روز همه چیز تغییر: یوتا coronavirus داستان

سالت لیک سیتی — استیو Starks’ تلفن همراه زنگ زد در اوایل صبح در مارس 11.

مدیر عامل لری H. Miller گروه از شرکت ها که شامل یوتا جاز بود که با بهره گیری از شکستن بهار در جنوب یوتا با همسر و فرزندان خود را با داشتن لغو سفر به دیزنی لند به عنوان اخبار بیشتر در مورد این رمان coronavirus شروع به بیرون آمدن از کالیفرنیا.

در خط دنیس لیندزی معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال عملیات برای جاز گفتن او همه ستاره مرکز رودی Gobert تا به حال تب و علائم شبه آنفولانزا. این تیم تا به حال Gobert تست شده برای آنفولانزا. نتایج منفی بودند.

Starks و لیندزی باقی ماند در طول روز به عنوان جاز آماده به بازی بازی های Oklahoma City Thunder در جاده ها است. این 41-23, جاز, شدند آینده, کردن از دست دادن خانه به حاکم NBA قهرمان تورنتو رپتورز دو شب قبل از و نیاز به یک برنده بیش از رعد و برق برای حفظ جایگاه چهارم در جدول رده بندی کنفرانس غرب.

هر چند شانس 27 ساله Gobert داشتن coronavirus باریک به نظر می رسید این تیم می خواستم به دقت و توجه.

مقامات ترک دادگاه قبل از NBA بسکتبال بازی بین Oklahoma City Thunder و یوتا جاز به تعویق افتاد در شهر اوکلاهما چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است.
برایان تری را Oklahoman

حدود 20 دقیقه قبل از tipoff در شهر اوکلاهما Starks’ تلفن زنگ زد دوباره با این خبر که خواهد همه چیز را تغییر دهید: Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19. Starks بلافاصله به نام NBA کمیسر آدم نقره ای. جاز بودند راه رفتن بر روی دادگاه.

“این لحظه ای که من به دنبال در تلویزیون دانستن آنچه که در انتظار آنها برای انصراف از بازی در هر لحظه که دانستن آدم و نقره لیگ شد صحبت کردن در مورد آن و در نهایت کلمه رو به مقامات و تیم فرستاده شدند و پشت به در اتاق قفل” Starks گفت.

NBA فصل بود به یکباره متوقف شد.

“این بود که برخی از سورئال ترین لحظات زندگی حرفه ای من و واقعا تبدیل به یک سوئیچ نقطه برای کشور است. چون NBA سرعت عمل دیگر لیگ به دنبال پس از آن” Starks گفت.

“من فکر می کنم آن را مطرح آگاهی برای همه در سراسر کشور است که این فقط یک چالش است که قرار بود به خارج از کشور, اما این در اینجا بود که هر کسی می تواند آن را دریافت کند.”

ایتالیا به تازگی قرار داده شده در کل کشور 60 میلیون نفر — تحت قرنطینه به بلانت COVID-19. کره جنوبی شد و با عصبانیت در تلاش برای مهار این ویروس با جدا کردن هزاران نفر از افراد آلوده به بسیاری از آنها متعلق به همان کلیسا است.

موارد در ایالات متحده شماره حدود 1200 با 38 مرگ و میر. سیاتل و نیویورک سیتی در حال ظهور بودند نقاط داغ. در اواسط ماه مارس به واشنگتن بيشترين تعداد موارد تایید شده در کشور تا زمانی که در حال پیشی گرفتن از نیویورک. هر دوی آنها در حال حاضر تحت متحده اضطراری.

ضمن طرفداران ورزش بودند روز دور از پر کردن براکت به صورت مارس جنون و بهار آموزش بیس بال بود در نوسان کامل است.

در یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت تا به حال اعلام وضعیت اضطراری در مارس 6, فقط ساعت قبل از وزارت بهداشت و درمان تایید کرد که سابق مسافر در گرند شاهزاده خانم کروز کشتی برای اولین بار بود Utahn به قرارداد COVID-19. در مارس 11, سه نفر آلوده شدند در دولت است.

و برای یک هفته قبل از آن Utahns بودند انباشت کاغذ توالت بطری آب و مواد غذایی به عنوان اگر ویروس یک فاجعه طبیعی حتی به عنوان مقامات دولتی دلسرد وحشت خرید.

Cecilia Ochoa walks out of the Lehi Costco pushing a cart with water, toilet tissue and other items on Tuesday, March 3, 2020. Shoppers are being told that they can only buy up to five cases of water and up to three cases of toilet tissue from that store, as they prepare themselves during the coronavirus scare.
سیسیلیا اوچوا پیاده روی در خارج از لحی Costco هل دادن یک سبد خرید با آب و دستمال توالت و دیگر موارد در سه شنبه, 3 مارس سال 2020 است. خریداران گفته است که آنها فقط می تواند خرید به پنج مورد از آب و به سه مورد از دستمال توالت از آن ذخیره آنها به عنوان آماده سازی خود را در طول coronavirus را بترساند.
اسکات G Winterton, Deseret News

کنفرانس عمومی از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران — که کلیسا رئیس جمهور راسل M. Nelson قول داده بود شش ماه پیش از آن نه تنها به یاد ماندنی اما فراموش نشدنی بود فقط هفته دور. آن را به طور معمول به ارمغان می آورد هزاران نفر از بازدید کنندگان از سراسر جهان به آن شهر سالت لیک ستاد. اما جهانی کلیسا با هزاران نفر از مبلغان در سراسر جهان در حال حاضر به حالت تعلیق کسب و کار و مبلغ سفر به شش کشور نگه داشته و مبلغان جدا شده در آپارتمان خود در کره جنوبی و دیگر COVID-19 نقاط داغ.

Gobert مثبت تست رو یک واکنش زنجیره ای. NBA تعطیل و تمرکز دولت و ملت معطوف به مبارزه با باطل ویروس آغاز شده است که دور در باز هوا بازار در ووهان چین.

“که تبدیل به واقعی برای همه. آگاهی عمومی است که تقریبا همیشه رانده شده توسط نمادها و شد نماد قدرتمند. قطعا همه ما شروع به درک این بود که متفاوت از ما درک آن را به” گفت: سابق یوتا رژیم صهیونیستی است. مایک لیویت.

این کشف از زندگی Utahns یک بار می دانستند شروع به سرعت بخشیدن به.

این بود که اگر این ویروس کشیده loose end در یک توپ از رشته و فقط نگه داشته کشیدن تا زمانی که آن را در یک شمع بر روی زمین است. و در حال حاضر مهم نیست که چقدر سخت هر کسی که تلاش می کند آن را هرگز نمی تواند rewound به توپ همان.

“من تعجب آنچه که عادی خواهد بود و زمانی که ما وجود دارد” گفت: Rep. بن McAdams, D-یوتا که برنده یک نبرد با COVID-19. او در بیمارستان بستری شد و برای یک هفته قرار داده و اکسیژن است. او یکی از حداقل پنج نفر از اعضای مجلس نمایندگان و یک سناتور که دچار این بیماری است.

یوتا در زمان خود اولین گام عمد این آخر هفته به جامعه باز نسبت به هر چه طبیعی را مانند نگاه در آینده در حالی که هشدار ساکنان برابر شدن گاه به گاه بیش از آنچه Leavitt به نام “حیله گری دشمن.”

‘مه جنگ’

COVID-19 خواهد — و همچنان به دقیق طولانی مدت عوارضی در جامعه است. بیشتر ورزش لیگ مدارس و کلیساها کنوانسیون های کنسرت و تئاتر و یک میزبان از دیگر کسب و کار و فعالیت تعطیل در سر-چرخش جانشینی پس از NBA معلق بازی.

دولت و مقامات محلی به طور ناگهانی به حال به وزن سلامت عمومی در برابر حفظ یوتا اقتصاد پررونق اگر چه آنها ظاهرا نمی دانم دقیقا چقدر خطرناک این ویروس می تواند باشد.

Gov. Gary Herbert speaks during a press conference in the Emergency Operations Center at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, March 12, 2020.
رژیم صهیونیستی. گری هربرت در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز عملیات اضطراری در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در روز شنبه, مارس 12 سال 2020 است.
Spenser انبوه Deseret News

روز هربرت در یک کنفرانس مطبوعاتی با گریم رو رهبران دولت در اورژانس مرکز عملیات در کاپیتول دولت به ممنوعیت تجمع جمعی از بیش از 100 دو گروه از دانش آموزان کلاس چهارم در زمینه سفر ظ طریق اتاق یک ساعت زودتر. روز بعد فرماندار به نام خاموش ،

پس از مردم صرف دسامبر تا فوریه در تلاش برای درک آنچه همه گیر به معنی گام بعدی بود برای کشف کردن آنچه نقش هر کس در برخورد با آن Leavitt گفت. آن را مانند یک زلزله یا یک توفان برف که طرح اضطراری در محل هستند در سطوح مختلف دولت است.

“با یک بیماری همه گیر وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد که کار آن است که برای انجام چه. وجود دارد یک نوع بزرگ مرتب سازی رخ داده است که در ماه مارس زمانی که ما تا به حال برای آشتی دادن این واقعیت است که این یک نوع متفاوت از فاجعه تر از ما همیشه قبل از تجربه” گفت: Leavitt توسعه یافته که فدرال همه گیر طرح پاسخ در حالی که خدمت به عنوان بهداشت و خدمات انسانی وزیر بیش از یک دهه پیش.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox دولت coronavirus نقطه مرد توصیف آن به عنوان “مه جنگ” به عنوان دولت سعی کرد تا سطح شیب دار برای این بیماری همه گیر. رهبران تا به حال به تصمیم گیری های مهم با کمی اطلاعات و دسترسی به منابع برای انجام آن تصمیم گیری.

از همان ابتدا مقامات می دانستند که تست خواهد بود انتقادی به کاهش گسترش اما در مواجهه با کمبود ماشین آلات تست و وسیله ای برای اجرای این آزمون و همچنین بینی سواب و تجهیزات حفاظت شخصی.

“چیزی که باید شش ماه بود و ما فقط روز و ساعت به ساعت احساس مانند روز. ما فقط تلاش ممکن است هر منبع و هر گزینه ممکن برای به دست آوردن چیزهایی که ما می دانستیم که ما نیاز به کشف کردن که در آن این بیماری بود و چگونه به سرعت آن پخش شد” کاکس گفت.

در ابتدا دولت تنها تا به حال چهار نفر تیم دیوانه وار کار در اولویت های آن, اما این گسترش به صدها و بسیاری از کار بر روی مسائل خاص است که اکثر مردم هرگز از فکر می کنم او گفت:.

در یک نقطه یوتا به حال کمتر از یک هفته از عرضه سواب که به شدت تحت تاثیر قرار مقدار تست که می تواند انجام شود به طوری که coronavirus تیم پاسخ قرار دادن یک تماس در رسانه های اجتماعی.

“ما مردم را از ایمیل با ما در مورد عمو پسر عموی خود که می داند کسی شاید برخی از در چین است و ما در حال اجرا پایین هر منجر شود و ما در حال شکست” کاکس گفت.

در نهایت بن هارت یافت مشروع منجر به 100,000 سواب در شیکاگو است. مانند بسیاری از دولت های کارگران هارت معاون فرماندار از توسعه اقتصادی شروع به پریدن کرد در به انجام هر آنچه مورد نیاز بود. در این مورد تهیه سخت به پیدا کردن منابع.

هر چند قیمت برای سواب 10 برابر هنجار وجود دارد بدون تردید به پرداخت هزینه برای آنها را تحت شرایط کاکس گفت. تامین کننده تا به حال برای قرار دادن سواب در یک کامیون به دلیل وجود دارد هیچ پرواز به آنها را به ایالت یوتا است. دولت حتی پرواز کسی به وایومینگ برای دیدار با تحویل کامیون برای اطمینان از کالا را در هیئت مدیره.

“کسانی که این نوع از چیزهایی که اتفاق می افتد در حال حاضر و تا به حال اتفاق می افتد” کاکس گفت. “خدا را شکر ما سواب دلیل آن را مجموعه ما دو هفته اگر ما نبود.”

The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints’ Conference Center in Salt Lake City is devoid of conferencegoers before the start of the 190th Annual General Conference on Saturday, April 4, 2020. Due to the spread of COVID-19, the conference is being broadcast without church members in attendance.
کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران مرکز کنفرانس در شهر سالت لیک خالی از conferencegoers قبل از شروع 190th سالانه کنفرانس عمومی در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. با توجه به گسترش COVID-19 کنفرانس در حال پخش بدون اعضای کلیسا در حضور.
Spenser انبوه Deseret News

پیشتر در روز است که جاز بزرگ مرد آزمایش مثبت کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران نقل مکان کرد آن مه کنفرانس عمومی است که به ارمغان می آورد هزاران نفر از بازدید کنندگان از سراسر جهان به Salt Lake City, مجازی جمع آوری است. کلیسای معلق یکشنبه جلسات در سراسر جهان یک روز بعد و پس از آغاز روند بازگشت هزاران نفر از مبلغان خدمت در خارج از کشور و بازگشت به ایالات متحده و یا کشورهای خود را.

در روزهای یکشنبه بسیاری از اعضای یوتا دین غالب در حال حاضر اداره سوگندی در خانه های خود به جای در meetinghouses که ممکن است ادامه, برای برخی از زمان. رهبران دولت می گویند کلیساها و ورزشی و سالن های کنسرت نمی بازگشایی تا نزدیکی پایان دوره بهبود.

که دولت بسته مدارس و کلیسا لغو شد قبل از coronavirus در حال گسترش در ایالت یوتا مانند آن را تا به حال در ایالات نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا زندگی را نجات داد کاکس گفت.

مدرسه بسته شدن اجباری معلمان به کار از خانه و استفاده از یک آرایه وسیعی از فناوری به منظور تسهیل یادگیری و نگه داشتن در تماس با دانش آموزان خود را که برخی از آنها برای همه نیست که علاقه مند به مدرسه دیگر. سالمندان خود را به حال, نهایی ماه از فعالیت های فوق yanked از زیر آنها و در حال تلاش برای کشف کردن راه برای برگزاری مراسم فارغ التحصیلی بدون گردهمایی دانش آموزان ، والدین و معلمان است.

کالج ها و دانشگاه ها نقل مکان کرد و تمام کلاس های آنلاین بوت دانش آموزان از پردیس مسکن و لغو و یا تاخیر در فارغ التحصیلی است.

مقامات دولتی ممنوع ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و توقیف های شخصی-مراقبت از مغازه ها.

بیمارستان ها قرار عروق کرونر جراحی و دکتر قرار ملاقات به آماده شدن برای یک ممکن است هجوم coronavirus بیماران. ساکنان می خواستم به می دانم که چگونه و در کجا برای دریافت تست شده برای این بیماری در میان قحط و غلا از کیت های آزمایش به عنوان به خوبی به عنوان PPE برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

Utahns رفت از نمی دانستند که چگونه ترس از coronavirus به حال تا حد زیادی منزوی در خانه های خود. و اعضای رسانه ها از جمله Deseret News پاک از اتاق های خبر به کار از راه دور و گزارش با استفاده از بهترین شیوه های اجتماعی فاصله مقایسه یادداشت ها با روزنامه نگاران در سراسر کشور است.

و سپس زلزله,آمار, پرتاب پاسخ به همه گیر به هرج و مرج بیشتر.

به 5.7 قدر زلزله لرزاند, Wasatch مقابل باعث میلیون ها دلار خسارت به ساختمان ها از جمله مدارس و خانه های. خوشبختانه چند اگر هر گونه Utahns — مدارس نیست در جلسه — در مجروح شدند ، اما آن را نامطلوب بود به اندازه کافی به مردم شروع به فکر کردن در مورد “یکی از بزرگ شدن” یک بار دیگر ضربه زدن به فروشگاه در droves به بار بر روی کاغذ توالت و آب بطری.

A firefighter arrives on scene where debris fell off a building at 400 South and 500 West in Salt Lake City after a 5.7 magnitude earthquake centered in Magna hit early on Wednesday, March 18, 2020.
یک آتش نشان وارد در صحنه ای که باقی مانده به سقوط کردن یک ساختمان در 400 جنوبی و 500 غرب در سالت لیک سیتی پس از 5.7 ریشتری زلزله محور در مگنا آمار اولیه در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.
Spenser انبوه Deseret News

چهار روز بعد در مارس 22, وزارت بهداشت و درمان گزارش یوتا اولین COVID-19 مرگ است.

رابرت رز 79 و همسر خود را از 55 سال کانی کرده بود به تازگی از سفر بازگشته پایین رودخانه می سی سی پی.

کانی گل رز برای اولین بار مریض شدم در مارس 17 و بلافاصله نگران شوهرش بود که مسائل را با ریه های خود پس از یک زن و شوهر از حملات با پنومونی یک دهه قبل است. رابرت رز آمد پایین با علائم و دو روز بعد در روز پنج شنبه و رفت به Lakeview بیمارستان روز بعد قبل از عبور دور است که صبح روز یکشنبه.

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که او اگر قرارداد عفونت در رودخانه سفر یا بازگشت پرواز به شهر سالت لیک و یا پس از زن و شوهر به خانه بود.

ماندن در منزل

هربرت کشیده و با هم برخی از بهترین ذهن در سراسر همه بخش ها در دولت به منظور توسعه یوتا منجر با هم برنامه ریزی برای آب و هوا و تسخیر ویرانگر بهداشت عمومی و اقتصادی اثرات مرگبار بیماری همه گیر.

هر چند جمهوری خواهان و دموکرات ها در سطح ایالتی و محلی می گویند که آنها را به خوبی با هم کار آنها نیست همیشه موافق در بهترین مسیر رو به جلو است. نیز وجود دارد اشتباه مانند دولت صرف $800,000 در بحث داروهای ضد مالاریا — هیدروکسی کلروکین و کلروکين — تبلیغ اما ثابت شده برای درمان COVID-19. (دولت در نهایت دریافت بازپرداخت را انجام دهید.)

کاکس با ابراز تاسف از عدم دادن کسی به نفع شک برای اشتباهات در برخورد با این بیماری همه گیر.

“فقط دانستن که شما در حال حرکت در آن با سرعت و شما در حال انجام چیزی شبیه به این, شما در حال رفتن به گرفتن برخی از شانس و گاهی اوقات آن پرداخت خواهد شد و گاهی اوقات آنها نمی,” او گفت:.

به عنوان یکی دولت یکی پس از دیگری صادر stay-در-خانه سفارشات و با وجود تقاضا برای یوتا به دنبال کت و شلوار فرماندار مقاومت است. در مارس 27, هربرت اعلام کرد یک دو هفته ای “ایمن ماندن, اقامت خانه” بخشنامه که او بعد از تمدید آوریل 1. سالت لیک سیتی و چند شهرستان از جمله دریاچه نمک و نشست — اوایل نقطه داغ — در زمان فرماندار بخشنامه یک گام به جلو با سختگیرانه تر stay-at-home سفارشات.

همه که به نظر می رسد مانند یک عمر پیش به عنوان Utahns بیش از دو ماه گذشته را در خانه درس بچه های خود را نگران بیش از بودجه خانواده آموخته به حرکت زوم یا Google Hangouts و تبدیل آشپزخانه خود را به دفاتر ارائه شده آنها هنوز هم شغل.

از اواخر ماه فوریه در مورد 125,000 Utahns یا 8 درصد از نیروی کار شده اند furloughed یا گذاشته است.

هر چند او انتظار دارد که بیشتر کار جدایی ناتالی Gochnour نمک دریاچه مجلسی اقتصاددان گفت: آن را سخت به تصور کنید که همه چیز بدتر شدن است.

“در 42 روز یوتا محو تقریبا تمام کارهایی که ملت ما-پیشرو در اقتصاد ایجاد شده در سه سال گذشته است. بیشتر کار ضرر و زیان به دنبال خواهد داشت اما من انتظار مارس سال 2020 خواهد بود highpoint برای زیان کار با هر یک ماه پس از آن کاهش تدریجی پایین” گفت: Gochnour an associate dean در دانشگاه یوتا مدرسه کسب و کار.

پس یک راه اندازی فدرال چک برنامه حفاظت از قریب برخی $3.6 میلیارد دلار کمک اضطراری به بیش از 21,000 یوتا کسب و کار. یکی دیگر از 18,000 مانده بودند در صف اما امیدواریم که برای دریافت پول در دور دوم کمک های مالی به نگه داشتن افراد شاغل.

A sign alerts visitors that Arches National Park outside of Moab is closed due to the coronavirus pandemic on Sunday, April 19, 2020.
یک علامت هشدار است که بازدید کننده های قوس پارک ملی در خارج از موآب است بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

یوتا نزدیک به 10 میلیارد دلار در صنعت گردشگری — که زنده می ماند بر مردم رفتن اماکن رنج می برند بیش از هر بخش دیگر از دست دادن حدود 26 میلیون نفر در روز بازدید کننده در هزینه با توجه به دولت از گردشگری و فیلم.

“تحقیقات ما نشان می دهد که پوشش نقره است که Utahns را انتخاب کنید به مزه تر از یوتا گفت:” ویکی وارلا مدیر عامل.

دولت منظره شگفتی در مکان هایی مانند توانا پنج پارک های ملی خواهد شد یک بار دیگر بر روی صفحه نمایش برای همه برای دیدن.

“به عنوان یوتا حرکت با دقت به ثبات فاز ما بهبود اقتصادی همه ما باید تمدید فرصت به خوبی نشان می دهد نظارت — هر یک از دیگر و فیزیکی ما ایمنی و از زمین ما و جوامع” وارلا گفت. “COVID نمی تواند دور است که مادر طبیعت بازی مورد علاقه در ایالت یوتا است.”

‘موعظه امید”

از طریق تمام دل تنگی پیدا کرده اند راه هایی برای بلند کردن هر یک از دیگر از شرکت های بزرگ کمک های مالی مورد نیاز بیمارستان تامین به pop-up concerts در مقابل چمن — با مناسب اجتماعی فاصله. متخصصان پزشکی از یوتا قرار داده و خود در خط مقدم جبهه غرق در شهر نیویورک بیمارستان.

Nada Stevenson reacts to a roll of toilet paper, a gift, she received from a paradegoers who stopped in front of her home during her 100th birthday celebration in Orem on Saturday, March 28, 2020. “Hopefully it’ll last till she dies,” Tami Stevenson, Nada’s daughter, who is holding the roll for her, joked. “I thought nobody can come ’cause of the quarantine, but they found a way to do it. It was very interesting,” Nada Stevenson said. “I’m very blessed with my family.”
ندا استیونسون واکنش نشان می دهد به رول کاغذ توالت هدیه او را از paradegoer که متوقف شده در مقابل خانه اش در طول 100 جشن تولد در اورم در روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است. “امیدوارم آن را آخرین تا او می میرد” تامی استیونسون, ندا دختر که برگزاری رول برای او به شوخی. “من فکر می کردم هیچ کس می آمد چون از قرنطینه اما آنها در بر داشت یک راه برای انجام آن است. خیلی جالب بود” ندا استیونسون گفت. “من بسیار خوش شانس با خانواده من است.”
پیچک Ceballo, Deseret News

دکتر Dixie هریس مهم مراقبت و ریوی پزشک در Intermountain Healthcare, درمان ده ها تن از بيماران بستری با COVID-19 در شیفت شب در Northwell بهداشت Southside بیمارستان در لانگ آیلند برای دو هفته.

“این یک بازی بسیار, تنها, بیماری,” او گفت:.

چرا که خانواده ها اجازه نداشتند به بازدید از آنها خواسته کارکنان بیمارستان به نگه داشتن یک اپل به گوش بیمار حتی کسانی که تسکین یافته به طوری که آنها می تواند به عنوان خوانده شده و یا آواز خواندن به عزیزان خود را برای ساعت.

هریس گفت: هنگامی که او صحبت به بیمارانی که بیدار بودند او را همیشه نگه داشتن دست خود را به ارائه برخی از انسان-به-انسان, تماس, حتی اگر او تا به حال در.

“من که در اینجا ادامه خواهد داد و انجام است که به دلیل حتی فقط داشتن کسی دست, شما می توانید بگویید که آنها در حال ترس به این دلیل که آنها فشار دست واقعا تنگ,” او گفت:.

Dr. Dixie Harris, an Intermountain Healthcare pulmonary and critical care physician, spent two weeks caring for COVID-19 patients at Southside Hospital in New York.
دکتر Dixie هریس یک Intermountain Healthcare ریوی و مراقبت های ویژه پزشک دو هفته را صرف مراقبت از COVID-19 بيمار در سوتهسید بیمارستان در نیویورک است.
Intermountain Healthcare

درایو-bys را جایگزین دست دادن و در آغوش گرفتن در ایالت یوتا برای ارسال تبریک تولد, تبریک ازدواج و خانه استقبال مبلغان. جلو پنجره بازدید برای مردم در مراکز مراقبت و نوزادان عادی هستند.

پاسخ پرورش است نادر حس وحدت در عمل و نه فقط در ایالت یوتا اما در سراسر کشور Leavitt گفت.

روز دوم سنت رهبران تایید 110 COVID-19 کمک های بشردوستانه پروژه های در 57 کشور و کلیسا اسقف’ مبلمان در حال ارائه کالا به بانک های مواد غذایی در سراسر کشور است. اعضای کلیسا در ایالت یوتا در وسط یک پروژه برای دوختن 5 میلیون بالینی سلامت ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. و کلیسا پیوست و با کاتولیک ها و دیگران در یک روز جمعه بعد از روزه و نماز وحدت بخش مردم در سراسر جهان است.

Starks گفت: او را هرگز فراموش نکنید یک عبارت اواخر لری میلر ادا در نشست مدیران شرکت در میان 2007-08 بحران مالی: “همه ما باید برای رفتن به موعظه امید در سراسر شرکت و در جامعه. ما نیاز به موعظه امید است.”

به عنوان مارس می دهد راه را به ممکن است, دولت به نظر می رسد به آرامی از ظهور آن cyber پیله. اما آن را نیز به ارمغان می آورد بیشتر از همان محدودیت — برخی حتی با تاکید بیشتر — اجتماعی مانند فاصله دست شستن و پوشیدن ماسک.

Utahns و باید به دنبال دولت بخشنامه و دستور به ماندن در خانه و نگه داشتن 6 پا از هم جدا عمومی برای کمک به “صاف منحنی” و آهسته گسترش COVID-19 مقامات در تمام سطوح دولت می گویند.

هنوز هم برخی از ساکنان را انتخاب کرده اند نه به دنبال قوانین عدم رعايت اجتماعی فاصله در فروشگاه های جمع آوری در گروه های بزرگ در پارکها و یا امتناع از همین چهره را پوشش می دهد.

“وجود دارد یک سطح معینی از استکبار توسط برخی از, است که در, تکان دهنده به من, اما در بیشتر قسمت ها آن را بزرگ بوده است,” سالت لیک کانتی شهردار جنی ویلسون گفت:. “فقط به خاطر اینکه ما دو ماه به این معنا نیست که ویروس است که هیچ کمتر کشنده است.”

تحت یوتا آگهی هم 2.0 طرح رنگی ارزیابی ریسک سیستم هربرت در این آخر هفته منتقل دولت از “قرمز” و یا در معرض خطر به “پرتقال” و یا خطر متوسط هر چند جمعیت های آسیب پذیر به COVID-19 باقی می ماند و در رده.

رستوران ها و سالن های سالن های ورزشی و دیگر مغازه ها در حال بازگشایی ارائه آنها به شدت به دنبال یک لیست از پروتکل ها و اقدامات احتیاطی. اما فرماندار گفت: تعهد این است که در هر کس برای جلوگیری از پسرفت به خطر بالا است.

“این است که رفتن به کسب و کار به عنوان معمول است. ما هنوز به آن نقطه” هربرت گفت: در یکی از ایالت های روزانه جلسات مطبوعاتی هفته گذشته است.

Leavitt تشبیه مرحله بعدی به پله در عنوان یک دریاچه یخ زده نمی دانستند چگونه ضخیم یخ است. تنها راه برای حرکت رو به جلو است به اسلاید یک پا بر روی یخ و گوش دادن به ترک خوردگی و یخ ممکن است ضخیم تر در برخی از مکان های بیش از دیگران است.

“خطر وجود دارد در همه جا,” او گفت که موج دوم از سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر شد و بدتر از اول است.

همانطور که از شنبه, 4,981 مردم در دولت باید قرارداد این بیماری و 49 فوت کرده اند. مثبت تست میزان 4.2 درصد.

Dr. Angela Dunn, Utah state epidemiologist, speaks during a daily media briefing about COVID-19 at the Capitol in Salt Lake City on Wednesday, April 1, 2020.
دکتر آنجلا دونن یوتا اپیدمیولوژی دولت صحبت می کند در طول روز رسانه های توجیهی در مورد COVID-19 در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در روز چهارشنبه 1 آوریل سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

دکتر آنجلا دونن دولت اپیدمیولوژی که مشغول به کار در گمنامی نسبی گرفته, مرکز, مرحله, هر روز به توضیح دهید که چگونه این ویروس یواشکی در زمان یک مسیر مرگبار از ووهان, چین به ریه ها از 24 سال سیلویا Melendez در غرب اردن, Utah.

این ویروس به آمار سالت لیک کانتی — دولت پرجمعیت ترین شهرستان — سخت ترین, با 2,609 موارد و 30 مرگ و میر. اما مقامات بهداشتی وجود دارد که موفق به ردیابی منبع هر یک از قرار گرفتن در معرض در 85% موارد.

یک فعال تیرانداز و یا زلزله در میان بزرگترین تهدید این شهرستان شد آموزش قبل از coronavirus همه گیر هر چند وزارت بهداشت تا به حال برخی از روش های در محل به دلیل آنفلوآنزای H1N1 11 سال پیش.

“هیچ یک از ما می تواند پیش بینی کرده اند که جایی که ما امروز در پایان مارس رفته از طریق آنچه که ما شده ایم از طریق دو ماه گذشته و در حال حاضر شناخت ما قصد داریم به خروج از این به عنوان به سرعت به عنوان ما دوست داریم” ویلسون گفت:.

او خواستار آن دوم-تاریک ترین زمان در زندگی خود را برای اولین بار از زمانی که او در حال حاضر پسر نوجوان تا به حال عمل جراحی قلب باز به عنوان یک نوزاد.

واقعا ترسناک’

COVID-19 قرار دادن هر کس در یک سفر شخصی او گفت:. مردم مالی و سلامت جسمی و روانی در حال آزمایش هستند. برخی از دست عزیزان. دیگران گذشت به تنهایی در اتاق بیمارستان. پزشکی کارگران خود قرار داده و در راه آسیب است هر روز او گفت:.

هیچ کس مصون است از این بیماری است.

Rep. بن McAdams توییتی یک پیام ویدئویی در توییتر پس از او منتشر شد از بیمارستان پس از یک نبرد با کروناویروس جدید.
twitter.com/BenMcAdams

نسبتا جوان و سالم McAdams صرف یک هفته در بیمارستان از جمله روی لئامت دادن در بخش مراقبت ويژه با COVID-19. یوتا ایران با سنسور. مایک لی و میت رامنی از خود جدا برای دو هفته پس از آمدن در تماس نزدیک با یک سناتور که تا به حال عفونت است.

McAdams, یک ازدواج پدر چهار کودکان در سن مدرسه گفت: همه گیر شد وقتی که NBA فصل آن به تعویق افتاد و “تحت تاثیر قرار ما” زمانی که مدارس بسته شده است. و آن را واقعا آمار صفحه اصلی چند روز بعد وقتی او آمد با این ویروس حتی اگر او به دنبال دستورالعمل ها را از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دولت زمانی که او بیمار شد.

“من فکر می کنم من تا به حال شاید از اعتماد به نفس کاذب چون وقتی من مریض آن را به من رسید واقعا سخت است و آن واقعا ترسناک بود,” او گفت:.

از طریق بیماری خود او یاد گرفته دست اول درباره ما تماس با ما ردیابی که او گفت: بسیاری از مردم دچار سوء تفاهم به عنوان دولت پس شما در اطراف و جاسوسی بر شما. این واقعا یک “بیماری مربی” و یا بهداشت حرفه ای یک فرد آلوده می تواند به سوالات در مورد چه چیزی و یا چه چیزی نیست را برای محدود کردن گسترش McAdams گفت.

تماس با ردیابی و آزمایش باقی می ماند یک بخش حیاتی از بودن قادر به بازگشایی کسب و کار و مدارس و تئاتر و پارک مقامات می گویند. در حالی که Utahn رتبه بالا در سراسر کشور برای, تست, دولت بیشتر از ظرفیت های موجود از تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش.

Andy Byrnes, a contracted emergency medical technician with the Utah Department of Health, rests on the sidewalk near the end of a second day of testing for COVID-19 outside of the Monument Valley Health Center in Oljato-Monument Valley, San Juan County, on Friday, April 17, 2020. The mobile testing team tested 1,060 people in two days.
اندی Byrnes یک قرارداد تکنسین فوریتهای پزشکی با یوتا وزارت بهداشت استوار در پیاده رو در پایان دومین روز از تست برای COVID-19 خارج از دره یادبود مرکز بهداشت در Oljato-Monument Valley, San Juan County, در روز جمعه 17 آوریل سال 2020 است. تلفن همراه, تست تیم آزمایش 1,060 نفر در دو روز.
کریستین مورفی, Deseret News

دولت در حال حاضر 62 آزمون سایت ها و تلفن همراه سه تست سایت از جمله یکی که مستقر شد به سخت ضربه ملت ناواهو. ARUP آزمایشگاه مستقر در سالت لیک سیتی در نظر دارد به رول COVID-19 تست آنتی بادی در سراسر کشور تا پایان هفته.

نه McAdams و نه دو سناتور شد, در واشنگتن برای رای دادن روی 2.2 تریلیون دلار اقتصادی نجات بسته است. ایران Rep. جان کورتیس بود تنها عضو یوتا هیئت به واقع رای در بسته.

قوه مقننه ایالت یوتا با استفاده از یک قانون جدید برای اولین بار به تماس خود را به آنلاین جلسه ویژه برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

جهان در حال رفتن به تغییر دهید و, که بخشی از عاطفی و روانی تنظیم هر کس در تلاش است به, Leavitt گفت.

“شده است وجود دارد هرگز یک بیماری همه گیر از این اندازه که تاثیر عمیقی در اقتصاد است که نمی rejigger سیاست که نمی تحریک بسیاری از جامعه شناسی تغییر و این یکی را برای رفتن به متفاوت,” او گفت:.

تماشای دریاچه نمک زنبورها بازی به عنوان تنظیم خورشید چراغ Wasatch کوه ابتلا به یک فیلم جدید در تاریخ اول بالا fiving خرس در موسیقی جاز بازی همه از بین رفت در یک لحظه.

هر چند کسانی که همه چیز ممکن است به معنی است که مردم بیمار و در حال مرگ آنها بافته شده به تار و پود جامعه است.

“من فکر می کنم آن را به چالش کشیدن برای افراد به دلیل ورزش و سرگرمی هستند و یک خروجی. این یک راه برای مردم را به رفتن با دیگران در یک محیط است که بسیار سرگرم کننده و جذاب است که متحد” Starks گفت.

خانه در حال حاضر تبدیل شدن به حتی بیشتر بخش قابل توجهی از زندگی مردم به دلیل آن که در آن بچه ها رفتن به مدرسه و پدر و مادر کار می کنند. اما او گفت: مردم از دست زمان صرف شده برای انجام کارها با دیگران است.

Starks گفت: Larry H. Miller احساس “مسئولیت و نظارت” به کسانی که کسب و کار باز به عنوان به زودی به عنوان آن را امن است.

University of Utah President Ruth Wakins, left, and Steve Starks, president of the Utah Jazz, leave the Emergency Operations Center at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, March 12, 2020, after a press conference about the spread of COVID-19.
دانشگاه یوتا جمهور اموزش Wakins چپ و استیو Starks, رئيس جمهور از یوتا جاز ترک مرکز عملیات اضطراری در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در روز شنبه, مارس 12 سال 2020 پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد گسترش COVID-19.
Spenser انبوه Deseret News

“ما نه فرهنگ زهد” او گفت:. “به عنوان قوی به عنوان ما روابط خانوادگی می شود و به عنوان معنی دار به خانه ما این است که هنوز هم وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد در درون ما اتفاق می افتد و به عنوان یک جامعه زمانی که ما می توانیم در جمع با هم.”

Gobert بهبود از COVID-19. اما از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از طرفداران بسته عرصه برای دیدن او و جاز بازی دوباره. سالن های ورزشی را در میان آخرین مکان برای بازگشایی شده است. در حال حاضر دولت محدود به تجمعات بیش از 20 برای جلوگیری از پسرفت به بعد همه چیز تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im