جرم سیاهی خود: اجازه لکه شروع

ahmaud_new_big_ccelebritiesahmaud-arbery

تصویر پلیس’ زودتر آزار و اذیت Arbery

آشکار داستان مرگ و زندگی از Ahmaud Arbery به قتل در گرجستان به جرم دویدن در حالی که سیاه و سفید می شود غمگین و زشتتر شکلگیری به تصویری از یک جوان سیاه که طولانی تحمل آزار و اذیت توسط دو اوباش و پلیس قبل از تبدیل شدن به قربانی از چه خانواده اش تماس “یک مجازات.” در روز پنج شنبه, گرجستان, اجرای قانون بازداشت یک مرد سوم ویلیام “Roddie” برایان جونیور, 50, اتهام قتل جنایت & جنایی تلاش برای مرتکب حبس نادرست. برایان ثبت تصویری که پس از آن گسترش رسانه های اجتماعی چند ماه بعد منجر به دستگیری پدر و پسر گرگ و تراویس McMichael به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. برایان ثبت McMichaels وسیله Arbery در کامیون خود را به عنوان او به دنبال در وسیله نقلیه خود را; این فیلم نشان می دهد Arbery سعی کنید به اجرا در اطراف کامیون مواجه شود توسط یک مرد با یک تفنگ ساچمهای و سقوط به خیابان از سه انفجار. جدید حکم دستگیری به اتهام Bryan “آیا تلاش برای محدود و بازداشت” Arbery با وسیله نقلیه خود را تایید قبلا گزارش می دهد که هر سه نفر در “تعقیب” از Arbery و برایان نیز تلاش برای جلوگیری از او را به مرد هوشیار – آنها فکر می کردند او یک سارق است. برایان وکیل اصرار برایان “است و نه در حال حاضر و هرگز بیش از یک شاهد تیراندازی” اما Arbery وکلای خانواده استدلال کرده بود “دخالت خود را در قتل…واضح بود به ما.”

بنابراین به نظر می رسد دخالت بسیاری دیگر از شخصیت های سایه دار در سرب تا Arbery را به رویارویی نهایی. در یک اپل-نه-سقوط-دور-از-روی-درخت لحظه لیندسی McMichael و خواهر و دختر تراویس و گرگ McMichael ارسال شده وحشتناک یک جایزه ورزشی تصویر از Arbery بدن مرده در Snapchat -“زندگی بیشتر سرگرم کننده هنگامی که شما در لحظه زندگی می کنند” – چرا که او “فقط یک فن بزرگ از true crime.” همچنین معلوم گرگ McMichael یک پلیس سابق و محقق برای D. A. که مجوز خود را برای عدم به نگه دارید تا با آموزش درگیر شد در اوایل تعقیب Arbery. او یکی حرکت در یک گردان-درب سناریو از کج پلیس و دادستان – رئیس پلیس و سه افسران فقط تحت تعقیب در دروغ اتهام مواد مخدر – در بسیاری از اغلب نژادپرستانه رسوایی که دولت های رای گیری در آثار خواستار انحلال اداره پلیس و ادغام آن با کشور کلانتر ، پس از Arbery قتل همان اداره پلیس نیز شروع به انتشار گزارش Arbery را چند پیش از آن اجرا فهم با آنها از جمله 2018 اتهام او shoplifted تلویزیون از یک وال مارت هر چند او تولید رسید. “ما قبل از این که آیا آن Tamir برنج یا Trayvon مارتین گفت:” بنیامین Crump یک وکیل برای Arbery پدر. “هنگامی که آنها ما را بکشند و فرزندان آنها و سپس سعی کنید برای ترور شخصیت خود را.”

ترین دیوانه کننده نمونه از آزار و اذیت در آمد به تازگی ظاهر 2017 تصویری به دست آمده توسط گاردین پس از آزادی درخواست اطلاعات نشان Glynn شهرستان پلیس hounding Arbery به جرم نشستن در ماشین خود را در یک پارک یک روز صبح. برخورد اول گزارش شده توسط The Atlanta Journal-Constitution آغاز می شود به عنوان officerMichael Kanago می کشد تا پشت Arbery را به ماشین پارک شده و می پرسد که چرا او وجود دارد; Arbery می گوید آن را یک روز مرخصی از کار در یک خودرو و او را رپ و “تلاش برای ایرانیان.” Kanago می پرسد برای I. D. جستجوهای او برای سلاح می یابد ، Arbery تحریک شده جرات نداره به این پرسش که “چرا شما با من ؟ شما باعث ناراحتی من برای هیچ چیز….در پارک chillin’ که جرم است؟” بیش از حد uppity: Kanago بیشتر عصبانی. او می گوید: پارک “شناخته شده برای مبارزه با مواد مخدر فعالیت” و “نگه داشتن دست خود را از جیب شما!” و خواستار دوم پلیس که roars در, خود را می کشد تیزر فریاد می زند “است. هشدار پایین!”, تلاش می کند به تلآویو Arbery اطاعت بر روی زانو های خود را, اما آن کار نمی کند. در گزارش پلیس Kanago می گوید: عصبانی شخص سیاه و سفید کردم “بی تاب” و “متلاطم” و هالک-مانند “من مشاهده رگهای ظاهر از قفسه سینه خود را ساخته شده است که من احساس می کنم که او در حال تبدیل شدن به خشم و ممکن است به نوبه خود از لحاظ فیزیکی و خشونت آمیز نسبت به من. اکثر poignantly, Arbery نگه می دارد تلاش برای توضیح سیاه و سفید خود را با حضور در جهان خود را: “من یک روز در هفته است. یک روز…من دوست دارم به رپ به سهولت ذهن من است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی Arbery وکیل خانواده لی مریت گفت: صحنه ترسناک اثبات این بچه ها هرگز اجازه دهید او را در ارائه “یک نگاه اجمالی به نوع نظارت (Ahmaud) رو” هر دو از محلی پلیس و لباس شخصی دارای: “دلیل Ahmaud Arbery بود کشته شد و به همین دلیل او متوقف شد که در پارک. این جرم از سیاهی خود را.” او نیز شتاب گیری روند رشد بیش از حد آشنا عملکرد نژادپرستانه پلیس riling تا افکار عمومی در برابر قربانیان خود را. “اینجا جایی است که آنها می خواهند توجه می شود اما ما می رویم به بازی که بازی” او گفت:. “به عنوان رسانه ای آغاز می شود برای به تصویر کشیدن ما برادر مقتول به عنوان یک ‘جنایتکار’ درک کنند که ‘جنایتکار’ جدید n***** و در اکثر گرسنه سیستم عدالت کیفری در جهان, تاریخچه آنها می توانند تقریبا هر یک از برادران و خواهران ما قتل آنها برچسب آنها را جنایتکار و پس از آن نتیجه گرفت زندگی خود را مهم نیست.” و آن در می رود. در میسوری Marvia خاکستری 68 ساله (سیاه و سفید) فقط طرح دعوی در دادگاه در برابر چهار (سفید) پلیس پس از یک ویدئو نشان داد آنها را پرتاب به طبقه بتن به شدت مجروح شدن و دستگیری او و پسر بالغ درک بیش از یک ادعای نادرست آنها می خواهم به سرقت رفته یک تلویزیون در باشگاه سام; به عنوان پلیس او را ضرب و شتم او فکر, “این است که راه درک است برای رفتن.” در فلوریدا, ریچارد Demsick یک 34-سال (سفید) سابق کشیش بدبختانه روایت با یک زیرچشمی نگاه کردن در امتیاز. یکی از هزاران نفر که پیوست #Irunwithahmaud به افتخار Arbery او زد او 2.23 مایل shirtless بازی بیس بال درپوش عقب حمل تلویزیون بر روی شانه های او “مانند برخی از قسمت ‘پلیس.'” کل راه او فکر کرد که: “کسی را برای رفتن به توقف من در حال حاضر برای اطمینان حاصل کنید. چون اگر نه چه مشکلی با Ahmaud?” او با خیال راحت وارد شد. چند نفر لبخند زد و دست تکان داد در او.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ahmaud_new_protest_stephen_morton_ap_ixb
در اعتراض به قتل است. عکس های استفان مورتون/AP

ahmaud_new_mom_getty_5ihl4rzlxbbpdaq56qh

Arbery را عزادار مادر واندا در اعتراض. گتی تصویر

aumaud_marvia_knees_5ec30fefaa4fb.image.

Marvia خاکستری: “چه میکنی؟”

ahmaud_justice_9825476.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im