ای که کلیسا رهبران و اعضای خواست “به خوبی شهروندان جهانی و انجام آنچه که ما می تواند به کنترل این بیماری مسری.” رئیس جمهور راسل M. Nelson برجسته بازنشسته قلب جراح پیشرو کلیسا اشاره کرد که “خود ایمنی و رفاه همیشه ما بیشترین نگرانی است.”

مخاطرات روشن بود به عنوان COVID-19 باعث مرگ دهها هزار نفر از جمله قدیسان مانند کارلو آلبرتو Dallari, 77, اولین اسقف جدا مدرن در ایتالیا و سالمند دی سرعت 68 ارشد مبلغ خدمت در میشیگان. هیچ مراسم تشییع جنازه برگزار شد برای Dallari به دلیل سیاست های محدودیت.

سالمند دی سرعت و همسرش, خواهر Nedra سرعت. سالمند سرعت درگذشت چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 با توجه به عوارض ناشی از COVID-19 که او قراردادی در حالی که خدمت در میشیگان دیترویت ماموریت.
حسن نیت ارائه میدهد سرعت خانواده

رهبران کلیسا نشانه گرفتن از دنیا و محلی مقامات بهداشت و با عبادت الهام بخش آنها گفت: کار به ماندن یک قدم جلوتر از coronavirus’ گسترش یافته است. ووهان چین در ابتدا به نظر می رسید دور برای بسیاری از اعضای کلیسا. این کلیسا اولین اظهارات عمومی در مورد کوروناویروس در آمد Jan. 29 زمانی که آن را اعلام کرد که رئیس جمهور نلسون کرده و تسهیل کمک مالی از ماسک ماسک ها و دیگر تجهیزات حفاظت فردی به کارگران پزشکی در شانگهای بیمارستان کودکان.

Bishop’s Central Storehouse workers load supplies as The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints sends aid to China in Salt Lake City on Wednesday, Jan. 29, 2020. Respirator masks, protective goggles and protective suits were sent.
اسقف مرکزی انبار بار کارگران منابع را به عنوان کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران می فرستد کمک به چین در سالت لیک سیتی در چهارشنبه ، 29, 2020. ماسک ماسک و عینک محافظ و محافظ فرستاده شد.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

که در همان هفته رهبران کلیسا تعطیل اولین روز دوم جلسات سنت در هنگ کنگ به دلیل COVID-19 بر اساس راهنمایی از دولت و کارشناسان بهداشت و درمان. هنگ کنگ پرستاران به حال جمع آوری شده برای سوگندی جلسه برای چهار ماه کامل پس Jan. 26 با توجه به آنی وانگ آسیا و منطقه مدیر امور عمومی است.

اورژانس اقدامات برجسته کلیسا موثر ساختار اداری. جهانی کلیسا تقسیم شده است 21 مناطق هر کدام با مساحت ریاست جمهوری نظارت یک عضو از رسیدن به حد نصاب از دوازده و یک عضو از ریاست جمهوری از هفتاد.

به عنوان ژانویه تبدیل فوریه هنگ کنگ معترضان خواستار بسته شدن مرزهای این کشور با چین است. رهبران کلیسا در شهر سالت لیک شد مشاوره با منطقه آسیا ریاست جمهوری بود که مشاوره با هنگ کنگ ماموریت رئیس جمهور دنیس فیلیپس. در شب Feb. 3 دولت تعطیل کردن تمام کشتی به ماکائو, یک منطقه خودمختار در آن فیلیپس تا به حال هشت مبلغان از جمله بزرگان Ka Po Kwok, 19, از هنگ کنگ. صبح روز بعد تصمیم گیری ساخته شده بود Kwok به یاد می آورد: حذف مبلغان از ماکائو تنها راه ممکن است با اتوبوس بیش از یک آب پل.

توسط مــن. 5 در هنگ کنگ (Feb. 4 در ایالت یوتا) پس از اولین COVID-19 مرگ وجود دارد و 490 مرگ و میر در کشور همسایه چین و رهبران کلیسا اعلام کرد که تصمیم گرفته بود به طور موقت نزدیک هنگ کنگ ماموریت. رئیس جمهور فیلیپس پیامک تمام 125 از مبلغان گفتن آنها را آنها نیاز به بسته بندی, تمیز کردن آپارتمان خود را و سر به ماموریت و خواهد بود بازگشت به خانه. Kwok گفت: ماموریت رئیس جمهور به دنبال با یک متن دوم که شامل یک کد از پیش تعیین شده عبارت بنابراین مبشران سفارش به ترک نداشت مته: “Jell-O ملت است.” مبلغان بازگشت به ماموریت اصلی و پروازهای برگزار شد.

12 دلار هنگ کنگ بومی خدمت در این ماموریت شدند و به خانه فرستاد در حالی که 113 نفر دیگر بازگشت به خانه خود ملت. رئیس جمهور فیلیپس صرف دو ماه مبلغ مرکز آموزشی در کمک به تحریک پشتیبانی آنلاین آموزشی مبلغ و به دنبال به جلو به روز هنگامی که او می تواند خود را مبلغان بازگشت به هنگ کنگ.

پیام نبوی از خوش بینی

اولین معبد به دلیل همه گیر بود تایپه تایوان معبد در اواسط فوریه. معابد در ژاپن, ایتالیا, سیاتل و نیویورک سیتی به دنبال مارک مناطق سخت ترین ضربه ویروس.

به عنوان به سرعت به عنوان ویروس گسترش کلیسا کار می کرد به ماندن بگیرید پیش از تهدید بسته شدن جلسات معابد در شخص کار تبلیغی و تنظیم سفر. در فوریه. 27 رهبران اعلام کرد که به طور کلی مقامات و دیگر اعضای کلیسا باید سفر به ایالت یوتا برای کنفرانس عمومی و رهبری جلسات کنفرانس بودند تا مهرماه به تعویق افتاد.

سریع آتش گیری اعلام کرد بیش از دو روز در ماه مارس به خصوص خیره کننده.

صبح روز 11 مارس همان روز وقوع اعلام شد یک بیماری همه گیر از رهبران کلیسا اعلام کرد که از مارس کنفرانس عمومی جشن 200 سالگرد اولین چشم انداز جوزف اسمیت خواهد بود digital-تنها و که تمام آموزشی مبلغ را آنلاین انجام می شود. آن خواهد بود بعد از آن شب که یوتا جاز ستاره مرکز رودی Gobert خواهد بود مبتلا COVID-19 مناسبت روز همه گیر شد واقعی برای آمریکایی ها و تغییر زندگی روزمره در آمریکا که همچنان ادامه دارد.

بعد کلیسا کالج ها و دانشگاه ها اعلام کردند که زمان کوتاهی پس از آن بازگشایی دیجیتال-تنها موسسات برای بقیه ترم. کسانی که تعطیلی ادامه به بهار و تابستان از طریق. هیچ تصمیم گیری شده است که آیا دانش آموزان را به بازگشت به دانشگاه در پاییز. BYU گزارش این هفته است که این تصمیم را در ماه جولای.

همچنین در مارس 12, اول ریاست جمهوری به حالت تعلیق در تمام جلسات کلیسا به طور نامحدود.

“من رفتم به کلیسای این صبح و این نوع ناراحتم چون هیچ کس در آن” Eaglecrest 3 بخش اسقف Ryan کربی گفت: همسر و پنج فرزند هنگامی که آنها نشسته با هم زیر یکشنبه.

The Kirby family gathers for a gospel study at home using “Come, Follow Me — For Individuals and Families: Book of Mormon 2020,” a manual for The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, in Lehi on Sunday, March 15, 2020. The church temporarily canceled all meetings and activities worldwide to limit public gatherings in response to the coronavirus pandemic.
کربی خانواده جمع آوری انجیل مطالعه در خانه با استفاده از “بیا دنبال من — برای افراد و خانواده ها: کتاب مورمون سال 2020” یک کتابچه راهنمای کاربر برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در لحی در یکشنبه 15 مارس سال 2020 است. کلیسا به طور موقت لغو تمام جلسات و فعالیت های در سراسر جهان برای محدود کردن تجمعات عمومی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.
پیچک Ceballo, Deseret News

کربی خانواده و صدها نفر از هزاران نفر از روز دوم سنت خانواده ها و افراد مانند آنها شروع به در خانه و با استفاده از کلیسا به خانه جدید-محور “بیا دنبال من” برنامه درسی و رو در بخشی از یک پیام ویدئویی از خوش بینی از رئیس جمهور نلسون.

“این چالش های منحصر به فرد را در زمان عبور. من خوشبین باقی می ماند برای آینده او گفت:” در این ویدئو منتشر شده 14 مارس ، این زمان اول ریاست جمهوری, دوازده و عمومی دیگر مقامات عمومی و افسران در حال حاضر به حالت تعلیق همه از خود وزرا سفر.

برخی از محدود معبد عبادت ادامه داد: در مناطقی که آن را امن برای انجام این کار. در مارس 16, اولین انتخابات ریاست جمهوری به طور موقت به حالت تعلیق پروکسی کار در 155 معابد که باز مانده محدود معبد کار می کنند. در مارس 23, تنها 65 معابد باز مانده است و تنها برای زندگی, احکام محدود به 10 یا کمتر مردم است.

اولین انتخابات ریاست جمهوری بسته تمام 168 معابد به طور کامل در 25 مارس. “ما مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که معابد را بازگشایی” اولین انتخابات ریاست جمهوری نامه است. در آن روز سازمان بهداشت جهانی تایید کرده بود 413,467 COVID-19 موارد و 18,433 مرگ و میر در 183 کشور جهان است.

شاید قویترین جمعی توجه داشته باشید از امید آمد با کلی کنفرانس در اوایل ماه آوریل. میلیون ها نفر تماشا و گوش از طریق پخش و یا livestream به عنوان رئیس جمهور نلسون به نام برای جهانی سریع برای رهایی از این بیماری همه گیر در روز جمعه اعلام کرد جدید معابد و یک لوگوی جدید شامل Christus مجسمه. او همچنین جزئیات جدید اعلام در مرمت کلیسای مسیح و رهبری کلیسا در سراسر جهان هلهله فریاد.

“در زمان پریشانی عمیق به عنوان زمانی که بیماری می رسد همه گیر, نسبت, طبیعی ترین چیز برای ما به انجام تماس بر پدر آسمانی ما و پسر — استاد شفا دهنده — برای نشان دادن نزد خود شگفت انگیزی قدرت به برکت مردم از زمین” رئیس جمهور نلسون گفت.

رئیس جمهور راسل M. Nelson ساعت بحث از سالن که در آن پخش سرچشمه آوریل تا سال 2020 به طور کلی کنفرانس از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. سالن خالی بود و این کنفرانس دیجیتال به پایبندی به همه گیر دستورالعمل های بهداشتی.
جمهوري اسلامي ايران

این کلیسا در ادامه به تعامل بین المللی و همه گیر مربوط به امداد کمک های اولیه که رشد کرده است به 481 پروژه های در 115 کشور از شنبه, کلیسا, سخنگوی داگ اندرسن گفت: Deseret News. این پروژه ها شامل ارائه مواد غذایی, محصولات بهداشتی, حفاظت فردی, تجهیزات پزشکی تجهیزات, نقد و دیگر کالاها.

از اوایل مارس کلیسای هفتگی تحویل 15 بازگشایی از مواد غذایی و دیگر کالاها — به اندازه کافی برای تغذیه 1400 نفر برای یک هفته — از اسقف’ مبلمان به بانک غذا در هر گوشه ای از ایالات متحده است. در یوتا تسکین جامعه کمک کرده است استخدام ده ها هزار نفر از داوطلبان به دوختن 5 میلیون ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در یک پروژه مشترک با Intermountain بهداشت و درمان و دانشگاه یوتا سلامت.

عروسی coaster غلتکی

معبد تعطیلی باقی مانده دردناک قربانی و تنظیم برای بسیاری از. برای مثال کارلوس مونز, 34 و ملیسا وایتهد مونز, 30, شد لرزاند. آنها برنامه ریزی شده بود به مهر و موم شده در مارس در پرووو اما در اواسط ماه آوریل یک معبد زمانبندی به آنها گفت به انتظار معابد بسته طریق ممکن است و به تابستان است.

آنها مشتاقانه پیوست در سراسر جهان روزه و نماز در مارس 29 برای رهایی از این بیماری همه گیر به نام برای با رئیس جمهور نلسون پس از آن را دوباره در روز جمعه, آوریل 10, زمانی که قدیسان پیوست دهها میلیون نفر از کاتولیک ها و دیگران در دیگر سریع.

در نهایت زن و شوهر گفت: آنها احساس الهام به ازدواج مودبانه در مارس 1 در حیاط خلوت خود را با 20 مهمان و یک livestream برای خانواده و دوستان است که نمی تواند حضور داشته باشد.

ملیسا وایتهد و کارلوس مونز لبخند در روز عروسی خود را در تاریخ 1 مه سال 2020 است. آنها در حیاط خلوت خود چون تمام روز دوم سنت معابد بسته شد برای این بیماری همه گیر. آنها مهر و موم شده در پرووو شهر معبد در 16 ماه مه سال 2020 و پس از آن بازگشایی برای شوهر-همسر sealings.
ابی اسمیت/ ابیگیل لورن عکاسی

“در کلیسای ما به رشد تفکر در مورد ازدواج در معبد. که این تغییر برای ما یک مشکل روانی انتقال گفت:” وایتهد مونز یک طراح گرافیک که در سدار هیلز.

انتقال ادامه داد: شش روز بعد. که زمانی که رهبران کلیسا با صدور نامه ای اعلام کرد که 17 معابد را در واقع بازگشایی در مارس 11 برای عروسی sealings تنها.

وایتهد مونز شد بلافاصله ممنون که رهبران کلیسا در سال گذشته حذف یک نیاز است که زوج های ازدواج مودبانه تا به حال به صبر یک سال به مهر و موم شده در معبد. او بر این باور است که سیاست تغییر “بیا دنبال من” برنامه درسی و چندین تنظیمات دیگر در کلیسا عبادت و سیاست های الهام گرفته شد و شد کمک به او و دیگر اعضای کلیسا در طول این بیماری همه گیر.

با که yearlong صبر برداشته و پروو شهر معبد در دسترس برای sealings, وایتهد مونز اولین تماس برای یک انتصاب جدید. او قادر به حفظ زن و شوهر عروسی اصلی تاریخ مارس 16.

“آن احساس می کند مانند آن بوده است غلتکی coaster” گفت: کارلوس مونز یک رویداد مدیر و مجری از هوستون. “شما ذهن خود را روی یک چیز و سپس شما می توانید برخی از اخبار و شما ذهن خود را آماده برای آن و سپس شما دریافت اخبار بیشتر است. آن را دشوار برای تنظیم دوباره و دوباره.”

این جفت ارز خوشحال هستند اما هنوز هم تعجب که آیا برای برگزاری یک پذیرش در آینده به نه عروسی و نه مهر.

“خدا به ما داده است سازگار صلح از طریق آن همه با وجود آشفتگی” وایتهد مونز گفت.

مبلغ بازگشت به ماموریت کار

سالمند کیم Dongmin یک جوان کون از پوسان کره جنوبی آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که خدمت در نیویورک نیویورک ماموریت. پس از پنج هفته دوره نقاهت در خانه از بازگشت او به میدان رسالت روز چهارشنبه هنگامی که او دریافت شده توسط تیلور در کره جنوبی سئول ماموریت.

سالمند کیم Dongmin از پوسان کره جنوبی اول شد مبلغ برای تست مثبت برای COVID-19 و بازگشت به یک ماموریت زمانی که او مورد استقبال کره جنوبی سئول ماموریت رئیس جمهور براد تیلور و همسرش, خواهر, Ann Taylor, روز چهار شنبه, مارس 20, 2020. سالمند کیم اصل خدمت در نیویورک نیویورک ماموریت اما به خانه بازگشت و به مدت پنج هفته به بهبود یافتن از این بیماری است.
حسن نیت ارائه میدهد Ann Taylor

آنها شاد. از 131 مبلغان آنها بعد تخلیه اعلام شد, 32 منتشر شده است و 47 در حال حاضر خدمت در 40 ماموریت های دیگر در سراسر جهان است.

“من نمی توانم بیان چقدر سخت آن را به اجازه دهید آنها را بروید” رئیس جمهور تیلور گفت. این تیلور باقی می ماند و در تماس با همه آنها و دعا همراه با آنها که هنوز هم در خدمت خواهد بود قادر به بازگشت به کره جنوبی سئول, ماموریت.

رئیس جمهور براد و خواهر, Ann Taylor مطرح در مقابل یک تخته سفید است که جزئیات reassignments از 101 مبلغان تخلیه از کره جنوبی, Seoul ماموریت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها تیلور امید بسیاری از مبلغان خواهد بود قادر به بازگشت به کره به همه گیر را برطرف می کند.
حسن نیت ارائه میدهد Ann Taylor

در همین حال رئیس جمهور تیلور گفت: معجزه اتفاق پس از سالمند هلند گفت: مبلغان به “در آغوش این چالش با تمام ذوق و تمام شور و شوق است که شما ماموریت خود را در آغوش بگیرید.”

اول 30 باقی مانده بومی کره مبلغان با موفقیت انتقال به کار آنلاین. یک فیلم آنها ساخته شده است 1.4 میلیون بازدید در یوتیوب.

بسیاری از دیگران 10,000 25,000 انداز از جمله یکی از بزرگان به چالش کشیدن کره بازوی قهرمان کشتی و یکی دیگر از خواهر و آواز خواندن در یک شیرین صدایی دو نفره است.

برخی از کلاس های آنها تدریس در Facebook زنده قرعه کشی به عنوان بسیاری از 1500 نفر در محفوظ و متعلق به یک فرهنگ که در آن تیلور می گوید: یک مبلغ ممکن است بحث به 1500 نفر در کل دو سال واگذاری.

دوم بومی کره مبلغان باید شکوفا شده است.

بومی کره مبلغان سالمند Kweon Sihyeon چپ و سالمند یک Jiseung انجام کار در گوشی های هوشمند خود. کره سئول ماموریت به حال شده است برای انطباق با کار تبلیغی به صورت آنلاین و اینترنتی تلاش در حالی که قرنطینه در طول بیماری همه گیر.
حسن نیت ارائه میدهد Ann Taylor

“تمام کسانی که مبلغان که بیشتر خجالتی یا آرام را واقعا افزایش یافته است و تبدیل به قوی همکاران مشترک ایده تبدیل شدن به رهبران” ان تیلور گفت.

هر دو دیدن تغییرات به عنوان پسوند چگونه سالمند هلند گفت: خدا با این نسخهها کار از طریق سختی حتی به عنوان کلیسا شروع به بازگشایی معابد به صورت محدود و تا به معرفی یک مسیر برای بازگشت به کلیسا تجمعات پس از coronavirus را کشته است 335,000 نفر است.

روز دوم سنت جماعت اکنون در حال بررسی زمان و نحوه بازگشت به خدمات. اولین انتخابات ریاست جمهوری در هفته گذشته اعلام کرد یک رویکرد مرحله به مرحله به بازگشایی رسمی یکشنبه تجمعات بر اساس محدودیت های محلی در هر منطقه است.

“من فکر می کنم مردم آن را از دست رفته” گفت: Turley. “آنها از دست رفته فرصت برای به اشتراک گذاشتن احساسات با دیگران که سهم خود را همان اعتقاد مذهبی. آنها می خواهید به امن باقی می ماند در میان یک زمان وحشتناک و در عین حال در همان زمان آنها می خواهند نوع تغذیه معنوی, معنوی غنی سازی می آید که با جمع آوری است.”

“بسیاری از معجزات ما را در کار خداوند بیرون آمدن از استرس یا شرایط دشوار” سالمند هلند گفت: Deseret News یک ایمیل در هفته گذشته است. “عیسی بهبودی و ترمیم نعمت آمد به افرادی که معیوب مشکل محروم یا فقیر — به نام فقط چند دسته. بنابراین هم در دوران مدرن. جوزف اسمیت بود مشکل توسط دولت را از روح خود و مشاجره وجود داشت که در محلی مذهبی جامعه است. ‘به صورت چگونه عمل می کنند من نمی دانم” او گفت: “و مگر من می توانم بیشتر عقل از من و سپس به حال من هرگز می دانیم.'”

سالمند هلند ادامه داد: “مشکل در کیرتلند خشونت در میسوری شهادت در Nauvoo. به handcarts, مرغ دریایی و جیرجیرک Johnston ارتش و سرکوبگر اقدامات توسط دولت فدرال. لیست در می رود و در از دوران عهد عتیق به جدید به ترمیم … و آن وقایع نیست حتی ما را به قرن 20th!

“تاول پا معنوی غم و اندوه رها زمینی کالا چالش untamed بیابان. چالش های به کار همیشه وجود داشته است. در آن لحظات ما اغلب به نام به ‘هنوز ایستاده و می دانیم که [او] خدا است.’ هیچ unhallowed دست و نه هر گونه مشکل دیگر می تواند به توقف کار. او می تواند کار خود را خواهد کرد. اگر ما او را در آن به عنوان مبلغان قطعا انجام هر دشواری خواهد بود تبدیل به خود خوب است.”

توجه داشته باشید: خواهر Ann Taylor و رئیس جمهور براد تیلور هستند خواهر و برادر در قانون Deseret News ویرایشگر داگ Wilks.

از 131 مبلغان از کره جنوبی, Seoul ماموریت اداره می شود از بیش از 50 مبلغ آپارتمان در سراسر عرض شبه جزیره کره قبل از شیوع کروناویروس.
حسن نیت ارائه میدهد براد تیلور
پس از تخلیه از 101 غیر کره مبلغان در 7 مارس سال 2020 باقی مانده 30 کره ای بومی همه نقل مکان کرد به سئول برای زندگی در چهار آپارتمان در نزدیکی ماموریت خانه.
حسن نیت ارائه میدهد براد تیلور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de