آب و هوای جنبش باید یاد بگیرند که از Larry Kramer بی باک است حقیقت گفتن

Larry Kramer شدید و الهام بخش فعال بنیانگذار عمل کردن و درخشان نویسنده درگذشت اواخر ماه گذشته در سن 84. لری ابزاری در عطف بحران ایدز از یک تابو را تکذیب کرد و فرد نبرد برای ملی اضطراری است. در حالی که تاکتیک های خود را ممکن است در نظر گرفته شده بحث به برخی از شدید سبک فعالیت کردم و نتایج. آن را مودبانه یا راحت اما بیدار مردم آمریکا و دولت به این بحران است. حتی اگر میلیاردها زندگی در خطر جنبش آب و هوا هنوز زمانی که سطح عاطفی تشدید و قدرت اما کرامر به ما نشان می دهد که چگونه ما می توانیم.

مانند ایدز در سال 1980 آب و هوا اضطراری امروز یک تهدید وجودی که شده است به طور کامل به رسمیت شناخته شده به عنوان اورژانس است. یک بار دیگر سکوت و انکار و انفعال سلطنت. کرامر فعالیت را به ما نشان می دهد چگونه برای شکستن از طریق این موانع و رسیدن به تحول و تغییر. او گفت: حقیقت سخت درباره خطرات ناشی از HIV/ایدز و چه محلی و فدرال دولت بودند از طریق خود انفعال باعث جرم مرگ است. وی با بیان این ترور خشم و درد, گی, جامعه و کمک به مردم کانال آن احساسات را به اقدام موثر به عمل و مبارزه برای زندگی خود و زندگی از دوستان خود.

به عنوان یک روانشناس بالینی و آب و هوا, فعال و با سابقه در انسان شناسی اجتماعی, من رویکرد آب و هوا اضطراری با این پرسش: چرا ما اساسا نادیده گرفتن بزرگترین تهدید برای خودمان خانواده های ما و کل بشر ، چرا ما اقدام به خودکشی از طریق انفعال ما و چگونه ما را متوقف کند ؟ من نیز کاملا آگاه از چگونه گفتن حقیقت شجاعت و احساسی لازم برای تحول را تغییر دهید.

“آب و هوای جنبش باید با کنار گذاشتن تدریجی, تعبیری و نیم اقدامات است.”

کرامر درمان ایدز مانند شخصی و جامعه اضطراری که در آن بود. او حتی خو آرام یا مودب و او را تشویق دیگران برای پیوستن به مبارزه با همان تعصب و غیرت. در حالی که اکثر آنها فلج انکار کرامر توانست به چهره و پاسخ به شرایط اضطراری با شجاعت و فداکاری است. من معتقدم که بخشی از قدرت عاطفی و تشدید شد و با توجه به سال روانکاوی. کرامر آموخته خود را از طریق درمان به شناسایی و بیان احساسات خود را به جای ترس و سرکوب آنها. روانکاوی نیز کمک Kramer قبول خود را به عنوان یک مرد همجنسگرا—حتی اگر اولین درمانگران بازدید همجنسگرایی به عنوان یک اختلال روانی او در نهایت در بر داشت درمانگران که در تأیید او را به عنوان او بود. او زندگی خود حقیقت است.

کرامر ترغیب او می شود هواداران به احساس ترس زیادی که ممکن است گفتن جمعیت از مردان همجنسگرا که اگر آنها نمی, مبارزه با آنها را به زودی مرده باشد. زمانی که Kramer تاسیس کنند تا او گفت: “من می دانستم که من می خواستم آن را به بر اساس خشم” به معنی او انجام شد محدود بودن توسط حس عادی شدن امور ادب و حفظ حریم خصوصی. او با اشاره به ایدز بارها و بارها به عنوان “طاعون” و به سیاستمداران که آن را نادیده گرفته به عنوان “قاتلان” و “نازی ها.” او در مبارزه برای زندگی خود را برای زندگی از دوستان خود و زندگی غریبه ها در سراسر جهان است.


به جای استقبال از این پرشور و متعصب دفاع از زندگی, آب و هوای جنبش شده است تحت سلطه فرهنگ علم با آن hyperrationality و گرایش به اجتناب از جنگ و اتخاذ برخی واقعا وحشتناک ایده ها در طول راه. به عنوان مثال وجود دارد مداوم و هژمونیک ایده در جنبش آب و هوا است که “آب و هوا ارتباطات نمی تواند مردم را بترساند” به دلیل “ترس و وحشت کار نمی کند به عنوان یک محرک” و ما همیشه باید بگویید یک داستان امیدوار. Larry Kramer در مواجهه با چالش های مشابهی—هیچ کس دوست دارد حامل اخبار بد. کرامر پاسخ بود که اگر موجب ترس مردم در حال رفتن به مردم توجه و یا جلوگیری از به خطر انداختن زندگی خود را, اجازه دهید آنها را می ترسم!” آب و هوای جنبش باید درخواست خود را: آیا ما می خواهیم برای حفاظت از مردم از احساسات دردناک و یا از آب و هوا, اورژانس خود را ؟

“آب و هوای جنبش باید درخواست خود را: آیا ما می خواهیم برای حفاظت از مردم از احساسات دردناک و یا از آب و هوا, اورژانس خود را؟”عمل کردن به شعار سکوت = مرگ, مراجعه کننده به دولت و رسانه ها سکوت بر ایدز و همچنین به فرهنگی سکوت اطراف همجنسگرایی. در آن زمان بسیاری از افراد همجنسگرا بودند مستور امید برای جلوگیری از رد تبعیض و غیرانسانی از یک ضد همجنس فرهنگ است. در زمینه های مختلف امروزاعضای جنبش آب و هوا نگران است که صحبت کردن اغلب در مورد آب و هوا اورژانس را به دیگران احساس ناراحت کننده و غمگین, درمانده و یا عصبانی.

Ranal ارتباطات این نظرسنجی نشان داده است یک “مارپیچ سکوت” است که در آن 59 درصد از آمریکایی ها می گویند که “به ندرت” و یا “هرگز” بحث در مورد گرم شدن کره زمین را با خانواده و دوستان است. به عنوان موجودات اجتماعی که ما نمی شنوند همسالان ما صحبت کردن در مورد آب و هوای بسیار آن را سخت به این باور است که ما رو به یک خطرناک وجودی اضطراری است.

اگر ما سکوت در مورد آب و هوا, اورژانس های دیگران تفسیر سکوت ما به عنوان عدم نگرانی به عنوان یک نشانه آن است که همه چیز طبیعی باشد. ما نیاز به کانال درونی ما Larry Kramer و با صدای بلند گفتن حقیقت به همه ما می دانیم. ترین, پر انرژی, الهام بخش, آب و هوا و موفق گروه مانند دانش آموز اعتصاب و انقراض شورش که فقط انجام داده اند. گفتن حقیقت در قلب همه از کار من و که از آب و بسیج.

Larry Kramer و عمل کردن به ما نشان می دهد مسیر به پیروزی. آب و هوای جنبش باید با کنار گذاشتن تدریجی, تعبیری و نیم اقدامات است. ما باید به قدرتمند عاطفی حقیقت: ما در معرض خطر وحشتناک و نیاز به محافظت از خودمان را از طریق تحول در اورژانس با سرعت. اجازه دهید ما افتخار حافظه خود را با یادگیری از خود شدید رویایی رهبری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im