آب و هوا اضطراری نمی خواهد صبر کنید برای مطبوعات و به بازی گرفتن

این داستان در ابتدا در ظاهر نگهبان ملت و این Columbia Journalism Review و چاپ در اینجا به عنوان بخشی از پوشش آب و هوا در حال حاضر جهانی روزنامه نگاری همکاری برای تقویت پوشش آب و هوای داستان است.

به گوش بسیاری از روزنامه نگاران آن را بگوییدبهار سال 2020 به ارمغان آورده است یک سری از آیات فوق العاده را. آنچه در نگاه ملت آموخته است: که سیستم مراقبت های بهداشتی ما بود و نه از راه دور را به چالش کشنده بیماری همه گیر. که ما اقتصادی خالص ایمنی تا حد زیادی وجود ندارد. که آسیب پذیری ما به بیماری و مرگ بود به طور مستقیم وابسته به نژاد ما و که در آن ما زندگی می کنند. که رهبری سیاسی ما پاشیدند اطلاعات غلط که در سمت چپ مردم مرده است. که سیستمیک نژادپرستی و کشتار سیاهان توسط پلیس بی نقص با وجود دهه ها و اعتراض بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند از دست داد.

روزنامه نگاری است که در حال حاضر درگیر در توضیح و بررس این لحظه دیوانگی قابلیت نوشتن باعث پر شدن از morgues و جمعیت کثیری از مردم در خیابان ها. برخی از این قطعات خواهد شد قابل توجه; چند خواهد شد و برنده معتبرترین جوایز روزنامه نگاری. ما را نگاه در بهار سال 2020 و تبریک می گویم خودمان را در مرکزی نقش حرفه ای خبرنگاران که کمک کرد کشور حرکت این بحران است.

اما بیایید نجات خود تبریک می گویم. در حالی که درست است که این ویروس و شورش در خیابان ها را در معرض عمیق بی عدالتی و نابرابری در کشور ما هیچ یک از آنها جدید هستند.

این تابستان و پاییز همه این داستان ها سقوط خواهد کرد و با هم به عنوان یک آمریکایی رای دادن در انتخابات است که نقطه عطفی سرنوشت ساز در فراگیر, داستان های زمان ما—onrushing آب و هوا اضطراری است. این دانشمندان می گویند به ارمغان خواهد آورد گرما امواج آتش سوزی و “یکی از فعال ترین” طوفان فصل در پرونده. تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی را به خوبی ممکن است همراه با افزایش دما بدون شک سوخت بیشتر ویدئوها از درد و مرگ است. در پاییز سلامتی ما بحران ممکن است به خوبی افزایش می دهد به عنوان COVID-19 همه گیر برخورد با آنفلوانزای فصلی در حالی که اقتصاد ایالات متحده همچنان به تجربه زیادی در سطح افسردگی از بیکاری است. آن است که به شرم از روزنامه نگاری اگر ما نمی تواند به ریشه چرا همه این اتفاق می افتد به طوری که رای دهندگان می توانند انتخاب آگاهانه در ماه نوامبر.

تنها پس از این کار از پوشش فاجعه است انجام خواهد شد رسانه های خبری شاید یک لحظه به بررسی چرا همه این اتفاق می افتد—چرا این حوادث در حال وقوع دوباره و دوباره در سراسر جهان با افزایش فرکانس و شدت.

آن را به ارزش به خاطر سپردن رسانه ها wringing دست که به دنبال انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. جریان اصلی رسانه های خبری از تماس و understaffed گزارش تا حد زیادی از داخل خود ایجاد حباب و چند در آن فضاهای محدود اعتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک شات در برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری. بنابراین این فشار از دست رفته ، آن را درک نمی کنند تکان دهنده از نارضایتی در کشور; آن را دست کم گرفت نژادپرستی و اقتصادی که از ترس خواهد درایو سفید از مردم برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن; آن را بد تعبیر کردن رای گیری و گیلاس برداشت داده ها را متقاعد کند که با یک تهمت از دست دادن اجتناب ناپذیر بود.

در انتخابات ریاست جمهوری رسانه ها درک و شناخت رای دهندگان نه پیش بینی نتیجه قبل از رای دهندگان بازیگران برگه های رای. چهار سال پیش به خبرنگاران و سردبیران شد بیش از حد وسواس با سیاسی بازی ماهرانه شخصیت و چیزهای بی اهمیت برای انجام این رسانه کار اصلی. نتیجه این شد یک شکست تحقیر آمیز برای روزنامه نگاری و شتاب بی اعتمادی از مطبوعات که در حال حاضر وجود داشته است.

در شروع سال 2020 انتخابات سال با وجود وعده های newsroom رهبران برای انجام بهتر همان گرایش نشان داد. تهمت بود تعریف روایت است. ساختاری chasms در کشور نادیده گرفته شد. دموکراتیک زمینه کاهش یافته بود به کاریکاتور.

این واقعیت است که آن را در زمان یک بیماری همه گیر پلیس قتل و تظاهرات توده ای به تمرکز اصلی روزنامه نگاری توجه به این مسائل است محکم و باید بی درنگ یک ارزیابی از ما چگونه کار می کنند.

پس از آن آمد coronavirus و پلیس قتل جورج فلوید Breonna Tayor و Ahmaud Arbery در میان بیش از حد بسیاری از دیگران است. دقیقا هیچ یک از آنچه که ما به عنوان روزنامه نگاران در مورد آموخته ملت ما در سه ماه گذشته باید به عنوان یک شگفتی آمده. ما شناخته شده اند و یا باید شناخته شده است که سیستم بهداشت عمومی در آمریکا در آسیا و نابرابر است. ما شناخته شده اند و یا باید شناخته شده که آمریکایی ها مجهز به مقاومت در برابر رکود اقتصادی. ما شناخته شده اند و یا باید شناخته شده است که نژادی و بی عدالتی فراگیر در کشور ما (و در رسانه های ما) و این مردم همچنان به مرگ زندانی بود و رنج می برند از لحاظ اقتصادی در غم نامتناسب نرخ.

این واقعیت است که آن را در زمان یک بیماری همه گیر پلیس قتل و تظاهرات توده ای به تمرکز اصلی روزنامه نگاری توجه به این مسائل است محکم و باید بی درنگ یک ارزیابی از ما چگونه کار می کنند. اگر برای اتاق های خبر نگرانی در مورد این مسائل قبل از جهان درون منفجر این بهار ؟ چرا باید ما همیشه واکنشی به بی عدالتی به جای فعالانه برجسته آن ؟ آیا این کار روزنامه نگاری به سر و گوش آب تخلف حتی اگر مردم در قدرت می خواهید آن را به باقی می ماند پنهان ؟ چرا ما برای دفاع از مخاطبان ما و زندگی خود را?

که ما به ارمغان می آورد به بحران آب و هوا. این آتش سوزی خواهد تاخت و تاز غرب آمریکا. مرگبار گرما خواهد پوند جهانی جنوب. طوفان خواهد مارس تا ساحل اقیانوس اطلس. خانه و شاید تمام جوامع از دست خواهد رفت. محصولات کشاورزی و مردم خواهد مرد.

اگر روزنامه نگاری وضعیت موجود نگه می دارد سازمان های خبری پاسخ خواهد داد با رفتن به فاجعه-پوشش حالت بسیج خود را رو به کاهش کارکنان برای پوشش بحران آن را به عنوان گستراند. آنها شما را شگفت آور, تصاویر از تخریب و شنیدن قهرمان داستان از بازماندگان و نجات کارگران است. آنها چوب خط حساب کردن هزینه های اقتصادی و اجرای دلخراش پروفایل های از خانواده های جان باخته در استخرهای شنا خود را در حالی که در تلاش برای فرار از آتش سوزی و یا کودکانی که شسته شد به دریا. و پس از آن و تنها پس از این کار از پوشش فاجعه است انجام خواهد شد که شاید یک لحظه به بررسی چرا همه این اتفاق می افتد—چرا این حوادث در حال وقوع دوباره و دوباره در سراسر جهان با افزایش فرکانس و شدت.

الگویی در اینجا وجود دارد. اخبار کسب و کار منتظر اخبار اتفاق می افتد در زمانی که در واقع ما نباید دیگر نیاز فرد سیاه و سفید به ضرب گلوله به شروع گزارش نژادپرستی در نیروی پلیس است. نه ما باید نیاز و در عین حال یکی دیگر از دسته پنج طوفان به صاف و در عین حال یکی دیگر از جامعه قبل از ما صدای زنگ که این سیاره در آستانه آب و هوا سقوط.

این عمیق ساختاری داستان است که همه مرتبط است. رمان ویروس ها مانند COVID-19 اغلب شروع در حیوانات وحشی که بسیاری از آنها در حال آمدن به تماس نزدیک با انسان ها به دلیل زیستگاه آنها هستند که تخریب جنگل زدایی معدن و دیگر فعالیت های استخراجی. خط اول عفونت است که اغلب در میان جوامع محروم. حرارت و امواج, خشکسالی و طوفان و دیگر اثرات افزایش دمای تقریبا همیشه تنبیه فقیر و مردم از رنگ اولین و بدترین.

جایی که ما در پوشش آب و هوا-اورژانس داستان ؟ نه از راه دور و نزدیک به جایی که ما باید. این Columbia Journalism Review و ملتدر همکاری با نگهبانشرکت دهکده پوشش آب و هوا در حال حاضر یک سال پیش از آنجا که ما متقاعد شدند که بسیاری از اتاق های خبر بودند انجام نمی دهد به اندازه کافی به آب و هوای داستان است. در سال گذشته ما را ساخته اند پیشرفت چشمگیر. همکاران ما در حال حاضر شامل بیش از 400 رسانه های خبری به نمایندگی از بیش از 50 کشور با یک ترکیب مخاطبان در حدود 2 میلیارد نفر است. همکاری ما انجام داده است هفته مشترک پوشش است که به همراه داشت به هزاران اضافی آب و هوا ، ما در طول هفته اول مشترک پوشش سپتامبر گذشته جستجوهای گوگل برای عبارت “تغییرات اقلیمی” در بالاترین در تاریخ است. و برخی از رسانه های خبری که پوشش آب و هوا در حال حاضر همکاران نیز بالا برده اند بازی خود استخدام اختصاصی آب و هوا و سردبیران اضافه کردن و تعمیق آب و هوا پوشش و از جمله آب و هوا در میان مسائل کلیدی در 2020 انتخابات است.

و در عین حال. و در عین حال. و در عین حال.

در حالی که ما شده اند heartened (و سپاسگزار) برای دیدن بسیاری از همکاران ما پیوستن به این تلاش ما هنوز نمی حس فوریت است که آب و هوای خواسته های اضطراری به خصوص به عنوان سال 2020 از انتخابات. ما پنجره برای جلوگیری از فاجعه است بسته شدن سریع. در برخی موارد, آن را در حال حاضر بسته: حداقل سه فوت از سطح دریا افزایش اجتناب ناپذیر است توسط 2100 و احتمالا خیلی زودتر دانشمندان می گویند قانع کننده جابجایی میلیون ها نفر از مردم و تریلیون ها دلار از زیرساخت های ساحلی در سراسر جهان است.

عمومی می بیند ضرورت و در واقع می خواهد بیشتر در خبر آب و هوا. حتی در اوج coronavirus پوشش در برخی از بزرگترین سازمان های خبری به ما گفت که مخاطبان خود را به حال کمی اشتها برای داستان که نیست در مورد این ویروس با یک استثنا: تغییر آب و هوا که در ادامه به تولید قابل توجهی از ترافیک.

روزنامه نگاری در حال حاضر یک پنجره فرصت برای دریافت این به هم پیوسته داستان راست است. سرمقاله ما اصرار همکاران و روزنامه نگاران در همه جا—بازی آب و هوای داستان بزرگتر است. این به اندازه کافی برای انجام یک داستان در یک نامزد موقعیت آب و هوایی و با آن انجام می شود. تغییر آب و هوا باید در ادامه بخشی از این روایت در مورد هر نامزد انتخاباتی فقط به عنوان نامزد مواضع در COVID-19 اقتصاد و بهداشت و درمان هستند. کلمه “آب و هوا” باید شامل عناوین و پخش اسکریپت اغلب به اندازه کافی است که می توانید آن را از دست ندهید.

بالاتر از همه ما امیدواریم که اتاق های خبر را به یاد داشته باشید تصویر و پوشش واقعی مسابقه اسب دوانی. آن را آسان برای کمپین پوشش برای دریافت فرو رفته در minutia. مسابقه بین جمهوری خواهان و دموکرات ها است که علاقه زیادی, البته, و در نتیجه نمی تواند ماده بیشتر است. اما مسابقه اسب دوانی که مهم ترین بشریت است جمعی مسابقه برای خنثی کردن آب و هوا اضطراری که به معنی قوی عمل باید شروع به در حال حاضر نه چهار سال از هم اکنون. آنچه در نهایت اینکه تصمیم گرفت در این انتخابات به هیچ چیز کمتر از اینکه همه ما در حال رفتن به یک سیاره قابل زندگی 20 سال از هم اکنون و فراتر از آن. اگر مطبوعات است که راحت ترین تعقیب آتش سوزی و اعزام خبرنگاران به مناطق فاجعه پس از آن می شود. اما اتاق های خبر باید بدانید: این فاجعه است که در اینجا. آن را به خشم آمده است در حال حاضر. کار ما این است که به پوشش آن را با فوریت آن را سزاوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im