روز آنها پاره پیر Dixie پایین

“در زمستان ’65, ما گرسنه بودند فقط به سختی زنده/ مه 10, Richmond بود سقوط کرد/ آن زمان من به یاد داشته باشید خیلی خوب است.”
— از “شب می راندند پیر Dixie پایین”

پنجاه و یک سال پیش رابی رابرتسون کانادا از یهودی و شش کشور فرود نوشت ترانه که اواخر سال Levon Helm خود موسیقی همکار در این گروه را فورا نمادین در eponymous خود را به آلبوم دوم.

شاید آن زمان کسی مانند Levon — سخت-ضربت زنی پسر آرکانزاس و تنها آمریکا در یک گروه وحشی آواز Canadians — برای انتقال سودا از جنوبی در تلاش برای آشتی دادن شکوه از تولید گذشته با واقعیت رسوا از دست دادن.

اما در سال 1969 زمانی که رادیو آمریکا پخش شده این آهنگ برای اولین بار در حال حاضر وجود دارد intimations که از دست دادن نیست به عنوان قطعی به عنوان یکی ممکن است باید امیدوار بود با وجود Levon اصرار بر مرحله است که “آن زمان من به یاد داشته باشید خیلی خوب است.”

بعد از همه وجود دارد صدها نفر از مؤتلفه آثار نارسایی جنوبی که اجازه داده شد به مسخره نتیجه یک جنگ داخلی بود که به پایان رسید یک قرن پیش از آن.

بسیاری از کسانی که بناهای ساخته شد در طول Jim Crow عصر و در نظر گرفته شده بودند به عنوان سرزنش به آرمان های دموکراتیک مردم سیاه در شمال و جنوب.

آخرین مؤتلفه سرباز فوت کرده اند ممکن است دهه ها قبل از Levon خواند اما دلتنگی برای از دست علت ادامه داد: به هم بزنید نادرست خاطرات یک نجیب تاریخ است که هرگز. در بهترین حالت بیشتر از آن بود antebellum فن داستان بالا به وضعیت منطقه ای دین توسط مردان سفید پوست هنوز خالی از سکنه شده توسط Robert E. Lee تسلیم.

“مثل پدر من قبل از من/ من به کار زمین/ و مثل برادر من بالاتر از من/ که در زمان شورش ایستاده/ او فقط 18 مغرور و شجاع/ اما یک یانکی گذاشته و او را در قبر او/ قسم به گل و لای زیر پای من/ شما نمی توانید بالا بردن قابیل به عقب تا زمانی که او را شکست.”

راستش شما لازم نیست که به یک برنده جایزه پولیتزر مورخ یا یک روانپزشک به درک که آغوش ژنرال شکست خورده و مؤتلفه پرچم در قرن گذشته هرگز به معنای مورد “به یاد تاریخ است.”

آنها نفت خام تلاش برای آشتی دادن تناقضات جنوب اساطیر و کاهش منطقه ای هویت. آن را به اوج پوچی هنگامی که ارتش ایالات متحده مارک آن مهم ترین پایگاه های خود در جنوب با نام مؤتلفه خائن و بلند کردن اجسام جنوبی اعتماد به نفس در هزینه منسجم تاریخ ملی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این بناهای تاریخی اثبات شد که حتی خائن می تواند تحت آتش تاریخی رستگاری بدون گفتن یک کلمه از توبه. بناهای تاریخی نیست قرار داده شده بر روی پایه و یا نبرد پرچم هایی در زمینه های دولت برای کمک به امریکا به یاد داشته باشید. در مقابل آنها قرار گرفتند در فضاهای عمومی برای کمک به امریکا فراموش نکنید.

چند بار می کند کنفدراسیون را به سقوط قبل از هر کس موافق بود آن را از دست رفته می شود ؟ چند بار باید Lee پایین به شکست قبل از بوق برای تلفن های موبایل ؟ که در آن مجسمه از اطناب? که در آن در حال ادای احترامات به سیاه اتحادیه سربازان که کمک به نوبه خود جزر و مد از جنگ ؟ چرا ما نمی توانیم پیدا صادقانه حساب برده داری مخروط در سنگ به جای تبعید خوانده نشده فصل از دبیرستان تاریخچه کتاب ؟

چرا آن را به قتل یک مرد سیاه پوست توسط پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته برای ایجاد اراده سیاسی لازم برای Mississippians به نوار غزه نماد کنفدراسیون از آن پرچم? چه نوع رابطه منحرف به تاریخچه ایجاد می شود بسیاری از Mississippians به برگزاری چنین نفرت نماد ،

چه نوع از “تاریخ” آیا این آثار تدریس امریکا ؟ چه افرادی که به زندگی در زیر یک خوار مؤتلفه نبرد پرچم یادگیری در مورد بشریت از آن خائن تکه پارچه? پس از فرماندار می سی سی پی امضا سند “بازنشستگی” که متنفر نماد در این هفته یکی بپرسید: چرا از آن بسیار دشوار است برای jettison چنین آشکار نماد نفرت? چرا آن را تا زمانی ؟

مگر اینکه سابقه است تصور به عنوان یک طرفه تجلیل از خشونت و بی رحمانه اجتماعی سفارش مجسمه بودند هرگز چیزی بیشتر از شاهد قطع به فاسد وضع موجود. آنها نمی بازجویی از هر چیزی و یا هر کسی ، خود را در حضور فریاد زد: “قدرت سفید” از عصر امریکا در حال حاضر نوشته شده است بیش از حد بسیاری از داستان های عاشقانه در مورد.

“بازگشت با همسرم در تنسی/ وقتی که یک روز او به نام به من/ “ویرژیل, سریع, بیا/ وجود دارد می رود Robert E. Lee”/ در حال حاضر من از ذهن نیست choppin’ چوب/ و من اهمیتی نمی دهند اگر پول هیچ خوب/ شما را به آنچه شما نیاز دارید و شما را ترک بقیه/ اما آنها هرگز نباید گرفته اند بسیار بهتر است.”

این هفته, Richmond, Va., شروع به از بین بردن مؤتلفه مجسمه ها که تا به حال تحت سلطه بنای تاریخی خیابان برای بسیاری از قرن 20 و آغاز قرن 21.

تصادفا حذف ژنرال استون وال جکسون بنای تاریخی اتفاق افتاده است فقط به عنوان یک رعد و برق فرود در ریچموند اضافه کردن یک آخرالزمانی عنصر به سلامتی از صدها نفر از معترضان از همه گرایشهای نژادی که جمع شده بودند تا شاهد حذف آن.

“شب می راندند پیر Dixie پایین/ و زنگ زنگ شدند/ شب آنها سوار, پیر Dixie پایین/ و مردم آواز/ که رفت: “Na, la, la, la, na, na/ La, la, na, la, la, la.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de