‘حزب دموکرات دارای یک مشکل’: بلومبرگ استخدام سه شنبه دولت دموکراتیک معاون صندلی

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار میلیاردر تاجر در حال اجرا برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری استخدام, پارتی, معاون صندلی در تگزاس و کالیفرنیا به کار در مبارزات انتخاباتی خود را فقط قبل از ایالات آماده شدن برای رای دادن در انتخابات مقدماتی در مارس 3—حرکت به خود جلب کرد که اتهامات از progessives از تلاش خرید از نفوذ حزب نخبگان.

“این به نظر می رسد به جا دیرینه الگوی بلومبرگ با استفاده از میلیاردها دلار برای کمک به تولید و حمایت در میان نخبگان سیاسی” کمپین حقوقی مرکز فدرال اصلاحات مدیر برنامه برندان فیشر گفت: رهگیری.

رهگیری خبرنگار Akela بند دار اخبار شکست صبح روز جمعه.

“حزب دموکرات است” گفت: جریان یهودی نویسنده جاشوا Leifer از گزارش.

تگزاس از حزب دموکرات معاون صندلی کارلا Brailey و ایالتی کالیفرنیا حزب دموکرات معاون صندلی الکساندرا Rooker استخدام شده بودند در ماه دسامبر و ژانویه به ترتیب به عنوان مشاوران ارشد به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی.

با توجه به بند دار گزارش:

هر دو Brailey و Rooker هستند superdelegates خواهد شد که به احتمال زیاد رای برای حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در حزب ملی کنوانسیون در این تابستان. استخدام رهبری یک دولت نیست و به نظر می رسد به شکستن هر کمپین ،

ظاهری قانونی بودن حرکت—با وجود آنچه که به طور گسترده دیده می شود به عنوان یک مثال روشن از فساد—befuddled ناظران.

“آن boggles ذهن من است که این به نظر نمی رسد به شکستن هر گونه قوانین ایم” Lacy را رهگیری همکار الکس Emmons.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

بلومبرگ استخدام دو معاون صندلی نیز زده ناظران به عنوان مشکل به دلیل احتمال میانجیگری کنوانسیون در میلواکی این ماه ژوئیه که اجازه می دهد superdelegates به رای از دور دوم در دادن غیرمنتخب حزب نخبگان یک outsized می گویند در نهایت نامزد.

به عنوان بند دار گزارش شده است:

Rooker یکی از دو عضو از بلومبرگ انتخاباتی که کارمندان نیز در کمیته ملی حزب دموکرات قوانین کمیته توصیه می کند که قوانین این کنوانسیون دستور کار کنوانسیون دائمی افسران اصلاحات به این حزب منشور و قطعنامه های دیگر. در آبان ماه وارد انتخابات ریاست جمهوری بلومبرگ به $320,000 به DNC اولین کمک به این کمیته از سال 1998 است. (او ثبت شده جمهوری خواه از سال 2001 تا 2007 و پس از آن او مستقل شد. او ثبت نام به عنوان یک دموکرات در سال 2018 است.) او همچنین اهدا $10,000 به تگزاس از حزب دموکرات که در آن Brailey شده است معاون صندلی از ژوئن 2018 و همچنین به عنوان $10,000 به کالیفرنیا از حزب دموکرات است. Brailey, Rooker و بلومبرگ کمپین نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در استخدام خود را.

Rumblings از احتمال رهبران حزب می تواند تحویل نامزدی به کسی غیر از بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), فعلی frontrunner اگر ساندرز ندارد روشن اکثریت نمایندگان را برانگیخته خشم از ترقی خواهان.

“اراده مردم باید پیروز” ساندرز گفت: در تاریخ 19 فوریه در یک بحث در لاس وگاس. “کسی که بیشترین آرا را باید تبدیل به نامزد.”

اپتیک از superdelegates در بلومبرگ حقوق و دستمزد, مهم نیست که چه نتیجه کنوانسیون نگرانی برای ترقی خواهان. روزنامه نگار مایکل تریسی با اشاره به آشکار اظهار غلط توسط بلومبرگ طی یک بحث مارس 25 که در آن میلیاردر به نظر می رسد تقریبا می گویند او “خریداری” اعضای کنگره است.

“به یاد داشته باشید زمانی که بلومبرگ تضعیف در بحث این هفته اعتراف کرد که او ‘خرید’ دموکرات گفت:” تریسی.

اگر بلومبرگ وارد کنوانسیون با superdelegates مانند Brailey و Rooker در کارکنان خود را که می تواند ویران در تمام مراحل گفت: مشارکت رای دهندگان مرکز ارتباطات مدیر هارون هورتس.

“اجازه دهید بازی با آتش” هورتس توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>