این دموکرات را افزایش تدابیر مرده-پایان سیاست خارجی نیز بسیار بد سیاست

برای سه سال سازمان پیروزی بدون جنگ و دیگران کمک کرده pro-دیپلماسی فعالان صدایشان شنیده شود در کنگره در حمایت از رئیس جمهور اوباما تلاش های دیپلماتیک با ایران است. صدها نفر از هزاران نفر از آنها را انجام داده بود که فقط — امضای دادخواست نوشتن ایمیل ساخت تماس های تلفنی و ملاقات چهره به چهره با نمایندگان و سناتورها در واشنگتن و شهر محل زندگی. در هر مرحله از راه در کنگره دفاتر به ما گفت که طرفدار دیپلماسی صدای تا به حال هرحال کسانی که مخالف ده به یک است. اما پس از آن چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده است. ناگهان تماس ها برای و در برابر ایران شد و در آینده در برابر رای دادن.

بعید بود که موفقیت دست داشتن تاریخی دیپلماتیک توافق هسته ای با ایران و یا طرح جامع اقدام مشترک به عنوان آن به طور رسمی شناخته شده بود ناگهان ساخته شده عمومی آمریکا نوسان در برابر دیپلماسی است. در عین حال به عنوان پرداخت می شود تبلیغات تلویزیون حمله به JCPOA آغاز شده ظاهر و ضد دیپلماسی تلفنی آمد و ریختن در یک طرز فکر خطرناک شروع به گسترش در سراسر سالن کنگره: آن خواهد بود بد سیاست دموکرات ها ایستاده با رئیس جمهور و در برابر یک گروه از قدرتمند عمیق به جیب منافع خاص.

این بود که برای رفتن به یک مبارزه است. مصمم به دفاع از دیپلماسی ترقی خواهان رفت و همه در, اما آیا ضد دیپلماسی نیروهای. ما اکنون می دانیم که یک سازمان به تنهایی یک غروب یک جبهه به نام شهروندان متحده برای یک هسته ای ایران صرف $8.3 میلیون دلار در پرداخت های تلفنی به احتمال زیاد بسیار calls باعث کنگره به طور ناگهانی فکر می کنم به افکار عمومی بود, مخلوط شده است. میلیون ها نفر دیگر نیز صرف تبلیغات تلویزیونی ارائه وخیم پیش نمایش از آنچه که در انتظار هر عضو کنگره که رای به حمایت از دیپلماسی است.

و در گرمای طولانی تابستان داغ, Rep. الیوت انگل پس از آن بالاترین رتبه دموکرات در کمیته روابط خارجی مجلس اعلام کرد او شکستن با رئیس جمهور اوباما و مخالفت با JCPOA. در آن زمان کنگره انگل بدون شک در فکر او بود از ساختن یک محیط امن سیاسی انتخاب است. متحدان خود را سیل امواج رادیو و تلویزیون و خطوط تلفن در برابر معامله خواهد بود قطعا وجود دارد اگر او تا به حال مورد نیاز آنها را در یک انتخابات. در عین حال این هفته پنج سال بعد این احتمال وجود دارد که تصمیم گیری — و آنچه در آن گفت: در مورد انگل اولویت برای درگیری بیش دیپلماسی — هزینه او را دوباره انتخابات است.

مقدار در حال حاضر نوشته شده است در مورد انگل خیره کننده اصلی از دست دادن برای اولین بار نامزد جمال بومن سابق مدرسه اصلی در برانکس. کارشناسان استدلال می کنند که بومن مشخصات بالا تاییدیه از بهداشت ، برنی ساندرز و Rep. اسکندریه Ocascio-کورتز انگل عدم وجود خود را از نیویورک منطقه در اوج بهار را همه گیر و انگل را شرم آور داغ میکروفن لحظه (که کمک ارسال بومن جمع آوری کمک های مردمی به اوردرایو) رو بومن پیروزی بر انگل. و بدون شک این عوامل همچنین نقش مهمی در تاریخی ناراحت است. اما آن را به حال شده است برای انگل را اختلاف با حزب خود در سیاست خارجی ممکن است وجود دارد هرگز یک چالش اصلی برای سرمایه گذاری در آن لحظات و تاییدیه در وهله اول.

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

آن را می گوید چیزی در مورد آمریکا آنان ارشد سیاست خارجی و موقعیت پر شود توسط کسی که مثل انگل بود بنابراین در تقابل با دموکراسی پارلمانی متعدد در مسائل سیاست خارجی. اما اساسا آنچه اتفاق افتاده است زمانی که انگل در زمان بیش از gavel از خانه کمیته امور خارجی.

او یکی از تنها دو دوجین آمریکا از 188 که در نهایت رای دادند در برابر ایران است. فقط یک سال بعد او را با پیوستن به حتی یک گروه کوچک از دموکرات ها به جمهوری خواهان باریک اکثریت و شکست تلاش برای جلوگیری از فروش عربستان سعودی از بمب های خوشه ای و بمب بودند و سپس رها کردن غیرنظامیان در یمن. و البته این همه به دنبال مشتاق خود را برای حمایت از جنگ عراق. بومن ساخته شده و همه این مسائل مرکزی برای مبارزات انتخاباتی خود و حمله انگل به طور مستقیم در این رکورد است.

دیگران گذاشته اند تاریخ پر از انگل افتضاح رکورد بنابراین بدون نیاز به بازشماری آن را همه در اینجا. اما آنچه خارج از غرفه است که در این مسائل بزرگترین سیاست خارجی سوال از روز انتخاب دموکراتیک سیاست خارجی رهبر بود و در برخی موارد کاملا به طور چشمگیری در تقابل با اکثریت حزب خود را. برای سال های عقل متعارف بود که چنین ارتداد به سادگی مهم نیست اگر آن را محدود به سیاست خارجی است. دموکراتیک اولیه رای دهندگان از نیویورک 16th کنگره منطقه فقط helpfully خاطر نشان کرد هر کس چقدر اشتباه خاص که عقل متعارف بود.

حقیقت این است که این است که به سختی و به احتمال زیاد نخواهد بود آخرین باری که رای دهندگان ارسال یک دموکرات عضو کنگره خانه بودن متهاجم. به عنوان مثال اعضای کنگره که رای برای جنگ عراق بودند در طول زمان بیشتر احتمال داده شده بوت توسط رای دهندگان خود را از کسانی که مخالف آن است. در ضمن با وجود تب در آرزوی بسیاری از سیاسی prognosticators در تابستان 2015 به عنوان حمله به تبلیغات در مورد ایران آمار, هوا, هیچ وقت از دست دموکرات ها در انتخابات به دلیل حمایت خود را برای JCPOA. معلوم می شود که در همان صفحه به عنوان تعداد قریب به اتفاق رای دهندگان دموکرات است که در واقع خوب سیاست است.

و حالا که رای دهندگان صحبت کرده و خانه و دموکرات ها را در صورت خود تصمیم. مدت کوتاهی پس از نوامبر انتخابات دریافتی دموکراتیک حزبی از 117 کنگره را جمع آوری در واشنگتن به آن را انتخاب رهبری جدید است. البته مانند همه انتخابات مانورهای رندانه و مبارزه نیست صبر کنید تا رای نهایی و در واقع در حال حاضر به خوبی در راه است. هر چند سوال قبل از سخنران نانسی پلوسی رهبر اکثریت Steny Hoyer و دیگران روشن خواهد شد و آنها بار دیگر اجازه می دهد تا خود را به بالاترین رتبه بندی در سیاست خارجی موقعیت را توسط کسی که در تقابل با خود حزبی و رای دهندگان و یا آنها را از توجه به تماس های از تغییر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>