Coronavirus است ویرانگر در حال حاضر جوامع ویران

در میان این همه گیر همه ما شده است مجبور به خودمان چند سوال مهم بدون در نظر گرفتن ما وابستگی مذهبی (یا فقدان آن). آنها پرسش های ما احتمالا در نظر گرفته شده قبل از–آنچه که از ما خواسته در طول این بحران ؟ من اقدام به کمک به دیگران ؟ چگونه می توان بهترین نسخه از خودم زمانی که زندگی در آن دشوار است ؟

این بیماری همه گیر نشان داده است بسیار در مورد عمیق ساختاری و مشکلات سیستمیک است که وجود داشته اند برای نسل های. قبل از هر چیز در میان کسانی که نژادپرستی و فقر است. در قدرت ائتلاف برای برابری و عدالت, که در آن من به عنوان مدیر اجرایی, ما پاسخ توسط بسیج شریک ما سازمان ها از جمله صدا از تجربه (آراء) نیواورلئان کارگران مرکز نژادی, عدالت, خانواده و دوستان از لوئیزیانا زندانی کودکان (FFLIC) و یک میزبان از دیگر گروه های حمایت و رهبران جامعه به غیر روحانی کردن یک نقشه راه برای عادلانه COVID-19 پاسخ و بازیابی تلاش است.

در لوئیزیانا و در سراسر ایالات متحده ما شاهد نامتناسب تعدادی از مردم از این ویروس است. با توجه به مدافع “حدود 70 درصد از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus در لوئیزیانا هستند با یک اختلاف قابل توجه برای یک دولت که در آن آفریقایی-آمریکایی را تشکیل می دهند تنها 32 درصد از جمعیت است.” این وضعیت همان است که در دیگر سخت-آمار مناطق مانند شهر نیویورک, شیکاگو و میلواکی.

این جای تعجب نیست به صورت سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع که برای نسل متحمل شده اند بزرگترین فشار از بسیاری از حوادث را تجربه بزرگترین سلامت, نابرابری و بسیاری viscerally احساس درد فقر رانده کم درآمد. که جای تعجب نیست برای کسانی از ما که کار کرده اند در بازیابی و یا سیاست های عمومی. این جای تعجب نیست به صورت سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع که برای نسل متحمل شده اند بزرگترین فشار از بسیاری از حوادث را تجربه بزرگترین سلامت, نابرابری و بسیاری viscerally احساس درد فقر رانده کم درآمد.

ما می دانیم که از قبل موجود نژادی و نابرابری اقتصادی در حال رانندگی این نتایج. ما می دانیم که ساختار و سیستم در لوئیزیانا در جنوب و در کشور ما از جمله جرم شروع از سنین پایین redlining و کمبود مسکن مقرون به صرفه و قرار دادن شرکت ها قبل از اینکه مردم ما منجر به این نتایج.

دوست من Gina Womack, FFLIC اجرایی, مدیر قرار می دهد آن را به سادگی: “جرم ما جوانان به خصوص سیاه و سفید ما فرزندان ما در حال ایجاد سیستم است که مجموعه ای از جوامع ما به شکست به عنوان یک کل. در پاسخ ما به این بحران ما را مجبور به ارزیابی مجدد هر جنبه ای از چگونه ما به طور سنتی اداره می شود.”

لوئیزیانا “سرطان کوچه” – 85-کشش مایل از جوامع در امتداد رودخانه می سی سی پی بین نیواورلئان و Baton Rouge – یکی از روشن ترین نمونه از چگونه نژادپرستانه سازه و سیستم های به طور مستقیم منجر به نژادی متفاوت سلامت ما شاهد هستیم در طول این بیماری همه گیر. سرطان کوچه به دست آورده و نام مستعار خود را به دلیل آن است که برخی از بالاترین نرخ سرطان در ایالات متحده در درجه اول به دلیل آلودگی از حدود 150 نفت و گاز و پتروشیمی در این منطقه است.

بسیاری از گیاهان در سرطان کوچه ها عمدتا در جوامع سیاه. در نتیجه کسانی که جوامع دچار نامتناسب از آلودگی خود با نرخ های بالاتر از سرطان و سایر آلودگی های مرتبط با بیماریها مانند آسم خود را سفید همسایه (اگر چه خود را سفید همسایگان نیز رنج می برند از میزان بالاتری از بیماری از بسیاری از جوامع در کشور). جای تعجب نیست که این جوامع نیز رنج می برند از بالاترین coronavirus میزان مرگ و میر در ایالات متحده از اوایل ماه آوریل در سنت جان باپتیست محله نهفته است که در قلب سرطان کوچه بيشترين نرخ مرگ و سرانه هر شهرستان در ایالات متحده است. آن همسایه, St. James محله بود چهارم بالاترین میزان در کشور است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در عین حال با وجود روشن شدن تحقیقات نشان می دهد که آلودگی هوا بالاتر را افزایش می دهد COVID-19 میزان مرگ و میر در ایالات متحده آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) آرام آن آلودگی استانداردهای ماه گذشته.

است که دقیقا همان نوع از سیاست و تصمیم گیری است که ایجاد این اختلافات در وهله اول, و است که به آنها اجازه باقی بماند. این یک داستان مشابه در بسیاری از دیگر عمدتا سیاه و سفید محله در لوئیزیانا.

“زندگی در این محله است یک بیماری زمینه ای: سخت, مشاغل, ساعت های طولانی بد, پرداخت, هیچ, بهداشت, بیمه, بدون پول, رژیم غذایی بد” گفت: Burnell Cotlon یک فروشگاه مواد غذایی مالک در پایین نهمین بخش از نیواورلئان در نوشته های اخیر واشنگتن پست قطعه. “من قبل از افتتاح این بخش از شهر بود غذا کویر… ما ساخته شده بودند بیشتر در معرض این ویروس را در اینجا به دلیل آنچه که ما تا به حال برای مقابله با. پوشیدن ماسک محافظت خواهد کرد ما از تاریخ ما است.”

یکی از چند لنت نقره ای از این فاجعه است که آن را ارائه می کند ما این فرصت را به سهام از خودمان جوامع ما دولت ما و کشور ما است. در حمایت از جامعه آن ما را مجبور به حفاری عمیق تر به چگونه ما می تواند کمک به ساخت یک عادلانه تر و جامعه فقط از طریق پاسخ ما به این بیماری همه گیر.

بخش عمده ای از این تلاش است که لیستی از سیاست خواسته ها و ایده هایی که ما را به جلو. ما امیدواریم که این سند به ما محلی و ایالتی و فدرال رهبران و تصمیم گیرندگان یک نقشه راه روشنی برای مردم-محور بازیابی به جای یکی که در درجه اول منافع شرکت های بزرگ با این امید که آن را به طرزی جادویی trickles را به هر کس دیگری. دوره نقاهت بعد از یک مقیاس بزرگ از این فاجعه را نمی توان با ایده های قدیمی.

مردم و عدالت محور بهبود رویکرد ما در حال قرار دادن به جلو در نظر گرفته شده است برای رسیدگی به نیازهای فوری, اما آن را نیز یک راهنمای برای دراز مدت تغییر دهید. این امر به ما کمک کنید جلوگیری از یک بحران مسکن توسط, در میان چیزهای دیگر ارائه کمک به مستاجرها صاحبخانه و unhoused. این امر حفاظت از بهداشت و ایمنی در زندان, زندان, نوجوان, امکانات و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز از طریق دلسوز منتشر شده و اجتناب از حبس برای جرایم جزئی. این امر حفاظت از کارگران و خانواده ها و فرزندان با هر دو فوری و دراز مدت سیاست راه حل. و این امر ما را در موقعیت برای اطمینان از بودجه دولت ما و دولت ما را در سیستم دموکراتیک ادامه به عملکرد در این زمان به چالش کشیدن.

در مواجهه با این بحران احساس می کنم با الهام از این واقعیت است که بسیاری از رهبران گرد هم آمده اند به منظور توسعه این سیاست خواسته ها و ایده های. من احساس می کنم الهام زیرا هر کس بدست خود به ببینید که چگونه افرادی که اغلب به عنوان “کم کارگران ماهر” در واقع ضروری کارگران و که آنها سزاوار دستمزد زندگی می کنند, بهداشت و درمان و پرداخت مرخصی استعلاجی. من احساس می کنم الهام چرا که مردم با تجمع در اطراف انسانیت مشترک ما به عنوان ما را کاهش می دهد, لوئیزیانا, بالاترین در جهان زندانی هستند. من احساس الهام گرفته چرا که ما همه دیدن چقدر شکننده ما سیستم های موجود بودند که به همه ما الهام بخش ما باید نه فقط آنها را بازسازی اما reimagine آنها را در راه است که برای همه کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de