سالت لیک سیتی — قیمت زایمان نگه می دارد تا برای بیمه مادران و خانواده خود را.

حتی مردمی با بیمه ممکن است تجربه شوک دشنه در هزینه داشتن یک کودک این روزها چرا که آنها در حال پرداخت بیشتر از آن هزینه. متوسط خارج از جیب هزینه برای زایمان, مراقبت از گل رز 49 درصد از سال 2008 تا سال 2015 نمیتواند بیمه deductibles با توجه به تجزیه و تحلیل داده های ملی توسط محققان در دانشگاه میشیگان منتشر شده در مجله امور بهداشت و درمان.

“من از دیدن در عمل بالینی است که زنانی که تا به حال خوب بیمه سلامت از طریق کار خود را — حتی کادیلاک بیمه — نگران هزینه های مراقبت گفت:” دکتر میشل H. Moniz یک OB-GYN و استاديار گروه زنان و زايمان در دانشگاه میشیگان در آن آربور. “من تعجب می کنم چه می گذرد و اگر آن را در حال بازی کردن در سراسر کشور.”

به شکل که از, Moniz و همکاران نگاه 657,061 زنان بود که کارفرما بر اساس بیمه درمانی و کسی که به هنگام تولد بین سال های 2008 تا 2015 (سال گذشته اطلاعات کامل در دسترس بود) تنظیم هزینه برای تورم است. با استفاده از بیمه ادعا می کنند اطلاعات آنها تجزیه و تحلیل هزینه های متحمل شده برای مراقبت از شروع از 12 ماه قبل از تحویل از طریق سه ماه پس از. محققان می خواستم برای ضبط همه مربوط به قبل از بارداری هزینه های بسیاری از زنان به دنبال مراقبت و مشاوره قبل از باردار شدن به آدرس مسائل مربوط به بهینه سازی و نتیجه Moniz گفت. سه ماه پس از تحویل را انتخاب کنید تا عوارض حاملگی و بارداری-شرایط مربوط است.

این مطالعه گفت: بیمار به طور متوسط سهم هزينه های زايمان رز از $2,910 به $4,314 در طی دوره مورد مطالعه در حالی که سهم خود را برای C-بخش تحویل رز از $3,364 به $5,161. هزینه متوسط برای همه بدون در نظر گرفتن روش تحویل شد $3,069 در سال 2008 و $4,569 در سال 2015.

تقریبا تمام زنان تا به حال برخی از جیب هزینه های مربوط به زایمان مراقبت. اما “قدر که هزینه واقعا قابل توجه به ما گفت:” Moniz. “انتظار نداشتم که — و من فکر نمی کنم بسیاری از بیماران مبتلا به این نوع از پول ذخیره شده و آماده برای رفتن در مورد مراقبت های بهداشتی هزینه است.”

استاندارد هزینه زایمان مراقبت بود و در واقع بسیار پایدار بیش از مدت زمان که در حالی که روشن بود سهم بیماران در پرداخت هزینه برای تولد یک کودک در حال افزایش بود و آن را در زمان کمی حفاری برای کشف کردن که چرا. یافته های ساده بودند: زنان بودند shouldering بالاتر نسبت هزینه داشتن یک کودک در درجه اول از طریق deductibles.

مطالعه

حدود 55 درصد از زنان داشتن نوزادان با پوشش بیمه از طریق تجاری, بازار, در حالی که حدود 45 درصد پزشکی را پوشش می دهد که هزینه های بسیار کم درآمد زنان است.

قانون مراقبت مقرون به صرفه قرار بود به نمایش فیلم و درمان های مرتبط با بارداری بیشتر به راحتی در دسترس گفتن شرکت های بیمه آنها تا به حال برای پوشش هزینه های آن. اما آن را نیز گفت که آنها می تواند بیماران پرداخت copays بیمه اتکایی و دیداکتبل.

شرکت های بیمه در زمان است که به قلب است. افزایش در خارج از جیب هزینه برای بیماران بیمه شده سر به فلک کشید.

Deductibles یک مقدار باید پرداخت مراقبت های بهداشتی قبل از بیمه آغاز می شود برای پوشش هزینه های. بیمه اتکایی است که یک درصد از هزینه های پرداخت شده توسط بیمه و بیمه شخص بود. مثلا بیمه گر ممکن است پرداخت 70 درصد و بیماران 30 درصد از هر هزینه های بیمه را پوشش می دهد. در لوکس طرح تفکیک ممکن است 90 ٪ و 10٪. Copayments تمایل به هزینه های مسطح شخص بیمه شده پرداخت برای خدمات خاص مانند $25 برای یک دفتر مراجعه کنید و 100 دلار برای اتاق اورژانس.

در میان مطالعه نکات برجسته:

  • سهم زنان با deductibles رز از 68.5 درصد در سال 2008 به 86.6% در سال 2015 است.
  • نیز وجود دارد افزایش می دهد البته کوچکتر در سهم زنان با بیمه اتکایی پرداخت. و برخی از زنان مجبور به پرداخت هر سه: deductibles copayments و بیمه اتکایی.
  • سهم زنان با هر یک از جیب های زنان و زایمان صرف شد 98.2 درصد در سال 2015 در مقایسه با 93.7 درصد در سال 2008.
  • در سال 2015 درآمد خانوار ساخته شده و عملا هیچ تفاوت در میانگین های خارج از جیب هزینه های زایمان. صرف $2 جدا متوسط پیش بینی هزینه های کم درآمد و بالاتر-درآمد زنان شاغل.

“زنان و زایمان پوشش مهم است برای سلامت مادران و نوزادان” نویسندگان این مطالعه نوشت. “این امر به ویژه در نور از رشد نرخ از شرایط مزمن در میان زنان ارائه برای زایمان. بار مالی جایگاه زنان در معرض خطر به تاخیر انداختن و یا به تعویق انداختن زایمان مراقبت. … دیر یا ناکافی مراقبت های دوران بارداری و افزایش خطر زایمان عوارض از جمله نوزادان نارس و زایمان بچه مرده. ناکافی پس از زايمان مراقبت ممکن است منجر به مدیریت ضعیف افسردگی پس از زايمان و شرایط مزمن.”

به دنبال مراقبت

زنان و زایمان ارائه دهندگان مراقبت های در حال دیدن پیچیده تر زایمان موارد از بیشتر زنان و زایمان برای اولین بار در سنین بالا به افزایش تعداد زنان با شرایط مزمن مانند آسم و فشار خون بالا و دیابت و مصرف مواد اختلال Moniz گفت: Deseret News.

آنها نیاز به درمان برای کسانی که شرایط برای اطمینان از حاملگی, او گفت:, و اضافه کرد یکی از دلایل آنها مورد مطالعه قرار داده در تولد از 12 ماه قبل تا 3 ماه بعد از زایمان به دلیل خدمات گاهی اوقات نمی صورتحساب به عنوان مرتبط با حاملگی هر چند آنها هستند.

در حالی که از جیب هزینه ها بالا رفته برخی از مراحل کمک به کاهش هزینه های کلی, با شروع شدن زود هنگام مراقبت های دوران بارداری و پس از دستور پزشك.

Intermountain Healthcare طول می کشد سیستمیک اقدام به کاهش هزینه ها با استفاده از پزشکی مبتنی بر شواهد با توجه به آن ماری وحشی, مدیر اجرایی, برای زنان و نوزادان عملیات برای یوتا مبتنی بر سیستم مراقبت های بهداشتی.

“با عملکرد مبتنی بر شواهد هدف این است که به ارائه بالاترین کیفیت مراقبت در کمترین هزینه به بیماران است. ما بسیار حساس به هزینه های, از آنجا که ما می دانیم بیشتر مادران باید بیشتر-از-جیب هزینه تر از همیشه قبل از,” او گفت:.

در میان دیگر مراحل Intermountain اسناد بيماران گذشته بارداری تاریخ به عنوان بخشی از یک فرآیند به ایجاد یک “نمره خطر” است که می تواند کمک به تصمیم گیری برخی از جنبه های مراقبت.

“اکثر حاملگی کم خطر و بدون عوارض” گفت: Jean Millar اجرایی, مدیر بالینی برای زنان و نوزادان در Intermountain. “برای کسانی که در طول اقامت است که احتمالا بزرگترین جزء هزینه.”

در حالی که استاندارد هزینه های بسیار پایدار این بدان معنا نیست که برخی از افراد لازم نیست که هزینه های بالاتر. هنگامی که زنان باید بیشتر دیده می شود برای پیچیده مسائل مربوط به سلامت هزینه های بالا. اختلال در رشد کودک می تواند به افزایش هزینه های, به خصوص اگر یک متخصص مورد نیاز است. زایمان با سزارین بخش بیشتر رایج است در برخی از نقاط کشور از دیگران نیز درایوهای هزینه های بالاتر.

وجود دارد همچنین شرایط است که می تواند به توسعه پس از زايمان مانند افسردگی پس از زایمان یا بارداری های مربوط به فشار خون بالا یا نارسایی قلبی در میان دیگران است که درایو یک فرد زنان و زایمان هزینه های.

هزینه دارو از زايمان چگونه کسی که در بیمارستان است که آیا یک مادر است و او را مورد پیچیده تر این واقعیت است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دیدن بیشتر مادران که بیمار هستند و در نتیجه نیاز به خدمات بیشتر و گاهی اوقات دیگر بستری همه فشار هزینه های بالا به صورت فردی Savage گفت.

اگر مادر دارای فشار خون بالا و دیابت, چاقی و یا شرایط دیگر است که همچنین می تواند تاثیر سلامت کودک و در نتیجه بارداری-هزینه های مرتبط Millar گفت.

صنعت گرفته شده و مراحل بیش از حد برای محافظت از هر دو ایمنی بیمار و کاهش هزینه های. انجمن زنان سلامت زنان و نوزادان و پرستاران ملی پرستاری سازمان توصیه می کند مادران به زايمان به طور طبیعی به جای القا زايمان. که می تواند به کاهش خطر ابتلا به طول مدت اقامت و نیاز به مداخله Savage گفت. همچنین کمیسیون مشترک توصیه می کند هیچ انتخابی کارگر قبل از هفته 39 مگر در مواردی وجود دارد یک وضعیت پزشکی است که باعث می شود آن لازم است.

چنین اقداماتی به ناچار بهبود هزینه های وحشی گفت.

کارشناسان معتقدند کاهش عوارض و کاهش هزینه های می تواند منجر به کاهش هزینه های بیمه و کاهش deductibles. آنها قطعا می تواند کاهش سرعت نرخ هزینه را افزایش می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de