این COVID-19 10 روز مثبت چالش

برای بسیاری از دانشجویان COVID-19 ایجاد می شود خیلی بیشتر از این تنهایی اجتماعی فاصله و یا سرخوردگی از کلاس های آنلاین. همه گیر نیز تحریک ترس به عنوان کار ارائه می دهد لغو شد; اضطراب به عنوان کارآموزی لغو شد; و ناامیدی به عنوان ازدواج به تعویق افتاد. چنین نگرانی هایی می تواند بزرگ توسط شخصی محاکمات مانند از دست دادن یک مادر به سرطان گرفتن ضربه مغزی شدید از یک تصادف و یا آماده شدن برای پدر سه قلو در طول تلخ شرایط اقتصادی است. اینها همه نمونه های واقعی از سختی و عدم تجربه دانشجویان BYU در یک دوره ای این ترم. در عین حال در حالی که شرایط زندگی خواسته بودند آنها را به نگاه به درون با احساس وحشت و نگرانی و ترحم بسیاری از این دانش آموزان تصمیم به بیرون نگاه با عشق و شفقت است. شما می توانید بیش از حد.

برای کمک به کنار آمدن با ترس و عدم اطمینان در اطراف COVID-19 شما متعهد به گسترش مثبت برای 10 روز در یک ردیف ؟

این ترم دانش آموزان در نظر گرفتن اثربخشی سازمانی در BYU ماریوت مدرسه کسب و کار داده شد یک گزینه جدید برای گروه خود پروژه. دانشجو تیم هم می تواند انجام یک سنتی تحقیق مقاله و یا آنها می تواند درخواست دوره مفاهیم به “تفاوت مثبت” در جهان — در هر راه خلاق آنها تصور است. اکثر تیم انتخاب گزینه دوم. با وجود تیم مجبور به قراضه برنامه های اصلی خود را با توجه به COVID-19 محدودیت های بسیاری قابل توجه و نشاط بخشی, پروژه های پدید آمده است.

یک تیم اعمال می شود البته مفاهیم (به عنوان مثال روانی نیازهای نفع اجتماعی, انگیزه احساسی سرایت) به طراحی و ترویج 10 روز مثبت چالش — با توجه به پیشنهادات خود را برای گسترش مثبت در اجتماعی راه دور. آنها همه را دعوت به شرکت:

  • روز 1: ترک یادداشت های چسبنده با پیام بر روی درب یک همسایه دوست و یا اعضای خانواده.
  • روز 2: نوشتن یک قدردانی توجه داشته باشید به یک همکار و مربی و یا یک دوست.
  • روز 3: کسی تماس در گوشی (به معنای واقعی کلمه … با استفاده از صدای خود را) به عقب و ببینید اگر آنها نیاز به چیزی.
  • روز 4: به اشتراک گذاری الهام بخش و نشاط بخشی مواد در رسانه های اجتماعی (به عنوان مثال جان Krasinki را “خبر خوب”).
  • روز 5: ایجاد یک وعده غذایی یا درمان به اشتراک بگذارید.
  • روز 6: پرداخت هزینه برای کسی غذا پشت سر شما در یک درایو از طریق و یا به طور تصادفی Venmo اچ و می گویند: “ناهار من است.”
  • روز 7: مشغول در رسانه های اجتماعی با ساخت یک نوع اظهار نظر در سه مردم پست.
  • روز 8: به اشتراک گذاشتن یک خنده دار الگوی رفتاری و یا شوخی با کسی.
  • روز 9: دریافت و حرکت می کند! یادگیری یک Infinite, رقص, پیاده روی و موج به مردم عبور شما و یا انجام یوگا با دوستان بیش از FaceTime.
  • روز 10: دیگران را تشویق به گسترش مثبت با به اشتراک گذاشتن این ایده ها!

به برخی از این تلاش ها ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت در میان یک بحران جهانی; نتایج رسید.

به دانش آموزان آموخته است که مردم اشتیاق مثبت در طول این زمان از انزوای اجتماعی. آنها شاهد چه اقدامات می تواند شروع مثبت واکنش های زنجیره ای. آنها آموخته اهمیت و مزایای بیرون دنبال زمانی که غرایز طبیعی خود (و اجتماعی-فاصله دستورالعمل) در حال طراحی تمرکز خود را به سمت داخل. دانش آموزان با تجربه دست اول حقیقت در پشت این گفته منسوب به رالف والدو امرسون: “این یکی از زیبا ترین غرامت از زندگی که هیچ انسان می تواند صمیمانه سعی کنید برای کمک به دیگری بدون کمک خود را.”

این مهم درس زندگی ممکن است علم موشک, اما آنها هستند و اجتماعی و علوم رفتاری. برای مثال در سال 2013 محققان به بررسی این که آیا مردم شادتر هستند صرف پول خود را و یا دیگران است. آنها به تحقیق از شرکت کنندگان کوپن تخفیف برای خرید یک کیسه شیرینی با نیمی از شرکت کنندگان دریافت این فرصت را به خرید کیسه شیرینی را برای خود در حالی که نیم دیگر می تواند آن را خرید برای یک کودک بیمار در بیمارستان. شاید جای تعجب نیست که افرادی که خریداری goody bag برای یک کودک بیمار گزارش سطوح بالاتری از شادی از کسانی که خرید آن را برای خود. اما این فقط یک تحقیق است. در سال 2018 یک متا آنالیز سنتز اطلاعات از 27 مطالعات تجربی که شامل بیش از 4000 شرکت کنندگان پژوهش. آنها دریافتند که به طور متوسط انجام نوع اعمال دیگران افزایش رفاه رضایت از زندگی و شادی. علاوه بر این به دنبال بیرون و گسترش مثبت مسری است. جریان دیگری از تحقیقات نشان می دهد که پس از مردم شاهد فضیلت رفتار دیگران آنها انگیزه بیشتری به نوع و کمک به دیگران خود را.

گسترش مثبت به این معنا نیست که شما باید برای به حداقل رساندن و یا چشم پوشی از اثرات مخرب COVID-19 و واقعی تراژدی هر دو معیشت و عزیزان از دست داد. به جای تمرکز به بیرون هل می دهد شما را به انجام کار های ساده و کوچک معنی دار چیزهایی که در کنترل شما زمانی که خیلی از زندگی در حال حاضر است.

ساده عمل می کند. نتایج قدرتمند. مسری تلاش.

در حالی که گسترش مثبت نمی سرعت بخشیدن به کشف یک واکسن یا کمک به احیای اقتصاد کلان, پله تا 10 روز مثبت چالش فقط ممکن است کمک به شما در حفظ سالم و چشم انداز مثبت در طول این غیر طبیعی و ناسالم زمان. شما قبول چالش ؟

آیزاک اسمیت یک عضو هیات علمی در BYU دانشکده ماریوت کسب و کار.

کتی وید ارشد رشته طراحی تجربه و مدیریت در BYU ماریوت مدرسه کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de