‘جنگ های کلون’ خالق دیو filoni داخل سهام که در آن Ahsoka Tano ممکن است به نظر می رسد بعدی

“جنگ ستارگان: جنگ های کلون” showrunner دیو filoni داخل اخیرا گود کردن یک دسته از اطلاعات در مورد که در آن طرفداران ممکن است نگاه کنید به “جنگ ستارگان” حق رای دادن سرعت به بعدی.

در مصاحبه با مهلت filoni داخل نشان داد که آیا می شود یک فصل پنجم از “جنگ ستارگان: شورشیان” مجموعه تلویزیونی انیمیشن در مورد یک گروه از ragtag شورش اعضای, و هنگامی که ما ممکن است انتظار می رود برای دیدن Ahsoka Tano دوباره.

در اینجا شکست از نظرات خود را به مهلت.

وجود خواهد داشت یک “شورشیان” فصل 5? (“شورشیان” به پایان رسید و در جدی cliffhanger دیدم که نشان می دهد شخصیت اصلی عزرا ناپدید می شوند)

“نه. نه واقعا. من واقعا خوشحال با چگونه که سری معلوم شد و من احساس می کنم ما برای گفتن یک داستان کامل وجود دارد. این یکی از چیزهایی است که واقعا به من رمه را به فکر این امر می تواند به کامل احساس که برای جنگ های کلون,’ بنابراین در حال حاضر به هر دو واقعا بزرگ است. من فکر می کنم که همیشه وجود دارد بالقوه برای داستان که شامل شخصیت های از ‘شورشیان’ است که شاید راه بهتری برای آن قرار داده است. همه آنها به دست آورده جای خود را در کهکشان, پس به صحبت می کنند, بنابراین من مطمئن هستم که وجود دارد برخی از آنها را انجام دهد.”

خواهد Ahsoka Tano — شخصیت اصلی در “کلون” که به نظر می رسد در “شورشیان” و بنا به گزارش ها به نظر می رسد در “Mandalorian” — برجسته در تلویزیون خود را نشان می دهد ؟

“من نمی تواند صحبت می کنند به هر چیزی در این نقطه است. من یک مقدار زیادی از ایده ها و من واقعا خوش شانس است که من تا به حال این فرصت در حال حاضر به کار در هر دو انیمیشن و عمل زندگی می کنند, بنابراین فقط گرفتن قرار گرفتن در معرض که جالب است. اول برای من وجود دارد یک داستان و پس از آن من باید به تصمیم می گیرید چه بهترین, متوسط, و من فکر می کنم وجود دارد برخی از راه برای من باز در این نقطه است. در حال حاضر من واقعا لذت بردن از همکاری من با جان فاورو در ‘Mandalorian.’ ما با داشتن یک زمان بسیار خوبی است که نشان می دهد و شما می دانید ما را ببینید. اما قبل از من تصمیم می گیرید که در آن برای رفتن من نیاز به تصمیم گیری در یک داستان می خواهید بگویید و سرمایه گذاری در, چرا که بسیاری از آن است. منظورم اینه که تاپیک های زیادی در همه چیزجنگ ستارگان’ به خصوص برای من شخصا از بودن در اینجا, بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که من حق آن را دریافت. من یادگیری, شما می دانید.”

خواندن مصاحبه کامل بیش از مهلت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im