آینده اجتماعی-دورى نسخه جنگ

Covid-19 یک جریان جهانی فاجعه انسانی ممکن است حداقل یک پوشش نقره ای. آن را باعث شده است میلیون ها نفر از مردم به سوال ترین امریکا سیاست های بدخیم در خانه و خارج از کشور.

در مورد واشنگتن سیاست های جنگ در خارج از کشور وجود دارد حدس و گمان بوده است که coronavirus ممکن است در پایان قرار دادن دندانه در چنین درگیری اگر نه اثبات ناخواسته peacemaker-و با همین دلیل خوب پس پول خیط و پیت کردن پنتاگون ثابت کرده است ناتوان به عنوان یک ویروس چلنجر. آن را تبدیل به بیشتر از همیشه آشکار است که تا به حال کسری از “دفاع” صرف شده است سرمایه گذاری در مزمن کمبود بودجه روبرو بیماری کنترل سازمان های این کشور در پاسخ به کروناویروس بحران ممکن است بسیار بهتر است.

جالب به اندازه کافی هر چند با وجود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دوره شکایات درباره آمریکا را “مضحک بی پایان جنگ” دولت او ثابت کرده است که قابل ملاحظه ای تمایلی به توافق حتی متوسط عقبگرد در ایالات متحده جاه طلبانه. در برخی از سالن های تئاتر از عملیات — عراق, ایران ونزوئلا و سومالی بالاتر از همه — Washington حتی تشدید آن نظامی گری در یک جا از خوفناک تا حد زیادی under-the-رادار فرصت طلبی همه گیر.

برای همه که این واضح است لحظه به تأمل در این که آمریکا نزدیک به دو دهه قدیمی “جنگ علیه ترور” (شاید بهتر از فکر به عنوان یک مجموعه ای از جنگ های ترور) در واقع ممکن است تا پایان. پیش بینی ها از روی حیله و تزویر مهم است. با این وجود گسترش Covid-19 ارائه کرده است یک فرصت نادر برای بالا بردن سوالات چالش چارچوب و انتقادی در نظر گرفتن آنچه که “پایان دادن به” جنگ ممکن است حتی معنی این کشور است.

در برخی از حس ما پس از 9/11 جنگ شده اند به تدریج فروکش برای برخی از زمان در حال حاضر. حتی اگر کل تعداد نیروهای آمریکایی مستقر در خاورمیانه واقع افزایش یافته است در مغلوب ساختن پیشی جستن سال تعداد کسانی که رنگ پریده که نسبت به تعهد ایالات متحده در ارتفاع عراق و افغانستان جنگ. تعدادی از سربازان آمریکایی آتش گرفتن در خارج از کشور در سال های اخیر کاهش یافته و به سطح ستاره کم برای کسانی از ما که وارد نظامی در اطراف این زمان از 9/11 حملات.

گفت: در این سالها حتی unwinnable غیر ضروری و جنگ ثابت کرده اند قابل ملاحظه ای unendable. برای شواهد از این نگاه هیچ بیشتر از این که چند ساله جنگ شاهین سناتور لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی است. با توجه به عدم موفقیت کمپین های مختلف اجرا شده توسط آمریکا در آفریقا فرمان یا AFRICOM در سراسر آن قاره و پنتاگون اعلام کرد تمایل به بار محوری به قدرت رقابت با چین و روسیه فقط قبل از همه گیر وارد سواحل ما وزیر دفاع علامت Esper اعلام کرد قصد دارد برای متوسط خروج نیروهای نظامی در بخش هایی از آفریقا است. وحشت زده حتی چنین جزئی دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود گراهام رهبری یک گروه دو حزبی از قانونگذاران گزارش مواجه Esper و تهدید به “زندگی در جهنم” باید وزیر downsize نیروهای ایالات متحده وجود دارد.

کمتر از دو ماه بعد AFRICOM اعلام عمومی-بهداشت و درمان اضطراری در بزرگترین این کشور آفریقایی پایگاه در جیبوتی نگرانی که حتی به مراتب کوچکتر بیشتر اسپارتان امکانات آمریکا در آن قاره فاقد لازم تجهیزات پزشکی برای مبارزه با گسترش ویروس. آیا همه گیر تسهیل Esper به فکر کاهش باقی مانده است دیده می شود. (اواسط مارس AFRICOM آزادی مطبوعات ارائه اطمینان است که فرمان “را با مشارکت ماندگار در طول Covid-19” نیست و به خوبی جواب برای چنین تغییر و تحول است.)

هنوز این بیماری قطعا برخی از اثر. فقط به عنوان قرنطینه و اجتماعی-فاصله اقدامات باید تبدیل زندگی مردم و کار در ایالات متحده, واشنگتن برای مبارزه جنگ را بدون شک باید برای انطباق بیش از حد. حداقل انتظار پنتاگون به جنگ (تا حد زیادی از دید عموم پنهان) که نیاز به همیشه کمتر از نیروهای خود را برای مبارزه شانه به شانه با متحدان و کمتر هنوز هم به مرگ انجام این کار است. انتظار می رود واشنگتن به دستور و پنتاگون به تمرین آنچه که ممکن است به طور فزاینده ای به عنوان اجتماعی-فاصله-سبک جنگ.

سربازان را به کار گیرند تا کنون در تیم های کوچکتر. فقط به عنوان رهبران ارشد به طور مداوم توصیه ما افسران در بد روز به “قرار دادن عراق صورت بین شما و مشکل” پس امروز و فردا سربازان خواهد شد بهترین خود را به جای هواپیماهای بدون سرنشین و یا (کمتر گرانبها) پروکسی زندگی بین خود و دشمنان از هر نوع. در ضمن بسیار زیاد در حال حاضر شکاف بین آمریکا و جنگ در حال مبارزه در نام آن است که تنها به احتمال زیاد به گسترش. چه ممکن است پدیدار شود از این سال است که یک نسخه از جنگ تا غیر قابل تشخیص است که در حالی که هنوز بی پایان آن دیگر ممکن است عبور برای جنگ در مفهوم کلاسیک است.

به درک چگونه ما آن را ساخته ام به یک اجتماعی-دورى نسخه از جنگ لازم است برای بازگشت به بخش قبلی این قرن, سال قبل, یک بیماری همه گیر مانند Covid-19 بود در هر صفحه نمایش رادار.

آمریکا جنگ نمی, پایان تکامل آنها

زمانی که به عنوان یک جوان ارتش ستوان و بعد از آن کاپیتان من پیوست چه بود و سپس به نام “موج” در عراق در سال 2006 و افغانستان در سال 2011 معمولی سربازان مثل من بودند اصلی بازی در شهر. دکترین ضد شورش و یا سکه و سپس حکومت پنتاگون فکری جای شب بسر بردن. ترفند بنابراین کلید فرماندهان معتقد بود به سیل منطقه جنگ با پیاده نظام تیپ تامین امنیت این درگیری را “مرکز ثقل”: مردم محلی. پشت صحنه, واحدهای عملیات ویژه در حال حاضر مصرف در حال بزرگتر نقش. با این وجود, وجود دارد, کافی “چکمه بر روی زمین” نسبتا بالا و تلفات در واحد معمولی مثل من.

زمان تغییر کرده است. در مقیاس کامل تهاجم و دراز مدت مشاغل همراه با سکه به عنوان یک جنگ-در-ترور درمان همه, مدتها پیش سقوط کرد. توسط باراک اوباما در دوره دوم چنین منفور و پر هزینه مبارزات انتخاباتی شد و دو پاس. حتی پس به جای تجدید نظر اثربخشی مداخله امپریالیستی واشنگتن به سادگی جایگزین روش های جدید masquerading به عنوان آخرین استراتژی موفقیت است.

زمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده “آمریکا قتل عام” افتتاحیه آدرس بار از واشنگتن جنگ-ساخت بود بدبختانه. وقتی که من خدمت کرده در عراق و افغانستان حدود نیمی از ارتش 40-عجیب و غریب گردان های رزمی بودند مستقر در این دو منطقه ای تئاتر در هر زمان داده شده. باقی مانده بودند برای آموزش های بعدی خود را در چرخش و در حال حاضر در “پچ نمودار” که در آن هر یک از واحد آرم خود را نشان داد آینده برنامه ریزی استقرار. این بود زندگی بر روی تسمه نقاله از جنگ آمریکا که یک نسل از سربازان مانند من زندگی می کردند. در ماه ژانویه سال 2017 تعداد متعارف یگان های مستقر در جنگ علیه ترور می توان در یک دست.

برای مثال ارتش های اخیر دور تازه ای از استقرار, اعلام کرد, این, مارس شامل شش گردان. از این دو واحد حمل و نقل هوایی و در میان نیروهای زمینی یکی بود رهبری برای اروپا و دیگری برای کویت. تنها دو زمین گردان های رزمی, به عبارت دیگر, شد, میله میله برای عراق یا افغانستان و یکی از آنها یک بازسازی نیروی امنیتی کمک تیپ — در اصل یک اسکلت خدمه و افسر و درجه دار و افسران به معنای به آموزش و مشاوره نیروهای محلی. در همین حال پنتاگون نیروهای عملیات ویژه بود که در آن کاکل بالاتر از 70,000, یک شکل بزرگ به عنوان بالا بردن سوال در مورد چگونه “ویژه” آنها همچنان پا بر روی آن نوار نقاله. امریکا کماندوهای در حال حاضر خرس بیشتر از بار برای همیشه لطفا برای-جنگ استقرار و (متوسط) تلفات.

دو لایه از جنگ ساخت سیستم

زمانی که ویروس زده پنتاگون تا به حال مدت طولانی است که در حال توسعه یک محل دو شاخه شدن ماشین نظامی با دو جداگانه و تا حد زیادی گسسته نقش. کماندوهای-با کلید کمک از هواپیماهای بدون سرنشین سازمان سیا طرف مقابل باید محلی پروکسی و پیمانکاران امنیتی خصوصی — در ادامه به مبارزه طولانی جنگ علیه ترور. آنها به طور کلی دست زدن کشنده پایان جنگ آمریکا تماس در حملات هوایی در حالی که با آموزش و مشاوره و گاهی اوقات حتی منجر اغلب سوء استفاده از نیروهای بومی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

معمولی فعال وظیفه یگان — کاهش به 32 — تا حد زیادی داده می شود کاملا یک کار متفاوت: برای آماده شدن برای یک آینده دوباره جنگ سرد با روسیه و به طور فزاینده چین است. که خدمه — پیاده نظام زرهی تیپ و نیروی دریایی حامل اسکادران — تا به حال “جدید” ظاهرا ماموریت حیاتی از چک کردن حاوی و یا به چالش کشیدن روسیه در شرق اروپا و پکن در دریای چین جنوبی است. ژنرال ارشد و admirals راحت شد با چنین جنگ سرد به سبک کارهای (اکثر داشتن راه اندازی شده است در اواسط دهه 1980). اما بازدید از روسیه یا چین از جمله ماموریت نگاه به طور فزاینده ای تحریک آمیز مثل همیشه بیشتر آمریکایی riflemen و تانک و کشتی های جنگی به طور منظم اعزام به جمهوری های شوروی سابق و یا در مورد نیروی دریایی به آبهای غربی اقیانوس آرام است که درباره چین, ساخت خطر اتفاقی تنش به نظر می رسد تا کنون بیشتر قابل تصور.

در ضمن کسانی که سایه های ویژه اپراتورها بودند هدایت جریان تیراندازی جنگ و درگیری دیگری که هر چند با توجه ارزش کمی توجه در این کشور به نظر می رسید آشکارا معکوس می گویند unwinnable. برای پنتاگون و نظامی-صنعتی-مجتمع سود, اما, جمله بی پایان brushfire درگیری همراه با قدرت های بزرگ ایجاد شد هدیه ای است که فقط نگهداری دادن دو لایه طرز عمل برای جنگ بی پایان-بودجه.

وارد coronavirus.

در خون سرد

فکر یک راه خاص جنگ آمریکا را در آینده به طور فزاینده ای برپا بود در خون سرد. در حالی که Covid-19 گسترش virally از طریق قطرات تنفسی بیماری از پایان جنگ همچنان منتقله از راه خون (حتی اگر تا کنون کمتر از آن است که آمریکایی خون) تضمین این که اجتماعی-فاصله-سبک رزمی آینده می تواند تبدیل به حتی بیشتر از یک انتزاع در اینجا.

در ضمن ترجیح پست-همه گیر رزمندگان که در آینده ممکن است لباس سربازان خاص و یا در غیر این صورت و یا لزوما آمریکا — یا در برخی موارد (فکر می کنم هواپیماهای بدون سرنشین و آینده رباتیک سلاح) انسان است. آمریکا با جنگ در حال حاضر شده است به طور فزاینده ای به بخش خصوصی واگذار. تنها به تازگی اریک پرنس سابق مدیر عامل شرکت خصوصی نظامی شرکت بلک واتر نفوذ تهمت متحد به عنوان به خوبی به عنوان برادر وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos تن به تن رئیس جمهور در یک دور از ذهن برنامه ریزی برای خصوصی سازی در کل جنگ افغانستان.

دونالد در گذشته این پیشنهاد را, اما آن است که حتی در نظر گرفته و در چنین سطح بالایی نشان می دهد نقش پیمانکاران خصوصی و soldiers of fortune در آینده جنگ آمریکا-ساخت ممکن است در اینجا به ماندن بگیرید. در آن حس اخیر شکست مفتضحانه نظامی را حمله به رهبری سابق Green Berets-تبدیل-مزدوران و هدف در ونزوئلا دولت نیکولاس مادورو ممکن است به اندازه یک پیشامد نگاه اجمالی از آینده آن را به عنوان یک کار بیهوده.

زمانی که لباس شخصی در ایالات متحده خدمات اعضای تلقی لازم روند به سمت استفاده از فقط مشت از آنها را به اجرا به طور فزاینده ای نماینده-ماشین جنگی است که به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به. مانند تیم را متناسب با بهداشت عمومی دستورالعمل های محدود کردن تجمعات به 10 نفر. برای مثال هواپیماهای بدون سرنشین کنترل زمین ایستگاه اساسا موبایل تریلر تنها نیاز به یک جفت از اپراتورهای. به طور مشابه, نظامی, جدیدترین جنگ سایبری شعبه (تشکیل شده در 2015) ممکن است ساخته شده از هکرها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخیل (“کسی نشسته بر تخت خود که وزن آن 400 پوند”) اما آنها بیش از حد کار می کنند در تیم های خارج از کشور و در یک فاصله بزرگ. هل دادن این دستورالعمل فقط در یک نی نی خواهد بود و نیروهای ویژه ارتش یک تیم از 12 Green Berets, هر, که ممکن است به اثبات می شود هسته بلوک های ساختمان برای نسخه آمریکایی پس از همه گیر جنگ است.

بیشتر نگران کننده امریکایی اجتماعی-دورى راه از جنگ به احتمال زیاد کار هموار به اندازه کافی و بدون سرکوب گروه های تروریستی هر با موفقیت بیشتری نسبت به نسخه های قبلی برای همیشه جنگ را یا حل های محلی و قومی و درگیری های مذهبی و یا بهبود زندگی آفریقایی ها یا اعراب. مانند پیشینیان خود, آینده, آمریکا, جنگ در خون سرد با شکست مواجه خواهد شد اما با بهره وری و از نقطه نظر نظامی-صنعتی پیچیده lucratively.

در اینجا البته عمیق و غم انگیز تناقض از آن همه است. به عنوان coronavirus باید به ما یادآوری درست وجودی تهدید به ایالات متحده (و انسان) — بیماری بیماری های همه گیر بالقوه هسته ای آرماگدون و تغییر آب و هوا — خواهد بود غیر قابل نفوذ به واشنگتن معمول ابزار نظامی. بدون توجه به تعداد کشتی های جنگی پیاده نظام و زرهی تیپ یا تکاور تیم هیچ یک از آنها را یک شانس ایستادن در برابر ویروس کشنده, افزایش جزر و مد و یا بحران هسته ای. به این ترتیب پنتاگون مجموعهای از تانک و هواپیما حامل (خود پتری-ظروف برای هر گونه ویروس در اطراف) و برج نقدی (بشدت مورد نیاز در جاهای دیگر) در آینده شود بناهای تاریخی به دوره ای از آمریکا توهم است.

منطقی (یا اخلاقی) سیستم با هر ظاهر واقعی قوه مقننه نظارت و یا شهروند ورودی ممکن است پاسخ به چنین آشکار واقعیت توسط بازاندیشی امنیت ملی پارادایم خود را و در آوردن از حالت جنگ به توقف screeching. متاسفانه اگر امریکا طلبانه گذشته است هر گونه سابقه, آنچه در پیش روست که تکامل بیشتر از بیست و یکم قرن جنگ امپریال به پایان زمان.

پس از همه گیر جنگ

هنوز Covid-19 may اثبات ناقوس مرگ آمریکا جنگ کلاسیک تصور است. آینده مبارزه با, حتی اگر گسترده کارگردانی از واشنگتن ممکن است فقط به طور مبهم “آمریکایی است.” چند لباس شخصی شهروندان ممکن است در بخشی از آن و حتی کمتر از آن مرد.

در طولانی مدت endgame از جنگ که واقعا نمی, پایان, آمریکا, نظامی, مرگ و میر قطعا همچنان به رخ می دهد در گاه به گاه افراد و twos — اغلب در مکان های دور افتاده که در آن چند آمریکایی ها حتی متوجه کشور خود مبارزه (به عنوان با کسانی که چهار سربازان آمریکایی کشته شده در یک کمین در نیجر در سال 2018 و سرباز ارتش و دو پیمانکاران خصوصی کشته در کنیا در اوایل این سال). چنین کوچک آمریکا زیان خواهد شد و در واقع پیشنهاد واشنگتن گریز بیشتر بی سر و صدا به سطح شیب دار تا آن حملات هواپیماهای بدون سرنشین, نیروی هوایی, یورش و قتل عنوان شده است در حال حاضر اتفاق افتاده در سومالی با assumedly تا کنون کمتر نظارت و یا توجه در خانه. همانطور که در شاخ آفریقا از اواخر پنتاگون حتی نمی خواهد که به زحمت به توجیه escalations در آن جنگ ساخت. که موجب یک نوع “اگر درختی در جنگل و هیچ کس وجود دارد…” معما: اگر آمریکا به قتل براون مردمی در سراسر جهان, اما به سختی کسی متوجه این کشور هنوز در جنگ است ؟

حرکت رو به جلو سیاستگذاران و عموم مردم به طور یکسان ممکن است درمان جنگ با همان درجه از حق و انتزاع به عنوان سفارش اقلام از آمازون (به خصوص در طول یک بیماری همه گیر): با کلیک بر روی یک دکمه انتظار یک بسته در درب posthaste و پرداخت اندکی فکر به آنچه که کلیک کنید-درخواست مجموعه در حرکت و یا قربانی مورد نیاز برای انجام عمل.

تنها در جنگ یک چیز حداقل ثابت می ماند: بسیاری از دیگران کشته شدند. مردم آمریکا ممکن است خود را ترک جنگ به نمایندگان راستین حرفه ای “داوطلبان” به رهبری یک بدون کنترل امپریالیستی ریاست جمهوری است که به طور فزاینده ای outsources آنها را به ماشین آلات مزدوران و شبه نظامیان محلی. یک چیز است اما تضمین شده: برخی از روح فقیر خواهد بود در انتهای دیگر از کسانی که bombsights و تفنگ بشکه.

در معاصر جنگ آن را در حال حاضر فوق العاده نادر است که یک لباس شخصی آمریکایی است که دریافت پایان. تقریبا در نیمه راه از طریق 2020 تنها هشت متحده خدمات اعضای کشته شده اند توسط دشمن آتش در عراق و افغانستان همراه است. در عین حال بسیاری از هزاران نفر از مردم محلی در ادامه به مرگ وجود دارد. هیچ کس می خواهد نیروهای ایالات متحده به مرگ, اما چیزی است که زشت و ناپسند-و از نظر اخلاقی مشکل — در مورد سرسام آور مصدوم اختلاف ضمنی و در حال توسعه قرن بیست و یکم آمریکا راه جنگ است که در یک Covid-19 جهان به طور فزاینده ای در حال مبارزه در یک اجتماعی-فاصله راه است.

گرفته شده برای آن نیست-غیر قابل تصور شدید آمریکایی ها باید خود را آماده برای آینده ای که در آن دولت خود می کشد و از بین می برد و در مقیاس جهانی بدون یک سرویس عضو مرگ در مبارزه با. پس از همه گیر به عبارت دیگر صحبت از “پایان” این کشور را برای همیشه جنگ ممکن است کمی بیش از یک ورزش در معانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de