کسانی که جمع شده بودند برای دیدن حزبی آیووا نتایج رول در روز 4 فوریه بودند بشدت نا امید – رای-شمارش آرا شده بود با تاخیر با نرم و صاف کردن برنامه های جدید را به معنای فرایند کارآمد تر بود malfunctioned تاخیر انداختن اعلام نتایج نهایی تا روز جمعه. Botched فرآیند رای گیری باعث داد و بیداد آنلاین جرقه شایعات در مورد یکی دیگر از DNC تلاش برای به حاشیه برنی. افتضاح همچنین آورده موشکافی به سایه این شرکت است که ایجاد برنامه که لوایح خود را به عنوان مترقی دیجیتال مشاوره.

در حالی که سایه عظیم نادرست از آیووا حزبی رای مهم است رسیدگی به سایه و آن تنها سرمایه گذار مخفف ممکن است چیزی را نشان داد و حتی بدتر.

یک یادداشت به بیرون درز توسط معاون جمعه گذشته نشان داد که سایه بخشی از متراکم وب مترقی “رسانه های جدید” شرکت های رهبری توسط تارا McGowan سابق اوباما در مبارزات انتخاباتی کارمند با روابط شخصی به Buttigieg مبارزات انتخاباتی. در حالی که شرکت مادر مخفف اخبار پارسیان خود را به فاصله علنا از سایه اما org نمودار نشان می دهد که آن را از نزدیک و در هم تنیده با فن آوری شرکت به عنوان بخشی از یک کمپین هماهنگ برای مقابله با جمهوری پیام آنلاین و رسیدن به دموکراتیک رای دهندگان از طریق ‘استراتژیک روایات.’ آنها برنامه ریزی برای انتشار محتوا با ترکیبی از تبلیغات پرداخت می شود و پیام رسانی از ‘محلی’ سایت جدید راه اندازی در نوسان متحده با پیام ‘بهینه سازی’ برای تبدیل شهروندان مبتنی بر فعالیت های آنلاین خود را.

آنچه که عمیقا نگران است McGowan را ظاهری ناتوانی در تمایز بین گزارش و ارتباطات استراتژیک. به گفته معاون مقاله “پرسید که آیا آنها تا به حال مجوز به گزارش آزادانه در سیاستمداران دموکرات بودند و یا وظیفه به عنوان سند می گوید: “رسیدن به[ing] رای دهندگان با استراتژیک روایات + اطلاعات در طول سال,” او گفت: “من نمی دانم آنچه تفاوت بین این دو است.”

در این یادداشت آمده است که مخفف قبلی کمپین نشان داده است “چقدر موثر تقویت و هدف متعلق به رسانه ها و محتوای اخبار آنلاین بیش از پیش تولید “تبلیغات” در تاثیرگذاری بر رای دهندگان حمایت یا مخالفت با یک موضوع است.” در اصل مخفف رفتار گزارش و تبلیغات به روش های مختلف برای رسیدن به همان هدف است. در درخشان پروفایل بلومبرگ اخبار McGowan پیش بینی انتقادات از این روش:

“بسیاری از مردم به من احترام را ببینید این شرکت رسانه ای به عنوان توهین به روزنامه نگاری صداقت به دلیل آن را نمی خواهد در چشم خود متعادل باشد,” او می گوید. “آنچه که من می گویند به آنها تعادل وجود ندارد دیگر.” در نظر او تنها وجود دارد حقایق و دروغ است.

و با توجه به McGowan حقایق بیت از اطلاعات است که اتفاق می افتد به چین با یک دستور کار مترقی. او برای تلفن های موبایل زیادی مانند Breitbart اخبار رئیس دفتر wyllie که گفت در سال 2017 “روزنامه نگاری صداقت مرده است. چنین چیزی وجود ندارد دیگر. بنابراین همه چیز درباره پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از اطلاعات است.”

McGowan اساسا استدلال برای یک لیبرال تصویب جناح راست رسانه تاکتیک های تحت پوشش, هدف, واقع مبتنی بر اخبار محلی. او استدلال می کند که این کار لازم است در یک رسانه اکوسیستم که جناح راست از نظر رسانه ای به طور پیوسته به دست آورد زمین پس از سال 1980 برای اولین بار از طریق امواج رادیو و تلویزیون مورد استفاده قرارگرفته هستم از صحبت با رادیو و اخیرا از طریق کانال های دیجیتال که در تقویت فاکس پوشش خبری در رسانه های اجتماعی. McGowan درست است در اشاره به این که این کار باعث ایجاد یک محافظه کار حلقه بازخورد از sensationalist بیش از حد حزبی محتوا است به خصوص موثر در دورانی که عناوین آنها با نفوذ تر از مقالات خود را.

این موضوع را با این پاسخ این است که آن را به طور کامل devalues هر مفهوم از حقیقت است. در حالی که این هیچ راز است که تکمیل طرفی است که دست نیافتنی است و خبرنگاران تعهد به دنبال این غیر ممکن است ایده آل است که مجموعه آنها را جدا از تبلیغات execs.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

روزنامه نگاران بر خلاف بسیاری از دیگر متخصصان نیست که ادعا می کنند به تخصص گسترده از طریق آموزش و یا صدور گواهینامه. به جای رسانه, جامعه شناسان C. W. Anderson and Michael Schudson ساخته شده اند به طور گسترده ای پذیرفته شده ادعا می کنند که عامل وحدت در این حرفه است که تعهد به یک “حرفه ای ایدئولوژی” است که ارزش عینیت به عنوان هنجاری پایانی. حتی در حالی که بسیاری از روزنامه نگاران تشخیص غیر قابل تقلیل کثرت از ديدگاه که شامل ‘واقعیت’ روزنامه نگاران با استفاده از بهترین شیوه های از قبیل همخوانی اطلاعات با منابع متعدد برای دریافت به عنوان نزدیک به هدف حقیقت به عنوان امکان پذیر است.

این روش این است که بدون محدودیت. قابل توجه روزنامه نگاری در عمل گزارش گیری در هر دو طرف مسئله یک بار مندرج در آمریکا پخش قانون اغلب ایجاد نادرست equivalencies بین مسائل مختلف قدر و می تواند به افزایش دسترس شدید ديدگاه. در همان بلومبرگ مقاله McGowan نقد لیبرال رسانه های باریک آن تمرکز بر لیبرال, سفید, شهری مخاطبان است. او نیست اشتباه است. اما روزنامه نگاری سنتی است که ریشه در تمایل به مخاطبان ارائه اطلاعات کافی به منظور بررسی مسائل مربوط به خود را دارند.

در مقابل McGowan فشرده است برای ترک ناقص تلاش برای دستیابی به عینیت در مجموع با این استدلال که آنها بیهوده در “توزیع رسانه های دیجیتال محیط زیست است.” به عنوان طرح خود را به صورت مخفف, اخبار پارسیان نشان می دهد او رفتار انتشار اطلاعات به عنوان وسیله ای برای پایان دادن – در این مورد تبدیل شهروندان دموکراتیک به رای دهندگان.

خودنمایی موضوع را با این رویکرد است که آن را انکار می کند و رای دهندگان استقلال به جای درمان مخاطبان به عنوان اهداف سیاسی دستکاری. تضعیف این مفهوم از دموکراسی به عنوان یک جامعه حکومت توسط مردم به جای درمان شهروندان به عنوان آلت در یک بازی اجرا شده توسط تبلیغات مغازه ها.

مخفف ساخته شده است بیشتر خطرناک با استفاده از آن از مخاطبان ردیابی به میکرو-هدف و تبدیل بخش خاصی از جمعیت به عنوان تبلیغ اینترنتی انجام دهید. McGowan را یادداشت توصیف این به عنوان بهینه سازی و غیره. و غیره. اما رسانه های محققان اشاره کرده اند که از جمله شفافیت impinges در رایگان خواهد از کاربران ایجاد dystopian حلقه بازخورد است که کنترل آن با منابع کافی برای خرید و پردازش اطلاعات است. نیک Couldry و Ulises Mejias باید نامیده چنین شیوه ‘داده استعمار,’ نشان می دهد که به طور فزاینده ای دقیق ارائه رفتار انسان به عنوان داده های جدید را ایجاد می کند و خطرناک قدرت پویایی استوار مانند McGowan را تاکتیک در فقدان کاربر استقلال.

تکنولوژی دانشمندان هلن Nissenbaum دانیل Susser و Beatte Roessler اشاره می کنند که چنین تخلفاتی در سطح شخصی استقلال به طور مستقیم به یکپارچگی دموکراسی است. برای آنها “استقلال است حکم کوچک چه دموکراسی است که حکم بزرگ—ظرفیت خود حکومت” و “آن است که تنها به دلیل اعتقاد ما بر این افراد می توانند با معنی مستقل تصمیم گیری است که ما ارزش موسسات طراحی شده است برای ثبت نام و آنها را منعکس کند.

نکته این است که دستکاری هرگز اتفاق می افتد در دموکراسی اما رها کردن ایده آل خودمختار خود بازتاب رای دهندگان نشان دهنده یک به نوبه خود به دور از حکومت دموکراتیک. آن را نیز بدان معنی است که حفاظت از این ایده آل ممکن است نیاز به قرار دادن محدودیت های اخلاقی در رسیدن به فن آوری است. برای مثال فقط به خاطر اینکه ما می توانید پیگیری هر کاربر کلیک و حرکات چشم معنا نیست که ما باید.

مربوط به نگرانی از این طبیعت منجر به های اخیر محدودیت برای هدف قرار دادن تبلیغات سیاسی بر روی سیستم عامل مانند Twitter و Facebook. اما به دلیل وضعیت خود را به عنوان یک انتفاعی, اخبار, پارسیان, مخفف و امثال آن قادر به دامن چنین مقررات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de