کشنده اقتصادی بیماری پشت COVID-19

در این زمان وحشتناک از سقوط اقتصادی آن است که واقعا لمس برای دیدن بسیاری از شرکت های بزرگ chieftains رسیدن در همبستگی به سخت ضربه طبقه کارگر.

ما می دانیم که آنها در حال انجام این کار به دلیل آنها را نگه دارید به ما گفتن آنها — عملا هر نام تجاری غول پیکر شده است صرف میلیون ها دلار در فعالیت های روابط عمومی در هفته های اخیر تصریح می کند که آنها در حال ایستاده با ما اعلام و بیش از بیش “ما همه در این با هم.”

در حالی که ما در حال انتظار در خطوط بی پایان در بانک های مواد غذایی و بیکاری دفاتر نخبگان نشستن در شیک اجرایی سوئیت هنوز هم گرفتن چربی حقوق کل بهداشت و پلاتین در سطح pampering و همچنین چند میلیارد دلاری کمک مالی برای شرکت های بزرگ.به جز البته آنها واقعا نمی ایستاده در هر نقطه در نزدیکی ما. در حالی که ما در حال انتظار در خطوط بی پایان در بانک های مواد غذایی و بیکاری دفاتر نخبگان نشستن در شیک اجرایی سوئیت هنوز هم گرفتن چربی حقوق کل بهداشت و پلاتین در سطح pampering و همچنین چند میلیارد دلاری کمک مالی برای شرکت های بزرگ. آنها حتی دریافت مالیات به پرداخت یارانه برای کسانی که “همه در این با هم” ads.

شدت و ناخالص اختلاف از کشور ما در حال فروپاشی اقتصادی است که به سادگی ناشی از ناگهانی شیوع ویروسی اما توسط یک شديد decadeslong plutocratic سیاست عمدا به حداکثر رساندن سود برای غنی و به حداقل رساندن هر کس دیگری را به خوبی بودن. به عنوان برجسته اقتصاد جوزف استیگلیتز به درستی آن را “ما ساخته شده است یک اقتصاد بدون فنر.”

شغل یک بار اندازه گیری از یک خانواده امنیت اقتصادی پیوسته چروکیده به دستمزد پایین و غیر قابل اعتماد کار untethered میکنند از سهم عادلانه (یا هر سهم) از جدید ثروت است که کارگران ایجاد کنید. در یک فشار بی امان برای گزاف کوتاه مدت سود امروز مدیران و سرمایه داران هستند که بر روی خود را با هیچ نگرانی حتی برای طولانی مدت وضعیت خود نهاد شرکت بسیار کمتر در جهت منافع مشترک. آنها را رها کرده ام هر گونه تظاهر است که یک شرکت است که یک جامعه متمدن از هم وابسته ، برای مثال در حالی که مدیران ارشد در حال غنی تحت پوشش آنها در حال شستن دست های خود را از هر گونه مسئولیت برای سلامت بازنشستگی و دیگر نیازهای ضروری خود را در نیروی کار است. تکیه بر مواد غذایی, Obamacare و دیگر علنا بودجه برنامه های آنها می گویند حتی خود را به عنوان لابی و برای فروش قانونگذاران بریده بریده کسانی که خالص ایمنی مقررات در نام کمک به غنی سهامداران و دلالان را همیشه سود است.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

این نیروهای آمریکایی حرص مجبور میلیون ها نفر از خانواده های ما به زندگی در پرتگاه اقتصادی—و تمام طول می کشد یک ویروس به آنها فشار بیش از.

در علاوه بر این به افشای خمیازه تقسیم ثروت در امریکا COVID-19 بحران spotlighting زشت اخلاقی تقسیم. از یک طرف همه گیر آورده کردن بهترین در آمریکا مردم — از خود گذشتگی از خط مقدم پرستاران و پزشکان به عنوان مثال و همچنین به عنوان سخاوتمندانه روح جامعه از مواد غذایی محلی کسب و کار. در عین حال از سوی دیگر آن را نیز تقویت یکی از بدترین شخصیت نقص در جامعه ما یعنی “من اول” حرص و آز شرکت های بزرگ و سر دسته.

فقط در ماه اوت گذشته ما داده شد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که بیشتر دموکراتیک شرکت های بزرگ اخلاق در حال ظهور بود. در عمده روابط عمومی چلپ چلوپ های اجرائی از 181 بزرگ نام غول امضا یک تعهد است که آنها را اجرا شرکت ها نه تنها به افزایش سود سهامداران بلکه به نفع کارگران و جوامع دیگر “ذینفعان” در اقتصاد ما. پس از آن تنها پنج ماه بعد بوم! Coronavirus رسید. سود کاهش یافته است. و جدید بزرگوار روح هم از بین رفت از کسانی که شرکت های بزرگ اتاق. بلافاصله توده کارگران punted کردن درب; فواید بودند بطور سرد فسخ فقط زمانی که بیشتر مورد نیاز و اوت تعهد برای خدمت به منافع مشترک رفت و به پاره پاره کننده.

خوب جواب چنین تعهد و امضاء کنندگان به عنوان Marriott International مدیر عامل شرکت آرن Sorenson با درآمد خشک کردن همه وعده ها نفی … پس adios. در مارس پیام تصویری اعزام ترین هتل امپراتوری کارکنان Sorenson cluelessly افزود: این توهین به خود آسیب: “من برای شما آرزوی سلامتی و حس خوش بینی.”

یک زن و شوهر از هفته بعد نیش از حرص و آز شرکت های بزرگ احساس شد و حتی بیشتر حاد توسط کارگران زمانی که آنها متوجه شدند که همه ذینفعان بودند های درد خود را. در حالی که ماریوت مدیره قطع حقوق کارگران آن doled 160 میلیون دلار به کسانی که خود را خود سهام یک گروه که شامل Sorenson. در انصاف و مدیر عامل هم می گویند او به چشم پوشی از برخی از 1.3 میلیون حقوق و دستمزد در این سال است. اما این یک ریاکارانه همبستگی از سالانه خود را پرداخت کرده است ظاهرا شده است بی سر و صدا goosed تا با برخی از 11 میلیون دلار در سهام جبران خسارت و پرداخت های تشویقی. و در حالی که کارگران در حال حاضر پروری به بیکاری خط Sorenson گزارش شده است که در خط یک 7.7 درصد افزایش پرداخت در سال آینده به علاوه یک چند دلار جایزه نقدی.

در CorporateWorld بیشتر چیزهایی را تغییر دهید بیشتر آنها اقامت. به همین دلیل حرص و آز شرکت های بزرگ سیستم تنها ثابت می شود که ما خارجی ها اعمال تغییر واقعی در این incurably حرص و طمع به رهبری خودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de