این آخر هفته پیت Buttigieg گفت: حامیان که او یک نامزد مناسب برای رئیس جمهور “در قدرت از دید ما” و “ضرورت اعتقادات ما.” از جمله شعارهای متناسب با صورت چسبیده به یک اسطوره آفرینش در مورد مبارزات انتخاباتی خود که Buttigieg ترویج شده است از اوایل سال 2019.

جمعبندی جان کلام که اسطوره Buttigieg شروع این سال با ایستادن در تخته سفید و نگاه کردن به دوربین در حالی که او صحبت کردن در مورد پیدایش اجرا خود را برای ریاست جمهوری. “ما راه اندازی به عنوان یک اکتشافی کمیته حتی یک سال پیش با چند داوطلبان صفر دلار در بانک” او گفت:—و “بدون ثروت شخصی از یک میلیونر و یا میلیاردر.”

و Buttigieg ارائه اطمینان به کسانی که نگران پول بزرگ در سیاست گفت: “آنچه که ما ساخته شده است در سال 2019 ما قادر به قرار دادن با هم و بدون هر گونه کمک از دولت فدرال لابی و یا از سوخت فسیلی مدیران و نه یک دلار از شرکت PACs.” اما به عنوان آلدوس هاکسلی نوشت: در مقدمه به رمان کلاسیک dystopian فن سالاری شجاع دنیای جدید “بزرگترین پیروزی تبلیغاتی” در حال انجام با حفظ “سکوت در مورد حقیقت است.”

Buttigieg باقی مانده است سکوت در مورد آنچه ساخته صعود از مبارزات انتخاباتی خود ممکن است—اوایل عمده و ادامه حمایت از بسیار غنی مردم ادغام با قدرتمند و مخرب منافع شرکت های بزرگ—امکان پیت برای امریکا کمپین برای دریافت زمین و به دست آوردن ارتفاع. Buttigieg افزایش رو بود توسط موشک سوخت از بودجه از—و پیوند با—ثروتمند شرکت اپراتور که همراه چک های بزرگ از دیگر اهدا کنندگان و ارائه استقرار مهر تایید است که طنین انداز با رسانه های جریان اصلی.

استادانه چرخش از Buttigieg دستگاه و بزرگ, رسانه های اعتیاد به مواد مخدره در مورد او پنهان اهمیت عمیق خود را به جیب حامیان. اطلاعات کلیدی در مورد این روابط به ندرت بدست به رسانه های اکو مجلسی. در عین حال گاه به گاه گزارش های ارائه شده از یک پنجره به این پول برای حمایت از Buttigieg که او مشتاق به ترک يکديگر اعلام کردند.

Buttigieg ممکن است خود را آغاز مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری یک سال پیش “با چند داوطلب” و “صفر دلار در بانک” — اما آن را طولانی نیست قبل از اینکه مقدار زیادی از میلیونرها و میلیاردرهای flocked به بازگشت او با پول خود را و انبوهی از چک از همکاران ثروتمند.

“پیت Buttigieg تنها بالا 2020 دموکرات گرفتن پول از لابی” HuffPost گزارش شده در ماه آوریل است. “Buttigieg کمپین گفت: کمک های مالی نمی خواهد نفوذ خود را در مواضع سیاست و اشاره او نیست و گرفتن کمک های مالی از شرکت های بزرگ PACs یا سوخت های فسیلی منافع است.” بعد Center for Public Integrity توضیح داد: در اواسط تابستان Buttigieg “معکوس موضع خود و پرداخت بیش از $30,000 از فدرال لابی. . . . اما Buttigieg است با اینحال ادامه داد: تکیه بر ثروتمند و به خوبی متصل شده ‘bundlers’ برای کمک به او را جمع آوری پول — و به اثر بزرگ جمع آوری پول بیشتری از دیر تر از بسیاری از دیگر 2020 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان تابستان آغاز شد Buttigieg ستاره شد صعودی در وال استریت. وجود دارد نیویورک تایمز گزارش “اهدا کنندگان swooning بیش از آقای Buttigieg به اندازه کافی برای باز کردن کیف پول خود را و بسته بندی شبکه ها برای او است.”

در اکتبر تحت عنوان “پیت Buttigieg طول می کشد سرب به عنوان کسب و کار بزرگ نامزد در سال 2020 زمینه” مجله فورچون گزارش شده است که “وقتی که می آید به باز کردن قلب (و کیف پول) از رهبران کسب و کار در سراسر امریکا Buttigieg درخشان است.”

آن را اواسط ماه اکتبر زمانی که Buttigieg در دفاع از خود اتکا بزرگ اهدا کنندگان با به یاد ماندنی نظر: “ما در حال رفتن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با جیب.” اما به عنوان رویاهای مشترک اشاره کرد “منتقدان اشاره کرد که (برنی) ساندرز و (الیزابت) وارن بالا جمع آوری اعانه دموکراتیک اولیه بالا بردن $46 میلیون و 35 میلیون عمدتا از طریق کمک کوچک.”

در اوایل ماه نوامبر به واشنگتن پست گزارش داد که “وال استریت اهداکنندگان جدید نامزد مورد علاقه در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری در زمینه: Pete Buttigieg. . . . Buttigieg آگهی های رقبای خود را در جمع آوری سهم از اوراق بهادار و سرمایه گذاری صنعت کشیدن در $935,000 از طریق سه چهارم از این سال با توجه به آمار و ارقام از مرکز سیاست پاسخگو.”

در آن Buttigieg بود گردن و گردن با سناتور جو بایدن برای سخاوتمندانه از میلیاردرهای. در ماه دسامبر فوربس مستند که “40 میلیاردرهای و همسران خود را اهدا به پیت Buttigieg ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی با توجه به تجزیه و تحلیل فدرال انتخابات براده ساخت South Bend, ایندیانا, شهردار یک مورد علاقه در میان امریکا و ثروتمندترین مردم است.”

طرح Buttigieg بالا غلتک جمع آوری کمک استراتژی به تمرکز واضح تر در اواسط ماه دسامبر هنگامی که مبارزات انتخاباتی خود را منتشر کرد نام حدود 150 ثروت متصل هواداران که تا به حال هر “مطرح شده حداقل $25,000 برای ما مبارزه است.” در همان زمان نیوزویک گزارش “نا امید توییتر دنبال درخواست پول خود را به عقب از Buttigieg تحت #RefundPete برچسب. برخی می گویند که آنها در حال نا امید با گرفتن کمکهای مالی برخی می گویند آنها نا امید شده توسط مشاوره کار برخی می گویند که آنها احساس ‘فریب خورده’ با رفتار خود و اهدا پیش از آن در مبارزات انتخاباتی خود.”

اثربخشی Buttigieg کمپین اسطوره آفرینش به زودی سنجیده با مجموع رای. در حال اجرا برای رئیس جمهور در دوران حکومت معدودی از ثروتمندان پیت Buttigieg انتخاب کرده است به عنوان یک آنتی تز برنی ساندرز (که من به طور فعال با پشتیبانی) شبیه بی شماری از سیاستمداران خیلی مشتاق به گرفتن پول از ثروتمندان که معلوم نیست در صورتی که هر گونه اولویت بالاتر از تلاش برای پیروزی در انتخابات بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im