Coronavirus گاهشناسی از جهنم

از لحاظ تاریخی در hyper-بحران های محلی و جهانی در سیستم می تواند تغییر بنیادی. قبل از coronavirus همه گیر ضربه برای اولین بار در چین و سپس در سایر نقاط جهان این سوال که آیا آمریکا پذیرفتند ممکن است متزلزل شد و در حال حاضر در جدول, در میان است که کشور را به جنگ های بی پایان و جهان, هوس باز ترین رهبر. زمانی که بشریت ظهور از این ویرانگر بحران بیماری دررفتگی و فقر نه به ذکر است این شکستگی یک سیستم اقتصادی جهانی ایجاد شده توسط واشنگتن اما به طور فزاینده ای طراحی شده توسط پکن در یک آب و هوا-تاکید سیاره سوال این خواهد بود: اتحاد اژدهای چینی تحت فشار قرار دادند عقاب آمریکایی به ثانویه موقعیت ؟

برای ارزیابی این سوال عینی در این بی قراری لحظه آن را لازم را برای بررسی در یک روز به صورت روز چگونه دو ابرقدرت معاصر به کار گرفته Covid-19 بحران و سوال بپرسید: چه کسی ثابت کرده است بهتر است در مبارزه با مرگبارترین بیماری از دوران مدرن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا رئیس جمهور چین? این chastening به یاد داشته باشید که در حالی که چین تحت یازدهم به سرکوب آخرین coronavirus در انسان هزینه زندگی در هر یک میلیون جمعیت ایالات متحده را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز در تلاش برای غالب شدن آن در حال حاضر با داشتن قربانی 145 از هر میلیون آمریکایی.

در تاب از مغلوب ساختن پیشی جستن دسامبر 16, 2019, شعار بخشی از معامله تجاری با چین (پس از طولانی جنگ تجاری) چین و آمریکا تبادل صورت گرفت. جورج گائو مدیر چینی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (john marshall) صحبت با همتای آمریکایی رابرت Redfield, on January 3rd, هشدار او را به ورود به عنوان رتبهدهی نشده است — ناشناس پنومونی القا ویروس در شهر ووهان (اخبار که دولت چین را برای مهم روز خودداری داخل کشور). Redfield سپس با همتایان اروپایی خود وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر در این مکالمه.

همیشه از این مدار از سیاست به دنبال پکن و واشنگتن باید همگرایی با 180 درجه است. ذهن شما پتانسیل جایزه برای برنده این مسابقه برای قاتل فوق العاده-ویروس جهان رهبری جایزه.

حمله بدخیم ویروس, چین مبارزه می کند

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) که تا به حال اعزام یک تیم از کارشناسان به ووهان در دسامبر 31st, اطلاع سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که از موارد ذات الریه ناشناخته مرتب شده بود شناسایی شده در این شهرستان مربوط به در معرض قرار گرفتن انسان در یک 1,000-غرفه عمده فروشی غذاهای دریایی, بازار فروش ماهی ها و دیگر حیوانات مرده و زنده است. با آن دانشمندان چینی رو جداگانه چالش: جداسازی پاتوژن باعث این بیماری به منظور تنظیم کردن آن توالی ژنوم و برای تعیین اینکه آیا یا نه وجود دارد-انسان به انسان انتقال ویروس است.

در ژانویه 3rd, NHC متمرکز تمام آزمایش های مربوط به بیماری مرموز و دو روز بعد در رابطه با کارشناسان بیماری های عفونی ناشی از عوامل بیماری زا که پرش از حیوانات به انسان, تکمیل توالی ژنوم ویروس. آن را در دسترس در سراسر جهان که در ماه ژانویه 7th. و در ژانویه 10 و 11 که صادر شده هدایت اعلامیه به تمام کشورهای عضو آن در مورد جمع آوری نمونه ها از هر گونه بیماران که ممکن است نشان می دهد علائم بیماری, لیست دقیق اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از خطر از انسان به انسان انتقال است.

در ژانویه 14, ماریا ون Kerkhove بازیگری سر از این که بیماری های نوظهور واحد ارائه شده مخلوط پیام وضعیت. او به خبرنگاران گفت که تا به حال تا کنون شده است تنها محدود نوع بشر انتقال بین اعضای خانواده در چین است. با اینحال او افزود: امکان گسترده تر از انسان به انسان انتقال نباید به عنوان “تعجب آور” با توجه به شباهت این ویروس جدید به آنهایی که در اوایل سارس (سندرم حاد تنفسی) و ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) شیوع بیماری. اما رویترز و چین شین هوا اخبار آژانس همچنین به نقل از او عنوان کرد و گفت که وجود داشت تنها محدود ترین انسان-به-انسان انتقال جدید کروناویروس تا کنون عمدتا در میان خوشه های کوچک از اعضای خانواده و این که “این بسیار روشن است راست, در حال حاضر که ما هیچ پایدار انسان به انسان انتقال است.”

در ژانویه 16, دانشمندان در آلمان و مرکز تحقیقات عفونت در برلین یک تست آزمایشگاهی برای تشخیص رمان coronavirus. این ارائه امکان تشخیص موارد مشکوک به سرعت. که اطلاع عموم از آن به عنوان یک راهنما برای تشخیص تشخیص است. رهبران بسیاری از کشورها به تصویب رسید اما نه رئیس جمهور تهمت که در امریکا برای اولین بار به سبک و خواستار تست تولید شده توسط دانشمندان آمریکایی. تنها در فوریه 29th, اما, امر غذا و دارو اجازه آزمایشگاه ها و بیمارستان ها برای انجام خود Covid-19 تست برای سرعت بخشیدن به روند. که چهار هفته پس از این بود که توزیع آن موثر آزمون در سطح جهان است.

در ژانویه 19th که ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرد-انسان به انسان انتقال رمان coronavirus. در آن روز آن را علنا تایید اولین مورد از فرد به فرد انتقال است. به رهبری توسط یک وزیر کابینه این NHC طبقه بندی رمان coronavirus به عنوان یک دسته B بیماری های عفونی تحت این کشور در سال 1989 قانون در پیشگیری و کنترل بیماری های عفونی (تجدید نظر شده در سال 2004 و 2013). این قانون اجازه می دهد تا به روز رسانی از یک بیماری عفونی به دسته یک موضوع به تصمیم کابینه. که تحت طبقه بندی موسسات پزشکی مجاز به درمان بیماران در انزوا در مکان تعیین شده و لازم است اقدامات پیشگیرانه برای کشف و مقابله با آنها تماس.

در ژانویه 20, پس از ریاست جلسه کابینه برتر لی کچیانگ اول صحبت از ضرورت کنترل بیماری کروناویروس و خواستار آن است که تمام حزب کمونیست و دولت واحد رسیدگی به وضعیت. در حالی که حمایت لی در تماس با رئیس جمهوری چین تاکید کرد: “اهمیت اطلاع رسانی عمومی برای حفاظت از ثبات اجتماعی است.” به عنوان یک سطح بالا حزب کمونیست کمیته اظهار داشت: به طور معمول در یک ارسال در WeChat, “هر کس عمدا تاخیر و یا پنهان گزارش به خاطر منافع خود خواهد بود برای همیشه لطفا برای میخ به تاریخچه این ستون از شرم.”

تمام این اتفاق در آستانه هفته سال نو چینی از تعطیلات یک بار که صدها میلیون نفر از مردم در بازگشت به خانه های خود را برای جشن. در ژانویه 22nd, سه روز قبل از سال جدید مقامات به حالت تعلیق در تمام راه آهن و لینک های هوا از ووهان.

روز بعد دولت مرکزی تحمیل کامل مستند در آن شهر شلوغ از 11 میلیون و دیگر مراکز بزرگ شهری در استان هوبئی. ساکنان ممنوع شد به ترک خانه های خود در حالی که مواد غذایی و لوازم دیگر بودند تحویل داده می شود توسط محله کمیته. این مجموعه یک سابقه برای اقدامات مشابه در شهرهای دیگر همانطور که در هفته های آینده بسیاری از مناطق در سراسر چین تحمیل چنین “بسته مدیریت” شرایط در جوامع است. تا 760 میلیون مردم قرار گرفتند به سفر محدودیت هایی از یک نوع و یا دیگری در حالی که اقتصاد به کاهش 40%-50% از آن ظرفیت عادی.

طی جلسه ای که با مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در پکن در ژانویه 29th, رئیس جمهور یازدهم به او اطمینان داد که او تا به حال شخصا نظارت و کارگردانی پاسخ به شیوع بیماری های ویروسی و پیشگیری و کنترل اقدامات است که با آن رفت. در ژانویه 30th, با رمان coronavirus داشتن به 17 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا و سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک “جهانی بهداشت اضطراری است.” در فوریه 11th, این برچسب این بیماری ناشی از آخرین coronavirus که می تواند به اوج رسیدن در مرگ القا پنومونی Covid-19.

در ضمن در Trumpland…

در ژانویه 29th, رئیس جمهور تهمت رسما افتتاح یک وظیفه نیروی رهبری بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به مانیتور باشد و کاهش گسترش coronavirus در حالی که همچنین نگه داشتن آمریکایی ها مطلع نیست.

آذر و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری رابرت Redfield در حال حاضر درگیر در حفاظت از آمریکایی ها از این ویروس مرگبار است. در ژانویه 7, Redfield تاسیس کرده بود CDC Covid-19 حادثه مدیریت سیستم و, در 21st, او فعال آن پاسخ اضطراری ساختار. در این روز اولین آزمایشگاه-تایید coronavirus مورد گزارش شده در المپیا. (قبل از آن آنهایی که بعدها تشخیص داده می شود.) رئیس جمهور با اشاره به اخبار با یک صدای جیر جیر: “آن یک نفر در آینده از چین و ما آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

در داخل کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن ملی تجارت, مشاور پیتر ناوارو خطاب هشدار در یادداشتی به شورای امنیت ملی با بیان اینکه در حال حاضر “عدم حفاظت در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در حال تحول به یک تمام عیار همه گیر خصوصی زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.” او تخمین زده است که مانند یک بیماری همه گیر می تواند کشتن نیم میلیون نفر و ارائه $5.7 تریلیون ضربه به اقتصاد است.

دو روز بعد در واکنش به این تحولات همه تهمت بود ممنوعیت ورود غیر شهروندان ایالات متحده که به تازگی از سفر به چین است. از آن پس او بارها و بارها تبلیغ این به عنوان شواهدی وجود دارد که او عمل کرده بود اوایل. آذر برنامه ریزی برای راه اندازی نظارت در پنج شهرستانها در هزینه $100 میلیون از طریق سقوط کرد هنگامی که در فوریه 21st, نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت که مشکلی با کیت تست برای Covid-19 هنوز حل نشده است.

در غیاب معنی دار, تست تعداد موارد در ایالات متحده نگاه کوچک است. “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا و” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 24. “CDC & بهداشت جهانی [سازمان] کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!” او نادیده گرفته ناوارو را یادداشت روز قبل و خود هشدار داده است که افزایش احتمال تمام عیار Covid-19 همه گیر است که می تواند آلوده به عنوان بسیاری از 100 میلیون آمریکایی با از دست دادن زندگی به عنوان بسیاری از 1-2 میلیون روح.”

در عوض در فوریه 25th, در یک کنفرانس خبری در دهلی نو در طول سفر خود به هند, رییس جمهور خشني داشت ادعا کرد که یک واکسن برای Covid-19 خواهد به زودی در دسترس خواهد بود. “در حال حاضر آنها را, آنها را مطالعه کرده اند می دانند بسیار, در واقعیت ما بسیار نزدیک به یک واکسن او گفت:” با اطمینان.

که همان روز در یک CDC جلسه مطبوعاتی در واشنگتن نانسی r. schultze ، توصیف وضعیت این است: “در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید [آلوده] جامعه گسترش در این کشور… [و] اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد. اما اینها چیزهایی است که مردم نیاز به شروع به فکر کردن در مورد در حال حاضر.” که منجر به متناوب 1,031 نقطه سقوط در میانگین صنعتی داو جونز که خشم مغلوب ساختن پیشی جستن. او بی درنگ خواست لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی را در تلویزیون و موعظه اعتماد به نفس. بر این اساس Kudlow CNBC گفت: “ما باید شامل این. من نمی خواهد می گویند مهر و موم شده اما آن را بسیار نزدیک به مهر و موم شده.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در بازگشت خود به واشنگتن در ماه فوریه 26th, تهمت جایگزین آذر به عنوان رئیس coronavirus نیروی کار با معاون رئیس جمهور مایک پنس و اتهام او با انتشار پیام های مثبت به منظور ثابت یک وحشت زده و عصبی بازار سهام است. بعد از شکایت مملو از رئیس جمهور شکایت کرده است که رسانه ها انجام شد و همه آنها می توانند “به Caronavirus [sic] نگاه کنید به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است.”

در ضمن در پادشاهی میانه

در فوریه 10th, رییس جمهوری در بازدید از یک بیمارستان در پکن برگزار شد جایی که او یک تماس تصویری با سلامت کارگران در ووهان. پوشش آن و درجه حرارت خود را گرفته شده توسط یک دکتر پر صفحه رسمی روزنامه, روزانه مردم. آن زمان حزب کمونیست ستاد در ووهان و هوبئی استان بوده است “جایگزین” از آنجا که خود را فقیر پاسخ اولیه به کوروناویروس.

در ووهان اضافی 60,000 تخت بیمارستان برای Covid-19 بیماران ایجاد شد در عرض یک ماه تبدیل 16 سالن های نمایشگاه و سالن های ورزشی به بیمارستان و احداث دو نام تجاری جدید بیمارستان ها نیز هست. در فوریه 23rd, Xi teleconferenced با 170,000 مقامات محلی توصیف این بیماری همه گیر به عنوان سخت ترین عمومی-بهداشت و درمان اضطراری شامل پس از تاسیس جمهوری خلق. او اشاره کرد که وضعیت باقی مانده ترسناک و پیچیده در حالی که هوبئی استان و بخش قابل توجهی از سایر نقاط کشور (به عنوان به خوبی به عنوان اقتصاد) بسته شده بود پایین.

بالاترین اولویت داده شد برای تولید تجهیزات حفاظت شخصی. به گفته یک مقام مارس 6th مطبوعات توجیهی تولید لباس های محافظ تا به حال شروع به پریدن کرد از کمتر از 20000 قطعه روزانه 500000 قطعه در روز است. خروجی متخصص N95 ماسک شات تا هشت گانه به 1.6 میلیون و معمولی ماسک بالغ بر 100 میلیون.

در طول سفر به ووهان بعد از چهار روز یازدهم ستایش خط مقدم پزشکی کارگران افسران نظامی, سربازان, جامعه کارگران افسران پلیس و مقامات و داوطلبان مبارزه با این بیماری همه گیر و همچنین بیماران و ساکنان در قفل شده-پایین شهر. این بیماری همه گیر بود در آن زمان ناشی از 3000 مرگ و میر. در مارس 9th, اما, روزانه موارد جدید در ووهان در حال حاضر کاهش یافته و به 19 از هزاران نفر در روز به یک ماه قبل است. تمام موقت بیمارستان بسته بودند. با اینحال یازدهم هشدار داد که پیشگیری و کنترل کار مورد نیاز ثابت هوشیاری.

زمانی که 114 کشور گزارش coronavirus موارد به سازمان بهداشت جهانی در آوریل 11th آن اعلام Covid-19 شیوع جهانی یک بیماری همه گیر.

توسط اواسط ماه مارس دولت چین و Jack Ma بنیاد بخشی از لوله های شرکت کنگلومرا Alibaba گروه فرستاده بود پزشکان و تجهیزات پزشکی به بلژیک, کامبوج, فرانسه, ایران, عراق, ایتالیا, فیلیپین صربستان و اسپانیا و ایالات متحده است. این بنیاد اعلام کرد که کشتی “20,000 تست کیت 100,000 ماسک و 1000 لباس محافظ و سپر چهره” به هر کشور در آفریقا و افزود که اتیوپی نخست وزیر Abiy احمد خواهد “را با سرب در مدیریت لجستیک و توزیع این منابع به دیگر کشورهای آفریقایی.”

از 89 کشور که در ماه مارس 26th, در حال دریافت کمک های اضطراری از چین برای مبارزه با این بیماری همه گیر 28 مورد در آسیا و 16 در اروپا و 26 در آفریقا و نه در آمریکا و 10 در جنوب اقیانوس آرام. از جمله تجهیزات پزشکی عمدتا شامل تست کیت ماسک محافظ مناسب دماسنج اسلحه و هواکش. چین همچنین دعوت از مقامات و کارشناسان از بیش از 100 کشور به صورت ویدئو کنفرانس در Covid-19 در حالی که رئیس جمهور یازدهم انجام شده 26 مکالمات تلفنی با 22 رهبران خارجی از جمله رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی عربستان شاه سلمان بن عبدالعزیز پادشاه اسپانیا VI, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن از خواب بیدار

در مارس 13, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری متعهد به طرز چشمگیری سرعت coronavirus تست (که او فاجعه موفق به انجام این کار). پس از آن او تا به حال chalked یک سری قابل توجهی از ادعاهای دروغین و دروغ آشکار در مورد سرعت گسترش بیماری است. به طور معمول در سفر به CDC ستاد در آتلانتا گرجستان در مارس 6, او تا به حال افتخار خود را “توانایی طبیعی” برای درک این موضوع اپیدمیولوژی ایران.

در مارس 13, او به دروغ اعلام کرد که یک وب سایت گوگل توسعه داده شد برای کمک به مردم پیدا کردن مکان برای دریافت Covid-19 آزمون چیزی است که گوگل مقامات معلوم می دانید چیزی در مورد. روز بعد او به انتظارنشسته بودند تا مدیران از Walmart, Target, CVS, Walgreens LabCorp, Quest, تشخیص و Roche Diagnostics اصرار دارد که آنها را کمک به تسریع تست برای متوقف کردن سریع گسترش ویروس. در واقع کمی اتفاق افتاده و ملت شروع به تعطیل. مدارس دولتی بسته ورزشی لیگ به تعویق افتاد و یا قطع فصل خود مردم شروع به کار از خانه در اعداد بزرگ (به عنوان دیگران توسط میلیون ها نفر به سادگی شغل خود را از دست) و منابع دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دستمال توالت ناپدید شد از قفسه های فروشگاه. یک ماه در تعداد بسیار کمی از رئیس جمهور وعده داده بود محقق نشد در حالی که این بیماری به طور چشمگیری در حال گسترش و مرگ و میر آغاز شده بود به اوج.

پرسید: در مورد کمبود تست کیت و سایت را ترک کرده است که امریکا عقب مانده به مراتب پشت سر کره جنوبی و کشورهای دیگر در برخورد با هنوز هم در حال گسترش ویروس تهمت نمی توانست واضح تر. “من نمی مسئولیت در همه,” او گفت:. و در عین حال قفل شده است به خود “را در امریکا بزرگ دوباره” حباب تا مارس 6th او مسدود پیشنهاد از جک ما پایه و اساس برای ارسال 500,000 تست کیت و یک میلیون ماسک برای ایالات متحده توزیع شده توسط CDC.

توسط heeding که نبرد فریاد “تست آزمون” کره جنوبی تا به حال موفق به جلوگیری از انواع مستندات اجرا شده توسط چین و بسیاری از کشورهای اروپای غربی و برخی از شهرهای آمریکا است. در تماس تلفنی به رئیس جمهور مون جائه در مارس 24th, تهمت خواهش کرد که او را به عجله کیت های آزمایش برای ایالات متحده است. در پاسخ Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی معادل CDC موافقت کرد اما تنها در یک سطح است که نمی خواهد کاهش دهد کشور خود را تست ظرفیت.

به زودی پس از ورود 1,000 چینی هواکش در John F. Kennedy International Airport در آوریل 4th, بسیار, به امداد ممنون فرماندار اندرو کومو یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن و خواندن “ایالات متحده آمریکا قوی!” خود را به رخ کشیدن این صدا توخالی داده گریم اخبار که بین فوریه 12th و مارس 11th, داو جونز شاخص کاهش یافته حدود 8000 امتیاز از اوج تاریخی خود را به عنوان ملی بیکاری سه برابر از یک کم از 3.5% (با بیش آمده است).

برای مقابله با این, در مارس 9th, فدرال رزرو منتشر شد وام کسب و کار و برنامه های دیگر به ارزش $2.3 تریلیون دلار به ثابت سریع-غرق شدن اقتصاد است. آن را در حال حاضر تزریق $500 میلیارد دلار به سیستم مالی در ماه مارس با برنامه ای برای بیشتر از 1.5 تریلیون دلار آمده است.

مارس 27th, به عنوان در ایالات متحده به دست آورده بودند جهانی وضعیت شماره یک در coronavirus موارد رئیس جمهور همچنین به قانون امضا 2.2 تریلیون دلار Coronavirus آمادگی و پاسخ تکمیلی تخصیص قانون گذشت تقریبا به اتفاق آرا توسط کنگره به عجله فدرال کمک به کارگران و کسب و کار. این شامل پرداخت 1200 $برای بسیاری از مالیات دهندگان; افزایش مزایای بیکاری; $500 میلیارد برنامه اعطای وام برای شرکت های بزرگ شهرها و ایالات متحده و یک $367 میلیارد صندوق برای کسب و کارهای کوچک.

با وجود تمام این کشور تولید ناخالص داخلی انتظار می رود حداقل 10.8 درصد در سه ماهه دوم سال 2020 است. تولید ناخالص داخلی چین انقباض 6.8 درصد در سه ماهه اول سال تاریخی رها کردن. اما در 5.9 درصد نرخ بیکاری در مناطق شهری در ماه مارس سال 2020 میلادی با 0.3 درصد از ماه قبل.

عبور در جهان رهبری جایزه ؟

این سوالی است که بسیاری از کارشناسان در جغرافیای سیاسی در حال حاضر تعمق این است: باید پاسخ خود را به Covid-19 تغییر توازن قدرت میان چین و آمریکا در راه است که موضوع در یک پست-coronavirus جهان ؟ تماشای هرج و مرج از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه کنفرانس های مطبوعاتی و دولت او را شکست برای جلوگیری از این ویروس به طور موثر ثابت هشدار دهنده یادآوری است که گویا مردم می تواند برنامه ریزی برای هر چیزی — به جز غیر منطقی رئیس جمهور آمریکا است. پس از همه, خود 746,459 آمریکایی ها تا به حال قرارداد Covid-19 و 39,651 مرده بود اواسط ماه آوریل است. این ارقام قابل مقایسه برای چین شد 82,747 موارد و 4,632 مرگ و میر.

Nathalie Tocci یک مشاور اتحادیه اروپا در امور خارجه و رئیس به تازگی ارائه شده مربوط تاریخی موازی را در نظر بگیرید. او با اشاره به سال 1956 سوئز بحران—بریتانیا ناموفق, اگر توطئه اتحاد با فرانسه و اسرائیل به نظامی سرنگونی ملی رژیم از رئیس جمهور مصر جمال عبدل ناصر. آن است که در حال حاضر در نظر گرفته غروب لحظه در بریتانیا به قدرت امپراتوری. در این مورد او این باورند که Covid-19 همه گیر ممکن است به اثبات می شود یک “سوئز لحظه” برای ایالات متحده است.

نادیده گرفتن هشدارهای دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی رئیس جمهور تهمت و تهدید به فاجعه گسترش خود coronavirus گاهشناسی از جهنم به طور فزاینده ای دردناک آینده توسط “بازگشایی” در این کشور بیش از حد به زودی. با انجام این کار, او را تنها سرعت بخشیدن به روز هنگامی که جهان را رهبری جایزه برگزار شده توسط امریکا پس از سال 1946 است که به دست جمهوری خلق چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de